Motocykle

Nasze hobby i zainteresowania, sprawy niemotoryzacyjne.

Postprzez Mako » 2 lip 2008, 11:21

chce przede wszystkim motor ktory ogarne bo bedzie to moj pierwsze dwa kolka a slyszalem ze wlasnie gs jest dobry na poczatek, chyba ze polecasz cos innego
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez KrystianR » 2 lip 2008, 11:28

o ile jezdziles jakimis komarkami mztkami to gs po dwoch miechach Ci sie znudzi...juz faktyczie wolalbym bandziora badz fazere...
Forumowicz
 
Od: 27 sty 2007, 19:50
Posty: 245

Postprzez Mako » 2 lip 2008, 11:32

a co z sv 650 ? V2 inaczej oddaje troche moc niz 600 w scigaczu
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez KrystianR » 2 lip 2008, 11:35

tez fajowy sprzet...zalezy co kto lubi albo v albo r.... a co wogole oznacza scigacz :) to ze r?? heh

no dobra v-ka tak jak wiadomo oddaje rowno moc od samego dolu a rzedowka ma jebniecie od pewnego zakresu dla tego dla mnie v-ki to nuda choc ciekawa sprawa...w kwestii v to er6 moze Cie zaciekawi??bardzo fajny sprzecik wlasnie tak ot do polatania

p.s er6 to nie chodzi mi z gory o r6:) kawasaki er6
Forumowicz
 
Od: 27 sty 2007, 19:50
Posty: 245

Postprzez Mako » 2 lip 2008, 11:43

rozumiem rozumiem, ja wlasnie lubie jak daje od samego dolu ale nie jestem jakims scigantem, nie daje na gume i tylko od czasu do czasu daje ostro w palnik, dlatego zastanawiam sie nad v-ka
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez brii » 2 lip 2008, 15:50

To z V będziesz zadowolony :)
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Mako » 2 lip 2008, 16:03

cena do rocznika tez mnie bardzo zadowala. 2002 rok za 8 tys. zl
<a href=http://photos01.otomoto.pl/photos/original/M85/03/M850388_1.jpg>SV 650 S</a>
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez brii » 2 lip 2008, 16:37

Ja pierdzielę – motocykle makabrycznie potaniały w przeciągu ostatniego roku <szok>
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Bimbak » 2 lip 2008, 23:36

Vłki fajne ... ale jak nigdy nie jeździłeś o panowanie nad prawym nagrastkiem kuleje to fałką się szybko pozamiatasz. Dużo momentu z dołu potrafi ostro szarpnąć przy ruszaniu i w ruchu miejskim. SVkę nie problem na dwójce z gazu postawić.
Pozdrawiam, Tomek

Drinking wine and killing time
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 17 maja 2005, 20:55
Posty: 3093 (23/152)
Skąd: Śrem
Auto: ponton i dziadkowóz, Moto: lyter

Postprzez Bimbak » 2 lip 2008, 23:43

Bimbak – wpadniesz na Wyrazówpytajnik

kurcze ciągle myślę ... ale mam wymianę rozrządu w piątek a na weekend biwak .... ewent którego opuścić po prostu nie mogę.
KosteK napisał(a):Ta, zmieniłem napinacz na HRC

ja zamówiłem sobie od szóstej generacji, ponoć w końcu poprawiony.
Pozdrawiam, Tomek

Drinking wine and killing time
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 17 maja 2005, 20:55
Posty: 3093 (23/152)
Skąd: Śrem
Auto: ponton i dziadkowóz, Moto: lyter

Postprzez Mako » 3 lip 2008, 07:48

Bimbak napisał(a):Vłki fajne ... ale jak nigdy nie jeździłeś o panowanie nad prawym nagrastkiem kuleje to fałką się szybko pozamiatasz. Dużo momentu z dołu potrafi ostro szarpnąć przy ruszaniu i w ruchu miejskim. SVkę nie problem na dwójce z gazu postawić.

zobaczymy jak to bedzie, najpierw musze dozbierac pieniedzy i na pewno na ten sezon jeszcze nie zdarze kupic. wszystko jest jeszcze sprawa otwarta, dzieki za rady chlopaki <spoko>
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez nero » 3 lip 2008, 08:32

a ja dodam tylko od siebie, żeby każdy kto śmiga na 2oo miał oczy dookoła głowy – nie wiem czy to przez ostatnie upały czy przez fakt, że motorów pojawiło się na ulichac strasznie dużo wczoraj jadąc do kina samochodem ze znajomymi widziałem 2 wypadki:

1. pogotowie, policja, gościu już na noszach – wydaje mi się, że żył – motor jakieś 30 metrów dalej na chodniku. Nie było widać żeby w coś uderzył także najprawdopodobniej ktoś wyszedł na przejściu/wyjechał z podporządkowanej i zaliczył szlifa
2. policja, pogotowia nie widziałem, kierowcy też nie. Motor był na przeciwnym pasie pod przednią osią Jelcza. Stała też jakaś osobówka z lekko przekręconą tablicą z przodu i zderzakiem także tutaj najprawdopodobniej koleś osobówka wyjechał z podporządkowanej i wymusił pierwszeństwo na moto a ten pewnie omijając wjechał pod Jelcza.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2004, 21:48
Posty: 193
Skąd: Łódź
Auto: Mazda MX-3 1.6 16V

Postprzez brii » 3 lip 2008, 08:44

:|
Coraz mniej chce mi się jeździć na moto, po tym jak widzę i słyszę co się dzieje :|
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Mako » 3 lip 2008, 08:51

no nie jest za ciekawie na drogach, wczoraj chyba temperatura tak dziala na niektorych bo wariowali pod moim blokiem niesamowicie, mam praktycznie tor do cwiartki pod oknami, 400 m z groszami, nowy bardzo przyczepny asfalt bez dziur i studzienek kan. na srodku pasow. lubie dzwieki z wydechu kreconego motoru ale to co slysze to juz jest przesada
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez nero » 3 lip 2008, 08:57

w tym sezonie na pewno się nie uda ale może w przyszłym jak będzie jeszcze możliwość będę pakował moto na busa i śmigał sobie na tor poznań żeby się zmęczyć na tyle, żebym po mieście nie miał już ochoty latać tylko spokojnie jeździć.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2004, 21:48
Posty: 193
Skąd: Łódź
Auto: Mazda MX-3 1.6 16V

Postprzez Mako » 3 lip 2008, 09:01

nero napisał(a):tor poznań

zapraszam ;) idzie sie wyszalec, do tego mam b. blisko (ok 2 km) do niego wiec jak bedzie tylko motorek tez bede sie tam odchamial
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez brii » 3 lip 2008, 09:03

To pamiętaj o wydechu – kontrolują teraz przy wjeździe – mój już testu nie przechodzi :(
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez nero » 3 lip 2008, 09:09

a to napisz jak możesz bo ja już slyszałem rożne wersje jeśli chodzi o tą kontrolę głośności (bo ja mam w obecnym moto zupełny przelot także cicho nie jest)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2004, 21:48
Posty: 193
Skąd: Łódź
Auto: Mazda MX-3 1.6 16V

Postprzez Mako » 3 lip 2008, 09:10

brii napisał(a):To pamiętaj o wydechu – kontrolują teraz przy wjeździe – mój już testu nie przechodzi

kontroluja bo mieszkancy sie burza ze jest halas :| mam ten kawalek do toru ale jak sa wyscigi i mam otwarte okno to slychac co w danej chwili sie sciga (motory czy samochody).
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez brii » 3 lip 2008, 09:41

nero napisał(a):a to napisz jak możesz bo ja już slyszałem rożne wersje jeśli chodzi o tą kontrolę głośności (bo ja mam w obecnym moto zupełny przelot także cicho nie jest)

No to nie pojeździsz :(

makoshark napisał(a):kontroluja bo mieszkancy sie burza ze jest halas

A na tor nałożyli normy hałasu niższe niz przewiduje homologacja hahaha
Przeszkadzają im na torze motocykle głośniejsze niż 98dB a pod oknami jak im jeżdżą 112dB to jest OK.
Przeginają troszkę, bo tor nie jest bezpośrednio przy domach. Koło mnie (100m od domu, nie ma żadnych przeszkód terenowych) śmigają na przelotach z max. odkręconą manetką (ładny i szeroki asfalt, cały czas gumują) i jakoś bardzo to nie przeszkadza.
Tak serio to część ludzi zaczęła się burzyć bo zwietrzyli, że mogą ubiegać się o odszkodowanie za utratę watości działek... Jednym słowem – jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park