Boks – temat zbiorczy

Nasze hobby i zainteresowania, sprawy niemotoryzacyjne.

Postprzez Szalotka » 8 sty 2011, 01:16

Sosnowski dzielnie sie trzymał :)
Jesli Twoim zdaniem Adamek jest lepszy niz Sosnowski to dlaczego mialby nie wygrac ??
Klitschko jest bardzo powolny. Ma natomiast bardzo duzy zasieg ramion i silny cios. Jesli nie trafi Tomka a ten podstepem dojdzie go na zebra to po Klitschce :)
Tylko wez i to wykonaj :|
Szalotka
 

Postprzez Xenocyd » 8 sty 2011, 01:25

No waga ciezka ma to do siebie, ze mimo wszystko kazdy ma szanse – trafisz dobrze raz i rywal nakrywa sie nogami. Tylko musisz trafic...
Inna sprawa, ze ci kolesie sa jak jakies posagi – nas by w kosmos pewnie te ciosy wyslaly, a oni dalej stoja. Szybkosc Adamka na +, tylko on bedzie walil w "kloc" ktory na nogach potrafi solidnie stac – musi mu wystarczyc sily, zeby go przewrocic. Jak sie na tym skoncentruje, to naraza sie na wolny ale potezny kontratak.
Adamek moze wygrac tylko przez KO, bo mistrza na punkty w boksie prawie nigdy sie nie pokonuje, chyba, ze w sytuacjach wyjatkowych, jak wtedy kiedy Hill wygral z Henrym Maske w ostatniej walce germanskiego najezdzcy :)
Najfajniejsze jest to, ze walka ma sie odbyc na stadionie do ktorego mam moze 500 metrow :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2007, 12:01
Posty: 2276 (102/157)
Skąd: czymiasto
Auto: Mietek

Postprzez Szalotka » 8 sty 2011, 01:42

Xenocyd napisał(a):Szybkosc Adamka na +, tylko on bedzie walil w "kloc" ktory na nogach potrafi solidnie stac

Dobrze trafi tam gdzie trzeba i po zawodniku :)

Xenocyd napisał(a):Inna sprawa, ze ci kolesie sa jak jakies posagi – nas by w kosmos pewnie te ciosy wyslaly

Zapewniam Cię ze nie w kosmos.
Raczej do piachu :D
Szalotka
 

Postprzez Xenocyd » 8 sty 2011, 01:45

gromaciek napisał(a):Zapewniam Cię ze nie w kosmos.
Raczej do piachu :D


w piachu pewnie jest rownie interesujaco co w kosmosie – i tu i tu nic sie nie dzieje, jak w polskim filmie...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2007, 12:01
Posty: 2276 (102/157)
Skąd: czymiasto
Auto: Mietek

Postprzez Szalotka » 8 sty 2011, 01:50

Xenocyd napisał(a):w piachu pewnie jest rownie interesujaco co w kosmosie

Nie byłem ani tu ani tam :)
W kosmos sie nie wybieram ale do piachu pewnie kiedys trafie :D

Xenocyd napisał(a):i tu i tu nic sie nie dzieje,

Jak juz nastanie ten dzien to wtedy stwierdze czy cos tam sie dzieje czy nie :D

EOT
Wracamy do dyskusji zgodnej z tematem
Szalotka
 

Postprzez lukasz2387 » 8 sty 2011, 10:15

Tomek bije szybko i celnie ale brak mu nokautującego ciosu, jeśli nie zamęczy Kliczki szybkimi ciosami to ponim. Musi przejąć inicjatywe od pierwszej rundy i boksować szybko i celnie, oby nie przeszedł do defensywy! wtedy Kliczko wystarczy że wyprowadzi dwa czyste ciosy i po Tomku.
Ale na plus walka we Wrocławiu będzie widowiskiem na skalę światową i promocją nowego obiektu sportowego w Polsce
lukasz2387
 

Postprzez Radex » 8 sty 2011, 11:22

Nie moge sie doczekac walki :] wreszcie bedzie walka stulecia :D a nie jakies pudziany...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 23:24
Posty: 8982 (46/30)
Skąd: Zawiercie
Auto: Bunia

Postprzez Rafał » 8 sty 2011, 12:17

Teraz tylko czekać aż prawnicy podpiszą umowę i można czekać na bilety <spoko>
Na 99% pojadę na tą walkę. Myślę, że się odbędzie we Wrocławiu :D

Jeżeli Adamek ustoi na nogach do końca walki to na punkty wygra.... znając styl bicia Władymira.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sie 2006, 07:27
Posty: 1827
Skąd: Sieraków
Auto: JapanMuscleCar

Postprzez Solo » 8 sty 2011, 15:44

Pamiętam pierwszą walkę młodszego z braci z Samuelem Peterem. W ciągu tamtej potyczki Władymir 3 razy leżał na deskach. To było jednak 5 lat temu i na przestrzeni tych lat młodszy Kliczko stał się co najmniej 5 razy lepszym bokserem. Choć jego szczęka raczej pozostała taka sama.

Kontrakty jeszcze nie sporządzone, podpisy nie złożone, wszystko się jeszcze może zdarzyć. Do września jeszcze kilka miesięcy. Po drodze walki obu Kliczków (starszy w marcu, młodszy w kwietniu) i pamiętajmy, że Adamka czeka również pojedynek (16.04 w Katowicach). Co do kontraktów, to podobno ma być klauzula, która w razie kontuzji Władymira (przez nią właśnie odwołano jego walkę, która miała odbyć się w grudniu z Dereckiem Chisorą), pozwala wejść do ringu Witalijowi. W sumie im to obojętne ;)

Oficjalnie od czasu walki Adamek – Gołota interesuję się boksem tak na maksa i wiele komentarzy (często nieprzychylnych) czytałem, słyszałem na temat tego pierwszego. W międzyczasie Adamek wygrał kolejne 4 walki w ładnym stylu jak na "małego ciężkiego". Jednego mogę być pewien, widowisko gwarantowane, jeśli już będzie na bank miał do niego dojść.

Jak zdrowie dopisze, to nie zabraknie mnie i w Katowicach, i we Wrocławiu. Adamek górą!
Pozdrawiam,
Maciek

www.tabor24.pl l maszyny i pojazdy użytkowe
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 maja 2004, 16:37
Posty: 824
Skąd: Kolno

Postprzez Matador » 9 sty 2011, 10:34

Adamek wygra, jestem tego pewien na 99% :PP Ten jego zapał, zaangażowanie dużo pracy, tak łatwo nie popuści. W sumie będzie pierwszą osobą co pokona Klitsche.

Nawet myślę czy nie obstawić u bukmachera <rotfl>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 lip 2010, 18:31
Posty: 215
Skąd: Werbkowice
Auto: Mazda MX-3 1.6 16V

Postprzez Dawidoski » 9 sty 2011, 16:29

Adamkowi brak tego co jest potrzebne w wadze ciężkiej, mocnego uderzenia, coś w stylu Gołoty za czasów jego świetności. Niemniej jednak liczę na Tomka, może do tego czasu poprawi siłę ciosu, bo wszystko inne ma (szybkość, pomysł na walkę itd.)
Młody.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 mar 2008, 14:50
Posty: 861 (2/7)
Skąd: Pniewy
Auto: RX8!

Postprzez Szalotka » 9 sty 2011, 21:19

Adamek jest twardy.
Osobiscie licze na to ze szybkoscia pokona Klitschke. Musi go zmeczyc w kilku pierwszych rundach.
No i co wazne !! Nie dać sie trafic w pysk :| Mysle ze to jest osiagalne. Ale prawde poznamy we wrzesniu :)
Szalotka
 

Postprzez Solo » 10 sty 2011, 11:18

Solo napisał(a):i pamiętajmy, że Adamka czeka również pojedynek (16.04 w Katowicach)


Solo napisał(a):to nie zabraknie mnie i w Katowicach


EDIT:

Walki Tomka Adamka w Katowicach nie będzie. Ma to związek z wrześniową potyczką z Władymirem Kliczko.

Zawalczy za to w Newark.
Pozdrawiam,
Maciek

www.tabor24.pl l maszyny i pojazdy użytkowe
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 maja 2004, 16:37
Posty: 824
Skąd: Kolno

Postprzez szejk78 » 25 lut 2011, 12:38

z całym szacunkiem i uznaniem dla Adamka ale Kliczko zrobi mu z gęby tatara -takie moje zdanie <faja>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2010, 20:21
Posty: 82 (0/2)
Skąd: Hamm(D)/Bielsko Biała
Auto: Jest DAF XF 460 ADR,było Mondeo IV,Mazda 6 Sport Wagon MZR-CD 2004r.136ps
Mazda 323F BA
Focus MK I TDCI 115ps

Postprzez grabu122 » 12 kwi 2011, 17:46

Oj gdzie ta "ciężka" z lat 90-tych.... Lewis, Bowe, Tyson, Holyfield, Buster, Witherspoon, Sanders, Grat, Bryd, Ruiz, no i obśmiany przez niektórych Gołota. To były walki i prawdziwi gladiatorzy.

A teraz co? Kliczkowie, Haye, pretendent Adamek i długo, długo nic??? (ale może nie znam się na boksie ;) )
Ostatnio edytowano 21 kwi 2011, 19:44 przez grabu122, łącznie edytowano 1 raz
Forumowicz
 
Od: 28 paź 2008, 20:29
Posty: 540 (0/3)

Postprzez Rafał » 12 kwi 2011, 19:28

grabu122 napisał(a):Haye

Nie zaliczał bym go do czołówki. Takie moje zdanie :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sie 2006, 07:27
Posty: 1827
Skąd: Sieraków
Auto: JapanMuscleCar

Postprzez szejk78 » 12 kwi 2011, 20:51

Rafał napisał(a):
grabu122 napisał(a):Haye

Nie zaliczał bym go do czołówki. Takie moje zdanie :)

dokładnie bardziej farciarz
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2010, 20:21
Posty: 82 (0/2)
Skąd: Hamm(D)/Bielsko Biała
Auto: Jest DAF XF 460 ADR,było Mondeo IV,Mazda 6 Sport Wagon MZR-CD 2004r.136ps
Mazda 323F BA
Focus MK I TDCI 115ps

Postprzez yaro626 » 21 kwi 2011, 11:34

Adamek w ostatniej walce nie zachwycił za malo bylo mocnych ciosów z Kliczką raczej nie wygra,ale kto wie zobaczymy.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 cze 2008, 11:17
Posty: 331
Skąd: Lublin/Turka
Auto: 626 GH 2.2 163km

Postprzez buster1982 » 21 kwi 2011, 16:15

Kliczki sporo (jak na nich oczywiście) ryzykują walcząc w układzie:
Władek – Haye
Vitek – Adamek

Gdyby było odwrotnie – to stawiałbym na obie walki i to nie małą kasę... A tak – do 3,4 rundy istnieje możliwość, że "krzykacz" trafi jakimś mocnym ciosem Władka, a szczęka jego to nie granit, czy chociażby marmur, bliższa porcelanie <ok> Jeśli nie uda mu się to w takim czasie, później jego szanse na wygraną będą się kurczyły z minuty na minutę z powodu przewagi fizycznej Władka, no i oczywiście ten jego męczący, zniechęcający jab. Najprawdopodobniejsze rozstrzygnięcie tej walki to KO/TKO na korzyść Kliczki 9-11 runda.

Co do Adamka ze starszym z braci, to hmm.. Nie podzielam zdania, że Vitek słabo się zaprezentował w ostatniej walce z Solisem. Heh, powiedziałbym, że przeczytał go w ciągu tych pierwszych 3 minut. No ale... Z Adamkiem może nie być tak łatwo. Dlaczego? Tomek mimo, że mega ciosu jak na HW (a nawet cruiser) nie ma, ale ma spore już doświadczenie, i szczękę z granitu. Poza tym ma ducha walki. Jest dość szybki (nie jak piszą co niektórzy bardzo szybki – to był Tyson w swoim prime), i hm, to tyle. Vitek co prawda stracił coś ze swej szybkości, ale ale – to prawdziwy mistrz, i byłby nim nawet w złotych latach HW (nie twierdzę, że miałby jakikolwiek liczący się pas WBC, WBA, etc...) ale biłby się z samą czołówką, i w każdej z tych walk miałby wielkie szanse na zwycięstwo. Z Adamkiem stawiam na UD dla Vitka, ew. w przypływie optymizmu mogę zaryzykować MD dla Adamka, to było by coś – WIELKIEGO.

Na walkę Władka z Hayem 2.07 w Hamburgu raczej się wybieram. Na Tomka na 100% :D

Pozdrawiam!
Bokser-amator
Buster
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 sty 2011, 18:27
Posty: 159
Skąd: Szczecin/Kłodkowo
Auto: CA KF '92

Postprzez Rafał » 21 kwi 2011, 19:40

buster1982 napisał(a):Na Tomka na 100%

To może się spotkamy :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sie 2006, 07:27
Posty: 1827
Skąd: Sieraków
Auto: JapanMuscleCar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park