Muszę się wam wyżalić

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez czakol » 7 kwi 2008, 20:21

Witam,
poszukuje mazdy 323f BA juz jakis czas, prawde mowiac jeszcze nie prowadzilem tego samochodu ale za sam wyglad sie zakochalem, chce sie wyzalic gdyz mieszkam w srednio wielkim miescie i chcialem sie troszke wyrozniac z tlumu nie szpanowac ale wiedziec ze mam cos super z czego jestem dumny sam dla siebie a tutaj zonk prosze panstwa jak nigdy tego autka nie widzialem tak teraz wiem ze sa juz 2,3 a moze wiecej, auto stalo sie nagle popularne spojrzcie na ostatnie zdjecie http://auto-borys.gratka.pl/ogl/182.html koszmar!! sciagnal ich chyba z 10 a nie wiadomo ile wczesniej, jeden koles powiedzial mi ze rynek mazd w niemczech mazd 323f sie oproznia!! 1.8 pratycznie juz nie ma (wiecie o co chodzi taka przenosnia troszke), niedlugo w poslce beda golfy i mazdy 323f to nie dobrze nie chce byc panem wiesniokiem (chodzi o charakter) ktory kupil sobie golfa, wlozyl duzy glosnik i wozi sie po miescie jagby jezdzil ferrari, ;\ ;\ ;\ ;\ ;\ ;\ ;\ ;\
Ostatnio edytowano 7 kwi 2008, 22:58 przez czakol, łącznie edytowano 1 raz
Forumowicz
 
Od: 11 mar 2008, 02:03
Posty: 70
Skąd: To
Auto: Nie

Postprzez Czacha » 7 kwi 2008, 20:34

A może Mazda 323C ??
Jest znacznie mniej popularna niż F-ka... jeżeli na tym Ci zależy :)
Wyłącz światła – włącz myślenie
Nareszcie zamontowane dzienne <jupi> ....... Moja Madzia :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2007, 23:30
Posty: 312
Skąd: Rybnik
Auto: 323C (BA) 1.5i 16V '97

Postprzez Michel » 7 kwi 2008, 20:39

Nic na to nie poradzisz, że to wspaniałe samochody i każdy normalny też by chciał takim jeździć. Na szczęście wieśniacy rzadko po nie sięgają. Sam jestem ze wsi, ale "wieśniak" to raczej określenie charakteru, a nie zamieszkania. W salonach też stoi dużo Mazdeczek, a nawet w niektórych hipermarketach, ale to nie znaczy, że na ulicach tego pełno.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2006, 20:20
Posty: 267 (0/1)
Skąd: Lublin

Postprzez Hazu » 7 kwi 2008, 21:03

no to kup sobie xedosa
jest rzadziej spotykany i nieporównywalnie lepiej wykonany niż 323F BA ale mniej praktyczny
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 paź 2005, 21:11
Posty: 3779 (0/6)
Skąd: Lublin
Auto: Były: CA/KF, CA/KL, BA/BP, BA/KF
Jest:
MPV ll FS 2000r.
RX8 2004r.

Postprzez Sokool » 7 kwi 2008, 21:14

Ogólny
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2004, 18:10
Posty: 2737 (1/10)
Skąd: Tychy
Auto: na gaz

Postprzez Adaś » 7 kwi 2008, 21:36

czakol chcesz się wyróżniać to kup Maserati albo Bugatti :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez czakol » 7 kwi 2008, 21:57

Adaś mądrala się znalazł :P odpowiada mi only madzia 323f 1.8 i ewent honda civic i jakimś ciekawym silnikiem :D
Forumowicz
 
Od: 11 mar 2008, 02:03
Posty: 70
Skąd: To
Auto: Nie

Postprzez Mev » 7 kwi 2008, 21:59

czakol napisał(a):http://auto-borys.gratka.pl/ogl/182.html

niecały kilometr od mojego domu :) Oglądałem kiedyś dla klubowej koleżanki kilka sztuk i niestety szału nie ma, tj. żadna mnie swoim stanem nie zadowoliła w żadnej sposób.

Od około pół roku handluje gostek tak "namiętnie" tymi mazdami i schodzą rzeczywiście – bo co chwile są nowe na placu, więc musi je sprzedawać :)
f*ck
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2005, 14:16
Posty: 5791 (0/3)
Skąd: Piła
Auto: Mercedes CLS '18
Range Rover Sport
Fiat 500

Postprzez czakol » 7 kwi 2008, 22:14

mhm, moze sie skusze i jutro zadzwonie znaczy sie dowiedziec czy jest cos co potrzebuje (wyposażenie) moglbys jagby co zerknac?
Forumowicz
 
Od: 11 mar 2008, 02:03
Posty: 70
Skąd: To
Auto: Nie

Postprzez Mev » 7 kwi 2008, 22:42

czakol napisał(a):moglbys jagby co zerknac?

Teoretycznie mogę, ale ten Pan mnie już nie lubi <lol> Jak dla pewnej dziewczyny z forum szukałem to niestety z tych kilkunastu 1 była rozsądna, ale i jej bym nie wziął, generalnie poleciłem jej szukać dalej :)

Albo padaki, albo po wypadkach i to widocznych, albo zaniedbane w środku.

Osobiście radził bym Ci szukać jednak gdzie indziej, jest ich na allegro sporo – myślę, że coś znajdziesz :)

PS. W dziale "Sprzedam" tutaj na forum ostatnio pojawiły się ze 2 albo 3 ładne 323F od ludzi z forum :) Może lepiej wydać ciut więcej, a mieć zaufane auto?
f*ck
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2005, 14:16
Posty: 5791 (0/3)
Skąd: Piła
Auto: Mercedes CLS '18
Range Rover Sport
Fiat 500

Postprzez czakol » 7 kwi 2008, 22:48

racja, jest fajne autko z forum kolega "api" ma na sprzedaż tylko ze 95 rok, troszke stara, jak nic nie znajde to moze i od niego wezme, tylko ze generalnie potrzebuje autko na rok tak bez awaryjnie, przeprowadzam sie z domu rodzinnego na swoje do poznania na dalsze studia i poprostu nie wyrobilbym z oplatami, wolalbym cos mlodszego jesli sie uda moze mniej awaryjnego w tedy ale wiadomo roznie sie moze zdarzyc, klimka i poduchy musza byc i silnik 1.8 a najlepiej w gazie sekwencji zeby miec na paliwo na wiecej niz jazda do pracy i spowrotem, wiec nawet ze mazd jest mnostwo do sprzedania zadko ktora sie nadaje mam troche wygorowane wymagania :( :D
Forumowicz
 
Od: 11 mar 2008, 02:03
Posty: 70
Skąd: To
Auto: Nie

Postprzez Mateusz L » 7 kwi 2008, 22:55

Wiem,że eFka podoba Ci się najbardziej,ale czy widziałeś czarnego lub srebrnego Xedosa 6??? Wiesz-"wieś"(sam też jestem ze wsi i mówię o charakterze nie pochodzeniu) chyba nie szybko skusi się na V6.Moim zdaniem Xed powala-ale wiadomo kwestia gustu...
Forumowicz
 
Od: 25 gru 2007, 14:29
Posty: 567 (0/2)
Skąd: Mazowsze
Auto: Lexus

Postprzez czakol » 7 kwi 2008, 23:01

xedos 6 jest fajna jak 323f a nawet bardziej komfortowa, luksusowa, jednak moglbym ja miec jako drugie/nastepne auto, na razie wole nie za duze auto, sportowe, twarde, dobrze sie prowadzace nie tylko na trasie ale takze w waskich uliczkach miasta no i z niezlymi osiagami 1.8 ma 9,7s do setki dla mnie bomba chociarz nie narzekalbym jagby bylo mniej :D
Forumowicz
 
Od: 11 mar 2008, 02:03
Posty: 70
Skąd: To
Auto: Nie

Postprzez cwaniaq » 8 kwi 2008, 06:42

czakol napisał(a):poprostu nie wyrobilbym z oplatami

To ja ci odradzam w ogóle kupować smochód, nie ma samochodów bezawaryjnych. Wszystko może się zepsuć, ewentualnie skończyć (części eksploatacyjne). Samochód to wydatek.

czakol napisał(a):klimka i poduchy musza byc i silnik 1.8 a najlepiej w gazie sekwencji zeby miec na paliwo

Jeszcze kolor tylko sobie dobierz. <lol>

Bez urazy ale po prostu było to trochę śmieszne. A tak w ogóle to nie wiem czy to dobry pomysł kupić xeda jeżeli miałbyś mieć problemy z włożeniem pieniędzy w 323f, nie słuchaj ich. ;) Kup już lepiej 323f, części są o wiele tańsze.
[url=http://www.wszystkodokuchni.pl]Akcesoria meblowe – zawiasy, prowadnice, tandembox, systemy drzwi przesuwnych, BLUM PEKA SEVROLL SIBU GTV SIRO[/url]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sie 2004, 13:47
Posty: 193
Skąd: Białystok

Postprzez Lukano » 8 kwi 2008, 07:28

Michel też jestem ze wsi zwanej Lublin ;) tak mała dygresja nie na temat :D
Obrazek
Audi A8 4.2
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2006, 19:10
Posty: 4137 (0/1)
Skąd: Lublin/Radom
Auto: Hania civic X, A8 D3 a na lato Hania CRX del soll

Postprzez czakol » 8 kwi 2008, 09:18

cwaniaq napisał(a):
czakol napisał(a):poprostu nie wyrobilbym z oplatami

To ja ci odradzam w ogóle kupować smochód, nie ma samochodów bezawaryjnych. Wszystko może się zepsuć, ewentualnie skończyć (części eksploatacyjne). Samochód to wydatek.

Jak cos sie stanie, trudno przezyje cos sie sobie odmowi, wazne jest to ze japonce sie rzadziej psuja niz niemcy czy francuzy chociarz za ta kase za mazde 323f 98r. mozna dostac audi a4 z 96r. czy clio z 2003r. czy honde civic to i tak mazda wydaje sie byc najciekawsza propozycja :))[/quote]
cwaniaq napisał(a):
czakol napisał(a):klimka i poduchy musza byc i silnik 1.8 a najlepiej w gazie sekwencji zeby miec na paliwo

Jeszcze kolor tylko sobie dobierz. <lol>

A czy to sa duze wymagania, silnik trzeba wybrac raczej sie zmiany nie podejme, klima no przecierz latem sie nie wyrabia w tych upalach, poduszka dla bezpieczenstwa, to powinny byc standardy, ale widze ze nie kazdy juz na to tak patrzy.
A kolor to taka ladna czerwien bym widzial :]
cwaniaq napisał(a):Bez urazy ale po prostu było to trochę śmieszne. A tak w ogóle to nie wiem czy to dobry pomysł kupić xeda jeżeli miałbyś mieć problemy z włożeniem pieniędzy w 323f, nie słuchaj ich. ;) Kup już lepiej 323f, części są o wiele tańsze.

Mhm, czesci sa pewnie drozsze, auto tez wieksze a w poznaniu nie ma tyle miejsca na parkingach w centrum jak u nas na wsiach (Kalisz, Siedlce, Lublin) btw. Lublin to najwieksza z naszych wsi ehehehe :]
Forumowicz
 
Od: 11 mar 2008, 02:03
Posty: 70
Skąd: To
Auto: Nie

Postprzez cwaniaq » 8 kwi 2008, 18:53

czakol napisał(a):A czy to sa duze wymagania

Bezawaryjny, 1.8 + poduchy i klima z gazem sekwencją (szukamy samochodu w dobrym stanie zapewne, bo nie chcesz w niego inwestować) więc tak, to są duże wymagania. ;) Już wcześniej ktoś pisał, czy może nawet ty o tym wspominałeś, 1.8 to rzadkość. Z reguły występują same 1.5 lub 2.0 V6.
[url=http://www.wszystkodokuchni.pl]Akcesoria meblowe – zawiasy, prowadnice, tandembox, systemy drzwi przesuwnych, BLUM PEKA SEVROLL SIBU GTV SIRO[/url]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sie 2004, 13:47
Posty: 193
Skąd: Białystok

Postprzez czakol » 8 kwi 2008, 20:19

cwaniaq napisał(a):
czakol napisał(a):A czy to sa duze wymagania

Bezawaryjny, 1.8 + poduchy i klima z gazem sekwencją (szukamy samochodu w dobrym stanie zapewne, bo nie chcesz w niego inwestować) więc tak, to są duże wymagania. ;) Już wcześniej ktoś pisał, czy może nawet ty o tym wspominałeś, 1.8 to rzadkość. Z reguły występują same 1.5 lub 2.0 V6.

no tak masz racje duze wymagania :P
mhm moze ktos pisal, ja tez to gdzies pisalem, 1.8 to zadkosc, ten silnik jest the best dla wielu taki kompromis miedzy tanszym w eksplatacji silnikiem od 2.0 a jednak o podobnych osiagach do niego (w pewnym stopniu) no i lepszych niz 1.5, sam tez bede grzebal przy autku, a jestem len i noga w tych sprawach jak zobaczylem komore silnika 2.0 stwierdzilem ze zeby co kolwiek tam naprawic musialbym przejsc miniaturyzacje i najpierw rozebrac kilka innych podzespolow zeby dobrac sie do tych do naprawy, moze nastepnym krokiem bedzie madzia 2.0 or 2.5 zobaczymy czy zawroci mi w glowie ;d, wiec nie zaczne od szczytu gory zatrzymam sie na razie w piaskownicy i przy skromnym w wielkosci 1.8 ;p
Forumowicz
 
Od: 11 mar 2008, 02:03
Posty: 70
Skąd: To
Auto: Nie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Moderator

Moderatorzy Moto