Wrażenia z MegaSpota MazdaSpeed w Sochaczewie

Postprzez Fasola » 25 sie 2009, 10:09

W kwestii telefonu chciałbym po raz enty przypomnieć ze to nie ja go znalazłem tylko próbowałem odnaleźć właściciela. Laury powinny zbierać GAPCIE.
Fasola
 

Postprzez bobinski » 25 sie 2009, 11:12

dethmag napisał(a):ziemi Kurpiowskiej


Mi też miło było poznać ziomka.
Dla nas było oki. Na lotnisku wziełem udział w czym chciałem(poza trolejami), spaliśmy w namiocie.
Proszę wybaczyć za ognisko, które paliliśmy z Cukierkami, ale arcziemu wyjaśniliśmy, że podgrzewamy wodę do mycia :P .
Miło było spędzić czas z zapaleńcami marki.
Dziękujemy i pozdrawiamy :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 sie 2006, 08:55
Posty: 331
Skąd: Witowy Most- Kurpie
Auto: 323F 1,6 16V '93 BG

Postprzez mik » 25 sie 2009, 11:34

Generalnie należy zapytać czy osoby narzekające potrafiłyby same zorganizować lepiej i taniej?

Dawać cenne uwagi, co można by poprawić następnym razem – OK, ale zarzucać i mówić, że kiepsko było na zlocie to poniżające i to nie dla organizatorów.

Każdy bawił się jak chciał czyli kto chciał to się bawił dobrze.
Forumowicz
 
Od: 9 lut 2009, 23:15
Posty: 44
Skąd: Skierniewice
Auto: Mazda 3 1.6 2004

Postprzez brii » 25 sie 2009, 11:43

mik <spoko>
Sugeruję krytykującym przypomnieć sobie jeszcze Tuczno, na którym to nikt nie narzekał ;)
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8964 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez zAgatka » 25 sie 2009, 11:45

Ja napisze tylko tyle:
Dzięki za możliwość spotkania starej gwardii Mazdaspeed (chociaż paru osób zabrakło), jak również za to że wróciły wspomnienia niezapomnianych zlotów (na które z podekscytowaniem się jechało) i spotów (na które czekało się cały tydzień).
Pozdrawiam wszystkich co mnie znają i dziękuję.
W sumie to tych co mnie nie znają też pozdrawiam :)
Obrazek
Moja mazda to już tylko wspomnienie . . .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 mar 2006, 23:28
Posty: 166
Skąd: WarszaFka
Auto: 323F 1.6 :)

Postprzez anonimka » 25 sie 2009, 12:16

brii napisał(a):Sugeruję krytykującym przypomnieć sobie jeszcze Tuczno, na którym to nikt nie narzeka


Ponieważ każdy widział, że jest to zlot nieformalny, ponieważ wiedział jak wyglądają domki oraz łóżka na których będą spać, ponieważ wiedzieli, że nawet jak śpią w domku to mają zabrać śpiwory itd, ponieważ wszyscy wiedzieli, że sanitariat jest jeden wspólny i każdy za to o czym wiedział zapłacił aż 20 ZŁ.
In this white wave I am sinking...
In this silence... In this white wave... In this silence... I believe...
I have seen you, in this white wave, you are silent...
You are breathing in this white wave ...I am free...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 mar 2007, 15:10
Posty: 2013
Skąd: cebullandia...
Auto: hmmm nie ma wyjścia, musi być znów mx3...

Postprzez czupan » 25 sie 2009, 12:22

Witam,jak widać do domu dojechałem szczęśliwie choć Atisa po drodze zgubiłem :D
To mój 1 taki zlot więc Wielki szacun dla Brii i pozostałych (nie będę wymieniał bo nie pamiętam) współorganizatorów zlotu za wspaniałą i bezpieczną zabawę, tak i na płycie lotniska,jak i na noclegu.Cieszę się że poznałem wielu miłośników marki MAZDA, bo oto mi właśnie chodziło, a przy okazji zobaczenia dużej ilości modeli <lol> tejże marki.
Co do ilości konkursów wg. mnie była zadowalająca. Osobiście brałem udział w 2 + szkolenie na Toyotach ( fakt że do wyboru ale też nie do końca ).Pozostałe konkurencje odpuściłem sobie, chociaż czasu było dosyć.
Noclegi jakie były każdy wie. Ja wybrałem namiot czym przedłużyłem sobie letni wypoczynek,który spędzam pod nim, a jedzenie można było mieć swoje.Ceny no cóż za namiot to cale niewygórowana z kolacją i śniadaniem ( jakie by one nie były )
Jeszcze raz dzięki organizatorom


ps.czy może ktoś z kierownictwa powiedzieć ilu było klubowiczów a ilu forumowiczów
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 kwi 2008, 07:34
Posty: 221
Skąd: Nysa
Auto: 626 1,8i '94 DOHC + LPG

Postprzez brii » 25 sie 2009, 12:23

anonimka – nie tylko ja byłem zdzwiony, a patrząc na ilość atrakcji i wyżywienie 20zł to z deka za dużo ;)
Ale nie komentowaliśmy, bo spotkaliśmy dobrych znajomych – tutaj powinno być podobnie, bo to o ludzi chodzi a nie o nocleg jak wiele osób zauważyło.
Z resztą najwyższa pora zostawić już temat tego zlotu.

czupan – mniej więcej 80 klubowiczów było na zlocie :)
Nie klubowiczów koło 60.
Ostatnio edytowano 25 sie 2009, 12:29 przez brii, łącznie edytowano 2 razy
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8964 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Michał88 » 25 sie 2009, 20:15

To ja tak pokrótce napiszę od siebie
Dziękuję wszystkim organizatorom za możliwość uczestnictwa w tym zlocie. Było naprawdę fajnie. Szkoła toyoty jak najbardziej na +. Ośrodek był jaki był, ale kapela była rewelacyjna :D Nie spodziewałem się muzyki na żywo.
Pozdrowienia dla wszystkich osób które udało mi się poznać, i dla reszty uczestników również.
Specjalne podziękowania dla czupana za użyczenia grilla na lotnisku, bez tego bylibyśmy zdani tylko na catering.
Ps. Cukierek szkoda, że nie udało się rozbić tego namiotu. Chociaż niewiele nam już brakowało <lol>
zops.na.allegro.pl <– 5% rabatu przy zakupach przez forum
like a shadow
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 16:22
Posty: 2161 (14/6)
Skąd: Krk / Ostr
Auto: 323f BA Z5 '96
323 GTX BG BPT 4WD '89

Postprzez Lorne » 25 sie 2009, 20:18

Ostro ... a czy ktos z tych niezadowolonych widzi kogos na zdjeciach z lotniska lub osrodka ktory ma minę kiepską? Wszyscy zadowoleni i super maja nastroje ... no chyba ze to wina photoshopa ale takiej opcji niema zeby z automatu usmiechy wgrywaly sie :D
Lorne
 

Postprzez Cukierek » 25 sie 2009, 21:52

Michał88 dzięki dla Ciebie i kolegów za pomoc, prawie się udało ale to wina braku paru części. <lol>

Tak co nie którzy jadą po organizatorach obwiniając za różne rzeczy, ale to nie ich wina że catering był taki jaki był, ani że domki były kijowe.

Po Ornecie którą organizowaliśmy też wiele osób było niezadowolonych z paru rzeczy, a zwłaszcza z cateringu(nie nasza wina) bo panu który miał stać z budką "wyleciało" z głowy że ma być na zlocie i robić jedzenie a później powiedział że "chyba sobie poradzicie" czy jakoś tak i nie odbierał telefonu. Ale i tak najłatwiej jest obwiniać organizatorów bo oni nie dopilnowali, wystarczy postawić się w ich sytuacji. :|
Ceny za nocleg w porównaniu z Ornetą to inna bajka, w Ornecie były hotele z prawdziwego zdarzenia, które osobiście oglądaliśmy i sprawdzaliśmy aby wszystko było ok bo. Jedzenie było dobre, ale pamiętajmy że koszta to 100zł od osoby. No i jak napisał Jacek176 że Sochaczew nie jest atrakcyjnym miejscem turystycznym (czy jakoś tak) a od tego jest uzależniona baza noclegowa.

Powtórzę się ale dla mnie zlot był fajny, bo

brii napisał(a):spotkaliśmy dobrych znajomych ... bo to o ludzi chodzi a nie o nocleg jak wiele osób zauważyło.


Z góry wiedziałem że będę spał w namiocie, bo tą jedną noc to się przemęczę. Przyjechałem na zlot z nastawieniem, aby spotkać się ze znajomymi których znałem z poprzednich zlotów/spotów, poznać znanych tylko z forum, oraz dobrze się bawić. Nawet konkurencje mnie mało obchodziły(tylko raz pojechałem na 1/4 mili oszczędzając auto), wolałem chodzić po lotnisku, oglądać auta, rozmawiać z ludźmi i robić fotki.

Jeszcze raz ukłony dla organizatorów bo wiem ile trudu i wkładu własnego kosztuje organizacja zlotu.
www.gtrproject.pl
powrót do korzeni motoryzacji... BG-Best Generation :–) odbudowa 323 BG GT Turbo FWD 1.3 16v->1.6 B6T->1.8 BPT
Forumowicz
 
Od: 24 kwi 2005, 21:35
Posty: 1822 (0/2)
Skąd: Brodnica
Auto: 323 BG GT Turbo BPT FWD, Toyota Yaris Hybrid '17,FSR Tarpan

Postprzez Michał88 » 25 sie 2009, 23:04

BratCukierka napisał(a):Michał88 a ze mną się nie przywitałeś? :| FOCH! I że ja z tobą moderowałem LPG :P

Jak się nie przywitałem, jeszcze na lotnisku się widzieliśmy :P
A potem gadaliśmy chwilę jak ognisko rozpalaliście o GTX. Następnym razem się przedstawię to zapamiętasz <lol>
zops.na.allegro.pl <– 5% rabatu przy zakupach przez forum
like a shadow
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 16:22
Posty: 2161 (14/6)
Skąd: Krk / Ostr
Auto: 323f BA Z5 '96
323 GTX BG BPT 4WD '89

Postprzez szkodnik_byd » 25 sie 2009, 23:24

TAK ;p

ilość autek rewelacyjna i za to szacun dla bri i ogarniecie ich bez wypadku

co do reszty trzeba sie przed dobrze przygotowac zrobic zakupy o 4 rano w tesco (dzieki fajfolcowi wstalem tak wczesnie) i było by ok

co do reszty to niezadowolone osoby po prostu nastepnym razem nie musza byc na pelnym zlocie wystarczy czesc lotniskowa za ktora jak nie brałem udziału w konkurencjach to nie płaciłem nic na samo paliwo chyba mozecie sobie pozwolić no chyba ze wtedy na nie bedzie cena paliwa pozdro dla wszystkich i do zobaczenia nastepnym razem

julek – z tym Toruniem to tak samo wyszło :P
–=[SzkodniK]=– –=[506112282]=– –=[790525980]=– –=[szkodnikbyd@gmail.com]=–
-=[cytrynowy]=-
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 3 gru 2006, 00:10
Posty: 6172 (903/432)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: X9 TA 2,5v6 MT 98r.
X9 TA 2,5v6 AT 01r. dawca
X9 TA 2,5v6 AT 99r. green
5 CW 1,6D 11r.
MX-5 NC 2,5 06r
były:
6 GG 2,0 02r.
626 GF2,0HP 98r.
323f BG 1,6 91r.

Postprzez TomK » 26 sie 2009, 00:49

Grzyby napisał(a):Nikt nie dostał bana więc o czym rozmowa?

a jednak stein i banyo za wyrażenie swojej opinii dostali bana :| :| :|
http://superslub.blogspot.com/

http://koryszko.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2007, 01:23
Posty: 449
Skąd: Lublin
Auto: Civic EJ9 D16Z6+

Postprzez Dudson » 26 sie 2009, 07:15

TomK najwidoczniej ubodło, dlatego dostali ...
<<<<Nie ma ludzi niezastąpionych... ... ale są niezastąpione samochody!!:)>>>>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 gru 2005, 12:50
Posty: 945
Skąd: Izbica/Krasnystaw
Auto: 323F BA KF ;)

Postprzez ravo » 26 sie 2009, 07:21

nie bede tolerowal oskarzen pod adresem klubu bo to nie opinia o zlocie a chamski tekst z podworka.
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Strzelba rx7 » 26 sie 2009, 10:32

Witam
ja też dotarłem szczęsliwie do chatki i nawet mój zabytek wytrzymał zapitalanie w dwie strony i trochi zabawy na miejscu.
Co do samego zlotu to napisze tylko
wielkie dzięki w szczególności całemu towarzystwu z BYDGOSZCZY ;) <soczek> <soczek> <soczek> <soczek> <soczek> <soczek> <soczek> <wow> <prosze>
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 22 kwi 2008, 20:36
Posty: 11
Skąd: radom
Auto: RX 7 1981

Postprzez Globy » 26 sie 2009, 12:15

Dudson napisał(a):TomK najwidoczniej ubodło, dlatego dostali ...

Masz rację, ubodło mnie czytanie bredni i wypocin najeżonych wykrzyknikami i słownictwem, które z konstruktywną krytyką nie ma nic wspólnego. Najbardziej jednak ubodło mnie, że ktoś oskarża nas o finansowe matactwo, nie uwzględniając prywatnych nakładów czasowych i zainwestowanych w organizację pieniędzy. Mój samochód zużywa dwucyfrowe litry paliwa na "setkę", pracę mam płatną na godziny obecne w biurze, a rachunki telefoniczne wynoszą po takiej imprezie kilka stów i nie stękam z tego powodu, tylko zrywam się z roboty i jadę załatwiać różne sprawy zlotowe.

Owszem, błędy w organizacji i standard noclegów każdy widział – nasza wina. Klub zresztą ma prawo zarabiać na zlotach i jeśli komuś to przeszkadza, to zaakceptujemy niepojawianie się na naszych imprezach. Od kilku lat jednak dokładamy z budżetu utworzonego przez składki do każdego zlotu, tak jak i tym razem, ale szczegółowy wgląd do bilansu mają Klubowicze. Ban poszedł właśnie za bezpodstawne i chamskie oskarżenia, a widocznie Mariusz spojrzał na listę banów, którą Andrzej zapomniał uzupełnić. Przykro nam, ale to forum Klubu MazdaSpeed i jako Administratorzy mamy prawo dbać o jakość wypowiedzi zgodnie z własnymi (możliwie obiektywnymi) osądami.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za obecność na MegaSpocie.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Myjk » 26 sie 2009, 12:17

Dudson napisał(a):TomK najwidoczniej ubodło, dlatego dostali ...

Gdyby ktoś Ciebie nazywał oszustem, to by Cię nie ubodło?
Zlot jak wyszedł tak wyszedł – ale niektóre "opinie" są poniżej pasa.
Pozdor Myjk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2007, 08:01
Posty: 5843 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: Mitsubishi Outlander
PHEV '20

Postprzez Chudini » 26 sie 2009, 12:40

Ciekawa laktura ..... w 3/4 jedno wielkie narzekanie bo to nie tak bo tamto nie tak .... Mi sie osobiscie podobało i nie mam na co narzekać a co do warunków w domkach to szczerze mówiac w gorszych sie spało i nikomu to nie przeszkadzało podejrzewam że ciut wiecej alku i nikomu by nie przeszkadzały warunki panujace w domkach ....
Grunt ze nie doszło do żadnej kolizji przy takiej ilości aut
Myjk napisał(a):Zlot jak wyszedł tak wyszedł – ale niektóre "opinie" są poniżej pasa.

tu sie z Toba zgodze w 100%
jak to kiedys ktoś powiedział "nikomu nie dogodzisz w 100%, zawsze bedą jakieś ale ..."
Nie jedź szybciej niż lata twój Anioł stróż ...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 cze 2008, 21:11
Posty: 360
Skąd: Piła
Auto: Granatowe Kombi :)
V40

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość