BIGer ca sanders...

Pogaduchy motoryzacyjne.

Czy usunąć dyskusję z forum

Ankieta wygasła 20 sie 2006, 09:18

Tak
30
47%
Nie
34
53%
 
Liczba głosów : 64

Postprzez Winetou » 16 sie 2006, 16:49

BIGer napisał(a):ja dowdod od mx posiadam tymczasowy wazny ,ale on od mojej 626 ma tymczasowy nie wazny do 3 miesiecy ,bo nie chialo mi sie odbierac i mialem mu go wyslac, ale teraz mu go nie wysle, on mnie straszy ze auto sprzeda juz dzis i tyle go zobacze..

tak czy owak, jeśli sąd orzeknie rację po Twojej stronie, co w tej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, będzie musiał pokryć Ci całe koszty, przy czym w tej sytuacji przypuszczam, że wartość auta będzie oceniona przez rzeczoznawcę na podstawie eurotaksu, czyli tylko na tym zarobisz i to sporo, więc się nie przejmuj
ZDOBYWCA STRON 6, 323, 626, 929 <faja>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 wrz 2005, 18:06
Posty: 1741
Skąd: raz tu raz tam...
Auto: MX-3 KF, Honda CBR600F4i

Postprzez b2 » 16 sie 2006, 16:52

Winetou napisał(a):więc się nie przejmuj


tylko potem trzeba jeszcze efektywnie ściągnąć kasę. bo samym papierkiem z sądu zrobisz niewiele.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez Winetou » 16 sie 2006, 16:53

z papierkiem udajesz się do komornika, a ten już ma swoje sposoby – moja znajoma miała problemy z egzekwowaniem alimentów od swojego byłego męża, który teoretycznie nic nie miał, bo wszystko było na rodziców – nawet nie wiesz w jak błyskawicznym czasie pieniążki się znalazły....
ZDOBYWCA STRON 6, 323, 626, 929 <faja>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 wrz 2005, 18:06
Posty: 1741
Skąd: raz tu raz tam...
Auto: MX-3 KF, Honda CBR600F4i

Postprzez BIGer » 16 sie 2006, 16:53

Prosze was o pomoc gdzie mam sie udac i od czego zaczac...b2 troche mnie doluje swoimi odpowiedziami wiec chial bym zalatwic to dobrze....
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 paź 2005, 19:59
Posty: 294
Skąd: Szczecin
Auto: Audi A4 B5 2.6 V6

Postprzez Puhcio » 16 sie 2006, 17:05

b2 nie doluje, a mówi jakie są realia. Zna się na prawie ...

Winetou napisał(a):z papierkiem udajesz się do komornika


To nie takie łatwe ... uwierz. Jeśli chodzi o alimenty może jest prościej, ale w takiej sprawie ...
Pozdrawiam,
Paweł
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 sty 2005, 17:08
Posty: 2553
Skąd: Katowice
Auto: Volvo S70 2.5 A/T LPG

Postprzez Winetou » 16 sie 2006, 17:07

Puhcio napisał(a):To nie takie łatwe ... uwierz. Jeśli chodzi o alimenty może jest prościej, ale w takiej sprawie ...

nie wiem, ja się z kolei nie znam, dlatego nie chcę nic więcej doradzać, ale wydaje mi się, że komornikowi orzeczenie sądu w zupełności wystarcza, żeby wszcząć egzekucję...
ZDOBYWCA STRON 6, 323, 626, 929 <faja>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 wrz 2005, 18:06
Posty: 1741
Skąd: raz tu raz tam...
Auto: MX-3 KF, Honda CBR600F4i

Postprzez BIGer » 16 sie 2006, 17:09

ciekawe dlaczego jak senders twierdzi ze go oszukalem, nic nie pisze w tym watku, podejrzane, pewnie sie juz tu nie pokaze...!!!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 paź 2005, 19:59
Posty: 294
Skąd: Szczecin
Auto: Audi A4 B5 2.6 V6

Postprzez Puhcio » 16 sie 2006, 17:11

Winetou napisał(a):ale wydaje mi się, że komornikowi orzeczenie sądu w zupełności wystarcza, żeby wszcząć egzekucję...


Są też firmy windykacyjne. Ale to wszytsko kosztuje ...
Pozdrawiam,
Paweł
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 sty 2005, 17:08
Posty: 2553
Skąd: Katowice
Auto: Volvo S70 2.5 A/T LPG

Postprzez b2 » 16 sie 2006, 17:11

BIGer napisał(a):b2 troche mnie doluje swoimi odpowiedziami wiec chial bym zalatwic to dobrze....


nie dołuj się, tylko nie daj się zwieść różowym wizjom jakie snują tutaj "specjaliści" od prawa cywilnego, w oparciu o doświadczenia krewnych królika i krewnych krewnych królika. sprawa nie jest prosta, chociaż nie jest wyjątkowa. w tydzień tego nie załatwisz, nie oszukujmy się.
niestety – najprawdopodobniej będzie musiała oprzeć się o sąd. powinien on sprawą zająć się w tzw. postępowaniu uproszczonym. dla Ciebie lepiej, bo prościej (praktycznie cała sprawa na urzędowych formularzach) i szybciej (co nie oznacza, że szybko). po przeprowadzeniu postępowania sąd wyda wyrok, który po opatrzeniu klauzulą wykonalności będize podstawą egzekucji.
sanders pewno spuści Cię na drzewo, więc będzie musiał egzekwować przez komornika. co też nie zawsze jest w 100% szybkie i skuteczne.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez SimoneuS » 16 sie 2006, 17:17

BiGer....kupujesz auto od gościa, który kupił je i zaraz potem sprzedaje.... trzeba było popytac troche o historię tego auta na forum, a wiedziałbyś na co trzeba zwrócic uwage przy kupnie ... i czy warto to wogóle kupić za taka kasę
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2003, 20:57
Posty: 353

Postprzez Pyton162 » 16 sie 2006, 17:19

jeszcze dzis pogadam z kolesie ktory niedawno dostal zwrota auta, i napisze ci co i jak, masz prawo do zwrotu nabtego towaru , jak dorwe kokesia to wszytko ci napisze, a swoja droga juz sie nie dziwe ze sanders tak szybko pozbyl sie tego zloma, bo kto bedzie robil silnik KL no moze przemas ale on wybulil ponad 3 tys a tu chyba nie o to chodzi zeby tyle wybulic zaraz po kupnie niby super sprawnego auta, az przykro sie robi ze sa tacy ludzie w klubie co sa poprostu oszustami
Pyton162
 

Postprzez bkapust » 16 sie 2006, 17:21

To nie ulega watpliwosci, ze sprawa pochlonie troche czasu – chyba, ze Sanders nie bedzie szedl w zaparte. Ale do zalatwienia jest bez problemu.
Beztroskich, drwiących, gwałtowników – takimi chce nas mieć mądrość. Jest niewiastą, kocha zawsze tylko wojownika.

Miala byc Mazda a jest Ford :P
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2006, 16:23
Posty: 236
Skąd: Warszawa
Auto: Ford Mondeo'04 2.0 TDCI

Postprzez BIGer » 16 sie 2006, 17:26

SimoneuS w sume tu zrobilem blad,przyznaje, ale myslaem ze w klubie takie eczy sie nie zdazaja....mylilem sie i drogo mnie to kosztowalo.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 paź 2005, 19:59
Posty: 294
Skąd: Szczecin
Auto: Audi A4 B5 2.6 V6

Postprzez Pyton162 » 16 sie 2006, 17:35

szkoda ze nie sprawdziles historii tego auta , swego czasu jeden koles nie mogl tez go sprzedac przez bardzo dlugi czas, az sie znalazle jelen sanders, a potem sanders wcisnol co to gowno ,szkoda ze taki sprawy dzieja sie w klubie, pozdro
Pyton162
 

Postprzez BIGer » 16 sie 2006, 17:41

Pyton162 ja tego samochodu nie sprzedam bo co ja napisze ludzia w ogloszeniu ze to padaka...? ja nie umiem robic ludzi w balona...ale widac inni lubia...i to potrafia...
Ostatnio edytowano 16 sie 2006, 17:55 przez BIGer, łącznie edytowano 1 raz
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 paź 2005, 19:59
Posty: 294
Skąd: Szczecin
Auto: Audi A4 B5 2.6 V6

Postprzez slav » 16 sie 2006, 17:41

Pyton162 napisał(a):szkoda ze nie sprawdziles historii tego auta


wlasnie , przeczytaj to cale poki nie jest do konca skasowane

http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... highlight=
Forumowicz
 
Od: 29 maja 2005, 23:38
Posty: 1137
Skąd: WLKP
Auto: rozne

Postprzez ravo » 16 sie 2006, 17:48

ja prosze tylko o utrzymanie kultury wypowiedzi – wiem, ze to nerwy ale bede "karal" za przeklenstwa.
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Morder » 16 sie 2006, 17:51

Popieram kolegów. Nie sprawdziłeś historii auta, a można to było zrobić przy odrobinie chęci w 5 minut. Auto miało robiony remont silnika i na pewno nie w ASO. Rafał często przebywał na czacie mazdy, był nie do zniesienia i opowiadał niestworzone historie związane nie tylko z mazdą :D Ale odkąd pamiętam miał z nią problemy.

Co do Sandersa, nie chce go tu oceniać, ale faktem jest, gdy dowiedział się o przeszłości auta od razu wystawił je na sprzedanie. Wygląda na to, że pozbył się grata. Takie życie. :|
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:07
Posty: 897
Skąd: Pułtusk
Auto: MX-3

Postprzez BIGer » 16 sie 2006, 17:59

Wlasnie teraz to ja to autk sprzedam za 6 tys nie wiecej, bo ja napewo napisze cala prawde o autku...., sanders zachowal sie.......nie dokoncze bo brak slow...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 paź 2005, 19:59
Posty: 294
Skąd: Szczecin
Auto: Audi A4 B5 2.6 V6

Postprzez b2 » 16 sie 2006, 18:03

Morder napisał(a):Popieram kolegów. Nie sprawdziłeś historii auta, a można to było zrobić przy odrobinie chęci w 5 minut. Auto miało robiony remont silnika i na pewno nie w ASO. Rafał często przebywał na czacie mazdy, był nie do zniesienia i opowiadał niestworzone historie związane nie tylko z mazdą Ale odkąd pamiętam miał z nią problemy.

Co do Sandersa, nie chce go tu oceniać, ale faktem jest, gdy dowiedział się o przeszłości auta od razu wystawił je na sprzedanie. Wygląda na to, że pozbył się grata. Takie życie


niec dodać, nic ująć. powiedzmy sobie szczerze – zgrzałeś się BIGer na niby mocne i ładne auto do nabycia okazyjnie i wpakowałeś się na minę (co przy nabywaniu nastoletniego V6 nie jest takie trudne).

sprawdzić auto trzeba zawsze, nieważne czy kupujesz od klubowicza czy na giełdzie czy z ogłoszenia. bo ludzie są wszędzie tacy sami – lepsi i gorsi.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Moderator

Moderatorzy Moto