Spotkanie w częstochowie???

Postprzez Czeczen » 4 maja 2006, 10:13

witam!Jestem nowym klubowiczem,może są wśród nas ludzie z czewy i okolic, a może i z innych miejsc naszego kraju którzy chcieli by się spotkać w czestochowie??
piszcie jak nas bedzie jakaś sęsowna grupka to sie zorganizujemy :D
Początkujący
 
Od: 3 kwi 2006, 14:26
Posty: 15
Skąd: Częstochowa
Auto: Mazda 6 MZR-CD 2.0 136 Ps

Postprzez czarny626 » 4 maja 2006, 11:11

bardzo chetnie <faja>
Mazda juz po przebodowie odrazu sie lepiej patrzy
Forumowicz
 
Od: 12 kwi 2006, 13:50
Posty: 33
Auto: 626coupe 2.0 8v 89r

Postprzez brii » 4 maja 2006, 11:59

Witam!

Będzie spot na torze na Wyrazowie jeszcze w maju – mam kontakt z kilkoma osobami z Cz-wy – dam znać jak ustalimy jakiś konkretny termin.
Miło wiedzieć, że Częstochowiaków coraz więcej jest :D
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8964 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez marko626 » 4 maja 2006, 12:34

Witam również!!

Czekam na namiary,będę na 100%
Pozdrawiam!!
Niby nic..... a jednak COŚ!!!
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 4 cze 2005, 10:51
Posty: 19
Skąd: Lubliniec
Auto: Mazda 626 1.8 95`GE FP

Postprzez czarny626 » 5 maja 2006, 22:58

ja tez sie pisze na sto procet <jupi> czekam na info . pozdro
Mazda juz po przebodowie odrazu sie lepiej patrzy
Forumowicz
 
Od: 12 kwi 2006, 13:50
Posty: 33
Auto: 626coupe 2.0 8v 89r

Postprzez kruger » 8 maja 2006, 12:07

to i ja też bym się zjawił :)
..na 1/4 mili ścigają się szybkie samochody, na zakrętach szybcy kierowcy..
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 9 lut 2006, 18:22
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
Auto: Calibra

Postprzez brii » 8 maja 2006, 12:37

to i ja też bym się zjawił

Liczę na to :D

Wyjeżdzam właśnie do AutoMobilKlubu, a potem do pracy – pod wieczór dam info co i jak
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8964 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez brii » 8 maja 2006, 15:02

Byłem w AMK i pogadałem – możemy mieć Wyrazów na sobotę (2-3 godziny).
Teraz jeszcze pozostaje kwestia listy obecności i ustalenia o której zaczynamy i kończymy.
Proponuję od 10:00 do 13:00

Można zabrać grilla ;)

Jeśli znacie jakiś ludzi z Cz-wy którzy mogę przyjechać to ich poinformujcie. Wynajęcie toru to 200zł – zakładam kasę za wszystkich i liczę na to, że na miejscu się rozliczymy.
Do osób które znam posyłam wiadomość na PW.
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8964 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Orin » 8 maja 2006, 15:24

Ja się piszę. Godzina także mi odpowiada. Jeśli nastąpiły by jakieś zmiany to proszę o info na PW.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lis 2004, 19:40
Posty: 760
Skąd: Częstochowa
Auto: Żuczek i Jaszczurka...

Postprzez kruger » 8 maja 2006, 15:53

brii napisał(a):Byłem w AMK i pogadałem – możemy mieć Wyrazów na sobotę (2-3 godziny).
Teraz jeszcze pozostaje kwestia listy obecności i ustalenia o której zaczynamy i kończymy.
Proponuję od 10:00 do 13:00

Można zabrać grilla ;)

Jeśli znacie jakiś ludzi z Cz-wy którzy mogę przyjechać to ich poinformujcie. Wynajęcie toru to 200zł – zakładam kasę za wszystkich i liczę na to, że na miejscu się rozliczymy.
Do osób które znam posyłam wiadomość na PW.



Brii uważam, że niepotrzebnie chcesz wynajmować ten tor, ponieważ to ma być spot a nie jakis zlot, na którym będą jakieś konkurencje sprawnościowe itp. Na Wyrazowie przecież tor jest cały czas otwarty, byłem tam na spotach dziesiątki razy i nigdy nie wynajmowaliśmy toru,a pojeździć też można bo go nikt nie pilnuje. Także te 200 czy 300 złotych wydatku wydaje mi się bez sensu.

Ostatnio na torze odbywała się impreza z cyklu " Road Warriors Cup " organizowana przez klub Road Warriors, ale to była duża impreza,(opisana w ostatniim Auto Tuning Świecie) gdzie wokół toru na górkach i wszędzie gdzie się dało były poustawiane samochody kibiców. Są również organizowane imrezy przez AMK i też można startować, ale to wszystko są Imprezy zorganizowane, a nie loaklny spocik...

Wydaje mi się, że to powinno być jeszcze przemyślane.
..na 1/4 mili ścigają się szybkie samochody, na zakrętach szybcy kierowcy..
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 9 lut 2006, 18:22
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
Auto: Calibra

Postprzez brii » 8 maja 2006, 16:20

Wiem, że na tor można wjechać na krzywego, ale w ten sposób nikt nie będzie przeszkadzał. Będzie miejsce do grilowania i pogadania a i zabawić na torze będzie się można ;)
Na większy zlot to Wyrazów jest za mały :|
Co się toru tyczy to mam można nas zgłosić do AMK oficjalnie i zrobić z nas "odłam" AMK, zapłacić składkę roczną i mieć tor za free, ale ten jeden raz można za niego zapłacić po to, żeby (raz jeszcez to napiszę) mieć miejsce w którym możemy się swobodnie zebrać, pogadać zabawić bez ingerencji kogokolwiek z zewnątrz i wiedzieć o tym, że nikt nas nie przegoni :D

Ogólnie jeśli większość się opowie przeciw to proszę o propozycję alternatywnego miejsca.
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8964 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez brii » 8 maja 2006, 21:14

kruger napisał(a):Na Wyrazowie przecież tor jest cały czas otwarty, byłem tam na spotach dziesiątki razy i nigdy nie wynajmowaliśmy toru,a pojeździć też można bo go nikt nie pilnuje. Także te 200 czy 300 złotych wydatku wydaje mi się bez sensu.

Pracuję w Blachowni i codziennie przejeżdżam koło toru. Nie jest tak różowy – ostatnio baaardzo często jeżdżą tam ludzie na gokartach (wynajmują tor) i wjazdu dla obcych nie ma.
Poza tym nie mam zamaiaru się wykłócać z ludzmi z Golfów i BMW którzy wpadają na tor, za nic mają innych i robią burdy...
Wynajęty tor to święty spokój!!
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8964 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez kruger » 8 maja 2006, 21:39

Tylko jest jeszcze jedno "ALE" , jak widać narazie zainteresowanych nie jest zbyt dużo, także choćby nawet przyjechało 10 samochodów, to i tak wole wydać te 30 PLN'ów na inny cel niż płacić za to za co nie muszę płacić.
Jeżdzę często na tor, i dużo ludzi przyjeżdża, w większości przypadków są to normalni ludzie, nie szukający problemów. Byłem na różnych imprezach tam organizowanych przez RW i AMK i żeby tam wjechać nigdy nie płaciłem ani złotówki. Płacą jedynie Ci którzy chcą wystartować w zawodach...
Poza tym ja po torze nie będę jeździł, bo to nie jest tor na moje koła i mój profil opony.....
..na 1/4 mili ścigają się szybkie samochody, na zakrętach szybcy kierowcy..
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 9 lut 2006, 18:22
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
Auto: Calibra

Postprzez brii » 8 maja 2006, 21:52

Nikt Cię nie zmusza, a co do ceny to będzie to 200zł
Co do zainteresowania to zobaczy się jakie będzie do czwartku.
Póki co kruger – proszę Cię – nie kracz, nie bądź czarnowidzem, nie rzucaj kłód pod nogi i zaproponuj coś lepszego
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8964 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez kruger » 8 maja 2006, 22:05

Miejsce jak dla mnie jest OK. ale bez niepotrzebnego wydawania $$

Dobrym miejscem są również Ostrowy, tam można stanąć na kresce i też byłoby ok. Ale jak wiadomo Ostrowy to taki mały "Nielegal" :)) także jak kto woli...

Na spota są różne miejsca Można by np. jechać do Olsztyna pod zamek i też może być ok.... browarek, grill są na miejscu.
..na 1/4 mili ścigają się szybkie samochody, na zakrętach szybcy kierowcy..
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 9 lut 2006, 18:22
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
Auto: Calibra

Postprzez brii » 8 maja 2006, 22:14

OK, poczekamy do środy (pewnie kilka osób więcej będzie wiedzieć o zlocie), zrobimy ankietę i wszyscy razem wybierzemy miejsce :D
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8964 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez czarny626 » 9 maja 2006, 00:22

mam pomysl zrobmy tu i tu <glupek2>
Mazda juz po przebodowie odrazu sie lepiej patrzy
Forumowicz
 
Od: 12 kwi 2006, 13:50
Posty: 33
Auto: 626coupe 2.0 8v 89r

Postprzez brii » 9 maja 2006, 08:47

<lol>
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8964 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez brii » 9 maja 2006, 12:01

W teori mamy teraz 7/8 samochodów – jeszcze z trzy by się przydały :]
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8964 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Orin » 9 maja 2006, 13:57

Hej. Mnie odpowiada najbardziej Olsztyn, później Wyrazów. Jeśli trzeba bedzie, to złożę się na te 200zł, jednak podejrzewam że za pierwszym razem bardziej będziemy chcieli się poznać aniżeli coś wynajmować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lis 2004, 19:40
Posty: 760
Skąd: Częstochowa
Auto: Żuczek i Jaszczurka...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Przedstawiciele Regionów