TORUŃ 2007 TuneBall – Spot Klubu Mazdy (i nie tylko)

Postprzez mily200 » 21 lip 2007, 21:31

wracając zgarnąłem mandacik nie pytajcie jaki :(
Forumowicz
 
Od: 1 gru 2006, 11:12
Posty: 1888 (0/4)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Seat leon i lodgy

Postprzez faraonka30 » 21 lip 2007, 21:36

Cześć wszystkim,ja już w domku od ponad godz.Bardzo dziękuje organizatorom za super spotkanko przy okazji, którego dowiedziałam sie pewnych dośc istotnych zasad jazdy automatem :) .By się wydawało,cisnąc gaz do dechy i ok ale nie w automacie.Jestem zadowolona z wyników przed szkoleniem( jesli dobrze pamietam średnia "20") smiecha i mily200-bo to był mój debiut w takiej jeżdzie automatem.Spodobał mi się wynik jaki osiągnełam już po szkoleniu "18".Dzięki za wyróżnienie dyplomem,mam nadzieje,że na kolejnym spotkanku uda mi się to zdobyć w 1/4mili(bo już wiem gdzie robiłam błąd).Dzieki koledzy za pomoc.Cały dzień super,dzieci wybiegały się a jak się opaliły hehe.Duże ukłony dla organizatorów <uklon> .Jutro MiniSpot w Olsztynie-jestem nastawiona bardzo pozytywnie więc wierze w pełen sukces tego spotkania.Udanej niedzieli :)
Ostatnio edytowano 24 lip 2007, 18:00 przez faraonka30, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez faraonka30 » 21 lip 2007, 21:39

mily200 napisał(a):wracając zgarnąłem mandacik nie pytajcie jaki

Upsssssss.Ja wpadłam w taki trans jazdy, że jak już wyjechałam z Brodnicy to troche musiałam się pilnować bo testowałam wskazówki jakie mi przekazaliście <lol> .Obecność dzieci w madzi jednak jest dla mnie takim "czerwonym światełkiem-zwolnij"więc dojechaliśmy beż przygód. :) Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez ahdov » 21 lip 2007, 23:00

mily200 napisał(a):wracając zgarnąłem mandacik nie pytajcie jaki

..milly...nie dosyc Tobie bylo na pasie... :) nie dosc ze Wszyscy z naszej grupy z Toba pocisneli na pasie to jeszcze chlopcy radarowcy pojechali z Toba <lol> <lol> <lol>

A tak na powaznie to spotkanie pierwsza klasa.Uklony dla organizatorow.Zwlaszcza za sprzet do pomiarow czasow na 1/4mili ale i nie tylko za to.
Mam nadzieje ze w tym sezonie zorganizujecie jeszcze przynajmniej jedno takie spotkanie!.Mysle ze chetnych nie zabraknie.Na takie spotkania az chce sie przyjezdzac...

Pzdr 4 all,
ahdov
No risk No fun!!!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 gru 2005, 19:49
Posty: 109
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Mazda 323C

Postprzez mX-MEN » 22 lip 2007, 10:18

Chciałbym przedewszystkim podziękowac i pogratulowac Piotrusiowi, Pawłowi, Jesusowi, Szymonowi i wszystkim innym którzy w jakis sposób przyczynili się do zorganizowania tak super przygotowanej imprezy w tak niesamowicie krótkim czasie <spoko>

Piknikowa miła atmosfera, konkursy i zawody z profesionalnym sprzętem, dyplomami i pucharami, naklejkami i logiem :) Na takie spotkania po prostu chce się przyjeżdżac !! Gratuluję jeszcze raz i oby więcej takich imprez !!

Dziękuje również całej grupie włocławskiej za przybycie na zlot przynajmniej w podstawowym składzie :)

Pozdrowienia dla wszystkich obecnych na TUNEBALL TORUŃ 2007 !!
Ostatnio edytowano 22 lip 2007, 12:43 przez mX-MEN, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lis 2005, 13:02
Posty: 1123
Skąd: Koneck
Auto: Xedos 6 KF '94 / B 1600 '83 / Vivaro 1,9DI '03 / Fazer1 '11 /

Postprzez Jacol » 22 lip 2007, 10:38

mX-MEN napisał(a):Piknikowa miła atmosfera, konkursy i zawody z profesionalnymi dyplomami i pucharami Na takie spotkania po prostu chce się przyjeżdżac Gratuluję jeszcze raz i oby więcej takich imprez

Nic dodać, nic ująć :) Naprawde, wielkie gratki dla organizatorów :)

A teraz troche fotek :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 14:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez Cukierek » 22 lip 2007, 12:18

mX-MEN napisał(a):Chciałbym przedewszystkim podziękowac i pogratulowac Piotrusiowi, Pawłowi, Jesusowi i wszystkim innym którzy w jakis sposób przyczynili się do zorganizowania tak super przygotowanej imprezy w tak niesamowicie krótkim czasie

No i wielkie podziękowania dla Simoneusa za profesjonalny sprzęt pomiarowy! Jednak jak w/w osoby coś zorganizują to wszystko jest dopięte na ostatni guzik,pełen profesjonalizm!<spoko>

mX-MEN napisał(a):Piknikowa miła atmosfera, konkursy i zawody z profesionalnym sprzętem, dyplomami i pucharami, naklejkami i logiem Na takie spotkania po prostu chce się przyjeżdżac !!

A swoją drogą dyplom i puchar za wygranie klasy Pleban w wyścigach na 1/4 mili to zaje...ty prezent na urodziny!<jupi>
Szkoda że do samego końca została tylko część uczestników.
najlepsza jest opalenizna na Leppera(ręcę,szyja i twarz)!<lol>

Miło było poznać wszystkich obecnych na TUNEBALL TORUŃ 2007
Pozdrowienia
www.gtrproject.pl
powrót do korzeni motoryzacji... BG-Best Generation :–) odbudowa 323 BG GT Turbo FWD 1.3 16v->1.6 B6T->1.8 BPT
Forumowicz
 
Od: 24 kwi 2005, 21:35
Posty: 1822 (0/2)
Skąd: Brodnica
Auto: 323 BG GT Turbo BPT FWD, Toyota Yaris Hybrid '17,FSR Tarpan

Postprzez malutka » 22 lip 2007, 14:50

Wlasnie dotarlam do domu. Bylo naprawde swietnie. Ciesze sie ze jak zwykle moglam poznac troche nowych osob z ktorymi juz mialam kontakt na forum i oczywiscue zobaczyc ponownie dobrych znajomych :D

Jacol wielkie dzieki za poprowadzenie mnie przez Włocławek, no i dla całej grupy włocławskiej za bezpieczna eskorte do Torunia ;)

Bylo duzo smiechu, pogoda dopisala na 5+ (bo nie bylo Karasia <lol> ) mam nadzieje ze za jakis czas spotkamy sie znowu na tuneball 2 ;)

Cukierek napisał(a):najlepsza jest opalenizna na Leppera(ręcę,szyja i twarz)!

hmmm ja mam dodatkowo opalenizne "na smycz klubowa" ;)
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5103 (266/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez BratCukierka » 22 lip 2007, 16:34

Ja także chciałbym podziękować organizatorom którzy przygotowali świetną imprezę. Podziękowania dla Szymona który przyjechał ze sprzętem pomiarowym dzięki któremu impreza była bardzo udana (bez tego oczywiście też byśmy bawili się świetnie :) ) i można było sprawdzić się na "ćwiartkę"
Pogoda dopisała i to najważniejsze :)

malutka napisał(a):Cukierek napisał:
najlepsza jest opalenizna na Leppera(ręcę,szyja i twarz)!

hmmm ja mam dodatkowo opalenizne "na smycz klubowa" oczko


Malutka nie tylko ty! :P :D

Dziękuje wszystkim i mam nadzieje DO ZOBACZENIA na kolejnym takim spotkanku :)
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 20:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Postprzez Fiveopac » 22 lip 2007, 16:40

Dziekuje wszystkim za przybycie na tą skromną impreze, pomyslow bylo wiecej niz czasu na ich ogarniecie. Wielkei dzieki dla Jesusa, Piotrusia i Szymona za panowanie nad sytuacja i dopinanie szczegolow na ostatni guzik.
Jak Piotus wytrzezwieje to pewnei wrzuci oficjalne wyniki ;)
Nagroda dla najszybszego auta pozostala w rekach mazdowiczow , co niezmiernie mnie cieszy :P hehehe

Ponizej wklejam fotki wraz z kilkoma filmikami.

Jest powazna szansa na powtorke imprezy wiec szykowac jzu opony i rezerwowac terminy ;)

Zbiórka ekipy bydgokiej na petrochemii:

Obrazek

Ponoc u Szkodnika to normalne :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przenosne i poreczne leżaki :

Obrazek

Miejsce zbiórki – uniwerek w Toronto:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zwalczanie małego głoda w knajpie Maksimus:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rycerz pod wezwaniem sw.Opla :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W drodze na lotnisko:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lotnisko w rzeczy samej :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dzielenie na klasy 1/4 mili. Podzial nastepujacy: Wikary, Pleban, Proboszcz, Biskup, Arybiskup :P

Obrazek
Obrazek

Fotograf w akcji :D

Obrazek

Przyjdzie taki dzien, przyjdzie taka chwila a wtedy tylko chillout...

Obrazek

Dojazdowki Jacola:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nissan S12 – przepiekny klasyk ! Sliczny egzemplarz!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bylo tak goraco, ze nie potrzeba bylo wegla na grillu :P

Obrazek

Jak zwykle, wszystko zmierzalo do ćwiartki...

Obrazek

Centrum pomiarow czasu, powered by Voyager:

Obrazek
Obrazek

Poznan omawia strategie działania:

Obrazek

Szkielka pelniace role pucharow :

Obrazek

Dwa skłony, trzy pompki i mozemy przystapic do...

Obrazek

..wreczenia pucharow i dyplomow:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Foteczki zbiorowe :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

After party w hotelu :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Impreza informatyków
Obrazek

..:::FILMY:::..

88ET w akcji – nie oprze mu sie zaden bieznik :P – 21 MB
http://www.witam.net/tuneball/88ET_jazd ... niczna.MPG

Krzychu atakujacy probe sprawnosciowa – i tak masz jezdzic! – 39 MB
http://www.witam.net/tuneball/88ET_slalom.MPG

Dziewczyny ujezdzajace mx5 na 400 m – respekt! Szybsze niz mandat ;) – 12 MB
http://www.witam.net/tuneball/dziewczyn ... iartce.MPG

Faraonka podczas slalomu, coz za styl :) – 19 MB
http://www.witam.net/tuneball/faraonka_slalom.MPG

No i fajwopakowa madzia na dopingu podczas polfinalow vs 2.0 v6 – 38MB
http://www.witam.net/tuneball/mx5_vs_32 ... lfinal.MPG
Less roof, more fun
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 3
CUP 2018 miejsce 3
 
Od: 25 kwi 2005, 20:07
Posty: 4296 (8/31)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX5 NC 2.5T
RX8 R3

Postprzez OTIK » 22 lip 2007, 20:11

Witam wszystkich :D Właśnie dopadłem do kompa i bardzo dziękuje ORGANIZATOROM <jupi> <jupi> <jupi> <jupi> <jupi> <jupi> <jupi> było świetnie i bardzo żałuje że musiałem uciekać jako jeden z pierwszych :( :( :( :( następnym razem zostanę do końca ;) ;) ;) .
Forumowicz
 
Od: 27 lut 2006, 22:12
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MAZDA 626 GE 2.0 1993r.
MAZDA 6 GY 2.0 D 136. 2002r

Postprzez szkodnik_byd » 22 lip 2007, 21:08

no witam ja juz w domu co oznacza ze jak wcoraj wyjechalem to do teraz bylem w pracy no nic ale warto bylo choc na chwilke byc z wami nastepnym razem skorzystam z SUGESTII chlopakow i bedzie z noclegiem dzieks za swietna zabawe i do nastepnego razu pozdro dla ekipy organizujace wielkie WOW <diabel>
–=[SzkodniK]=– –=[506112282]=– –=[790525980]=– –=[szkodnikbyd@gmail.com]=–
-=[cytrynowy]=-
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 3 gru 2006, 00:10
Posty: 6172 (903/432)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: X9 TA 2,5v6 MT 98r.
X9 TA 2,5v6 AT 01r. dawca
X9 TA 2,5v6 AT 99r. green
5 CW 1,6D 11r.
MX-5 NC 2,5 06r
były:
6 GG 2,0 02r.
626 GF2,0HP 98r.
323f BG 1,6 91r.

Postprzez Pit » 22 lip 2007, 22:11

Witam :)

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom imprezki na toruńskim lotnisku. Fajnie było znów zobaczyć stare twarze, jak i poznać te osoby, których do tej pory spotkać się nie udało :) Atmosfera, jak zawsze, dzięki uczestnikom była świetna i oby więcej takich imprez mogło się odbywać w podobnym gronie. Z osobna wielkie dzięki dla SimoneuS'a, jesusa i Five'a za poświęcenie czasu i miła zabawę. Dziękuję wszystkim, którzy przyjechali z bardziej odległych miejsc (malutka, zAgatka i Kubutek, Bimbak, Marcin_626, Winetou, faraonka30, Jacobs) niż nasza Kujawsko-Pomorska okolica ;) Bardzo się cieszę, że mogłem poznać ludzi z Brodnicy :) Wcześniej, pomimo bliskiej odległości nie dane było nam się spotkać, mam nadzieję, że jeszcze nie raz będzie okazja do spotkania się i pogadania.

Poniżej wstawiam wyniki przejazdów eliminacyjnych i finałowych konkurencji 1/4 mili (niestety zapodziały się gdzieś kartki z danymi dwóch osób). W eliminacjach liczył sie czas przejazdu bez czasu reakcji (ET). W przejazdach półfinałowych i finałowych, wzorem imprez SSS, kryterium był czas przejazdu połączony z czasem reakcji (ET+RT). Niestety w ferworze walki czasy finałów wcięło :| ;)

Obrazek

Obrazek

Pierwsze dwie klasy na dzień dobry zdominowali bracia z Brodnicy :P Brawo! W klasie "Proboszcz" finałowy przejazd to zwycięzca klasy z Konina 2007, OTIK i robąca "psssssssssss" dzięki turbince i BOV "S dwunastka" Montera. OTIK przyzwyczaił już nas do niewiarygodnych czasów, tym razem także nie dał szans nikomu w swojej klasie! Gratulacje. W klasie "Biskup" Rover 75 pokonał naszego włocławskiego Drift King'a, 88ET. Klasa arcybiskup to pojedynek dwóch aut z bydgoskiej "podtlenkowej ekipy". Teoretycznie mocniejsza Calibra z rozbudowanym systemem NX została wciągnięta przez leciutką MX-5 Fiveopac'a na wtrysku nitro Main Line, również NX'a.

W Slalomie, co również staje się tradycją, pierwsze miejsce zajął 88ET :)

Tytuł Najładniejszego Auta Zlotu przyznaliśmy braciom "Tuning Brothers", letkoletkiemu i mazdatb, chłopaki mają pięknie wystylizowane auta, a co najważniejsze, wszystkie modyfikacje i przeróbki to ich pomysły, a także ich wykonanie! Brawo!

Jeszcze raz BARDZO SERDECZNIE dziękuję WSZYSTKIM UCZESTNIKOM, mam nadzieję, a wręcz jestem przekonany, że niedługo zobaczymy się ponownie :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez Nefar » 22 lip 2007, 23:06

Kurna.... kurna... kurna... i po co mam sklep? Musze siedziec jak [tiiit] a takie fajne rzeczy sie dzieja... Grrr..

Ze swojej strony dodam ze checi mialem szczere... Chcialem przyjechac ale... bym nie wjechal. Bo za pozno. Kurna....

Po czasie Five widze ze mialbym nawet jakies szanse pomidorem. Tylko w jakiej klasie? Papież?

W kazdym razie jak nastepny bedzie w ludzkim wolnym dniu jestem bankowo, i nawet wstane o 8 rano. Co uwazam za grzech....

Fajnie ze sie dobrze bawiliscie.
21 L/ 100km [tiiit] FUEL ECONOMY.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 mar 2007, 14:32
Posty: 157
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Nissan Murano 3.5 V6

Postprzez faraonka30 » 22 lip 2007, 23:21

Mój wynik słabiutki ale podchodze lekko do tego bo jak sie okazało techinka jazdą manualem a automatem to duża różnica-różnica na starcie,która o wszystkim decyduje :) .Dwa lata jazdy manualem a 3 tyg automatem-na cud nie liczyłam hehe.Jestem zadowolona nieziemsko mocno z takiej dawki przejazdów to było to <jupi> .Miłe towrzystwo,jazdy do bólu i nic więcej nie trzeba <jupi> .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez letkoletki » 22 lip 2007, 23:46

Chciałem podziękować organizatorom za bardzo udany zlocik. :)

Część lotniskowa, moim zdaniem bardziej udana niż w koninie.
Bardzo fajna atmosfera i przednia zabawa za małe pieniądze (25 zł) z profi organizacją.
Takich zlotów więcej i więcej, więcej, więcej... i więcej... :)
Jednym słowem WYPASSS <diabełek>

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników, nowo poznanych osób i dla wszystkich znajomych :]

ps. na moje fotki, trzeba jak zwykle poczekać (kocham wywoływanie RAW-ów) ;)
Nie liczy się cel, liczy się podróż...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 mar 2006, 17:18
Posty: 613
Skąd: Bydgoszcz | Włocławek

Postprzez jesus » 23 lip 2007, 09:19

Witam

Tych podziękowań nie było – a są dosyć istotne

WIELKIE DZIĘKI ZA UFUNDOWANIE PUCHARÓW PRZEZ KOLEGĘ MARCINA MURAWSKIEGO (SHAWN`a). BEZ JEGO POMOCY NIE MIELIBYŚMY TAK WSPANIAŁYCH NAGRÓD
Niestety nie mógł do nas dołączyć z powodu mocnego bólu głowy ;D

Umieszczam foto co jeszcze nie zostało odebrane !!
ps. przepraszam pana w czerwonej miacie za to że zapomniałem wręczyć mu pucharu -- puchar jest i ma się ze mną dobrze -- wszystkim się chwale że to ja wgrałem ...

do odebrania – puchar dla 88et oraz otika

Obrazek


ORAZ WSPÓLNE ZDJĘCIE W PANORAMIE (link)
http://jezsek.e.kei.pl/tune/TB2007-01.jpg



Ogólnie mogę powiedzieć że super impreza podzięksy dla wysztkich co byli ;D naprawdę szkoda ze sporo osób wyjechało o 14:30 !! .. przez to płakałem w ramionach piotrusia i five. Mamy nadzieję że wszyscy dobrze się bawili.

ps. możliwe że będzie się jeszcze coś działo w toruniu w tym roku – może coś większego – może fajniejszego – może dwudniowego ;>




[/b]
pozdrawiam
My cars are able to eat my soul & money in seconds.

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 maja 2004, 13:40
Posty: 252 (0/1)
Skąd: Toruń
Auto: 2xRX-7 FD3S 1.3
RX-8
MX-6

Postprzez 88ET » 23 lip 2007, 10:50

Wielkie podziekowania dla organizatorow!!!
Ubawilem sie niesamowicie ( szkoda tylko ze opony nie sa wieczne :] )
Oby wiecej takich imprez :] :] :] <glupek2>
jesus nie masz za co przepraszac nic nie szkodzi takie zeczy sie zdarzaja :)
Pozdrawiam wszystkich obecnych na zlocie .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 gru 2006, 11:30
Posty: 64
Skąd: Włocławek
Auto: MX-5 / Bandit 1200

Postprzez Jacol » 23 lip 2007, 10:58

88ET napisał(a):( szkoda tylko ze opony nie sa wieczne )

gumy od przegubów tez nie :D
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 14:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez Pit » 23 lip 2007, 11:13

jesus napisał(a):Tych podziękowań nie było – a są dosyć istotne

WIELKIE DZIĘKI ZA UFUNDOWANIE PUCHARÓW PRZEZ KOLEGĘ MARCINA MURAWSKIEGO (SHAWN`a). BEZ JEGO POMOCY NIE MIELIBYŚMY TAK WSPANIAŁYCH NAGRÓD

Racja :) Wielkie dzięki Shawn

jesus napisał(a):do odebrania – puchar dla 88et...

Mam nadzieję Krzysiek, że nie masz nam tego za złe ;) po imprezie jesus otworzył bagażnik swojego lans-wozu, a tam... puchar dla Ciebie :)

jesus napisał(a):.. przez to płakałem w ramionach piotrusia i five.

...a potem była mrożąca krew w żyłach historia z fucking wróblem w roli gółwnej :) naprawdę szkoda, że więcej osób nie zostało na noc :) następnym razem nie można tego punktu odpuścić :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów