Wyrazów Pickninc Racing Edition – wrażenia i fotki

Postprzez Sokool » 6 lip 2008, 22:02

Ha, pozdro dla motocyklisty co wyprowadzał kolumnę z toru na Wyrazowie po 11-tej. Byłem pierwszym shaltowanym

A tak się właśnie zastanawiałem czy to ktoś z forum :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2004, 18:10
Posty: 2737 (1/10)
Skąd: Tychy
Auto: na gaz

Postprzez michi » 6 lip 2008, 22:13

Sokool napisał(a):A tak się właśnie zastanawiałem czy to ktoś z forum usmiech


Ja tak samo, właśnie pomyślałem ooo taka ładna 6, może się dołączy :P

KosteK u mnie chyba będą jakieś marchewy ale to już nie dzisiaj ;)

Pozdro, ja lecę spać bo jestem wyje.... jak koń po westernie :D
Poznasz głupiego po postach jego
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 sie 2006, 20:59
Posty: 836
Skąd: Mysłowice
Auto: Prelude BB9

Postprzez KosteK » 6 lip 2008, 22:31

Sokool napisał(a):
Ha, pozdro dla motocyklisty co wyprowadzał kolumnę z toru na Wyrazowie po 11-tej. Byłem pierwszym shaltowanym

A tak się właśnie zastanawiałem czy to ktoś z forum :)

Szkoda że się nie dołączyłeś

Właśnie, mam dużą prośbę, jeśli ktoś posiada fotki/filmiki ze mną na moto proszę prześlijcie mi na black126@wp.pl
Będę ogromnie dźwięczny :)
Forumowicz
 
Od: 16 cze 2005, 10:55
Posty: 727

Postprzez loockas » 6 lip 2008, 22:43

y napisał(a):Ivo, Michi, (i chyba ktos jeszcze byl?) sprawa sie zakonczyla na "korzysc" passata, niestety


Krzychu dzwonił do mnie zaraz jak tylko dotarł do domu. Mazda dojechała do domu, więc liczę na to, że nie będzie tak źle. Miałem początkowo w planach jechać dalej z wami na Katowice. Kto wie, może sytuacja inaczej by się potoczyła. Tak to czasem bywa, najważniejsze, ze nikomu nic się nie stało. Autko się wyklepie i jakoś to będzie.

Mam nadzieję Krzychu, że to Cię nie zniechęci do zlotów. Kurcze, drugi zlot pod rząd i kolejne przygody... W razie gdybyś coś potrzebował z ewentualnymi częściami, to dzwoń. Może jakoś pomogę.


KosteK napisał(a):jeśli ktoś posiada fotki/filmiki ze mną na moto proszę prześlijcie mi na black126@wp.pl


Coś tam mam, nie ma tego jednak wiele. Tak jak obiecałem, zaraz wyślę ;) Reszta zdjęć też pojawi się do 30 minut. Musze trochę upload'u sobie naruchać :P
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2007, 00:55
Posty: 10350 (315/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez Krzychu_21 » 6 lip 2008, 22:44

niestetyn brak słów <płacze> <płacze> <płacze> <płacze> <płacze> <płacze> <płacze> <płacze> <płacze> <płacze> <płacze> winaa wyszla na mie co mie to bardzo zszokowalo i zabolalo nie myslalem ze tak to sie to wszystko potoczy !!! a AC nie mialem wiec lipa a mialem takie plany co do borska szlak by to trafil!!!i woggole szkoda gadac!! dzieki wam wszystkim za mily weekend i wogogolre bylo super a raczej prawie niecale 50km od domu masakra poprostu cios ponizej pasa!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2007, 12:29
Posty: 86
Skąd: Okolice Żor, Rybnika
Auto: mazda 626GE KL 2,5V6 z1997r.

Postprzez Akar.Zaephyr » 6 lip 2008, 23:14

Ufff, melduję posłusznie powrót do domu.
Po podróży do Żywca – tutaj dziękuję za towarzystwo na drodze Agalew1982 –, po korku przed Tychami (chyba z 40 minut tkwiłem :/) i po powrocie do domu wreszcie mogę rzec – WICKED! (booyakasha!).

Po tych kilku dniach spędzonych w gronie Mazdowiczów wreszcie znowu poczułem klimat Wyrazowa :) Było świetnie, aczkolwiek kilka rzeczy możnaby poprawić – brii, w wolnej chwili odezwij się na gg :)

Thanks-list (kolejność przypadkowa, sorki ale nieuporządkowany jestem):
michi – dzięki za klucz :) Jeśli się nie znajdzie daj znać a odkupię Ci go :) Głupio tak trochę że go nie przypilnowałem, mimo że przy zmianie kół jeszcze myślałem o tym by go nie zostawiać niepilnowanego <jelen>
Kasia – po raz nie wiem który dziękuję za gościnę. Nie potrafię wyrazić słowami tego jak wdzięczny jestem za przenocowanie. Było mi bardzo miło pogadać przy śniadanku :)
brii – wielkie podziękowania za organizację imprezy; szczerze podziwiam Cię jak przy twoim dość napiętym grafiku ogarniasz jeszcze taki bajzel :) Nie wiem jak to robisz ale szacuken!
ivo – wielkie dzięki za towarzystwo, rozmowy, za całokształt generalnie :) Jakoś tak jest że każde spotkanie z Tobą wnosi jakąś nową wiedzę, pomysł, patent. Tworzysz niepowtarzalny klimat. Dziękuję również za namiot (niestety, nie udało się go użyć ale przywiozłeś go specjalnie dla mnie – raz jeszcze dziękuję). No i wielkie dzięki za towarzystwo przy wycieczce do Olsztyna – MXy na drodze przyciągały wiele spojrzeń :D Podziękuj również ode mnie małżonce za towarzystwo i rozmowy :) Wy dwoje mieliście wielki udział w tworzeniu moich wspomnień z tego zlotu i wnieśliście wiele niepowtarzalnego klimatu :) Cheers!
Trewor – dzięki za Borbety – Miata wyglądała na nich przekozacko :D
Agalew1982 – dzięki za krzesełka które od czasu do czasu zajmowaliśmy z Moniką, dzięki również za mikro-kolumienkę w drodze na podbeskidzie :) Przepraszam że nie przyjąłem piwa jakie ofiarowałaś mi w prezencie, niestety nie pijam nic prócz Guinnessa :)
Wszystkim – dziękuję za obecność, każde z Was z osobna miało swój udział w tworzeniu klimatu tego zlotu. Dziękuję za to że chwile z Wami spędzone na długo pozostaną w pamięci :)

Jedyne co chciałbym powiedzieć to fakt że musimy zastanowić się nad urozmaiceniem formuły spotkań z cyklu "Wyrazów". Ktoś napracował się z rozłożeniem pachołków do slalomu (kto to był? Przepraszam, pamięć zawodzi...) a później jednak mało kto jeździł.
Generalnie poza samodzielnymi jazdami po torze nic więcej się nie działo. Dzisiejsza wycieczka do Olsztyna była przednim pomysłem i sprawiła że przynajmniej ja (nie wypowiadam się za innych ;)) poczułem powiew świeżości, przypływ sił

Swoją prośbę kieruję do wszystkich, zarówno brii jako organizatora, jak i nas samych jako uczestników – wszyscy razem decydujemy o tym jaką formę nabiorą spotkania w Wyrazowie, wspólnie więc zastanówmy się co zrobić by nieco bardziej urozmaicić czas tam spędzony. Świetnym pomysłem były kiedyś gokarty, na kolejnym zlocie była 1/4. Może następnym razem uszczknąć nieco z tamtych pomysłów, dodać kilka nowych i sprawić by przez cały czas coś się działo? :)

Mam nadzieję że nikt moich uwag nie potraktuje jako dolewania oliwy do ognia czy szukania dziury w całym – jestem pełen dobrych wspomnień z każdego zlotu z cyklu "Wyrazów", uważam też że niewielkie wzbogacenie formy tych spotkań wyjdzie im tylko na dobre :)

Pozdrawiam ciepło, w imieniu swoim i Moniki.
Teraz czas na sen przed pracą.

Pozdrawiam,
Akar.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2014, 14:54
Posty: 792 (3/6)
Auto: Były: Mazda 323F BA, Mazda MX5 NA
Honda NC700SDE
Jest: Hultaj Jonek Hajbryd

Postprzez loockas » 6 lip 2008, 23:27

Były przecież przejazdy na czas. Kto chciał to brał udział :P To miał być przede wszystkim biwak/piknik i dobra zabawa, której nie brakowało. Nie każdy zlot mazdowiczów musi skupiać się na samochodach :P Niemniej jednak Akar, rozumiem Cię.

Ja się osobiście cieszę, że nie było dodatkowych atrakcji za które trzeba by było nie mało zapłacić (np gokarty). Brii zdawał sobie sprawię, że Wyrazów jest tuż przed mega zlotem w Borsku i niektórym trudno by było pogodzić finansowo obie te imprezy. Myślę więc, że na samochodową zabawę na Wyrazowie będzie jeszcze w tym roku czas. Brii raczej nie zawiedzie :)

A tym czasem...

http://picasaweb.google.pl/loockas/Zlot ... zWLato2008
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2007, 00:55
Posty: 10350 (315/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez Sokool » 6 lip 2008, 23:33

Akar.Zaephyr napisał(a):Jedyne co chciałbym powiedzieć to fakt że musimy zastanowić się nad urozmaiceniem formuły spotkań z cyklu

Ke? :|
A wieczorna imprezka pod tytułem "noszenie drewna z dreszczykiem", a jeszcze bardziej wieczorna impreza "niewiara że wymacasz świecę w cebrze" ? :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2004, 18:10
Posty: 2737 (1/10)
Skąd: Tychy
Auto: na gaz

Postprzez loockas » 6 lip 2008, 23:36

Sokool napisał(a):A wieczorna imprezka pod tytułem "noszenie drewna z dreszczykiem", a jeszcze bardziej wieczorna impreza "niewiara że wymacasz świecę w cebrze" ?


lol... <lol>

Kilka takich zlotów i tartak będą musieli zamknąć :P
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2007, 00:55
Posty: 10350 (315/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez Akar.Zaephyr » 6 lip 2008, 23:43

loockas napisał(a):Były przecież przejazdy na czas. Kto chciał to brał udział :P To miał być przede wszystkim biwak/piknik i dobra zabawa, której nie brakowało. Nie każdy zlot mazdowiczów musi skupiać się na samochodach :P Niemniej jednak Akar, rozumiem Cię.

Ja się osobiście cieszę, że nie było dodatkowych atrakcji za które trzeba by było nie mało zapłacić (np gokarty). Brii zdawał sobie sprawię, że Wyrazów jest tuż przed mega zlotem w Borsku i niektórym trudno by było pogodzić finansowo obie te imprezy. Myślę więc, że na samochodową zabawę na Wyrazowie będzie jeszcze w tym roku czas. Brii raczej nie zawiedzie :)


Masz rację.
Ja się nie wybieram na Borsk właśnie z racji braku funduszy, trochę przez to zapomniałem o całej sprawie.

Ma się rozumieć że brii nie zawiedzie :) Nie wątpię w to :)

loockas napisał(a):(...)
A tym czasem...

http://picasaweb.google.pl/loockas/Zlot ... zWLato2008


Już oglądam :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2014, 14:54
Posty: 792 (3/6)
Auto: Były: Mazda 323F BA, Mazda MX5 NA
Honda NC700SDE
Jest: Hultaj Jonek Hajbryd

Postprzez Pawnik » 6 lip 2008, 23:46

KosteK napisał(a):Szkoda że się nie dołączyłeś

Też żałuję :( . Fajna kolumna. Pozdro dla czerwonego serca przez szyber -dach. Może następnym razem. Niestety pośpiech i obowiązki nie pozwoliły mi podążyć za kolumną.
Pozdro dla zlotowców :)
ps. fajne subaru zamykało kolumnę..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 mar 2007, 21:45
Posty: 580 (0/1)
Auto: Mazda 6 Kombi MZR-CD 136 PS

Postprzez loockas » 6 lip 2008, 23:54

Pawnik napisał(a):ps. fajne subaru zamykało kolumnę..


to już prawie jak mazda :P podejrzewam, że lada zlot i ktoś znaczki podmieni <diabełek>
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2007, 00:55
Posty: 10350 (315/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez Mev » 7 lip 2008, 00:03

Fajne fotki loockas – przejrzałem wszystkie :)
f*ck
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2005, 14:16
Posty: 5791 (0/3)
Skąd: Piła
Auto: Mercedes CLS '18
Range Rover Sport
Fiat 500

Postprzez Gapcio » 7 lip 2008, 00:16

Pawnik napisał(a):Pozdro dla czerwonego serca przez szyber -dach

bueheheehe to serduszko bylo dla mnie od mr.Y :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sie 2007, 17:06
Posty: 1644
Skąd: Miasto Świecącej wieży
Auto: Opel Vectra C 2.2

Postprzez brii » 7 lip 2008, 09:15

Dziękuję wszystkim za przybycie i jak zwykle udaną imprezę :)
Impreza pt. "Picknick Race Edition" raczej miała się skupiać na piknikowaniu i odrobinie jeżdżenia ale rozumiem, że niektórzy mieli chęć na sportową rywalizację. Mam nadzieję, że piknikowy, leniwy nastrój nikogo nie zniechęci. Na następnym zlocie zawodów nie zabraknie – będą pomiary czasów przejazdu z fotokomórkami, wyścigi równoległe i cosik się jeszcze wymyśli ;)
Jeszcze raz dziękuję za obecność a Ci którzy nie byli niech żałują :P
Zdjęcia będą jak będę miał czas ;)
Krzychu daj znać na PW czego brakuje.
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Akar.Zaephyr » 7 lip 2008, 09:50

brii napisał(a):Dziękuję wszystkim za przybycie i jak zwykle udaną imprezę :)
Impreza pt. "Picknick Race Edition" raczej miała się skupiać na piknikowaniu i odrobinie jeżdżenia ale rozumiem, że niektórzy mieli chęć na sportową rywalizację. Mam nadzieję, że piknikowy, leniwy nastrój nikogo nie zniechęci. Na następnym zlocie zawodów nie zabraknie – będą pomiary czasów przejazdu z fotokomórkami, wyścigi równoległe i cosik się jeszcze wymyśli ;)


<peace>

Jeśli ktoś z Was ma gdzieś filmiki z podróży na / ze zlotu, na torze, czy jakiekolwiek inne, proszę o kontakt w celach omówienia szczegółów wysłania tej zawartości do mnie :) Chciałbym zrobić mały filmik ze zlotu :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2014, 14:54
Posty: 792 (3/6)
Auto: Były: Mazda 323F BA, Mazda MX5 NA
Honda NC700SDE
Jest: Hultaj Jonek Hajbryd

Postprzez pressgirl » 7 lip 2008, 10:46

brii napisał(a):Zdjęcia będą jak będę miał czas

więc czekamy a tymczasem kilka moich :)

http://picasaweb.google.pl/nowak.al/WyrazWLipiec2008
wszystko jest iluzją, pływamy w mydlanych bańkach
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2007, 09:30
Posty: 875
Skąd: Bytom

Postprzez brii » 7 lip 2008, 12:37

Galeria
Jeszcze się ładuje – pewnie koło 14:00 wszystko będzie.
Przez miesiąc będą wszystkie fotki w najwyższej rozdzielczości, a w sierpniu pozostaną tylko te najbardziej udane.
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez nero » 7 lip 2008, 13:11

ja właśnie znalazłem chwilę, żeby usiąść przy komputerze i podziękować wszystkim za ekstra spotkanko – zresztą jak to na Wyrazowie musiało być super. Szkoda tylko, że tym razem musiałem wracać w sobotę do domu no ale czasami tak jest.

Co do fotek – da się zrobić jakaś paczkę i wrzucić na serwer, żeby można było sobie ściągnąć wszystko?
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2004, 21:48
Posty: 193
Skąd: Łódź
Auto: Mazda MX-3 1.6 16V

Postprzez brii » 7 lip 2008, 13:20

Pewnie się da, ale kto się tego podejmie?? ;)

Cosik dłuuuugo się ta galeria ładuje... Pewnie dopiero na 16:00 będzie :(
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów