KONIN 2007 – wrażenia ze Zlotu Wiosennego

Postprzez XsiX » 13 maja 2007, 19:01

Dziekuje Xsixowi, kotry naprawde jest wielki i ogromny szacunek dla niego jak mozna pomoc klubowi, pozdrowiam Mile przy okazji

spoko dla klubu jestem zawsze zwarty i gotowy :P
Mila odzdrawia :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez Perzot » 13 maja 2007, 19:07

czuję niedosyt po tym zlocie ale tylko dla tego ,że nie byłem swoją madzią ale na nastepny zlot postaram się już ją wyszykować.
Początkujący
 
Od: 13 maja 2007, 16:33
Posty: 4
Skąd: Jaktorów koło Warszawy
Auto: Coupe GD 626 DOHC 16V 4WS 90'

Postprzez Piotrek » 13 maja 2007, 19:08

Witam,
Na poczatek przepraszam wszystkich za zgorsznie moralne i rysy, ktore pozostaly na psychice nieletnich wskutek ogladania tego co dzialo sie na parkiecie <tancze> <szok>
Do dzis nie rozumiem skad wziely sie schody na parkiecie <co jest>
Dziekuje organizatorom za dobra robote. Impreza bardzo mi sie podobala i dziekuje wszystkim, ktorzy sie do tego przyczynili...

P.S
Jestem pogryziony, podrapany i chce mi sie spac :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2004, 21:00
Posty: 959
Skąd: Poznań
Auto: 626 GE / 626 GF / PF 125p '75

Postprzez SimoneuS » 13 maja 2007, 19:10

..
Ostatnio edytowano 25 maja 2007, 23:59 przez SimoneuS, łącznie edytowano 1 raz
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2003, 20:57
Posty: 353

Postprzez faraon » 13 maja 2007, 19:21

Ja jestem bardzo zadowolony wraz z zonka i przyszlym bobaskiem.Choc nie powiem ze wolabym nocowac z chlopakami ze zlotu,ale niestety zonka juz byla zmeczona i jechalismy na nocleg do woja.Fotki przesle piotrus.Cieszy mnie to ze dostalem tez kilka porad od kamilaV6 i simoneuS.Dzieki chlopaki za wspaniala impreze :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 mar 2007, 18:45
Posty: 3080 (0/2)
Auto: Mazdolot Gh RF
Mitowisi Carisma

Postprzez KALII » 13 maja 2007, 19:43

Mój pierwszy zlot mazdy odhaczony bardzo mi się podobało impreza zorganizowana perfect ciągle coś się działo zero nudy ,nowe znajomości i ciepłe przyjęcie – Piotruś cegiełke czuje jeszcze do dziś. :]
Początkujący
 
Od: 13 lip 2006, 16:28
Posty: 16

Postprzez Pit » 13 maja 2007, 19:49

KALII mi było bardzo miło poznać Ciebie. Często obserwuję Twoje wypowiedzi na różnych forach. Aż miło posłuchać kogoś, kto praktyczne doświadczenie przedkłada nad teoretyczne wywody.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez slav » 13 maja 2007, 19:49

Wielkie podziekowania dla organizatorow i wszystkich ktorzy przylozyli reka do calej oprawy,jak bylo widac wlozyli w to mnostwo czasu,pracy i pasji.Bylo swietnie.
To moj pierwszy zlot ale napewno nie ostatni :)
W nastepnym biore udzial w konkurencjach, ten zlot potraktowalem poznawczo.

Pozdrawiam wszystkich ktorych poznalem i tych co niepoznalem :)
Forumowicz
 
Od: 29 maja 2005, 23:38
Posty: 1137
Skąd: WLKP
Auto: rozne

Postprzez malutka » 13 maja 2007, 19:56

Coż można więcej dodać do tego
ravo napisał(a):na takie zloty mozna jezdzic nawet tysiac km

Piotruś zlocik byl rewelacyjny <spoko> wielkie dzieki dla wszystkich ktorzy wlozyli w to swoj udzial :D
Chcialam tez podziekowac ekipie łódzkiej i śląskiej za stworzenie fantastycznej kolumny na trasie Stryków – Konin i Czolgiscie za poprowadzenie nas wszystkich na miejsce zlotu :D

ravo napisał(a):Piotruś napisał:
. Ja tylko powiem jedno – niech żałują Ci, którzy nie byli na Karaoke-Show

hihi i na pokazie jeziora labedziego "poznanskie labedzie" heh

taaak karaoke bylo strzalem w dziesiatke, jeszcze mnie troche w gardle drapie ;) kamil_v6 gratuluje odwagi za wyjscie na scene jako pierwszy... Whitney moze sie przy tobie schowac ;) a przez "poznanskie labedzie" to az sie poplakalam ze smiechu :D

Sebas1236 napisał(a):Malutka a gdzie jest Drof

no coz...to byla wpadka tego zlotu, ale drof mogles od razu powiedziec ze to ty ;)

Piotrek napisał(a):Na poczatek przepraszam wszystkich za zgorsznie moralne i rysy, ktore pozostaly na psychice nieletnich wskutek ogladania tego co dzialo sie na parkiecie

nie no Piotrek... wystep jak zwykle byl orginalny ;) a co do plasow na parkiecie, to po tancach z toba bylam bardziej zakrecona niz po wodce ;)


ravo napisał(a):szkoda, ze nie udalo nam sie ulokowac wszystkich w jednym hotelu

moze to i lepiej bo wtedy silna grupa baletowa moglaby wyniesc z lozka wiecej osob ;)
ale nie powiem, nocny spacer do Lesnej Polany byl troszke ekstremalny...a rozmowe przez teleffon z Bimbakiem zapamietam do konca zycia:
Bimb: – Gdzie jestescie?
Ja: Przy wielkiej sosnie....ogolnie to jest ciemno....
Bimb: To musicie sie wrocic do skrzyzowania i tam bedzie taki duzy znak Lesna Polana, ktorego nie zobaczycie bo jest ciemno i tam musicie skrecic....
hahaha
Ostatnio edytowano 13 maja 2007, 20:08 przez malutka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5103 (266/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez Piotrek » 13 maja 2007, 20:06

malutka napisał(a):nie no Piotrek... wystep jak zwykle byl orginalny oczko a co do plasow na parkiecie, to po tancach z toba bylam bardziej zakrecona niz po wodce

to my tanczylismy? hahaha
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2004, 21:00
Posty: 959
Skąd: Poznań
Auto: 626 GE / 626 GF / PF 125p '75

Postprzez Newra » 13 maja 2007, 20:06

<lol>
Taaaa ciemności egipskie... imprezowe szaleństwa... ćwiartka... gdyby jeszcze było słońce.. ehhh.. nawet nie wyhamowałam.. może innym razem... Generalnie.. PIOTRUŚ i spółka!!!... wielkie dzięki... rewelacyjny spot!
Pozdrawiam wszystkich.. do następnego razu!
... Madzia sprzedana ;(
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 wrz 2005, 11:09
Posty: 60
Skąd: Pleszew -> Poznań
Auto: Toyota Celica VII/Avensis T22

Postprzez Winetou » 13 maja 2007, 20:06

ja też w domku – zlot był super mimo pogody, która niestety nam nie dopisała w sobotę – wieczorna impreza była magiczna, niesamowita, niezapomniana i jedyna w swoim rodzaju – już tęsknie za kolejnym zlotem :–)
ZDOBYWCA STRON 6, 323, 626, 929 <faja>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 wrz 2005, 18:06
Posty: 1741
Skąd: raz tu raz tam...
Auto: MX-3 KF, Honda CBR600F4i

Postprzez omena » 13 maja 2007, 20:10

Winetou napisał(a):zlot był super mimo pogody

zgadzam sie z Tobą w 100%. to mój pierwszy zlot Mazdy, ale zapewne nie ostatni :) pozdrawiam wszystkich. a zdjątka wrzuci pewnie KyRy jak trochę odpocznie :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 maja 2007, 10:27
Posty: 33
Skąd: Jugów, Wrocław

Postprzez Czolgista » 13 maja 2007, 20:26

malutka napisał(a): nocny spacer do Lesnej Polany byl troszke ekstremalny...a rozmowe przez teleffon z Bimbakiem zapamietam do konca zycia:
Bimb: – Gdzie jestescie?
Ja: Przy wielkiej sosnie....ogolnie to jest ciemno....
Bimb: To musicie sie wrocic do skrzyzowania i tam bedzie taki duzy znak Lesna Polana, ktorego nie zobaczycie bo jest ciemno i tam musicie skrecic....
hahaha

malutka chciałem tylko zaznaczyć, że Bimbak mi. jako "głównemu nawigatorowi zlotu"oddał telefon i to chyba ja dawałem takie instrukcje... <lol>
<center>I am the 6th son of the 6th son of the 6th son I am the borged again son of war
Technology's child, daughter of rebellion, son of a bitch blossom of a whore
I am a god-killing virus, destruction with 8 arms, monster with seven severed heads
I am the son of mars, cleansed with infected blood, vile disease walking on 2 legs

The devil made me do it</center>

<center>Moja "Twarzowa Książka"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 kwi 2006, 00:04
Posty: 336
Skąd: Konin / Worcester
Auto: Mondeo 1.8 Zetec '99

Postprzez Mev » 13 maja 2007, 20:28

No to ja również witam :)

Dzięki wszystkim za wszystko!!! :)
f*ck
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2005, 14:16
Posty: 5791 (0/3)
Skąd: Piła
Auto: Mercedes CLS '18
Range Rover Sport
Fiat 500

Postprzez KosteK » 13 maja 2007, 20:33

Hello. My też w domu. Każdy taki zlot to niesamowite przeżycie. Gratulacje dla organizatorów. Gratki również dla zwycięzców konkurencji. Karaoke nie skomentuje, bo jak to wspominam do dostaje ataku śmiechu. Bimbak tzn Puszek Okruszek rządzi !!!
Dzięki wszystkim i do następnego razu
Forumowicz
 
Od: 16 cze 2005, 10:55
Posty: 727

Postprzez malutka » 13 maja 2007, 20:33

Czolgista napisał(a):malutka chciałem tylko zaznaczyć, że Bimbak mi. jako "głównemu nawigatorowi zlotu"oddał telefon i to chyba ja dawałem takie instrukcje...

ups...kolejna wpadka...musialam stracic ten watek programu, kiedy Piotrus przekazywal mi telefon mowiac ze to Bimbak ;)

Piotrek napisał(a):to my tanczylismy?

hmm...
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5103 (266/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez Mev » 13 maja 2007, 20:34

malutka – "Jak czegoś nie pamiętam to znaczy, że się to nie wydarzyło" hahaha hahaha hahaha
f*ck
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2005, 14:16
Posty: 5791 (0/3)
Skąd: Piła
Auto: Mercedes CLS '18
Range Rover Sport
Fiat 500

Postprzez Piotrek » 13 maja 2007, 20:37

malutka napisał(a):hmm...

w czesci parkietowej mam bardzo duze braki...wlasnie ustalam co i jak ogladajac filmiki od Newry, ale po pierwszym zwatpilem hahaha
malutka napisał(a):kiedy Piotrus przekazywal mi telefon mowiac ze to Bimbak oczko

o jezu, moglem sie pomylic <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2004, 21:00
Posty: 959
Skąd: Poznań
Auto: 626 GE / 626 GF / PF 125p '75

Postprzez Pit » 13 maja 2007, 20:38

malutka napisał(a):
Czolgista napisał(a):malutka chciałem tylko zaznaczyć, że Bimbak mi. jako "głównemu nawigatorowi zlotu"oddał telefon i to chyba ja dawałem takie instrukcje...

ups...kolejna wpadka...musialam stracic ten watek programu, kiedy Piotrus przekazywal mi telefon mowiac ze to Bimbak ;)

wstyd przyznać, ale tego faktu.... nie pamiętam hahaha
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość