Nowa Mazda 3 od 63900 zł | Test wesji 1.6 MZR Sedan na 2. stronie tematu

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez grabu122 » 15 sty 2010, 18:26

buczos napisał(a):Ogólnie lancera ma dobre warunki jezdne

Mazda chyba i tak zachowuje się pewniej na drodze, bo w Lancerze w podstawowych wersjach narzekają na podsterowność :P
Nigdy nawet nie siedziałem w nowej M3 a Lancerem byłem tylko przewieziony jako pasażer i to bardzo delikatnie więc..... <jelen>
Ale i tak bardzo spodobało mi się to auto, szczególnie z zewnątrz.
Forumowicz
 
Od: 28 paź 2008, 20:29
Posty: 540 (0/3)

Postprzez Globy » 16 sty 2010, 21:59

Już niedługo Mitsubishi zaadaptuje ten przód do L200 i wszystkim zbrzydnie do końca ;) Uważam, że Lancer wygląda naprawdę fajnie, ale nadużywanie tego motywu stylistycznego w innych modelach nie jest udanym posunięciem.

grabu122 napisał(a):Globy czy ja wiem czy ciasny? jak na tą klasę chyba O.K. – jechałem jako pasażer, dzisiaj przeczytałem kilka opinii i testów tego modelu i jakość nikt z redaktorów nie skarżył się na ciasnotę.
Ciasno przy tych gabarytach zewnętrznych to jest w Millenii :D (wygodny fotel pasażera pokryty jasną skórą, elektryczna regulacja max do tyłu, a tu kupa :] nie mogę swobodnie wyciągnąć nóg :| ???? no chyba że ta regulacja była uszkodzona i nie cofała siedzenia do samego końca... nie wiem :P )
Dla mnie nie jest tandetą, gdy kokpit nie ma 105przycisków i 30 kolorowych lampeczek, a spasowanie elementów wg. dobre, jakość plastików raczej średnia, choć ostatni model Toyoty pod nazwą Corolla wcale nie miał/ nie ma lepszych.

Są po prostu przestronniejsze kompakty ;) Też uważam, że w prostocie siła, ale chodzi o jakość materiałów i wykończenia (również w bagażniku). Lancerowi daleko do europejskiej i japońskiej konkurencji, chociaż jeszcze Auris i Corolla wypadają w tej kategorii kiepsko. Millenia też jest ciasna jak na swoją klasę i wymiary i miejsca na nogi z przodu mogłoby być więcej <usmiech> Poza tym ma klubowe, ale zbyt płaskie fotele... Aczkolwiek to auto z innej epoki i z innymi priorytetami.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy Moto