Zlot Wiosenny Orneta | Informacje dla nocujących

Postprzez Toomy » 13 kwi 2008, 19:38

faraonka30 mam pytanie czy wszystkie dane które podałem do rezerwacji sa juz jasne i przejzyste? bo sie martwie, i jeszcze jedno małe pytanko jezeli dane osoby towarzyszacej nie beda zgodne z osoba towarzyszaca bo wiadomo do 24 maja jeszcze kupa czasu i wszystko moze sie zmienic i w takiej sytuacji jest koniecznosc zgłoszenia o zmaianach?
http://www.youtube.com/watch?v=JKmbqGsQitw&feature=related wzroku nie można oderwać :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lut 2008, 01:02
Posty: 75
Skąd: Łódź, Trzcianka
Auto: MX3, 626

Postprzez marcinkosky » 13 kwi 2008, 19:53

TOMMY10 napisał(a):jezeli dane osoby towarzyszacej nie beda zgodne z osoba towarzyszaca bo wiadomo do 24 maja jeszcze kupa czasu i wszystko moze sie zmienic i w takiej sytuacji jest koniecznosc zgłoszenia o zmaianach?


dobre pytanie. tez o tym myslalem ;)
V40 dCi – TATUSIOWOZ :) – było
Mondeo mk IV TDCI KOMBI :) – było
Focus mk2 TDCI sedan :) – było
Auris TS HSD :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2005, 15:14
Posty: 1462
Skąd: Warszawa
Auto: Prius P2

Postprzez bodi » 13 kwi 2008, 20:41

siewi napisał(a):damy rade...
no i niechcialbym byc dla kogos problemem


siewi nie boj zaby jakos damy rade ja tez nie gryze ;)
i mam nadzieje ze <piwo>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 wrz 2007, 20:55
Posty: 886
Skąd: Białystok
Auto: W 211 :D

Postprzez faraonka30 » 13 kwi 2008, 21:02

TOMMY10 napisał(a):faraonka30 mam pytanie czy wszystkie dane które podałem do rezerwacji sa juz jasne i przejzyste? bo sie martwie, i jeszcze jedno małe pytanko jezeli dane osoby towarzyszacej nie beda zgodne z osoba towarzyszaca bo wiadomo do 24 maja jeszcze kupa czasu i wszystko moze sie zmienic i w takiej sytuacji jest koniecznosc zgłoszenia o zmaianach?


marcinkosky napisał(a):dobre pytanie. tez o tym myslalem


Cześć, TOMMY10 jeszcze nie sprawdzałam PW ale zapewne jest już ok.
Odp na Twoje pytanie,tak jest czas ale liste chce podac wcześniej tj na początku maja ;) .
Istotne jest by dane były zgodne z osobą. Ewentualne zmiany musicie mi podawać,ja je zmienie i po sprawie ;) .
Umówmy się ,że ostatnie zmiany w danych można podawać do 20.05,ok?Ja będe miała czas by je wprowadzić i przekazać do hotelu :).

bodi napisał(a):siewi nie boj zaby jakos damy rade ja tez nie gryze
i mam nadzieje ze


Cieszy mnie,że sprawa miło się zakończyła :) .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez faraonka30 » 1 maja 2008, 21:31

Sprostowanie sytuacji w Hotelu"Przy Bramie"!!

Dzwoniłam dzisiaj do hotelu w celu ostatnich uzgodnień,potwierdzeń.Albo żle mi wytłumaczono albo ja żle zrozumiałam:
W hotelu jest 8 pokoi 2 osobowych i 1 pokój apartament(4 osobowy),w którym będzie dostawka co w sumie da nam 4 miejsca.
Pytanie i prośba-Kto z osób zapisanych w tym hotelu sam zgłosi chęć bycia w tym 4 osobowym pokoju-jakie 2 pary mam w nim ustawić??

Kochani,w związku z tym,że nie jestem w stanie dogodzić wszystkim a lepiej,że ta niejasność się wyjaśniła teraz a nie na miejscu w hotelu-korekte pokoju 4 osobowego zrobimy na podstawie wpłat.

Bardzo przepraszam za tę niejasność i trzymanie Was w błędzie :( .

14:30-sprawa załatwiona <jupi> ,dzięki chłopaki za współprace :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez marcinkosky » 2 maja 2008, 19:28

czyli sprawa wyjasniona jak rozumiem???
V40 dCi – TATUSIOWOZ :) – było
Mondeo mk IV TDCI KOMBI :) – było
Focus mk2 TDCI sedan :) – było
Auris TS HSD :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2005, 15:14
Posty: 1462
Skąd: Warszawa
Auto: Prius P2

Postprzez faraonka30 » 2 maja 2008, 20:10

faraonka30 napisał(a):14:30-sprawa załatwiona ,dzięki chłopaki za współprace


Tak :) ,Don Corleone i Brii się zgodzili.Dzięki :) .

Bardzo prosze o pisanie jasno jakie zachodzą zmiany w obecności na Zlocie i w noclegach.Kochani zostało mało czasu i musze mieć jasny obraz sytuacji by nikt nie spał np:w basenie.
Proszę do piątku potwierdzić swoją obecność i osoby, które nie podały mi danych do meldunku w hotelu by przesłały mi na PW.PILNE!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez faraonka30 » 14 maja 2008, 10:17

Globy & Zarząd sorki za pisanie postów pod postami ale na poczet Zlotu i "widoczności",że są jakieś informacje i w tym temacie to lepiej będzie widoczne jak dokonanie"zmiany"posta :) .

UWAGA!

Nastąpiły zmiany w pokojach z racji tego,że wykruszyły się osoby,bądz dokonali zmian z przyjazdu w dwie na jedną osobę.Poza tym,szef hotelu poprosił mnie by dla stałych klientów dać trzy pokoje przez nas zajęte ale w zamian dał mieszkanie w hotelu oraz dokonał dostawki do Bungalowy po jednym 2 osobowym łóżku(dla pary)-czyli w Bungalowy będzie po 6 osób.Zyskaliśmy dodatkowe 4 łóżka na 8 osób. :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez kinki » 16 maja 2008, 11:08

faraonka30 napisał(a):Nastąpiły zmiany w pokojach

faraonka30 napisał(a):szef hotelu poprosił mnie by dla stałych klientów dać trzy pokoje przez nas zajęte

faraonka30 napisał(a):w zamian dał mieszkanie w hotelu oraz dokonał dostawki do Bungalowy po jednym 2 osobowym łóżku(dla pary)-czyli w Bungalowy będzie po 6 osób

w zwiazku z powyzszym poprosze o poprawienie przydzialu pokojowego
Wladca ognia
Avatar użytkownika
Moderator Globalny
 
Od: 28 lis 2006, 23:08
Posty: 6079 (457/183)
Skąd: Poznań
Auto: A4

Postprzez faraonka30 » 20 maja 2008, 01:05

kinki napisał(a):w zwiazku z powyzszym poprosze o poprawienie przydzialu pokojowego

24h dla mnie to zbyt krótka doba :( .
W związku z tym,że ostatnimi czasu zbyt wiele zmian nastąpiło,troche osób zrezygnowało musze ustawki robić po x 100 na nowo :( .

Koniec terminu wpłat a tym samym powinien być koniec i zapisów.
Ja jeśli zarząd się zgodzi moge wstawić 3 pary do Hotelu Pod Kłobukiem pod warunkiem,że zapiszą się na forum i wpłacą pieniążki najpóżniej do środy do 20-ej.Po 20-ej zamykam liste i wypoczywam :) .

Moja prośba-w związku,że pracuje i mało jestem na forum prosze by kontaktować się ze mną tel-dla celów Zlotu dla tych co nie mają podaje 0 503 936 186.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez kinki » 21 maja 2008, 14:57

faraonka30 napisał(a):C:\Documents and Settings\Beata Rompczyk\Moje dokumenty\Dokumenty\Zlot wiosenny Orneta\Rezerwacja miejsc w hotelu\Rezerwacja na forum\Pod Kłobukiem.html
Kopiuj i wklej link w pasek strony-otworzy się!

hmm jakos nie bardzo sie otwiera :(
Wladca ognia
Avatar użytkownika
Moderator Globalny
 
Od: 28 lis 2006, 23:08
Posty: 6079 (457/183)
Skąd: Poznań
Auto: A4

Postprzez faraonka30 » 21 maja 2008, 17:27

kinki,przesłałam plik do Przesa i się ma zająć naprawą.Sorki ale nawet serwer w pośpiechu odmówił mi posłuszeństwa.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości