Niepolecane sklepy i serwisy

Postprzez Grzyby » 30 sty 2010, 10:26

michu200 napisał(a):Skąd wiesz jak dokładnie było

A co tu jest do "wiedzenia"? Prosty temat, wystarczy czytać ze zrozumieniem. I nijak się ma do Jaksy.
Jak mechanik proponuje wymianę wtrysków za 18kzł (licząc za 1 sztukę 4,5kzł) to jest dla mnie zwyczajnym naciągaczem.

michu200 napisał(a):Wiedział o Osielsku to po co pchał się tam gdzie niby go oszukiwali ?

Myśl przyjacielu. Najpierw był u naciągaczy. Nie stać go było na wyłożenie 18kzł na naprawę jak tego chcieli więc poszukał innego zakładu. I tak trafił do Osielska gdzie "zaoszczędził 17kzł.

Widzisz tu jakąś skomplikowaną sprawę? Bo ja nie.
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez krzych » 30 sty 2010, 11:29

michu200 napisał(a):Skąd wiesz jak dokładnie było

Nie wazne Grzyby czy wiesz, on tez nie wie jak bylo a sie kloci. Nie rozumiem podwazania czyichs wypowiedzi przez ludzi ktorzy nie byli przy danym fakcie. To takie "a pieprz sobie, ja i tak wiem lepiej".

kwiatek1980 napisał(a):Ale bronisz tego serwisu

Nie przejmuj sie, to taki obronca ucisnionych na tym forum. Mow co wiesz, a jego uwagi ignoruj. Kolega wyglada z postow na "mechanika", mozesz sobie szukajka zerknac.
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez michu200 » 5 lut 2010, 02:35

Po pierwsze wchodząc do sklepu pytam się ile co kosztuje jak cena mi nie pasuje idę do innego.A to nie znaczy że chcieli mnie naciągnąć po prostu mają takie ceny i zawsze ktoś naiwny się znajdzie,proste jak drut.Jak bym usłyszał 18tyś za wtryski to bym najnormalniej w świecie podziękował i bym wyszedł.Po drugie jadąc do serwisu mam swoje części przeważnie oryginalne, płacę tylko za samą robociznę.Jak zwykle "Krzych" forumowy mądrala wie zawsze najlepiej ale tym razem się pomylił otóż z zawodu jestem technikiem elektrykiem z 22 letnim stażem pracy w JZS, obecnie jestem sam sobie pracodawcą.Kilka innych umiejętności to pasja i hobby po prostu samouk. To nie moja wina że umiem myśleć i przełożyć to na umiejętności praktyczne, widocznie jestem uzdolniony technicznie i nie tylko. Ciekawe ile byś zarobił jak by każdy post na forum był płatny bo nawet byś odpowiedział na pustego posta-jakaś mania prześladowcza ?. Najlepiej Tobie wychodzi teoretyzowanie mało wnoszące do czegokolwiek i stękanie że wszystko jest drogie albo za drogie (zawsze zostaje rower). Co się tyczy serwisu to wcale ich nie bronię po prostu jak na razie na nic mnie nie naciągnęli i jestem z poziomu ich usług zadowolony, jak zaczną to wtedy nastąpi zmiana warsztatu i tyle.


Krzych napisał(a):Nie przejmuj sie, to taki obronca ucisnionych na tym forum. Mow co wiesz, a jego uwagi ignoruj. Kolega wyglada z postow na "mechanika", mozesz sobie szukajka zerknac.


Krzychu jak kogoś nie znasz to go nie oceniaj bo oceniając wartość Twoich postów na tym forum można powiedzieć jedno żenada i śmiech na sali ignorancie. To po co jest forum ? najlepiej jak ktoś ma inne zdanie to według Ciebie należy ich ignorować bo tylko Ty piewco forumowy zawsze wiesz najlepiej, a w realu zaczynam podejrzewać że kiepsko to Tobie wychodzi.
Michu
Mazda 6 sedan 2004 r, 42PV60EH Panasonic TX-P46G15E,N, 1D Mark III do tego 70-200 L 2,8 IS 24-70 L 2,8 300 L 4 IS itd........
Aeroklub Kujawski- od 1992 Parashuting

Lista olanych cwaniaków- "Krzych"
Forumowicz
 
Od: 13 sie 2008, 00:08
Posty: 66
Skąd: Janikowo
Auto: Mazda 6

Postprzez krzych » 5 lut 2010, 02:38

A wlasciwie to post nieaktualny – od czego jest nowy ignore... ;)
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez Basilius » 13 lut 2010, 00:02

Zdecydowanie odradzam po mojej ostatniej wizycie na przeglądzie i wymianie płynów i smarowideł serwis ASO DYGA na ul Siwka w Katowicach (Dąbrówka Mała dokładnie). Generalnie:
– Panowie palą fajki przy kliencie i zwisa im to, że śmierdzi tam jak w kiepskiej knajpie. Dobrze, że wódy nie walą na biurku,
– nie dolany olej,
– zgubiona i nie zapięta spinka od puszki filtra powietrza,
– spierdzielony czujnik temperatury,
– uwalona tapicerka jakimś syfem od strony kierowcy,
– dolany płyn do spryskiwaczy w cenie 16PLN za litr o który nie prosiłem i nie było go na zleceniu,
– poprosiłem o wymianę wycieraczki (była promocja zimowa mazdy chyba 39PLN za dwie sztuki). Dostałem wycieraczkę od RX8 (tak było na fvat) 1 sztuke za cene ponad 40PLN
– filtr paliwa wymieniony na nieoryginalny – jakiś zamiennik,
– próba naciągnięcia mnie na "cieknący silnik" i tutaj story:

zajechałem na przegląd i wymianę rozrządu. Po dwóch godzinach przychodzi Pan z serwisu i mówi, że nie dadzą rady wymienić rozrządu, bo tutaj "WSZYSTKO CIEKNIE, WSZĘDZIE WYCIEKI"!!! Pisze dużymi bo facet prawie krzyczał. Pokazał gdzie widać olej i że dzisiaj tylko wymienią oleje i filtry a jutro będą diagnozować wycieki. Czekałem kurna cały Boży dzień na tę usługę mimo iż byłem wcześniej umówiony. :( Wracając do domu myślę sobie, że może umyję silnik i zobaczę skąd te wycieki. Zajechałem na myjkę koleś śmignął kilka razy i mówi, że gotowe. Pytam się ale jak to tak szybko – gites. A facet do mnie, że jak świeży olej to moment schodzi!!! Czujecie. Bez komentarza! Przez takich ignorantów można się zawału serca nabawić jeśli ktoś swój wóz lubi. Dwa tygodnie jazdy i co rano patrzenie na beton pod samochodem w garażu a wieczorem sprawdzanie silnika czy już się coś pokazało. Jest 5000km po wizycie u nich – zero wycieku. No [cenzura] ręce opadają :( NIE POLECAM a wręcz radze omijać szerokim łukiem!
Welcome to the Internet,
where men are men,
women are men,
and children are FBI agents.
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2009, 09:00
Posty: 272
Skąd: Wolbrom
Auto: Mazda 6 GY, 2.0 CD 143KM(166), Mazda MX-3 2.5 V6 KL-ZE

Postprzez mazgh » 25 lut 2010, 13:31

kwiatek1980 napisał(a):POTWIERDZAM potwierdzam serwis na Inowrocławskiej nie jest taki dobry ja przeżyłem szok po wizycie u nich.Może są fajni jak trzeba przy samochodzie dywaniki wytrzepać ale jak jakaś poważna usterka to roboczogodziny się nawarstwiają a diagnozy nie potwierdzają(mi chcieli wymieniać wtryski za 18000 pln a skończyło się na wizycie w Osielsku i koszcie naprawy 800PLN I TO NIE BYŁY WTRYSKI)

KOLEGO kto Ci chciał wymienić wtryski jak ty dyskutowałeś 15 minut o tym czy będziesz miał pieniążki na sprawdzenie ewentualnie wymianę SCV !Powiedziałeś ,że twój brat itd w serwisie w W-wie już z tym autem kombinowali i nie mogli go naprawić.
Chcesz to wkleje Twoje zlecenie warsztatowe :
-sprawdzenie zaworu SCV (wymiana na nowy gdyby był niepotrzebny nie musisz go kupować) zrobiono
-sprawdzenie samochodu pod IDS-em zrobiono
-próba przelewowa wtryskiwaczy zrobiono
podałem Ci adres Mabi Denso W-wa w, którym proponowaliśmy Ci abyś zlecił sprawdzenie swoich wtryskiwaczy ponieważ próby przelewowe wskazywaly na duże rozbieżności ,dlatego proponowałem zacząć od wtryskiwaczy ALE NIE OD WYMIANY chyba nikt nie jest idiotą i nie wymieni w starej GG nowych oryginalnych wtryskiwaczy zresztą znałeś ceny używanych z allegro.
zapłaciłeś 350 zł netto.

Można tu by długo pisać -ale po co ?
Pisz co chcesz ale prawdę a nie bzdury. Jeżeli twierdzisz ,że było inaczej przyjedż do szefa i porozmawiaj
.

RF5C-13-H50A WTRYSKIWACZ 1SZTK – 5.388,24 ZŁ CENA Z EPC ASO GORZÓW WLKP .
www.mazda-ford.pl

Bydgoszcz ul.Inowrocławska 1

POLECAMY RÓWNIEŻ PROFESIONALNĄ AUTO -MYJNIE
www.myj-car.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 sty 2009, 23:22
Posty: 145
Skąd: Bydgoszcz
Auto: GH RF-TOP 08"
ER- EXPRESSION 09"
GS350AWD 08''
F RANGER 4WD 08"

Postprzez krzych » 25 lut 2010, 14:28

To Ty piszesz bzdury, wroc sie pare postow wyzej i przeczytaj iz "obliczyli koszt naprawy madzi na 18000 pln". Nikt nie pisal, ze chcieliscie wymieniac, choc zapewne chcielibyscie :P
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez mazgh » 25 lut 2010, 15:01

KRZYCH CZY TY JESTEŚ POWAZNY CZY PISZESZ SOBIE BO NIE MASZ CO ROBIĆ – NIKT NIE OBLICZAŁ MU KOSZTÓW WTRYSKÓW TYLKO PODAŁ CENĘ KATALOGOWĄ JEDNEJ SZTUKI a klient i tak by sobie wybrał spośród wielu możliwości nowych czy używanych.

Jestem pewny,że prędzej czy póżniej wypali tłok bo wtryski mu lały i dlatego miał je sobie sprawdzić dodatkowo w Mabi.
Co mu tam ktoś zrobił i tak się prawdy nie dowiesz,tym bardziej jeżeli w jednym mieście auto naprawiają dwa warsztaty,a z masą to wielka ściema.
Jest formułowiczem,to troszkę zna zagadnienia tego tematu.
Ostatnio edytowano 25 lut 2010, 15:06 przez mazgh, łącznie edytowano 1 raz
www.mazda-ford.pl

Bydgoszcz ul.Inowrocławska 1

POLECAMY RÓWNIEŻ PROFESIONALNĄ AUTO -MYJNIE
www.myj-car.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 sty 2009, 23:22
Posty: 145
Skąd: Bydgoszcz
Auto: GH RF-TOP 08"
ER- EXPRESSION 09"
GS350AWD 08''
F RANGER 4WD 08"

Postprzez krzych » 25 lut 2010, 15:03

Pisze, bo chce sie dowiedziec prawdy. Ale widze, ze jedyne czgo sie dowiem to ze klient to klamca.
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez mazgh » 25 lut 2010, 15:07

To twoje słowa.
www.mazda-ford.pl

Bydgoszcz ul.Inowrocławska 1

POLECAMY RÓWNIEŻ PROFESIONALNĄ AUTO -MYJNIE
www.myj-car.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 sty 2009, 23:22
Posty: 145
Skąd: Bydgoszcz
Auto: GH RF-TOP 08"
ER- EXPRESSION 09"
GS350AWD 08''
F RANGER 4WD 08"

Postprzez krzych » 25 lut 2010, 15:13

mazgh napisał(a):To twoje słowa.

Ja to widze inaczej:
mazgh napisał(a):Pisz co chcesz ale prawdę a nie bzdury.

mazgh napisał(a):NIKT NIE OBLICZAŁ MU KOSZTÓW WTRYSKÓW TYLKO PODAŁ CENĘ KATALOGOWĄ JEDNEJ SZTUKI


Poza tym:
mazgh napisał(a):Jestem pewny,że prędzej czy póżniej wypali tłok bo wtryski mu lały i dlatego miał je sobie sprawdzić dodatkowo w Mabi.

jestes pewien, ale nie chcieliscie wymieniac, jestes pewien, ale do MABI go wyslales (po co?) – znaczy sie swiadomie zaakceptowaliscie fakt, iz klientowi wypali tlok, tak mam to rozumiec?

Troche to wszystko palcem na wodzie pisane... dlatego z ciekawoscia poslucham prawdy.
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez mazgh » 25 lut 2010, 15:17

Jak nie masz co robić to pisz dalej mi chodziło tu o sprostowanie faktów a nie demagacje.

Chyba zdajesz sobie sprawę z tego ,że gość do auta za 25 000 zł nie zamówi kpl . nowych wtryskiwaczy -po to wysyła się gościa do Mabi.
www.mazda-ford.pl

Bydgoszcz ul.Inowrocławska 1

POLECAMY RÓWNIEŻ PROFESIONALNĄ AUTO -MYJNIE
www.myj-car.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 sty 2009, 23:22
Posty: 145
Skąd: Bydgoszcz
Auto: GH RF-TOP 08"
ER- EXPRESSION 09"
GS350AWD 08''
F RANGER 4WD 08"

Postprzez mazgh » 26 lut 2010, 10:41

michu200 napisał(a):
kwiatek1980 napisał(a):PO WIZYCIE JESTEM STRASZNIE ZAWIEDZIONY BO ZOSTAWIŁEM U NICH KUPĘ KASY ZA KTÓRĄ MÓGŁ BYM NAPRAWIĆ AUTO.

Każdy ma swoje miłe i nie miłe doświadczenia z danym serwisem ale co do mnie ja na nich nie narzekam, korzystam z ich usług i jest wszystko ok. Za brak masy zapłacić 800 pln takie rzeczy większość na tym forum robi sama. Sam post napisany chaotycznie i zbyt wiele nie wyjaśniający


Już widzę jak zapłaciłeś tak od ręki 800 pln za brak masy !!! zresztą kąpletna bujda !!!
To w naszym serwisie zapłaciłeś tylko 350 zł za IDS, próbę przelewową, sprawdzenie SCV i PCM -istna promocja !!!
Dalej już nie chciałeś nic robić.

Nie znasz się to nie pisz głupot o metodach prób i błędów, bo w twoim przypadku sprawdzenie SCV czy PCM zrobisz tylko metodą podkładki drugiej sztuki jak i wiele innych elementów- nie wierzysz spytaj np JAKSY.



A warsztat ,który odwiedziłeś w Osielsku zawsze będzie wypowiadał się nieprzychylnie o poprzednim,tym bardziej ,że prowadzą go dwaj mechanicy ,którzy pracowali ostatnie 5 lat w naszym Serwisie !!! to chyba logiczne. Powiedzą Ci i zrobią co chcą bo będzie im to na ręke.

Reasumując zawsze ktoś będzie niezadowolony tak było i będzie zawsze.
a ty jak jesteś niezadowolony i masz powody , idż do Sądu a nie oczerniaj swoimi opisami.

odpuszczam temat
www.mazda-ford.pl

Bydgoszcz ul.Inowrocławska 1

POLECAMY RÓWNIEŻ PROFESIONALNĄ AUTO -MYJNIE
www.myj-car.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 sty 2009, 23:22
Posty: 145
Skąd: Bydgoszcz
Auto: GH RF-TOP 08"
ER- EXPRESSION 09"
GS350AWD 08''
F RANGER 4WD 08"

Postprzez Seba-Mazda » 26 lut 2010, 20:01

Andrzej, Ty zawsze potrafiles dobrze pisac i ściemniać ludzi, lecz my na Twój warsztat nic zlego nie mówimy.!!
Robilmy swoje i to dlatego Ty na forum zabiegasz o dobre slowo i o klientów ja tego robic nie musze.pozdrawiam Sebastian.
Ostatnio edytowano 28 lut 2010, 16:45 przez Seba-Mazda, łącznie edytowano 1 raz
Seba-Mazda
 

Postprzez Grytek » 26 lut 2010, 20:31

Co do cen w warsztatach, którymi kieruje Pan Andrzej mam już ugruntowaną opinię- zawsze drogo! Pamiętam jak wiele lat temu (ok 10) chciałem zakupić żaróweczkę do kabiny. Pan Andrzej "wymierzył" mi taką kwotę jakby żarówka ta pochodziła z odległej galaktyki!Mógłbym mnożyć te wypadki, które to spotkały zarówno mnie jaki i moich kolegów "Maździarzy". Co zaś się tyczy fachowości to p.Andrzej nie jest mechanikiem a tylko managerem, więc to czy warsztat jest fachowy decyduje zatrudniona kadra mechaników.Za czasów kiedy p. Andrzej kierował warsztatem w Osielsku była tam doskonała kadra mechaników (i taka pozostała do dziś a ceny zeszły na ziemię), teraz p.Andrzej ma nowy warsztat i nowych mechaników ale jak potwierdzają to opinie jego klientów ceny pozostały na kosmicznym poziomie a fachowość Jego kadry pozostawia jednak do życzenia.Myślę, że rynek sam zweryfikuje tą sytuację i osoby zainteresowane wyciągną z tego wnioski.Pozdrawiam.
A na foto moja (była) niezapomniana staruszka...
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 26 cze 2005, 23:27
Posty: 14
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Mazda 6 GH Ex+

Postprzez GUSS » 27 lut 2010, 23:03

Wklejam post z polecanych warsztatów.
Witam. Z mojej strony mogę polecić ............................................................................... na pewno nie serwis !!!.
To już drugie (japońskie :)) auto które powierzyłem koledze. A już tłumaczę dlaczego. Jest to mechanik przeszkolony przez ADAC, który do niedawna pracował w firmie z branży Assistance i szkolił innych mechaników z całej Polski. Od września jest "na swoim" i do tego jest pasjonatem aut japońskich. Dzisiaj odebrałem MPV-kę po wymianie rozrządu, wszystkich olejów, płynów i filtrów. Nie napiszę ile zapłaciłem bo pewnie nie uwierzycie. Warsztat znajduje się w Suchym Lesie pod Poznaniem. Tel: 608 447 730 Rafał.
Ostatnio edytowano 28 lut 2010, 11:05 przez GUSS, łącznie edytowano 1 raz
Początkujący
 
Od: 26 sty 2010, 00:50
Posty: 6
Skąd: Poznań
Auto: Mazda MPV LW 2k 122KM 2.0 benz

Postprzez Grzyby » 28 lut 2010, 03:23

Czy forumowicze potrafią czytać ze zrozumieniem?
Wątek jest o NIEPOLECANYCH warsztatach!
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez mazgh » 28 lut 2010, 16:46

Grytek napisał(a):Co do cen w warsztatach, którymi kieruje Pan Andrzej mam już ugruntowaną opinię- zawsze drogo! Pamiętam jak wiele lat temu (ok 10) chciałem zakupić żaróweczkę do kabiny. Pan Andrzej "wymierzył" mi taką kwotę jakby żarówka ta pochodziła z odległej galaktyki!Mógłbym mnożyć te wypadki, które to spotkały zarówno mnie jaki i moich kolegów "Maździarzy". Co zaś się tyczy fachowości to p.Andrzej nie jest mechanikiem a tylko managerem, więc to czy warsztat jest fachowy decyduje zatrudniona kadra mechaników.Za czasów kiedy p. Andrzej kierował warsztatem w Osielsku była tam doskonała kadra mechaników (i taka pozostała do dziś a ceny zeszły na ziemię), teraz p.Andrzej ma nowy warsztat i nowych mechaników ale jak potwierdzają to opinie jego klientów ceny pozostały na kosmicznym poziomie a fachowość Jego kadry pozostawia jednak do życzenia.Myślę, że rynek sam zweryfikuje tą sytuację i osoby zainteresowane wyciągną z tego wnioski.Pozdrawiam.


Tak jest .

"MAZDZIARZE" którzy kręcą się 15 minut przy zakupie oryginalnej żarówki np.do BJ GG BK :)

I znowu bzdury, zweryfikuj swój tekst i pomyśl gdzie się pomyliłeś – bo wprowadzasz ludzi w błąd.

Kolego kiedy byłeś ostatnio w naszym serwisie ? bo jak dobrze kojarze to pare lat temu !
Ostatnio edytowano 28 lut 2010, 17:43 przez mazgh, łącznie edytowano 2 razy
www.mazda-ford.pl

Bydgoszcz ul.Inowrocławska 1

POLECAMY RÓWNIEŻ PROFESIONALNĄ AUTO -MYJNIE
www.myj-car.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 sty 2009, 23:22
Posty: 145
Skąd: Bydgoszcz
Auto: GH RF-TOP 08"
ER- EXPRESSION 09"
GS350AWD 08''
F RANGER 4WD 08"

Postprzez mazgh » 28 lut 2010, 17:04

Jeżeli masz tak czyste sumienie jak piszesz to ok.


Co do Formułowiczów (oczywiście nie wszystkich) na dzień dobry są leczeni ,że nie prowadzimy klubu dyskusyjnego lecz podmiot powołany do generowania zysków.

Jest Forum Allegro nie muszą przyjeżdzać i wiesz dobrze ,że nigdy nie przepadałem za filozofami ,wiedzą ok niech sobie naprawiają .

Z tym zabieganiem na Forum o klientów to dobry żart ,jakby jakiś wyjadacz zabłądził to go przekieruje.


Co do Ciebie Sebastian i Piotra jako byłych moich pracowników mam zdanie wyrobione ale to tylko dla siebie nie dziele się nim z nikim tym bardziej publicznie i jak mnie znasz to wiesz ,że honor jest jedną z rzeczy ktorą bardzo szanuje .

Co do dobrego słowa zabiegać zawsze warto.

pozdrawiam z grzeczności.
www.mazda-ford.pl

Bydgoszcz ul.Inowrocławska 1

POLECAMY RÓWNIEŻ PROFESIONALNĄ AUTO -MYJNIE
www.myj-car.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 sty 2009, 23:22
Posty: 145
Skąd: Bydgoszcz
Auto: GH RF-TOP 08"
ER- EXPRESSION 09"
GS350AWD 08''
F RANGER 4WD 08"

Postprzez krzych » 28 lut 2010, 19:04

mazgh napisał(a):"MAZDZIARZE" którzy kręcą się 15 minut przy zakupie oryginalnej żarówki np.do BJ GG BK :)

Tak, to juz nie klient jest co mysli czy wydawac czy oszczedzac, to smiec przeciez jakis :)
mazgh napisał(a):Co do Formułowiczów (oczywiście nie wszystkich) na dzień dobry są leczeni ,że nie prowadzimy klubu dyskusyjnego lecz podmiot powołany do generowania zysków.

Piekne potwierdzenie powyzszego. Jest takie powiedzenie o jedzeniu chochla i lyzeczka...
mazgh napisał(a):Co do dobrego słowa zabiegać zawsze warto.
pozdrawiam z grzeczności.

Zabiegi tez masz specyficzne :)

Powodzenia :) (czlowiek patrzacy kompletnie z boku – nie mam nic wspolnego z tym warsztatem... na szczescie :D)
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki