Janowiec nad Wisłą -->>20-08-2005<<-- FOTORELACJA :)

Postprzez Mx_3_CK » 22 sie 2005, 00:11

Byl to moj pierwszy taki spocik bo dopiero od 20 jestem posiadaczem samochodu moich marzen.Akurat los tak sprawil ze swietowalem to w bardzo fajnym gronie :] bylo naprawde super i chcialbym wszystkim obecnym podziekowac za to <list> Mam nadzieje ze wkrotce znowu sie spotkamy i .... "bedzie wesolo" tak jak tym razem. NIECH MOC BEDZIE Z WAMI i ta 50 konna i ta 40 konna ;) <lol>

POZDRO :)
(M)ała (A)zjatycka (Z)apierdalaczka (D)la (A)bstynentów
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 lip 2005, 18:36
Posty: 53
Auto: Mx-3 1.8 V6 93 r.Precidia

Postprzez GULI » 22 sie 2005, 09:35

Witam. My również chcieliśmy wszystkim podziękować. Było EXTRA. Przepraszamy za to ze w niedziele rano uciekliśmy, ale musieliśmy wracać szybko do domu. Pozdrowienia dla wszystkich – do zobaczenie.
Początkujący
 
Od: 16 maja 2005, 15:48
Posty: 6
Skąd: Lublin
Auto: MX-6 2,0 16V '93r

Postprzez orion » 22 sie 2005, 09:49

Mx_3_CK napisał(a):orion jak glowka <lol> dalej boli?? i co byl pozniej grill nad Wisla??


ehehehe :)
glowa przestala bolec... nad wisla siedzielismy do ok 18h.
Przygod od groma... prawie utopil sie w wisle Passat :D
ale dzieki pomocy klubu wyciagnelismy ofiare znad przepasci :)

Pozdrawiam

PS. Dzieki za udanego spota :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 kwi 2005, 13:48
Posty: 56
Skąd: Lublin\Gdańsk
Auto: 6MPS

Postprzez Smirnoff » 22 sie 2005, 11:32

Dzięki wszystkim za zajebistego spota! Nie ma to jak relaks w gronie fajnych ludzi w ciekawej scenerii! <jupi>
A w sumie po czym Was te głowy bolały :> Przeciez wypilismy tylko 4L :D
<diabełek> hahaha
Poniżej zamieszczam fotki (wszystkie 51szt – bez cenzury :D) – już z klubowego serwera, więc powinny iść szybko.
Jeszcze raz dzięki wszystkim za przybycie a specjalne podziękowania dla Achemenida, bez którego ten spot nie doszedłby do skutku <spoko>

Dobra, koniec ględzenia – oto fotki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Enjoy! <czytaj>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 17:16
Posty: 1008
Skąd: Loobleen City
Auto: ma$da CA KL-ZE – już nie ;) & CA B6

Postprzez GULI » 22 sie 2005, 12:30

fotki podobnie jak reszta EXTRA.
POZDRAWIAM
Początkujący
 
Od: 16 maja 2005, 15:48
Posty: 6
Skąd: Lublin
Auto: MX-6 2,0 16V '93r

Postprzez nemi » 22 sie 2005, 12:48

No dobra, kto się podejmuje napisać relację :>
Mnie nie było do końca, więc nie wiem czy mogę... <glupek2>
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7474 (100/270)

Postprzez Smirnoff » 22 sie 2005, 12:57

Nemi, nie krępuj się, oczywiscie, że możesz ;)
Najwyzej jakbyś miał jakieś pytania co do dalszego biegu wydarzeń, to podpowiem Ci nieco – zrobię plan ramowy tego, co się działo po Twoim odjeździe. Aha, i jeszcze jedno – na następnym spocie nie wymiksujesz się tak łatwo :D Założymy Ci blokade na koło i będziesz musiał zostac :D hahaha
Pozdr
SM
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 17:16
Posty: 1008
Skąd: Loobleen City
Auto: ma$da CA KL-ZE – już nie ;) & CA B6

Postprzez nemi » 22 sie 2005, 13:02

Smirnoff napisał(a):Najwyzej jakbyś miał jakieś pytania co do dalszego biegu wydarzeń, to podpowiem Ci nieco – zrobię plan ramowy tego, co się działo po Twoim odjeździe. Aha, i jeszcze jedno – na następnym spocie nie wymiksujesz się tak łatwo Założymy Ci blokade na koło i będziesz musiał zostac

Chopie :) – odjeżdżałem autentycznie ze łzami w oczach !! Następnym razem zostaję (lubię takie nieduże grona, w Rykach czułem się przytłoczony <lol>).
Relację zacząłem już pisać.

I jeszcze jedno – tak jak mówiłeś – trzeba zorganizować coś na pożegnanie wakacji. Myśl nad tym intensywnie, ja też się postaram coś wymyślić.
Może gość będzie chciał zorganizować znów imprezkę na podwórku <lol>.
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7474 (100/270)

Postprzez Crimer » 22 sie 2005, 13:04

Widze że było fajnie, i co niektórzy sobie powalczyli <piwo> ;)
Obrazek
Mazda Xedos 9 – jeszcze zawita...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 kwi 2004, 19:43
Posty: 861
Skąd: Rzeszów
Auto: Mazda 3

Postprzez nemi » 22 sie 2005, 13:06

Było świetnie, Crimer – może we Wrześniu zmontujemy coś wspólnie :> <jupi>
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7474 (100/270)

Postprzez nemi » 22 sie 2005, 13:35

Na spotkaniu MazdaSpeed w Janowcu 20 sierpnia 2005 r. uczestniczyli:
Achemenid, Demon, GULI, Inka, JimmyK, Marek, Mx_3_CK, nemi, Orion, Smirnoff, Sywiza oraz Tribute.

Mimo że Janowiec to niewielka miejscowość położona nad Wisłą (nieopodal Puław), to gościli w niej Klubowicze z kilku miast: Lublina, Warszawy (Inka, Marek), Kielc (Mx_3_CK), a nawet Wrocławia (Sywiza) i Wiednia (Achemenid).
Janowiec to miejsce wyjątkowe – górują nad nim ruiny zamku, a po przeciwnej stronie Wisły leży znany z festiwali filmowych Kazimierz Dolny. Wyjątkowy też był sam zlot – tym razem to nie auta były w centrum uwagi, ale sami Klubowicze. Mieliśmy okazję zwiedzić piękny janowiecki zamek, ale tematy na krużgankach – jak przystało na miłośników pięknych aut – były motoryzacyjne. Następnie udaliśmy się do dworku obok zamku i „mini skansenu”.
Po tym jak okazało się, że w pobliskiej knajpce mają jedynie dwie porcje żurku udaliśmy się do Kazimierza. Tam przyszedł czas na posiłek i rozejrzenie się po starówce, gdzie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie, po czym poszliśmy do kolejnych ruin zamku, podziwiać piękną nadwiślańską panoramę z dość wysokiej baszty.
Po powrocie do Janowca (po uprzednich zakupach procentów w Puławach :–)) okazało się, że nie możemy zrobić imprezki w ustalonym miejscu, bo właścicielka postanowiła jednak zamknąć lokal! Nastała pewna konsternacja, ponieważ staliśmy na parkingu pod kościołem... Achemenid zaczął rozwozić nas po kwaterach i jeden z gospodarzy zaproponował, żeby zrobić u niego na podwórku! Użyczył zamrażarki, kieliszków, tależy i nawet deskę do krojenia kiełbasy, więc zlot został uratowany i to na tyle skutecznie, że niektórzy pojechali do domów dopiero późnym popołudniem następnego dnia.

W tym miejscu należą się podziękowania dla Achemenida za wielki wkład w organizację oraz wszystkich uczestników za przybycie!


Niech ktoś uzupełni braki, doda co się działo w nocy i trzeba zaatakować Globiego o umieszczenie na stronie klubowej :D. I myślcie o czymś następnym...
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7474 (100/270)

Postprzez Mx_3_CK » 22 sie 2005, 13:52

Ja moge dodoac tyle ze wszyscy wytrzymali tempo ;) Achemenida przeszedl sam siebie zalatwiajac nam sol pierprz wode chlebek o porze gdzie w miasteczku wszystko bylo pozamykane a rano ratowal wszystkich kawa <lol>

P.S. a teraz rozwieje wszelkie watpliwosci Monia ma wiecej niz 18 lat :P
(M)ała (A)zjatycka (Z)apierdalaczka (D)la (A)bstynentów
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 lip 2005, 18:36
Posty: 53
Auto: Mx-3 1.8 V6 93 r.Precidia

Postprzez JimmyK » 22 sie 2005, 14:21

nemi napisał(a):z gospodarzy zaproponował, żeby zrobić u niego na podwórku! Użyczył zamrażarki, kieliszków, tależy i nawet deskę do krojenia kiełbasy, więc zlot został uratowany

...czyli jednak się udało <spoko>, ja już byłem pewien, że będzie picie po krzakach nad Wisłą <lol>
Pozdrawiam, JimmyK™ Obrazek
________________

!!! Sprzedam alufelgi !!!
________________
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 cze 2004, 16:10
Posty: 235
Skąd: Lublin
Auto: 626 GE FS sedan

Postprzez JimmyK » 22 sie 2005, 14:23

oh, i of corse dzieki za spotkanie :D
Pozdrawiam, JimmyK™ Obrazek
________________

!!! Sprzedam alufelgi !!!
________________
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 cze 2004, 16:10
Posty: 235
Skąd: Lublin
Auto: 626 GE FS sedan

Postprzez Smirnoff » 22 sie 2005, 16:05

JimmyK napisał(a):ja już byłem pewien, że będzie picie po krzakach nad Wisłą

:D Hiehie, nad Wisłą tesh mogło być, tylko, ze w niedziele było brak chętnych na podładowanie akku napięciem 40V :D hahaha
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 17:16
Posty: 1008
Skąd: Loobleen City
Auto: ma$da CA KL-ZE – już nie ;) & CA B6

Postprzez Gość » 23 sie 2005, 16:47

Witam co prawda byłem "francuzikem" ale atmosfera była fajna a co do bólu głowy to od wrażeń i świeżego powietrza .Nadmieniam że było to pierwsze takie spotkanie ,myślę że nie ostatnie . <piwo>
Gość
 

Postprzez Achemenid » 30 sie 2005, 20:22

Z ciekawymi przygodami ale byly i sie odbyl,

Goscio od passata jak wieczorem wytrze.. to mnie odszukal i jeszcze raz podziekowal za uratowanie jego i auta .
Wasciciel posesji gdzie sie goscili my to powiedzial ze zawsze jest do naszej dyspozycji caly jego plac i miejsca noclegowe .

Dziekuje wszystkim za mile slowa i spotkanie .

Do zobaczenia .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 cze 2004, 15:39
Posty: 354
Skąd: Wieden/Zamosc
Auto: Mazda 626GW FS 2.0L 98.

Postprzez Jerry » 5 lut 2006, 16:17

Zamykamy :D
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów