BIAŁYSTOK | 29 kwietnia (niedziela), g. 11

Postprzez Florek » 25 kwi 2007, 20:20

postaram się wpaść
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 4 gru 2005, 20:08
Posty: 12
Skąd: Białystok
Auto: Mazda MX3 1.8 V6 24V

Postprzez gadula » 25 kwi 2007, 23:48

A ja naszczęście, pojawię się swoją Madzią <jupi>
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 10 lip 2006, 23:30
Posty: 2909 (3/25)
Skąd: Białystok
Auto: GE6 KL, RF7J

Postprzez Tomasz Płazak » 26 kwi 2007, 08:05

Witam. Jestem nowy. Madzię 6 mam od miesiąca. Przyjadę na zlot. Pozdrowionka!
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 23 mar 2007, 12:29
Posty: 10
Skąd: Białystok
Auto: Mazda 6 kombi diesel 136 kM

Postprzez martinpl » 26 kwi 2007, 08:17

Tomasz Płazak to beda juz dwie takie sztuki :)

bo ja na 99% bede, mam co prawda zjazd na uczelni, ale szkoda siedziec w lawce gdy kroi sie spot :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 lis 2005, 14:08
Posty: 298 (0/3)
Skąd: Bialystok
Auto: Mazda 6 2.0 MZR-CD

Postprzez zulek » 26 kwi 2007, 19:47

artisan przywieź ze sobą jakiegoś cykacza ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 wrz 2005, 11:16
Posty: 169
Skąd: Białystok (Wasilków)
Auto: Mazda 626 GE(GLX) 1,8l 16V '95

Postprzez artisan » 26 kwi 2007, 23:34

cykaczy to ja mam dużo :) także nie wiedziałbym który hahaha tylko że wygląda na to że mnie nie będzie bo dziś wykroił mi się wyjazd na długi weekend do Estonii, w zasadzie kroił sie już wcześniej tylko myślałem że nic z tego nie będzie, sorki :(
pozdrówka z Madziolką w tle
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2004, 11:38
Posty: 293
Skąd: Białystok
Auto: Została juz tylko Mazda2 1.4

Postprzez Kamil T » 27 kwi 2007, 22:45

Witam
Madzia miala dziś iść do mechanika , ale skoro jest Spot to musi to poczekać. Postaram się być

Auto: 626 GE FP
Ilość osób: minimum 2
Cechy szczególne: ( mocno irytujący) stukający [waaaco?] <killer>

Oby nam pogoda dopisała
Pozdrawiam i do zobaczenia
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 lut 2005, 12:06
Posty: 57
Skąd: Ostrów Maz ...
Auto: A6 C4 Avant 2.5TDI AEL
Citroen C5 x7 2.0HDI Exclusive Hydro

Postprzez martinpl » 29 kwi 2007, 22:00

fajnie bylo :) cenna wymiana doswiadczen, fotki z mojego aparatu pod adresem:
http://www.martin.gethost.pl/mazda

Tomasz Płazak post na temat webasto pod adresem:
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... ht=webasto
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 lis 2005, 14:08
Posty: 298 (0/3)
Skąd: Bialystok
Auto: Mazda 6 2.0 MZR-CD

Postprzez gadula » 29 kwi 2007, 22:13

Ja dopiero jutro umieszczę fotki. Dziś już nie dam rady, a jutro na rano :|
A tak poza tym, to Białystok powoli się rozkręca :D Ciekawy spot :]
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 10 lip 2006, 23:30
Posty: 2909 (3/25)
Skąd: Białystok
Auto: GE6 KL, RF7J

Postprzez nor » 30 kwi 2007, 08:22

martinpl napisał(a):fajnie bylo :) cenna wymiana doswiadczen, fotki z mojego aparatu pod adresem:
http://www.martin.gethost.pl/mazda


Jakoś mało mazdek na tym spocie było :P

Ale za to jakie, aż trzy 6-tki.

Może następny będzie liczniejszy.

Czekam na relację
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 mar 2004, 14:49
Posty: 564 (0/1)
Skąd: Białystok
Auto: Mazda 3BM
Mazda 6GH

Postprzez nor » 30 kwi 2007, 08:37

:)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 mar 2004, 14:49
Posty: 564 (0/1)
Skąd: Białystok
Auto: Mazda 3BM
Mazda 6GH

Postprzez rdk » 30 kwi 2007, 08:41

nor napisał(a):
Jakoś mało mazdek na tym spocie było :P

Ale za to jakie, aż trzy 6-tki.

Może następny będzie liczniejszy.

Czekam na relację


Bo to klan 666
<diabel> <diabel> <diabel>
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 1 paź 2006, 16:02
Posty: 6
Skąd: Białystok
Auto: 323F BJ 1.5
a było 323 BG '94 LPG

Postprzez Pawko_6 » 30 kwi 2007, 11:43

Spotkanie bardzo udane, natomiast jeśli chodzi o zdjęcia to przecież nie zawierają one wszystkich aut którę się pojawiły ;) gadula88 ma je chyba wszystkie więc czekamy na fotki.
Ostatnio edytowano 30 kwi 2007, 16:19 przez Pawko_6, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 gru 2003, 15:25
Posty: 1083 (3/4)
Skąd: Białystok
Auto: Mazda6 GJ SkyActiv-G 2.5 '15 SkyPassion
CX-7 Sport EU powered by DISI-tune

Poprzednie auto:
Mazda6 GG L3 '02

Postprzez martinpl » 30 kwi 2007, 14:31

taki maly off-topic Pawko_6 widze nowy avatar :D chyba tez cos nowego wstawie ze zlotowych fotek...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 lis 2005, 14:08
Posty: 298 (0/3)
Skąd: Bialystok
Auto: Mazda 6 2.0 MZR-CD

Postprzez Pawko_6 » 30 kwi 2007, 16:18

martinpl napisał(a):taki maly off-topic Pawko_6 widze nowy avatar

Zgadza się, skorzystałem z Twojego zdjęcia ze spota ;) Poprzedni już mi się znudził :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 gru 2003, 15:25
Posty: 1083 (3/4)
Skąd: Białystok
Auto: Mazda6 GJ SkyActiv-G 2.5 '15 SkyPassion
CX-7 Sport EU powered by DISI-tune

Poprzednie auto:
Mazda6 GG L3 '02

Postprzez gadula » 30 kwi 2007, 21:22

A oto i obiecane fotki:


Nowy członek klubu :D

Obrazek

Obrazek

Madzia Jerzyka:

Obrazek

Ten silnik chyba wszyscy widzieli :]

Obrazek

Pojawili się też inni japońscy bracia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To co ważniejsze od samochodów, czynnik ludzki :)

Obrazek

Obrazek

Konkurs pt. "Komu salon w Księżynie, wyciągnął więcej z samochodu" hahaha

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Grupa zamykająca spoty <lol>

Obrazek

Jeszcze raz się powtórzę, że spotkanie było udane. Teraz zostaje tylko czekać do następnego :)
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 10 lip 2006, 23:30
Posty: 2909 (3/25)
Skąd: Białystok
Auto: GE6 KL, RF7J

Postprzez Florek » 3 maja 2007, 11:03

spocik udany,pogoda znowu dopisała :)
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 4 gru 2005, 20:08
Posty: 12
Skąd: Białystok
Auto: Mazda MX3 1.8 V6 24V

Postprzez artisan » 3 maja 2007, 14:08

Gratuluję udanego spotkania, wprawdzie na spocie nie byłem ale w Estonii naoglądałem sie tyle pięknych Mazd że czułem się jak na spocie <lol>
a swoja droga znowu byłem pod wrażeniem tego że w krajach nadbałtyckich a zwłaszcza w Estonii Mazda jest najpopularniejszą marką japońską i jedną z najpopularniejszych w ogóle. Co ciekawe b. dużo jeździ nowych salonowych "szóstek" i "trójek", "dwójki" też się trafiają, w sumie to dziwne: ich stać na nowe auta, samochody sprzedają sie z salonu a u nas nie... <głaszcze>
pozdrówka z Madziolką w tle
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2004, 11:38
Posty: 293
Skąd: Białystok
Auto: Została juz tylko Mazda2 1.4

Postprzez Tomasz Płazak » 7 maja 2007, 08:49

Witam wszystkich serdecznie!
Zaraz po zlocie udałem się Madzią 6 na łikend do Kowna. Ludzie ile tam MAZD jeździ!! Zatrzęsienie!! Przepięknie!! :D
Niestety w drodze powrotnej zaliczyłem suszarkę <killer> (miałem 112 km/h). Sprawa zakończyła się łapówką w wysokości 30 litów (ok 33 zł). A groziło 220 litów :D .
Pozdrowionka i do następnego zlotu.
P.S.
Mam kilka zdjęć z spotu. Nie są najlepszej jakości bo z telefonu 2 mega pixeli.
Chętnym wyślę na mejla.
Mój adres: Tomaszplazak@interia.pl
tel. 606-659-779
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 23 mar 2007, 12:29
Posty: 10
Skąd: Białystok
Auto: Mazda 6 kombi diesel 136 kM

Postprzez gadula » 21 maja 2007, 12:11

Niżej, krótka relacja ze spotu :) Troszkę późno, ale jest. Napisana przez obecną na spocie, moją drugą połówkę :]

Koniec kwietnia obdarzył nas piękną i ciepłą pogodą. Ale jak to się mawia „kwiecień plecień poprzeplata trochę zimny trochę lata” było trafnym przysłowiem na ową niedzielę. Bo otóż tego dnia rozpromienione słońce musiało stawić opór zimnemu wiatru. Jednakże nie zraziło to gorących mazdowiczów do kolejnego spotkania.
Umówionym miejscem był parking pod McDonaldem ale jak to bywa był tam tylko gadula88, cimoch swoją 626 i dwie piękne szósteczki. Tradycją powoli się robi, że pod McDonaldem tłoku nie robimy. I tak też było w tym przypadku, byli to jedyni którzy przejechali w wyznaczone miejsce. Po małym powitaniu jedna ze srebrnych 6 odjechała nie wiedząc nic chyba o spotkaniu. Pozdrawiamy Pana i Panią z zambrowską rejestracją. Po skonsumowaniu fast food'a wyruszyliśmy do celu naszej wędrówki czyli parkingu na Politechnice białostockiej. Prowadziła piaskowa 626, w środeczku dzielnie trzymała się czerwona 323F, a za nimi srebrna 6 (Tomasz Płazak). Tak przemierzając ulice białostockie, co raz zatrzymując się na czerwonych światłach dotarliśmy na umówione miejsce. A tam czekała na nas zielona 323F, działalność ulotkowa przynosi efekty bo jak się później okazało była to nowa osoba, która o spocie dowiedziała się z ulotki. Tak więc ulotki w garść i wychodzimy w miasto.
Dzień bez małych niespodzianek jest dniem straconym. Ale to i tak nie przeszkodziło w spocie. Z nie wiadomych przyczyn dla nas, został zamknięty wjazd na parking wydziału budowlanego. Tak więc miejsce zostało zmienione na parking wydziału elektrycznego. Miejsca wystarczyło dla wszystkich. Spot rozkręcając się liczył trzy autka ale miłośników mazd jest więcej. Po krótkim powitaniu pojawił się Nor swoim służbowym samochodem, a krótko potem zaprezentował nam swój nowy nabytek – Honda Civic. No cóż, mamy nowego brata, na pewno nim się zaopiekujemy. Z chłodnym wiaterkiem w tle rozpoczęły się upojne rozmowy. Jak się dowiedzieliśmy w każdym wieku 323F BA 1.5 zaczyna się rozpijać. Przekonał się o tym nowy uczestnik, któremu ten problem nie jest obcy. Mimo iż jest właścicielem autka od miesiąca zdążył się już przekonać o nałogach 1.5. Pochłoniętym w rozmowie uważnie przysłuchiwał się honorowy gość spotu – ruda. Która jak widać wie co najlepsze. Trzeba przyznać, że jak na prawdziwą kobietę przystało jest nie dostępna dla nikogo. Trzeba się trochę natrudzić by zrobić zdjęcie. Tematy powoli się rozkręcały. Awaryjność, styl jazdy, no i oczywiście „małe modyfikacje” to tylko niektóre z tematów które zostały poruszane. Ciekawość budziła pewna czerwona 323F z silnikiem 1.8, i trudności jakie pokonał gadula88 by „przeszczepić narządy” z anglika do europejczyka. Teraz wiemy, wszystko da się zrobić. Kilka minut później ku naszemu zaskoczeniu pojawiła się 626 GF , która dostała ulotkę od naszego członka rodziny. Czyli po raz kolejny akcja „ulotki” daje skutki, pozytywne oczywiście. Starsze małżeństwo które przyjechało tym autem, przywitało się jak przystało. Przysłuchiwali się rozmowie. Poruszonym tematem były serwisy które nie nadają się na naprawę takich aut. Tomasz Płazak dał radę dla nowych członków i chyba spot im się udał gdyż dostali nawet kontakt do dobrego mechanika. Nie ma to jak rodzinna pomoc. Wkrótce pojawiła się biała 323GTX, kolegi Jerzyka. Na ostatnim zimowym spocie miała ważną misję do wykonania, a dziś się pojawiła. Czasem nawet tacy agenci muszą mieć wolne, i pieniążki na zatankowanie. W końcu mieliśmy okazję by zobaczyć tego „potwora” z bliska. I tak zaczął się wir rozmów, na tematy ogólno samochodowe Wiatr nie dawał za wygraną, ale słoneczko nie poddawało się. Nie strudzeni aurą zauważyliśmy jak pojawiła się Mazda 6 2.3 Pawko_6 i Mazda 6 2.0 pewnego studenta, który zamiast siedzieć w ławce szkolnej przyjechał na zlot(martinpl). Potem będzie miło prosił koleżanki o kserówki. Ale takie jest życie studenta. Na pewno nie miał trudnego wyboru. Od pojawienia się martina_pl tematem wiodącym i ciekawym były serwisy naszych aut w Białymstoku, a dokładniej mówiąc: „co mi ukradli w serwisie, w Księżynie?”.W trakcie rozmowy pojawił się swoją krwistą mx3 Florek. I tak sie zaczęło. Tomasz Płazak miał okazje się dowiedzieć co mu brakuje w jego 6-tce. Nie ukrywam, że z tematu mieliśmy mały ubaw. Każdy szukał co mu brakuje w swojej madzi. Ale pamiętajcie, to nie przepadnie. Zawsze można trafić na coś ”swojego”. Doszliśmy do wniosku, że z dwóch niekompletnych, można złożyć pełną wersję 6. Temat rzeka, ale niestety bezchmurne niebo i słoneczko nie dało rady zimnym podmuchom wiatru. Uczestnicy zaczęli się powoli rozjeżdżać po uprzednio wykonanej sesji zdjęciowej. Było by grzechem nie zrobić paru fotek takim okazom. Przygotowując się do drogi, nagle pojawiła sie czarna mx6 sp4ubw. Aż chce się powiedzieć „lepiej później niż wcale”. Nawet załapał się na sesję zdjęciową. Florek z gadula88 szybko zdali mu relację. Krótka rozmowa na temat nowych narządów czerwonej 323F, i grupa zamykająca spoty także musiała poddać się kaprysom aury. To prawie jak niepodobni bracia K i nieznany jeszcze dotąd brat nie bliźniak. Komu w drogę temu czas.


Teraz zostało tylko czekać do następnego spotu :)

Z pozdrowieniami
Kamil
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 10 lip 2006, 23:30
Posty: 2909 (3/25)
Skąd: Białystok
Auto: GE6 KL, RF7J

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów