5 lipca 2009 KAMIEŃ ŚLĄSKI – Zlot samochodów MAZDA

Postprzez Badyl » 21 maja 2009, 11:33

chyba że przyjedzie pługiem
Obrazek
Obrazek Mazda Premacy 2003 | CP DiTD RF4F | Badylowóz v4.0
| 323f BA 1,5->323f BA 2,0 GT->323f BA 2,5 KL-ZE->Premacy DiTD
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 cze 2007, 15:28
Posty: 1650
Skąd: Lublin
Auto: Mazda Premacy CP 2.0DiTD RF4F 2003

Postprzez shadoow » 21 maja 2009, 16:01

W sumie to i mnie można dopisać do tej wstępnej listy :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2007, 16:41
Posty: 1084 (0/1)
Skąd: Kędzierzyn-Koźle / Opolskie
Auto: Francuskie Kombi
Moja ex:Mazda 323F BJ

Postprzez Talib323f » 21 maja 2009, 21:04

no to w takim razie mam złego informatora <glupek2> przepraszam za zamieszanie
następnym razem upewnie się dwa razy zanim coś nabazgrze na forum <killer>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 kwi 2009, 22:10
Posty: 341
Skąd: DobrzeńWlk/Opolskie

Postprzez malutka » 25 maja 2009, 09:21

Talib323f napisał(a):czy w ogóle znajdzie się jakiekolwiek miejsce dla NIEklubowiczów na mega

oczywiście – MEGAzlot jest największy i nie ma na nim ograniczeń

Talib323f napisał(a):bo słyszałem o tym, że nieraz ograniczano miejsca dla klubowiczów, a NIEklubowicze nie mieli wstępu wcale pytajnik

Ktoś Ci naopowiadał głupot... :| Ograniczenie miejsc, spowodowane względami bezpieczeństwa na płycie lotniska, miało miejsce jedynie w Koninie, klubowicze (chyba z jasnych względów) mieli pierwszeństwo zapisu. Frekwencja była duża, więc początkowo tylko klubowicze zdążyli się zapisać, natomiast później kilka osób odpadło, były robione dodatkowe nabory (chyba 3) i również dla forumowiczów znalazło się kilka miejsc.

Talib323f napisał(a):jaki mają status zwykli forumowicze, czyli jak ja to nazwałem nieklubowicze do których ja z resztą się zaliczam pytajnik

Są użytkownikami forum, do niektórych działów mają ograniczenia dostępu, mogą pojawiać się na imprezach lokalnych jak i na zlotach, chyba że są wyjątkowe sytuacje ogłoszone wcześniej (jak ograniczenie miejsc w Koninie) tylko że składkę za wjazd mają wyższą, mogą kupować gadżety klubowe, ale po normalnej cenie itd.

Nie wiem dlaczego wiele osób (nie piszę że wszyscy) tego nie rozumie...ale logicznym jest, że klubowicz ma większe prawa.
Po pierwsze dlatego, że przeszedł pozytywnie rekrutacje i udowodnił, że miano "Klubowicz" nie jest dla niego tylko tabliczką pod avatarem, a co za tym idzie pokazał że daje coś z siebie.
Po drugie – takie bardziej przyziemne, że jako Klubowicz płaci składkę zasilającą działalność całej Klubowej społeczności – z owych składek jest między innymi:
-opłacany serwer – w związku z czym wszyscy mamy dostęp do forum
-kupowane są gadżety, robione kalendarze – sprzedawane wszystkim
-kupowane zostają pachołki czy flagi dla regionów, nalepki regionalne czy też ulotki – z których również korzystają wszyscy
-dokładane jest do organizacji zlotów czy innych imprez – to również profit tak na prawdę dla wszystkich

Skoro z klubowego kapitału, na który składają się wyłącznie składki Klubowiczów, korzystają również forumowicze, to wydaje mi się, że pretensje o zamknięcie dla nich niektórych działów czy o to, że to właśnie klubowicze mają pierwszeństwo na zlot z ograniczoną liczbą miejsc jest nie w porządku.
Nikt nie uważa "nieklubowiczów" za gorszych – bo takie oskarżenia już padały. Wiem że nie jeden forumowicz potrafi zrobić dla Klubu tyle samo co pełnoprawny klubowicz, ale fakt jest faktem, że to przynależność do Klubu – oficjalna a nie internetowa – daje dodatkowe prawa.

Talib323f napisał(a):chodzi o to żeby nie było tak, że pojadę 200km i nie zostanę wpuszczony na impreze wow

Jesteśmy poważnymi ludźmi. Jeżeli normalnie zapiszesz się w temacie o MegaZlocie, opłacisz składkę wjazdową, ogólnie dopełnisz wszystkich formalności związanych ze zlotem, to taka sytuacja jaką opisałeś nie ma prawa się zdarzyć.
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5103 (266/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez nicek777 » 25 maja 2009, 16:09

Bawcie sie dobrze nas nie bedzie bo wylatujemy 26 czerwca do pracy do Anglii. Miejsowka jest swietna naocznie sprawdzona :P, ba nawet cwiartke zaliczylem :D. Tak czy siak jezeli bedzie chetnych 300 samochodow to i tak sie zmieszcza bez najmniejszych problemow bo lotnisko jest ogromne.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 paź 2007, 21:38
Posty: 1035
Skąd: Sosnowiec
Auto: Zardzewiała, ale poczciwa 323F BA Z5
GY 2.0 147KM :))))))))))))))))

Postprzez Akar.Zaephyr » 26 maja 2009, 03:10

Jestem poważnie zainteresowany udziałem w takiej imprezce, zwłaszcza że jednodniowy tryb to dla mnie błogosławieństwo – z racji limitów pieniężnych już prędzej pojadę na coś na cały dzień niż na zlot minimum dwudniowy.

Pytanie więc:
– jak wygląda sprawa zlotu, czy będzie?
– jakie koszty za wjazd na teren lotniska?
– ktoś zabiera grilla? :P ja niestety nie mam ale wiedząc że ktoś się zasprzęci zaopatrzę się w kiełbachy i jadło

Poza tym – odkąd mam Miatkę jeszcze nie miała okazji pohasać na ćwiartkę a strasznie chciałbym wiedzieć ile seria wyciągnie :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2014, 14:54
Posty: 792 (3/6)
Auto: Były: Mazda 323F BA, Mazda MX5 NA
Honda NC700SDE
Jest: Hultaj Jonek Hajbryd

Postprzez czupan » 26 maja 2009, 06:51

Akar.Zaephyr napisał(a):Pytanie więc:
– jak wygląda sprawa zlotu, czy będzie?
– jakie koszty za wjazd na teren lotniska?
– ktoś zabiera grilla? język ja niestety nie mam ale wiedząc że ktoś się zasprzęci zaopatrzę się w kiełbachy i jadło


na pewno się odbędzie jest organizowany przez AM opolski i ogólno dostępna co do cen to cyba takie jak ostatnio czyli 20pln wjazd /os + 40 pln startujący
jak to wygląda zobacz zlot z 17 maja
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=68933

co do grila to się zobaczy
pzdr
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 kwi 2008, 07:34
Posty: 221
Skąd: Nysa
Auto: 626 1,8i '94 DOHC + LPG

Postprzez Akar.Zaephyr » 26 maja 2009, 18:26

vit napisał(a):Myśle że Śląsk też nie da ciała :D


Czyli rozumiem że jedziesz, vit? :)
Jak tak daj na siebie jakiś namiar to może mikro-kolumienkę zrobimy? :)

czupan napisał(a):
Akar.Zaephyr napisał(a):Pytanie więc:
– jak wygląda sprawa zlotu, czy będzie?
– jakie koszty za wjazd na teren lotniska?
– ktoś zabiera grilla? język ja niestety nie mam ale wiedząc że ktoś się zasprzęci zaopatrzę się w kiełbachy i jadło


na pewno się odbędzie jest organizowany przez AM opolski i ogólno dostępna co do cen to cyba takie jak ostatnio czyli 20pln wjazd /os + 40 pln startujący
jak to wygląda zobacz zlot z 17 maja
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=68933

co do grila to się zobaczy
pzdr


No to dopiszta mnie do listy – chętnie się pościgam :)
A tak po cichu to mam nadzieję że tam będą te CRXy, kiedyś na trasie się z jednym mierzyłem i dostał o pół długości. Powinien dostać bardziej bo za wcześnie dwójkę wrzuciłem :D

PS: Z tego co pamiętam chyba mój ojciec ma taki mały przenośny grill, zapytam go czy jeszcze go ma i dam znać.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2014, 14:54
Posty: 792 (3/6)
Auto: Były: Mazda 323F BA, Mazda MX5 NA
Honda NC700SDE
Jest: Hultaj Jonek Hajbryd

Postprzez Michał323f » 27 maja 2009, 21:49

Wstępnie się pisze na ZLOT i czy kase monżna dać na zlocie ??
323F BJ 1,5 88km, 102NM--> 323F BJ 2,0 130km 160NM ??
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 lip 2008, 10:21
Posty: 275
Skąd: Katowice
Auto: Mazda 323F (BJ ) 03, 2,0 16V
Sportiva

Postprzez lantis » 28 maja 2009, 18:43

fajnie, że robi się coraz większe zainteresowanie :) pozdroo dla wszystkich :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 mar 2008, 23:51
Posty: 543
Skąd: OST
Auto: 323 F BA

Postprzez bigoneo » 28 maja 2009, 19:41

Postaram się przyciągnąć ze sobą jeszcze jedną mx-6 :D
1/4 Piotrków Trybunalski`10- 16,54
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 kwi 2009, 22:20
Posty: 422
Skąd: Namysłów / Opolskie
Auto: MX-6 GE KL

Postprzez Akar.Zaephyr » 29 maja 2009, 00:40

bigoneo napisał(a):Postaram się przyciągnąć ze sobą jeszcze jedną mx-6 :D


Chętnie się z Wami złapię na ćwiartkę (mili :P) :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2014, 14:54
Posty: 792 (3/6)
Auto: Były: Mazda 323F BA, Mazda MX5 NA
Honda NC700SDE
Jest: Hultaj Jonek Hajbryd

Postprzez bigoneo » 29 maja 2009, 07:33

Akar.Zaephyr– Dojedziemy, (wypijemy :D ) pojedziemy :]
1/4 Piotrków Trybunalski`10- 16,54
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 kwi 2009, 22:20
Posty: 422
Skąd: Namysłów / Opolskie
Auto: MX-6 GE KL

Postprzez Talib323f » 29 maja 2009, 18:35

malutka napisał(a):Ktoś Ci naopowiadał głupot...

malutka dziękuję Ci za bardzo wyczerpującą odpowiedź, i nie mam więcej pytań :] niepotrzebnie zrobiłem chałas nieupewniając się wcześniej o szczegóły – sorki ;)

lantis napisał(a):fajnie, że robi się coraz większe zainteresowanie pozdroo dla wszystkich

mam nadzieję że 5 lipca staniemy razem na kresce <diabełek>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 kwi 2009, 22:10
Posty: 341
Skąd: DobrzeńWlk/Opolskie

Postprzez malutka » 29 maja 2009, 18:40

Talib323f napisał(a):sorki oczko

nie ma problemu ;) jak ktoś ma wątpliwości to dobrze je wyjaśnić

Życzę udanego spotkania!
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5103 (266/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez lantis » 29 maja 2009, 18:44

Talib323f napisał(a):mam nadzieję że 5 lipca staniemy razem na kresce

rzucone wyzwanie musi być przyjęte !! :) .... mam tylko nadzieję że do tego czasu nic mi się nie przydaży ... dzisiaj np. prawie, że wyrwałem przedni zderzak, o piep...ony krawężnik, wyskoczył z tych bocznych zaczepów, poppekał mi trochę przy reflektorze, no a dokładka pekła w drugim miejscu, a śpieszyło mi się do dziecka ... poprostu pech (kur...ski pech ostatnio mnie prześladuje) !@#$%^&*()
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 mar 2008, 23:51
Posty: 543
Skąd: OST
Auto: 323 F BA

Postprzez Talib323f » 29 maja 2009, 19:02

lantis napisał(a):poprostu pech (kur...ski pech ostatnio mnie prześladuje) !@#$%^&*()

ha !! nie tylko ciebie prześladuje peszek całkiem niedawno taxi cofnęło mi w maskę jemu nic, bo miał hak a ja !! na samym środeczku nad znaczkiem mam pięcio centymetrowe wgniecenie – ani wyprostować, bo strzeli, ani zostawić – nienawidzę taksówek !! <snajper> a żeby tego było mało tydzień temu sarenka wykicała mi na drogę przed samą maskę – dostała strzała w pupkę, ale pokicała dalej a autku nic się nie stało, tylko żona zbladła, a ja już nigdy nie będę taki, jak kiedyś <glupek2> <lol> <lol> <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 kwi 2009, 22:10
Posty: 341
Skąd: DobrzeńWlk/Opolskie

Postprzez shadoow » 30 maja 2009, 19:09

lantis napisał(a):poprostu pech (kur...ski pech ostatnio mnie prześladuje) !@#$%^&*()


Talib323f napisał(a):nie tylko ciebie prześladuje

chłopaki to wy lepiej nie jeżdzijcie madziami do 5 lipca bo jak tak dalej pójdzie to nie przyjedziecie :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2007, 16:41
Posty: 1084 (0/1)
Skąd: Kędzierzyn-Koźle / Opolskie
Auto: Francuskie Kombi
Moja ex:Mazda 323F BJ

Postprzez lantis » 30 maja 2009, 21:05

shadoow napisał(a):chłopaki to wy lepiej nie jeżdzijcie madziami do 5 lipca

no, ja niestety będę miał przestój, mój ojciec dzisiaj troszkę skasował Lagune, a ponieważ miał wyjechać za granicę, to będę mu musiał porzyczyć swojej madzi :( jak pech to pech !@#$%^&* .... 1-2 tygodni bez auta ... masakra !! zostaje mi bike :( a moja Lantis będzie znowu jeżdziła po wiedeńskich drogach ....
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 mar 2008, 23:51
Posty: 543
Skąd: OST
Auto: 323 F BA

Postprzez bigoneo » 31 maja 2009, 23:10

lantis– szczerze współczuję <głaszcze> jak ja mam się rozstać ze swoją to dostaje białej gorączki <boje się>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 kwi 2009, 22:20
Posty: 422
Skąd: Namysłów / Opolskie
Auto: MX-6 GE KL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów