Video-relacja ze zlotu MazdaSpeed

Czy uważasz, ze przekleństwa i niebezpieczna jazda przedstawiona na poczatku klipu szkaluje dobre imię Klubu?

TAK, należy usunąć pierwsze 2,5 minuty klipu i uczynic z nich oddzielny, nieoficjalny plik
10
20%
NIE, nie ma potrzeby usuwania czegokolwiek
41
80%
 
Liczba głosów : 51

Postprzez nemi » 7 maja 2005, 10:41

Crimer napisał(a):Ja was nie rozumiem w tym momencie, zrobiłem tą relacje aby klubowicze którzy byli na spocie mieli fajną pamiątke, a wy robicie z tego taką aferę jakgdyby ta relacja miała być puszczana w telewizji, następnym razem to sie będe musiał zastanowić czy wogóle coś robić albo przepuszczam materiał przez klubową cenzure .

No i mamy fajną pamiątkę i ja jestem zadowolony (zauważ, że się nie odnoszę do filmu...), bo fajnie sobie popatrzeć, jest profesjonalny i ogólnie [tiiit].

Crimer napisał(a):ty nie chciałeś więc jechałeś sobie spokojnie z tyłu i ja to szanuje

jeśli chodzi o ścisłość, to jechałem daleko przed Tobą :P, mimo że nie mam 2.5 pod maską <lol>

Crimer napisał(a):nikt nikomu nie dyktował prędkości, każdy jechał z taką jaką chciał.

właśnie o to chodzi, że nikt nie chciał bardzo z tyłu zostać... Zapewniam Cię.

Crimer napisał(a):ja np chciałem sobie przycisnąć

też to szanuję, bo masz czym (nie odniosę się do umiejętności, bo nie mam pojęcia jakie masz ;))
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7476 (100/270)

Postprzez Crimer » 7 maja 2005, 10:48

nemi napisał(a):jeśli chodzi o ścisłość, to jechałem daleko przed Tobą , mimo że nie mam 2.5 pod maską

I tu mnie zaskoczyłeś bo w ostatnim poście napisałeś to:
nemi napisał(a):ja odpowiadam na tyle, żeby... nie pojechać ze wszystkimi, bo dokładnie wiedziałem jak ta podróż będzie wyglądać. Uznałem, że nie mam ani czym ani umiejętności do jazdy pow. 150 km/h i podziękowałem.
Obrazek
Mazda Xedos 9 – jeszcze zawita...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 kwi 2004, 19:43
Posty: 861
Skąd: Rzeszów
Auto: Mazda 3

Postprzez nemi » 7 maja 2005, 10:58

ja wyjechałem 20 minut przed grupą...
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7476 (100/270)

Postprzez Nightdream » 7 maja 2005, 11:38

Wiecie co? Nie bylem z Wami na tym zloci, czego żałuje, bo sadzac po filmie, bawiliscie sie swietnie :) Crimer – świetna robota – CAŁY KLIP! Wszystko super zgrane, z doskonala oprawa i zrobione ze smakiem. A poczatek...moim zdaniem bardzo pasuje do reszty i usuniecie go z jednej strony popsuje efekt calego filmu, z drugiej strony bedzie falszywym, albo raczej niepelnym obrazem tego, jak sie bawiliscie. Skoro taka byla przednia zabawa, to po co to ukrywac?? Film super, spot super, Wasze Mazdki tez super:)
Obejrzalem sobie ten filmik razem z zona i jej tez sie baaardzo podobal:)
Jeszcze raz gratuluje Crimerowi i organizatorom spota za super organizacje :D
Pozdrawiam
ps. Smirnoff dzieki za namowienie na sciagniecie tego filmu....warto bylo:)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 gru 2003, 00:22
Posty: 356 (0/1)
Skąd: woj. dolnoślaskie
Auto: 626 GE KL, 626 GF GW, 5 1.8Pb, w planie Xedos 9

Postprzez Smirnoff » 7 maja 2005, 12:24

nemi napisał(a):Moim zdaniem TCO ma rację, chociaż zgodnie z tym co powiediał Smirnoff – każdy odpowiada za swoje czyny. Np. ja odpowiadam na tyle, żeby... nie pojechać ze wszystkimi, bo dokładnie wiedziałem jak ta podróż będzie wyglądać. Uznałem, że nie mam ani czym ani umiejętności do jazdy pow. 150 km/h i podziękowałem.

Smirnoff napisał(a):Na pewno gdybym z reguły jeździł 90 czy 100kph, to nie podwajałbym prędkości tylko i wyłącznie dlatego, zeby "zaszpanować" przed resztą klubowiczów, bo jakbym nie czuł się na siłach opanowac samochodu przy takiej prędkości, to nie osiągałbym jej.
Wierzę, że reszta wyszła z tego samego założenia.

Moim zdaniem tu się mylisz. Niestety. Poprzednim razem jak z Wami jechałem nie chciałem dawać d... i pogodziłem się z faktem, że po Lublinie jechaliście 120... Zapieprzałem ile wlezie i dopiero po jakimś czasie dałem sobie siana i musieliście czekać... Na ostatnim spocie też rozmawiałem z osobami jadącymi w grupie – zgadnij co mówili... Prawda jest taka, że wielu się to nie podobało, ale jechali takim tempem, jakie było dyktowane.
Na potwierdzenie słowa tego, który jechał 220 :]
"Wolniej! [cenzura] popierdalają...!"
"Oni są [tiiit] tak szybko jechać"

pozdrawiam,
nemi


Nemi i własnie sam jesteś przykładem tego, ze mozna było jechac wolniej i nikt nikomu nic nie narzucał. Nawet wówczas jak czekalismy na Ciebie, Ty mimo wszystko jechałes swoim tempem i to jest najlepsze potwierdzenie tej tezy.

Co do Wachy – no z tego co wiem, to dla niego takie tempo nie jest niczym szczególnym, bo nie raz z tego co mówił, jeździł z takimi prędkościami... ;)

W tym momencie nie ma już o co kopii kruszyć – było jak było. Niektórym się podobało, niektórym nie. W tym momencie należy wyciągnąć wnioski i następnym razem na początku puścić samochody o mniejszej mocy, a zamknąć kolumnę V-kami. Wówczas tempo narzucą autka, których kierowcy jadą wolniej, natomiast reszta jakoś się odnajdzie i dostosuje do warunków.

A tak BTW: może to niewiarygodne, ale do Kurowa jechalismy zgodnie z założeniami – max 110-120, a nawet po większej częsci 90-100, bo w znacznej mierze używałem z powodzeniem Cruise CTRL...
Za kurowem w niektórych wstąpił mały diabełek i trochę przyspieszyli... :|

Pozdrawiam serdecznie
Smirnoff
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 17:16
Posty: 1008
Skąd: Loobleen City
Auto: ma$da CA KL-ZE – już nie ;) & CA B6

Postprzez Puhcio » 7 maja 2005, 12:32

Ja też zagłosowałem na NIE.

Film mi się bardzo podobał (montaż, dźwięk, etc.)

Szybkości .... hmm, a może Wacha ma licznik zepsuty i za dużo pokazuje ;)

Jeśli wywiązała się już taka afera z tego, to można postąpić w dwojaki sposób(moim zdaniem ;) )

1) Umieścić napis w tych minutach z informujący, że jest to jazda nie przepisowa ... etc.
2) Podzielić fim na dwie cześći : spot i dojazd :P
Pozdrawiam,
Paweł
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 sty 2005, 17:08
Posty: 2553
Skąd: Katowice
Auto: Volvo S70 2.5 A/T LPG

Postprzez P0L4K » 7 maja 2005, 12:40

Zarabisty filmik

P.S.1 – Glosuje na nie

P.S.2 -Jerry – "higher higher higher" <diabełek>
Główno-dowodzący LOŻY VIP'ów
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2004, 12:23
Posty: 1124
Skąd: Warszawa
Auto: Passat B7

Postprzez Jerry » 7 maja 2005, 14:15

P0L4K napisał(a):P.S.2 -Jerry – "higher higher higher"


Zraniłeś moje uczucie Ty by....ku hahaha

Zasysam fil :D
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez Waluś » 7 maja 2005, 14:22

Dajcie już spokój. Filmik rewelka, choć mego odrzutowca prawie tam nie ma <lol> ale i tak spoko :D
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez Crimer » 7 maja 2005, 14:22

Jerry napisał(a):Zasysam fil

Jerry, tylko nie bij <lol>

Waluś napisał(a):Dajcie już spokój. Filmik rewelka, choć mego odrzutowca prawie tam nie ma ale i tak spoko

Za to twój jako jedyny był kręcony z trzech kamer :P
Obrazek
Mazda Xedos 9 – jeszcze zawita...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 kwi 2004, 19:43
Posty: 861
Skąd: Rzeszów
Auto: Mazda 3

Postprzez Jerry » 7 maja 2005, 14:31

Crimer napisał(a):Jerry, tylko nie bij


Co wy tam uczyniliście mojej Efci <klotnia> ???
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez P0L4K » 7 maja 2005, 15:01

wszystko chcialbys wiedziec <diabełek>
Główno-dowodzący LOŻY VIP'ów
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2004, 12:23
Posty: 1124
Skąd: Warszawa
Auto: Passat B7

Postprzez Khirali » 7 maja 2005, 15:26

...ble ble ble a teraz tak nie usuwamy prosimy Pana montażyste o zamazanie tablic rejestracyjnych a co do tego czy ktoś jezdzi szybko nikt nikkogo do tego nie zmuszał każdy robił co chciał. Nie byliśmy zorganizowana grupa nie moglismy nie mielsimy na to statusu prawnego. Po drugie nikt nie chwali sie glupota!!!!!!! Bo akurat szybka jazda nie jest do chwalenia.... pozatym jesli kotś nosi kask na budowie i jezdzi 110- 130 przy dobrych warunkach niehc jezdzi poskojnie sobie tak dalej żyje poposrtu bezpiecznie. Ja wiem ze nie jestem sam na drodze ze inni moga jechac 90 a inni 150 i wiecej. pozatym jesli ktos jedzie 110 i wywali z drogi w drzewo lub cos innego to mu tez nic nie da rady lub jak mu na budowie spadnie beton o wadze 50 kg to tez mu kas nie pomoże. My jestesmy młodzi moze troche inaczej swiat pojmujemy ale ja juz troche na drodze widzialem jezdze duzo nawet bardzo i to w rózne miejsca...Dalej :) pozatym czuje respekt do dużych predkosci ale od czasu do czasu człowiek musi dac upust swojej energii , inni moga chodzi do psychologa czy jezdzic konno (w sumie z konia tez mozna spasc) Pozatym nie usuwamu NIC...
pozdrawiam


ps. nie życze soibe najeżdzania na mnie za film, ani za jazde bo nie jezdze tak na co dzien

pozdrawiam
90 PS 125Nm i 850 kg :) nieco przytulona do ziemi i na boskiej króciutkiej skrzyni
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 wrz 2004, 19:40
Posty: 181
Skąd: Świdnik
Auto: Corsa B 1.4 16v

Postprzez nemi » 7 maja 2005, 16:50

Waluś napisał(a):Filmik rewelka, choć mego odrzutowca prawie tam nie ma

Mój jest przez sekundę w 4 minucie, potem przez 1,5 sek. na głównym pasie lotniska i 2 sek. jak parkuję. Także – nie narzekaj !! <lol>
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7476 (100/270)

Postprzez nemi » 7 maja 2005, 17:11

Khirali napisał(a):ps. nie życze soibe najeżdzania na mnie za film, ani za jazde bo nie jezdze tak na co dzien

Nie wiem czy mówisz o tym przeklinaniu na początku. Ja "skrytykowałem" umieszczenie tego na samym początku filmu, do Ciebie nic absolutnie nie mam. A co do Twojej jazdy, to akurat chwalę się kolegom jakie te mazdy są szybkie :D – kiedyś dałeś filmik "80-210", mam jakieś zdjęcie z prędkością 210 no i ten filmik kolegom sportowcom też pokażę...

Khirali napisał(a):... a co do do nemiego to co kto lubi...

powiedzmy, że lubię popatrzeć :P Chociaż też czasem mam nazwijmy to potrzebę wyprostowania rury, tyle że 200 nie osiągam..... Przyznam się, że do Ryk też zdażyło mi się ze dwa czy trzy razy "nagiąć" przepisy o ponad 60 km/h <zawstydzony>


Khirali napisał(a):pozatym ja nie wiedziałem gdzie to jest wic sie trzymałem prowadzacych...

Smirnoff napisał(a):Taaa , ja tesh

hahaha
A łyżka na to "Niemożliwe!" hahaha hahaha

Khirali napisał(a):Nie byliśmy zorganizowana grupa

Pomijając wszystko – to wydaje mi się, że jednak to była pewna grupa zorganizowana... Obiecaliście mi, że będziecie jechać 120 hahaha, żeby każdy (w tym ja) nadążył ;P. Naszczęście nie uwierzyłem hahaha <lol>. Ale w sumie jesteście rozgrzeszeni – ja nie jechałem <faja>


EDIT: CHCIAŁBYM ZŁOŻYĆ WNIOSEK FORMALNY:
Czy mógłby powstać klip tylko z szatańskimi prędkościami ?? :D
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7476 (100/270)

Postprzez Khirali » 7 maja 2005, 18:13

....Nemi ja tez nie ma nic do ciebie a co do przeklinania to na poczatku nawet hamowałem troche grupe uwierz mi razme z kolega w zilonej BA ze świdnika :) ale potem daem sobie spokój bo mnie jakaś calibra wyprzedziła no i ja tego nie wytrzyałęm poporstu jestem niestabilny emocjanolanie :)

pozdrawiam
90 PS 125Nm i 850 kg :) nieco przytulona do ziemi i na boskiej króciutkiej skrzyni
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 wrz 2004, 19:40
Posty: 181
Skąd: Świdnik
Auto: Corsa B 1.4 16v

Postprzez Robo » 7 maja 2005, 21:35

Film naprawde super a występujące w nim aktorki śliczne. Efekty przejść pomiędzy poszczególnymi wątkami na wysokim poziomie, ładnie zmontowany, muzyka idealnie dobrana z nutą dynamizmu kiedy trzeba jak i spokju w mniej dynamicznych scenach. Pomimo tego, że dość długi jak na tego typu produkcje to te 21 minut szybko się kończy. Jednym słowem dobra robota. Polecam ściągnąć i zalokować sobie stałe miejsce na dysku na tą produkcje Crimer'a. :)

Pozdrawiam. :)
MAZDA ... To jest naprawdę ważne.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sie 2004, 08:40
Posty: 255
Skąd: Wieluń
Auto: 323F & 350Z

Postprzez herbert » 7 maja 2005, 22:24

Taaaaaaaaaa dobrze gada dać mu łódki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!



pozdrowienia
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 13 sty 2005, 23:59
Posty: 26
Skąd: Lublin
Auto: mazda 323c BA

Postprzez Mayor » 8 maja 2005, 08:22

Głos na NIE :] jako uzytkownik chyba najwolniejsze Mazdy na spocie, dałem rade trzymać się grupy tylko przez pierwsze kilka kilometrów, a jak zaczeła sie woda w chłodnicy gotować... to dojechałem sobie powoli :P nikt nikomu nie kazał przekraczać prędkości i jak Ci wszyscy tzw dobrze poukładani nie chcieli osiagnac na sile 200, to jechali 100 i kropka :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 gru 2004, 19:50
Posty: 87
Skąd: Sieniawa /k. Rzeszowa
Auto: Mazda 121 1.4 16V CanvasTop

Postprzez ReServeD626 » 8 maja 2005, 13:38

KLIP bardzo fajny, przejścia i w ogóle wszystko naprawde ładnie...
No może co do muzyki to bym sie przyczepił, dobrana dobrze raz spokojniejsza raz mocniejsza ale kawałki oblatane i to troche mi przeszkadza... no .. ale dobra czepiam sie no juz przepraszam – jest git! :)
Teraz sobie pluje w brode że nie przyjechałem :/ No ale poprawie się :)
No i nareszcie zobaczyłem prezesa klubu mazdaspeed <lol> <prosze>

P.S. Crimer – dzieki za pomoc ze sciągnięciem, to rzeczywiście był flashget... :>
>>> pozdrowienia z syreniego grodu <<<
...serce bije w takt V-acht :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 cze 2004, 20:25
Posty: 517
Skąd: Wawa/Ryki
Auto: A acht V acht

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów