Polecane sklepy i serwisy

Postprzez GILB » 16 lut 2008, 08:52

zobacz na Krakowskiej 100
Forumowicz
 
Od: 13 cze 2007, 19:16
Posty: 300
Skąd: RT
Auto: Mazda 6 3.0 V6 GY

Postprzez anus1983 » 18 lut 2008, 20:11

wystarczy poszukać
Szmalu napisał(a):Polecam warsztat i sklep z częściami na ulicy Christo Botewa (koło giełdy samochodowej na rybitwach). Z tego co się orientowałem, to ceny mają najlepsze w Krakowie i w ogóle bardzo spoko goście. W sobote idę odebrać moją mazde i wtedy wpisze pełną nazwę i namiar na firme;) na razie tylko tel: 126503285


Szmalu napisał(a):Miasto: Kraków
BUD-MOT (części, serwis)
ul. Christo Botewa 6 (przy wjeździe na giełdę samochodową)
tel: 012 650 32 85

Moim zdaniem bardzo ok ekipa. Tanio i solidnie,
na pewno będę jeszcze do nich zaglądał.
(miałem do wymiany tarcze, amortyzatory, sprężyny, tarcze i łożysko sprzęgła, przegub... i do tego zapieczone zaciski – wszystko śmiga elegancko)
Części mechaniczne do twojego samochodu pisz gg 9609866
Forumowicz
 
Od: 18 maja 2007, 23:04
Posty: 36
Skąd: małopolska

Postprzez quzio » 4 mar 2008, 20:22

Chciałbym polecić zakład Elektromechanika Pojazdowa Warszawa ul.Staniewicka 8 pana Jerzego Krzysztofa Grajdy.W mojej Maździe zakładane było zabezpieczenie antykradzieżowe.Usługa została wykonana perfekcyjnie,szybko i widać było że pan Grajda ma na swoim koncie kilkanaście zabezpieczonych Mazd od tych starszych jak i po najnowsze.Zakłada autoalarmy,centralne zamki,sterowanie szyb,immobilisery,blokady.Komputerowa diagnostyka układów elektronicznych VW-SEAT-AUDI-SKODA naprawa regulacja wymiana.Tel.811-17-20 pogotowie alarmowe 24h 0 604 698 215
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 sty 2008, 13:42
Posty: 82
Skąd: Warszawa
Auto: Jest Mazda 3 BL 2.0 MZR DISI i-Stop HB '11 Gunmetal Blue Mica
Była Mazda 6 GG CiDT 2.0 '05 Black Mica

Postprzez stefan_p » 6 mar 2008, 15:39

Witam!

Ostatnio musiałem odwiedzić kilku (dokładnie dwóch) mechaników aby doprowadzić do porządku moją nowo kupiona Mazdę 323. Śmiało mogę polecić następujące zakłady (mi również zostały one polecone):

Zakład Elektrotechniczny Roskosz Michał
ul. Opolska 41
46-060 Boguszyce (koło Opola)

Zajmują sie klimatyzacją oraz elektryką. Odgrzybiłem u nich klimatyzację, sprawdzili mi jej wydolność oraz wymienili filtry przeciwpyłkowe. Oprócz tego zrobili jeszcze kilka drobnych rzeczy między innymi zdiagnozowali usterkę pilota do zamka centralnego. Ceny niskie, naprawdę fachowa obsługa. Można być pewnym, że nic się z autkiem nie stanie.

Drugi odwiedzony przeze mnie mechanik to:

Auto-Moto-Serwis Andrzej Robotycki
ul. Reymonta 2
46-020 Czarnowąsy (koło Opola)
077 4691669

Jest to naprawdę rewelacyjny mechanik. Bez problemu wymienił rozrząd w moim dwuwałkowym silniku. Części miałem swoje (pasek i sprężynkę z Mazdy a rolki firmy LUK). Za robociznę zapłaciłem 150zł co uważam za duży sukces. W innych zakładach chcieli za to samo od 200-350zł. Części zamienne naprawdę tanie, bo wymieniłem tez świece i filtr powietrza. Oprócz tego sprawdzili mi całe zawieszenie i klocki hamulcowe. Za wszystko zapłaciłem 250zł (robocizna + części czyli świece i filtr powietrza). Zdecydowanie polecam, można spokojnie zostawiać samochód. Moją Mazde dostałem po 1 dniu. Trzeba dzwonić bo mają trochę ruchu.
stefan_p
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 6 lut 2008, 15:12
Posty: 4
Skąd: Opole
Auto: Mazda 323 BJ 1.5 88KM 1998r

Postprzez Ryszard57 » 11 mar 2008, 23:57

Polecam warsztat
Auto-Geo-Test
Artura Pietraszewskiego
Dąbrowa Górnicza
ul.Łęknice 43
tel.501-213-800
Wykonano fachowo diagnostykę i dokonano naprawy za bardzo rozsądną cene
Ryszard <jupi>
Ryszard57
 

Postprzez Al » 13 mar 2008, 22:00

A ja dzisiaj po raz kolejny odwiedzilem serwis Mazdy w Wierzchowiskach koło Lublina. Teoretycznie przyjechałem tylko na diagnoze układu hamulcowego,bo grafik ciasny, ale dzięki temu, że miałem ze sobą szczęki i klocki no i oczywiście dzięki uprzejmości mechaników wszyściutko w ciągu godziny wymienione. Panowie są naprawdę rewelacyjni !!! Gorąco polecam.
Fides et Ratio
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 sty 2006, 18:53
Posty: 93
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Auto: 323C 1.3,1997, 626 1996 FP

Postprzez kammar » 29 mar 2008, 21:24

Witam
Jest to mój pierwszy post, a w nim chciałem się podzielić wrażeniami z wizyty w serwisie Mazdy we Wrocku z ul Buraczanej( RBS). Jeździłem po wielu warsztatach, byłem u kilku "panów Stasiów" . I jedni mówili, że mam tuleje gumowe wahaczy do wymiany, inni że bije mi sworzeń wahacza, jeszcze inni że gumy stabilizatorów( i wszystkie te elementy skrupulatnie wymieniałem) niestety nie przynosiło to porządanego skutku, a panowie z Buraczanej ( choć nie za bardzo rozmowni :)) sprawdzili zawiechę i wydali werdykt,że jest to łącznik stabilizatora. Wymana poszła szybko i sprawnie z drobną pomocą flexy. Po 15 min. mogłem cieszyć się błogą ciszą. Choć nie była to jakaś wielka wymiana, to mogę polecać ten serwis z całą odpowiedzialnością :)
kammar
 

Postprzez priester » 30 mar 2008, 13:55

serwus, nie chciałbym przeglądać całego tematu w poszukiwaniu 1 opinii, a mianowicie interesuje mnie podany na pierwszej stronie serwis:
9. DAB – Dariusz Bróg Bosch Service,
ul. Łęczycka 29, 82-300 Elbląg,
tel. 055 233 98 14,
www.dab.elblag.biz.p

lub jakieś inne w okolicy
sprzedam filtr paliwa znajdujacy się w zbirniku do BJ 1.3 16V
Avatar użytkownika
 
Od: 30 mar 2008, 10:43
Posty: 41
Skąd: Pasłęk
Auto: 323 (BJ) 1,3 16V 1998r.
PREMaCY 1,8 +lpg 2002r.

Postprzez wojtek75 » 2 kwi 2008, 21:47

priester napisał(a):serwus, nie chciałbym przeglądać całego tematu w poszukiwaniu 1 opinii, a mianowicie interesuje mnie podany na pierwszej stronie serwis:
9. DAB – Dariusz Bróg Bosch Service,
ul. Łęczycka 29, 82-300 Elbląg,
tel. 055 233 98 14,
www.dab.elblag.biz.p

lub jakieś inne w okolicy


Zdecydowanie odradzam! Byłem tam ze swoją 626 GE. Musiałem patrzeć na ręce i zwracać uwagę na fuszerkę! Poza tym nie mają nawet kanału (przynajmniej w tamtym roku nie mieli) ani podnośnika całego samochoodu tylko zwykły samochodowy podnośnik jak do zmiany koła hahahahahhahahahahaha. Mało tego jeden mechanik pożyczał od drugiego bo mieli jeden! No szok po prostu.
Poza nazwą (Bosch haha) to wygląda tam praca jak u Zdzicha w szopie...A byłbym zapomniał...Poczekalnia dla klientów na poziomie ale zaplecze serwisowe to porażka...
Tak są moje spostrzeżenia bo tam byłem i NIGDY więcej nie zobaczą mnie tam z samochodem do naprawy....Chałupnicza robota i w dodatku droga!!!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 maja 2006, 17:12
Posty: 163
Skąd: warm.-maz., mazowieckie
Auto: Niedługo Mazda GH 2.2 :–)

Postprzez Jaco » 4 kwi 2008, 17:30

Kraków- polecam

STACJA KONTROLI POJAZDÓW
W.Z. BRACIA WÓJTOWICZ
Wojciech Wójtowicz, Zdzisław Wójtowicz
ZAKRZÓW 339
32-003 PODŁĘŻE
tel/fax:(012)2818301
kom:0 501 459 840

http://www.stacjakontroli.net.pl/
Jaco
 

Postprzez eRGie » 5 kwi 2008, 09:48

Elo
Na wymianie rozrządu byłem tu :

http://www.japanserwis.waw.pl/index.php?str=info&id=55

ul. Słowiańska 1d
Ząbki k. Warszawy
telefon: 022 498-58-68
telefon: 603-226-276

Polecam warsztat , widać i słychać profesjonalizm . Ceny przystępne i profesjonalna robota

pozdro
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 22 paź 2007, 21:55
Posty: 28
Skąd: Wołomin WWL
Auto: Ford Probe 2.0 silver i drugi fiolecik ;)

Postprzez migacz » 5 kwi 2008, 22:28

yano57 napisał(a):Niezły elektryk jest przy Arkuszowej 130, tel.: 601-151-949. Chłopak pracował przez dziesięć lat w serwisie Toyoty, po czym założył własny biznes specjalizuje się w japończykach.
Arkuszowa jest na Bielanach mała uliczka, którą wyjeżdża się z Warszawy w stronę Lasek. Wadą jest to, że klientów ma przeważnie umówionych wiec trzeba odczekać w kolejce i zostawić auto na kilka godzin, dokonanie naprawy od ręki jest raczej nie możliwe.


Zachwalam. P. Marcin wie, co robi, i nie ździera. Trzeba się rzeczywiście umówić i czasem trochę poczekać – ale WARTO!

pzodr
MG

ps. zapomniałem dodać – robią tam WSZYSTKO, nie tylko elektrykę!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 paź 2007, 13:43
Posty: 41
Skąd: Warszawa
Auto: M6 GY 2.0 CiTD 2005

Postprzez Bedevere » 5 kwi 2008, 23:56

Miałem problem z systemem SRS w mojej Maździe 323 BJ – dzięki dokładnej, rzeczowej i fachowej pomocy serwisu Auto Jaksa udało mi się rozwiązać problem dosłownie w ciągu 20 minut – poprostu jak po sznurku. Serdecznie wszystkim polecam Pana Michalczyka – dla tego człowieka nie ma rzeczy w samochodzie których by nie potrafił zreperować. W dodatku ma wysoką kulturę osobistą i fantastyczne podejście do klienta – pełen profesjonalizm.
Bedevere
 

Postprzez kiero » 7 kwi 2008, 13:20

MSC napisał(a):ponawiam wątek, gdzie z mazdą w krakowie?
Ja byłem w serwisie tym którego polacano na początku watku czyli "Wszołek" tam przy wylocie na Warszawe. Wymieniałem tam rorząd, czyszczenie klimy z nabiciem (razem z ozonowaniem) i uszczelniałem (zaciskali na nowo) bo jeden wąż przepuszczał. Zapłaciłem za całość 350 zł (rozrząd własne części) Widac że się znają na autkach.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 paź 2007, 15:54
Posty: 114
Skąd: Kraków
Auto: M6 2.0 CD 136KM 2003r. GY

Postprzez LoboAlien » 9 kwi 2008, 14:40

Witam polecam warsztat "AUTO WEST" ul. Wyszyńskiego 22 w Wałbrzychu , stara nazwa to Auto Japan.
Najtansza wymiana klocków w Wałbrzychu cena to 20zl za komplet oraz wiele innych tanich i solidnych napraw
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 lis 2006, 13:14
Posty: 450
Skąd: Wałbrzych
Auto: Była Mazda 323F 1.8 16V LPG BRC
Był Nissan Primera P12 1.8 LPG BRC
Jest .....

Postprzez szczer_t » 9 kwi 2008, 15:10

wito napisał(a):
Kazzik napisał(a):Jestem świeżym użytkownikiem Premacy 2.0 DiTD '02.

Proszę o wskazanie dobrego warsztatu/serwisu w Rzeszowie lub okolicy gdzie mógłbym bez stresu zlecić wymianę rozrządu.

Co do ewentualnej wizyty w ASO na ul. Rejtana to podchodzę z rezerwą (niby ASO ale pewnie fachowością nie grzeszą...). Pewnie zrobią co trzeba, no ale trzeba sporo zostawić kasy (rozrząd + pompa wody + robocizna = 2500 PLN).

Myślę, że za połowę tej ceny można wykonać wymianę powyższych podzespołów.
Cześć. Właśnie przymierzam sie do wymiany rozrządu i nie tylko. Jak widzisz pochodze z podkarpacie, dokładnie z Ropczyc i poszukuje w miare taniego, ale napewno dobrego warsztau, lub mechanika który zna sie na robocie. Za wszelie namiary i wskazówki wielkie dzieki, Gdzie najlepiej kupowac częsci? itp. Pozdrawiam.


Polecam Wieśka z Dębicy. Jest dużo tańszy niż ASO. Ja wymieniałem u niego jest wszystko OK. Częsći zakładał oryginały Mazdy. Daje również gwarancję. W razie zainteresowania mogę podać telefon do niego.
szczer_t
 

Postprzez Marek61 » 19 kwi 2008, 13:49

Polecam AUTO KSIEZYNO .Doskonała i naprawdę fachowa ekipa.
Robiłem tam wymiane rozrządu : pasek ,hydronapinacz,rolki,paski wieloklinowe,klocki hamulcowe,filtry wszystkie oraz olejek Dexellia :)
Jestem tam stałym klientem dokonującym tylko typowych czynności eksploatacyjnych przy mojej Premacy i muszę powiedzieć ,że wyjezdżając z tego Serwisu mam spokojne sumienie iż z autkiem obchodzono się fachowo.
Moge tam również liczyć na odpowiedzi na wszelkie pytania.Polecam tym bardziej ,że AUTO KSIEZYNO z 1 czerwca bedzie w grupie autoryzowanych dealerów i serwisantów Mazdy.
Polecam :D
Panie Boże. Dziękuję Ci za bezpośredni wtrysk podtlenku azotu, chłodnice międzystopniowe, turbosprężarki z łożyskami kuIkowymi i tytanowe sprężyny zaworu.
Amen.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 kwi 2007, 12:23
Posty: 156 (0/2)
Skąd: Białystok / Fox Mountain
Auto: Mazda Premacy 2,0 DiTD 2002

Postprzez stempy » 19 kwi 2008, 16:56

Witam
Jeśli chodzi chodzi o Sosnowiec, to raczej nie wiem gdzie tu Mazdę sprawdzić, natomiast najbliżej jest Serwis w Katowicach Mazda-Dyga tel.: 32 25 66 389, 40-306 Katowice ul. Siwka 11. ALE...
Polecam (i tu pozwolę sobie zacytować spike72 z wielu postów wcześniej:
A.S.O.S. Mazda
Leszek Witkowski
Autoryzowany Dealer
ul. Przestrzenna 59
93-424 Łódź
TEL./FAX. (0-42) 681-44-67
TEL.KOM. 0603 682 405
www.mazda.lodz.pl

Serwis istnieje od kilkunastu lat, zaczynał jako warsztat, wyspecjalizował się w Mazdach, teraz od wielu obrych lat ma autoryzację Mazdy.
Sam osobiście korzystałem z ich usług i jestem zadowolony.
Miło, szybko, fachowo.
Można chodzić po hali napraw i z bezpośredniej bliskości patrzeć co się dzieje z waszym kochanym autkiem, nie robią żadnych przeszkód.
NAPRAWDĘ POLECAM!

Pojechałem tam by się przekonać i nie zawiodłem się!
serdecznie polecam!
stempy
 

Postprzez ADi » 5 maja 2008, 10:10

Drodzy koledzy i koleżanki :)

Chciałbym polecić wszystkim warsztat w Łodzi o nazwie FAN CAR

chłopaki znają się bardzo dobrze na japończykach. Wszystkie moje autka robią tylko oni i jako jedynym oddaje kluczyki bez stresu :D
7 lat bez żadnych zastrzeżeń i nie zdzierają.

FAN CAR
Łódź, ul. Lutomierska 50 (na terenie parkingu strzeżonego)
0 602-642-540
0 692-835-444

pzdr.
Rules Are Made To Be Broken...
"...You Can Win If You Want...If You Want It You Will Win..."
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:37
Posty: 270
Skąd: HollyŁódź
Auto: 626 GE FS

Postprzez hayate » 5 maja 2008, 13:43

Czy "RBS" – pogwarancyjny serwis aut japonskich WrocLove Buraczana 10 komuś pomógł w sprawie dymiącej na niebiesko przy starcie Madzi. ? Czy ktoś z Was otrzymał magiczne uzdrowienie? Bo z tego co czytam to chyba warto się do nich przejechać z takim problemem.
Początkujący
 
Od: 30 kwi 2008, 20:06
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Auto: 323f r.96 1,5l

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki