Formuła 1 – Opinie, relacje, wypowiedzi

Nasze hobby i zainteresowania, sprawy niemotoryzacyjne.

Postprzez Szalotka » 1 wrz 2010, 09:29

Seraf napisał(a):Zauważyliście że Robert prowadzi w zasadzie jedną ręką?

Moze w drugiej trzyma papierosa :D

Pankuba napisał(a):Za to lepiej kojarzę młodziutkiego Schumachera w takiej na żółto pomalowanej maszynie

To był bolid Benetton-Renault :) Senna w tym czasie smigał w McLaren-Honda :)
Szalotka
 

Postprzez Adaś » 13 wrz 2010, 11:20

Byłem wczoraj na torze Monza oglądałem wyścig na żywo – żadna TV nie odda ryku tych silników :) Bez zatyczek do uszu nie da się całego wyścigu wysiedzieć :)

Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez Szalotka » 13 wrz 2010, 11:34

Adaś napisał(a):Byłem wczoraj na torze Monza oglądałem wyścig na żywo – żadna TV nie odda ryku tych silników Bez zatyczek do uszu nie da się całego wyścigu wysiedzieć

To wrazenia pewnie nie do opisania :) Mi jak sie uda to za rok moze na Wegry sie wybiore. Chcialbym tez na zywo kiedys zobaczyc takie przedstawienie :)
Slyszalem ze w Angli to mozna bolidem sie przejechac !! W piatek masz szkolenie teoretyczne, w sobote rano takze, po poludniu masz jazde w podwojnym wozie jako pasażer, nastepnie jako kierowca a instruktor z tyłu. Oczywiscie moc zmniejszona. W niedziele po rannym tescie prawdy wsiadasz juz sam do pojedynczego bolidu i smigasz solo :) Moc wieksza niz w sobote ale wiadomo normy bezpieczenstwa muszą byc zachowane :) Koszt takiej balangi to jakiej 5000-6000 tysiecy :) Duzo ale co sie pewnie nie przezyje to juz na zawsze pozostanie w pamieci :)

A co do wysgigu to wczoraj w pit stopie mechanicy Roberta sie nie popisali. Jakis bład i dwie trzy pozycje mu urwali. Ale sami sie przyznali ze cos poszlo nie tak w boksie :)
Szalotka
 

Postprzez Adaś » 13 wrz 2010, 12:28

Jeśli chodzio koszty wyjazdu, to do Mediolanu w zależności od standardu hotelu i programu dodatkowego 3600-6000 pln.

W sobotę wyszła na spontanie opcja, że pojedziemy na mecz Inter Mediolan – Udinese, ale na 10min przed tym jak doszlismy do okienka padł system informatyczny sprzedaży i nie dało rady :( Włosi myślałem, ze rozniosą ta budkę bo w kolejce ze 2 tys osób stało hehe

Co do samych wrażeń na żywo, to fajnie, ale te bolidy widzi się przez 1-2 sekundy – my mieliśmy miejsca na wyjściu z zakrętu Parabolica – prędkości ok 280 i ogień dalej, więc przed TV więcej się zobaczy :)
Załączniki
P1120773.jpg
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez zaczek111 » 13 wrz 2010, 12:52

Nic, tylko pozazdrościć tym którzy mogli podziwiać na żywo :) ale i przejazdzką bolidem też bym nie wzgardził <oczko>

Wykonuje Pomiary ilości dB- chetnych zapraszam na PW.


143,4dB i to jeszcze nie koniec ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 lut 2009, 17:43
Posty: 533
Skąd: Tarnów
Auto: Mazda 6 2.3GY 03r

Postprzez Szalotka » 13 wrz 2010, 13:15

zaczek111 napisał(a):Nic, tylko pozazdrościć tym którzy mogli podziwiać na żywo

Zapewne fajne przezycie :)

zaczek111 napisał(a):ale i przejazdzką bolidem też bym nie wzgardził

A kto by nie chcial. Mozliwosc jest. Tylko kasa nie mała :)

Adaś napisał(a):Co do samych wrażeń na żywo, to fajnie, ale te bolidy widzi się przez 1-2 sekundy – my mieliśmy miejsca na wyjściu z zakrętu Parabolica – prędkości ok 280 i ogień dalej, więc przed TV więcej się zobaczy

No napewno. W telewizji widac to co pokazuje realizator. Wiadomo. Wiecej sie dzieje i wiecej widac i slychac co mowią. Podziwiac mozna prace w pit stopie etc, ale nie zmienia to faktu ze te 1 czy 2 sekundy kazdy fanatyk by na zywo chcial zobaczyc :) Bez komentarza tv itp :)
Szalotka
 

Postprzez Adaś » 13 wrz 2010, 22:34

Jeszcze kilka zdjęć:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez Szalotka » 13 wrz 2010, 22:55

Fajne fotki :)
Nakreciles mnie na ostro :) Postaram sie w przyszlym roku wyskoczyc.
Ile kosztowała wejsciowka na tor Monza ??
Szalotka
 

Postprzez Adaś » 13 wrz 2010, 23:09

na piątek 20E
na sobotę 40E
na niedzielę 110E tam gdzie ja miałem miejscówkę

ps. bilet na mecz Inter Mediolan 80E :)

ps. http://www.wyjazdyf1.pl ;) GP Węgier za 1990zł
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez Szalotka » 13 wrz 2010, 23:17

110 Euro. Czyli kolo 450 zeta za wyscig.
A na ceremonii byles ?? Widac co tam było wogóle ?? No chyba ze sie nie wybierales bo Robercika zabraklo na pudle :(
Szkoda. Za wolny bolid na tak szybki tor gdzie jest duzo prostych.
Szalotka
 

Postprzez Adaś » 13 wrz 2010, 23:25

na ceremoni nie byłem, nasza trybuna była na wysokości paddocku, a ceremonia odbywała się przed nim na torze, na takim balkonie, więc i tak nic bym nie zobaczył. Ludzie to zaczęli przeskakiwać przez ogrodzenie i biec tam, ale bez przesady ;)

Obrazek

poza tym chcielismy sprawnie wyjść, co się średnio udało przez kierowcę ciągnika, który chciał przejechać przez tunel – przejście pod torem.

debil mógł poczekać godzinę jak się ludzie rozejdą i na spokojnie przejechać, mało brakowało a byłaby powtórka z love parade :|
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez Szalotka » 13 wrz 2010, 23:28

Adaś napisał(a):mało brakowało a byłaby powtórka z love parade

No wlasnie widze :D
Na ciągniku nie przyszlo nikomu potancowac ?? :D
Adaś bylo sie wbic na niego z flagą klubową :)
To by dopiero fota upamietniająca była :)
Szalotka
 

Postprzez krl » 24 wrz 2010, 19:11

Może typy na GP Singapuru?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sie 2010, 09:46
Posty: 82
Skąd: Gdańsk
Auto: MAZDA CX9, MAZDA 3

Postprzez Szalotka » 25 wrz 2010, 13:43

Wygrac moze Hamilton. Na pudle pewnie znajdzie się tez Weber. Vettel ?? To ciezki tor a jego brawura moze zakonczyc sie na scianie. Po Hamiltonie w sumie tez mozna sie spodziewac takiej opcji gdyz bedzie chcial za wszelka cene wygrac po ostatniej wtopie.
A nasz Robercik mysle ze bedzie w pierwszej 5 :) Ale zycze mu wygranej. Nie jest to szybki tor jak Monza wiec szansa jakas istnieje. I mysle ze mechanicy tez wyciagneli jakies wnioski i przyspieszą prace w boksie :)
Szalotka
 

Postprzez marcinmmm100 » 9 paź 2010, 12:26

Cisza w temacie a już jutro GP Japonii. Robert na oby dwu treningach zajął 3 miejsce także jest nadzieja na dobrą pozycję w kwalifikacjach które już o 3 rano w niedzielę. Wyścig może być ciekawy bo zapowiadają deszcz. Jak myślicie czy Robert da radę wcisnąć się na podium :) ?
Początkujący
 
Od: 7 sty 2010, 18:21
Posty: 14
Skąd: Pabianice

Postprzez Szalotka » 9 paź 2010, 15:17

Qualify & Race jednego dnia :| Faktycznie wiele emocji dla kierowcow jak na jeden dzien :)
Ja mysle ze Robercik ma szanse na podium.
Fajnie jakby w trakcie wyscigu popadało. Tylko zeby panowie z pit-stopu nie nawili :)
Szalotka
 

Postprzez Don Corleone » 9 paź 2010, 16:59

gromaciek napisał(a):Robercik ma szanse na podium
Bądźcie realni: Not a chance ;)

Edit:
Widzieliście S.S. Sauber podczas próby kwalifikacji hahaha
Obrazek
Padre
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2007, 11:14
Posty: 1442
Skąd: Pruszków
Auto: BA KF->NB BP->FE 13B

Postprzez Don Corleone » 10 paź 2010, 10:41

Już liczyłem na to że się będę kajał bólem za poprzedni post i taki pech :(
Padre
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2007, 11:14
Posty: 1442
Skąd: Pruszków
Auto: BA KF->NB BP->FE 13B

Postprzez Szalotka » 21 paź 2010, 14:14

Przed nami GP Korei. Jakie przewidywania ??
Szalotka
 

Postprzez Dawidoski » 21 paź 2010, 19:40

Deszcz, deszcz, deszcz <serduszka>
Młody.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 mar 2008, 14:50
Posty: 861 (2/7)
Skąd: Pniewy
Auto: RX8!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park