Wrażenia z MegaSpota MazdaSpeed w Sochaczewie

Postprzez Don Corleone » 23 sie 2009, 21:25

Skoro już wylewamy żale to mi się nie podobały dwie rzeczy:
-rozkład czasowy konkurencji. Wkradło się trochę chaosu, ale jak ktoś chciał to swobodnie przejechał wszystkie.
CezaR83 który mnie obudził swoim klekotem rano :P


Reszta na +
Pozdrowienia dla organizatorów zlotu i pomocników którzy mieli przy nim kupę pracy :)
Padre
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2007, 11:14
Posty: 1442
Skąd: Pruszków
Auto: BA KF->NB BP->FE 13B

Postprzez mckoper » 23 sie 2009, 21:25

Z tego miejsca bardzo dziekuję wszystkim za mile spędzony czas. Jak każdy zlot w którym uczestniczyłem był super :) Tak szybko zleciał,że nie wziąłem udziału w żadnej konkurencji :| Mam nadzieję, że wskazówki które dostałem na szkoleniu zapamiętam na całe życie.

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu :)
Ostatnio edytowano 23 sie 2009, 21:37 przez mckoper, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2007, 23:22
Posty: 3955 (0/2)
Skąd: GDYNIA
Auto: Toyota Land Cruiser VZJ90

Postprzez Lulka » 23 sie 2009, 21:27

pinky napisał(a):Lulu niby 120 zł, ale atrakcji trochę więcej plus te szkolenie z toyoty. Więc było tego więcej niż w koninie.

zgadza się pinky :P masz racje .. ale tez było żarcie wieczorem i rano i impreza wieczorna ... a wystarczyło napisać żeby ktoś tam podjechał i obejrzał ośrodek o to tylko chodzi .. bo cały zlot był spoko :P poszalałam sobie i jestem zadowolona :P zawsze mówi się o tym co było lub jest złe a nie o tym co dobre ..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez brii » 23 sie 2009, 21:32

Lulu napisał(a):zawsze mówi się o tym co było lub jest złe a nie o tym co dobre ..

To może warto zmienić te zwyczaj, bo każdemu, kto dokłada kupę kasy do organizacji zlotu, bierze urlop z pracy (traci część pensji), poświęca wolny czas i dostaje w zamian narzekanie odechciwa się wszystkiego.
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Myjk » 23 sie 2009, 21:37

a wystarczyło się zapytać

Jeśli chodzi o kulturę, to pozdrawiam dwie Panie, które się wpakowały bez pytania do samochodu marki RX-8.
Właściciel też pozdrawia z zapytaniem czy się podobało...
Pozdor Myjk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2007, 08:01
Posty: 5843 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: Mitsubishi Outlander
PHEV '20

Postprzez Mako » 23 sie 2009, 21:41

brii napisał(a):estem pewien, że nie dało się za te pieniądze zorganizować lepszego zlotu. Może i warto było podnieść cenę wjazdu o 30zł

Moze trzeba bylo, jezeli mialbym pewnosc ze jak przyjade nie zastane obozu cyganskiego z poczatku dwudziestego wieku doplacibym te 30 zlotych, nic innego bym nie chcial jak wejsc do domku zobaczyc czysta posciel oraz kibelka i chociazby umywalki z ciepla woda.

brii napisał(a):Krzykacze i pieniacze są najgłośniejsi, ale po zrozmowach z ludzmi w ośrodku, nawet tymi których widziałem na oczy pierwszy raz mogę powiedzieć, że ze zlotu można być zadowolonym i to nawet bardzo.


Nie uwazam siebie za krzykacza i pieniacza, jakby tak bylo powiedzialbym jakie mam wrazenia "na zywo" a tak przyjechalem do domu przemyslalem kilka rzeczy i napisalem wszystko na spokojnie co mnie osobiscie sie nie podobalo. Wiec nazywanie ludzi oceniajacych zlot krzykaczami jest nie na miejscu. Na temat zawodow i kateringu sie nie wypowiadam bo po pierwsze nie bralem w nich udzialu, oprocz szkolenia dla ktorego wlasciwie zaplacilem te 50 zl a jedzenia nie jadlem bo mialem swoje przywiezione.
Ostatnio edytowano 23 sie 2009, 21:58 przez Mako, łącznie edytowano 1 raz
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez Borys » 23 sie 2009, 21:47

Ponieważ byłem zlotową dziwicą to nie ma do czego porównać. Byłem tylko na części lotniskowej i do niej się odniosę. Generalnie oceniam bardzo pozytywnie, organizacja szwankowała, nagłośnienie takie sobie, ale przy odrobinie chęci można było dobrze się bawić, wszystko usłyszeć i wziąć udział w konkurencjach. Jedyne do czego się przyczepie to zaplecze gastro – dostałem burę od kobiety za taki "catering" ;)

Uczymy się na błędach i nastepnym razem będzie lepiej, martwią mnie jedynie wylewane tu słowa na organizatora, który wziął na siebie jednoosobową odpowiedzialność za całość (za to szacunek, bo ja bym się tego nie podjął). Wybaczcie, ale uwagi czy oferty pomocy...po czasie, a nie w trakcie imprezy (czy przed nią) naprawdę brzmią niepoważnie.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 lip 2007, 00:00
Posty: 2063 (0/1)
Skąd: Łódź
Auto: Lancer

Postprzez anonimka » 23 sie 2009, 21:49

Myjk napisał(a):Jeśli chodzi o kulturę, to pozdrawiam dwie Panie, które się wpakowały bez pytania do samochodu marki RX-8.
Właściciel też pozdrawia z zapytaniem czy się podobało...


Myjk to chyba chodzi o mnie i Madgę, i bardzo przepraszam ale rozmawialiśmy w grupce na temat rx tylnych siedzeń i bagażnika, byłam na milion % przekonana że wśród nas jest właśnie ów właściciel, jeżeli tak nie było to bardzo przepraszam i przyznaję się do naszego błedu, który zrobiłyśmy zupełnie nieświadomie :)

Dla właściciela wraz z przeprosinami : Podobało się bardzo – super auto i przepraszamy :)
In this white wave I am sinking...
In this silence... In this white wave... In this silence... I believe...
I have seen you, in this white wave, you are silent...
You are breathing in this white wave ...I am free...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 mar 2007, 15:10
Posty: 2013
Skąd: cebullandia...
Auto: hmmm nie ma wyjścia, musi być znów mx3...

Postprzez /V6 » 23 sie 2009, 21:52

brii
Tak się płaci za wygodę innych <killer>
BTW
Lulu.
Wspominałem, że na lotnisko mam niecałe 16km ale nikt nie chciał się mną posłużyć :P A z miłą chęcią bym pomógł bo już nie raz jeżdziłem na płycie w Bielicach no i dzięki temu zbliżył bym się do statusu Klubowicza. Nikt niestety nie przemyślał co można tam zastać w ośrodku. Sam nie mam zielonego pojęcia co tam jest, bo nie wchodziłem nigdy do środka :p

Pamiętajcie, że to jest Spot i każdy powinien w organizację włożyć trochę pracy a nie czekać na gotowca. każdy ma inne wymagania. Ja mógł bym spać w rowie przed bramą wjazdową abym tylko miał ognisko, piwo i dobrą ekipę do nocnych ekscesów :P

Choć nie byłem to gratuluję wszystkim za udany spot!!! :)

nawet nie wiecie jak mną cisnęło gdy o 4 rano przejeżdżałem obok wiedząc, że Jesteście tam. Aż łezka w oku się zakręciła :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 cze 2009, 16:46
Posty: 133
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Auto: MX-3 1.8 V6 94' – CRASH :(
MX-3 1.8 V6 92' – USE :)

Postprzez Bartg » 23 sie 2009, 21:54

Ja chcialem briiemu podziekowac, ze nie robil problemow z moim noclegiem w zastepstwie nieobecnego Ziela <uklon> :) Szkoda ze mi sie dyplom pogial lekko po drodze :P
Avatar użytkownika
Moderator
CUP 2011 miejsce 3
 
Od: 23 sty 2008, 22:25
Posty: 7812 (21/122)
Skąd: Łódź
Auto: Volvo V50 2.4 '04
EX Premacy FS Sportive '02
EX 323 CBA Z5 '98

Postprzez Loczek » 23 sie 2009, 22:07

Myjk napisał(a):Jeśli chodzi o kulturę, to pozdrawiam dwie Panie, które się wpakowały bez pytania do samochodu marki RX-8.
Właściciel też pozdrawia z zapytaniem czy się podobało...

To pozdrawiam Pana ktory bez pytania sie wrabal na grilla, nie bawmy sie jak dzieci moze co?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 sty 2006, 17:30
Posty: 2112
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Auto: Bezawaryjne i Niebite

Postprzez szigi digi » 23 sie 2009, 22:08

witam po zlotowo:)

Na początek chciałam powiedzieć że to mój dziewiczy zlot który będę miło wspominać :) Wielki szacun dla organizatorów wielu z was narzeka ale jak sami mielibyście się za to wziąść to nie było by chętnych ,pamiętajcie że nigdy nic nie wychodzi tak jak się planuje w 100% i wcale tak tragicznie nie było .Kapela świetna :)

Chciałam podziękować:

pannie nemkovicz za świetne towarzystwo mam nadzieje że za jakiś czas bedziesz zaglądać na spoty swoim powozem:D
Picolinkowi za wspaniały pokaz tańca :D będę robić furore na weselach
Docent D za miłe towarzystwo i rozmowy:)
Chudy_323F za ojcowską opiekę :D córko nie używaj wulgaryzmów
Mev za użyczenie swojego jak że cudownego pojazdu do sesji :D
strOOs za namowę w przejeździe na ślepca nie byłam chyba takim złym pilotem :D

i całej grupie za miłe towarzystwo do zobaczenia na następnych Pozdrawiam Szigi
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 lut 2009, 22:32
Posty: 89
Skąd: aleksandrów łódzki/Łódź
Auto: Mazda323F BJ 1,6 01'

Postprzez Reiko » 23 sie 2009, 22:08

Nie było mnie na zlocie, ale sądząc po waszych komentarzach były plusy i minusy spotkania.Mimo tych drugich doceńcie starania i duży wkład pracy organizatorów, bo zrobili to abyście się mogli spotkac w doborowym towarzystwie z wielbicielami marki jaką jest Mazda.
Ja ze swej strony bardzo żałuję że nie mogłem tam być, ale postaram sie to nadrobic nastepnym razem...
Pozdrawiam :)
Dźwięk V6 mmm.... bezcenny ^^
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 gru 2007, 20:47
Posty: 36
Skąd: Czarna Białostocka
Auto: X-type 3.0 V6 / 323F V6

Postprzez Myjk » 23 sie 2009, 22:11

anonimka napisał(a):przekonana że wśród nas jest właśnie ów właściciel

To chyba Kamil Was zbajerował hahaha ;)

Loczek napisał(a):To pozdrawiam Pana ktory bez pytania sie wrabal na grilla, nie bawmy sie jak dzieci moze co?

Nie zapytałem? Hm... widocznie za dużo wypiłem i mi się wydawało, że pytałem.
Pozdor Myjk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2007, 08:01
Posty: 5843 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: Mitsubishi Outlander
PHEV '20

Postprzez /V6 » 23 sie 2009, 22:11

Ludzie wyluzujcie trochę na nie zaczynacie się obwiniać co kto zrobił... Przy takiej imprezie jest to do przewidzenia, że pojawi się jednostka przekraczająca limit %%% :P
Taki spocik to impreza integracyjna a nie z impreza cyklu "winny jest wśród nas"...
Trzeba było sobie postawić "pastucha" w koło namiotu i swojego terenu <lol>
Ostatnio edytowano 23 sie 2009, 22:13 przez /V6, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 cze 2009, 16:46
Posty: 133
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Auto: MX-3 1.8 V6 94' – CRASH :(
MX-3 1.8 V6 92' – USE :)

Postprzez anonimka » 23 sie 2009, 22:11

Loczek napisał(a):To pozdrawiam Pana ktory bez pytania sie wrabal na grilla, nie bawmy sie jak dzieci moze co?



Loczus dostaniesz baty :P oczywiście, że się pytali bo mieli problem z rozpaleniem swojego ;) (tylko ciebie przy tym nie było... to mogłeś nie wiedzieć :] )
In this white wave I am sinking...
In this silence... In this white wave... In this silence... I believe...
I have seen you, in this white wave, you are silent...
You are breathing in this white wave ...I am free...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 mar 2007, 15:10
Posty: 2013
Skąd: cebullandia...
Auto: hmmm nie ma wyjścia, musi być znów mx3...

Postprzez d_o_m_i » 23 sie 2009, 22:12

To i ja napiszę co nieco ;) Miło było znów zobaczyć znajome twarze, jak również poznać nowe osoby :) Dzięki wszystkim za dobrą zabawę.

Wielkim pozytywem i niespodzianką jak dla mnie była kapela, genialny pomysł.

<b> brii </b> jeśli to Ty będziesz organizował kolejne zloty to <b> siostra PLastra </b> jak najbardziej chętna do pomocy :)
Domi :)
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 29 lip 2008, 13:23
Posty: 10
Skąd: To miejsce na mapie tu gdzie kończy się papier
Auto: zbieram na mazdę, daj monetę:P

Postprzez waldez » 23 sie 2009, 22:13

A mnie sie spot podobał. Ludzie przyjeźnie nastawieni, z każdym można było pogadać, obejrzeć auto.
Dzięki dla
Szeroko rozumianego Zarządu za fajnego spota
ADHD, Agnieszka, Thor, Strzelaba z małżonką, Malico, Justyna, Golmark i cała reszta, których niestety nie znam z nicka za dobre towarzystwo i lekką popijawke. Nawet nie wiem kiedy te 3 flaszki pękły. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2008, 20:55
Posty: 599
Skąd: Włocławek
Auto: 323c BA 1,5 16v DOHC 95r

Postprzez lukster » 23 sie 2009, 22:14

Było git, tak się naprułem świętując wynik z 1/4, że spało mi się w domku elegancko :D Ale faktem jest że u nas jakoś specjalnie nie cuchnęło. Catering miałem swój, a o jakości zlotu stanowią ludzie a nie kijowe domki, więc dla mnie zlocik na spory +
Było lepiej niż w Borsku
Ostatnio edytowano 23 sie 2009, 22:15 przez lukster, łącznie edytowano 1 raz
'08-'11 Mazda Mx3 klze-T '94 370HP ET12,35@1,0bar
'11-'?? BMW e30 '90 m50b25 ???HP ET??,??@?,?bar :)
Boost is like a crack. Once you go up you won't wanna come down
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 wrz 2005, 07:23
Posty: 1181
Skąd: Muszaki, Wawa, Polska
Auto: Mx3 k8
Mx3 klze
Mx3 klze turbo
E30 M50B25 '90 RIP
Afa Romeo 156 Sportwagon 1,9 jtd
Citroen C4 2.0HDI

Postprzez Myjk » 23 sie 2009, 22:14

anonimka napisał(a):oczywiście, że się pytali bo mieli problem z rozpaleniem swojego

Pomijam już, że ten nasz grill to była jakaś popierdółka a nie grill ;) – ale Grzybowi życie jednak uratował.
PS Nie zjedliście szaszłyków i się zmarnowały. :P
Pozdor Myjk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2007, 08:01
Posty: 5843 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: Mitsubishi Outlander
PHEV '20

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość