Zlot ogólnopolski 2006

Postprzez Waluś » 30 sty 2006, 17:21

Boris86 napisał(a):Kto ma ochote na ściganie ...ten i tak wiecej frajdy znajdzie w wystartowaniu na SSS gdzie może pośmigać z innymi zapaleńcami 402,5 metra... a nie w objeżdzaniu prawie seryjnych aut.

a dlaczego mowa zawsze tylko o ściganiu ??
Innych konkurencji nie ma ?? Jasteśmy motomaniakami i ja sobie nie wyobrażam Zlotu, gdzie przyjeżdżam,zamykam furę i pije dwa dni <lol> nuuuudy. Musibyć choć kilka konkurencji chociaż zręcznościowych. Jade na zlot aut, a nie na wczasy. Takie tam moje OT :)
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez Waluś » 30 sty 2006, 17:35

no teraz gadasz jak człowiek :P
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez Boris86 » 30 sty 2006, 19:15

...A jeszcze jedna rzecz mi tak strzeliła... może mały OFF ale...
Popatrzcie nawet na takie Volkswagen'owskie Wortersee... Jak by nie było najwiekszy zlot markowy.
Założenie jest podobne... Fani Fałwejów z Całej Europy zjeżdzają sie swoimi Autkami do małej miejscowości turystycznej nad jeziorkiem. Nie na zawody, tylko na spotkanie markowe z jakimiś około-motoryzacyjnymi atrakcjami.
Tyle że ich jest już tyle że miejsca trzeba zaklepywać na 5 lat wcześniej, a i tak ludzie zajmują tereny w okolicy 5 km od miejscowości.
...my tego "problemu" nie mamy. :D
Nie uwierze że nie chcieli byście mieć tego typu imprezy w waszymi Magdalenami... no to zacznijmy od małej skali. Potraktójmy to jako takie Weekendowe świeto Mazdy. Może z roku na rok rozwinie sie to do dużo większych rozmiarów.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 gru 2004, 00:03
Posty: 1154 (0/5)
Skąd: Łódź
Auto: 323 BG KL V6
RX-8 Pandem v12
RX-8 RB25DET Neo
RX-8 R3
300ZX Strosek
Viper GTS
Cuda TT
Crossfire SRT6
Corvette C5
E30 325cabrio, E39 523

Postprzez Waluś » 30 sty 2006, 21:57

Morder napisał(a):Ja po prostu nie pojadę na spotkanie bez wyścigów

Z tobą i tak sie nikt nie zechce ścigać :P:P
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez ravo » 30 sty 2006, 22:21

Waluś napisał(a):Z tobą i tak sie nikt nie zechce ścigać

ja chce
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Boris86 » 31 sty 2006, 00:03

A myślałem że uprzedzę tą dyskusję słowami:
Boris86 napisał(a):Kto ma ochote na ściganie ...ten i tak wiecej frajdy znajdzie w wystartowaniu na SSS gdzie może pośmigać z innymi zapaleńcami 402,5 metra... a nie w objeżdzaniu prawie seryjnych aut.
:P
Morderczemu na Bemowie sie nie ganiałeś, tylko stałeś na parkingu dla widzów. ;)
Bo wiesz ...to jest klub miłośników marki Mazda... a nie Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego. :D
Fajnie że są w tym kraju ludzie którzy przygotowują auta typowo do ćwiartki na wysokim poziomie, ale nie dla wszystkich tu auta służą jedynie do przebycia 1/4 mili ...to nie to forum. Bez urazy.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 gru 2004, 00:03
Posty: 1154 (0/5)
Skąd: Łódź
Auto: 323 BG KL V6
RX-8 Pandem v12
RX-8 RB25DET Neo
RX-8 R3
300ZX Strosek
Viper GTS
Cuda TT
Crossfire SRT6
Corvette C5
E30 325cabrio, E39 523

Postprzez DEVIL » 31 sty 2006, 01:09

zgodze sie z BORISEM potraktujmy to jako piknik a nie wyscigi kto szybciej zawsze jakies lotnisko a moze jak bedzie osrodek i woda obok to mozna isc sobie poplywac nie tylko samochody i samochody to ma byc tez imprezka bardziej zapoznawcza
i na taki piknik otwarty bedzie wiecej chetnych sponsorow niz na typowe sciganie
ktore juz sie przejadlo wielu ludziom zrobmy tak zeby ci co przyjda na piknik otwarty mogli tez wsiasc do samochodu trzeba rozzpatrzyc sie jaki jest plac zeby ewentualnym sponsorom dac miejsce wystawowe mam troszke doswiadczenia w takich imprezach motoryzacyjnych od strony zaplecza i wiem co jest bardziej potrzebne wiec Boris popieram twoje starania
DEVIL
META SYSTEM – AUTOALARMY – GPS -KENWOOD MAGNAT AUDISON HERTZ – MONTAŻ , SPRZEDAŻ
696 442 463
RX 7 SA2 -było , 323 F BG 1992– jest , 626 Cronos 2.0 – jest
Chrysler leBaron 2,2 Tintercooler – jestPontiac TS 3,8 – jest
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2005, 16:42
Posty: 384
Skąd: Warszawa , Gocław
Auto: Mazda 626GW 2,0FS było Pontiac TS3.8 , Chrysler leBaron2,2T intercooler , Mazda RX7 SA2

Postprzez Achemenid » 31 sty 2006, 02:52

Morder Ty zadasz scigania czemu ty nie zorganizujesz takiego spota .


Ubieglo roczny spot w Janowcu odbyl sie bez scigania czy jakich kolwiek konkurencji motoryzacyjnych i wszyscy byli zadowoleni.

Ostatnie wypowidzi sa bardzo ciekawe i rozwiazujace pare problemow organizacjnych .

Czy nie ma w Krakowskim , Katowickim ,czy Dolnoslaskim regionie takiego miejsca na spotkanie koledzy podajcie jakies konkretne miejsce .( a gdzie sie odbywaja rajdy tam zawsze jest zaplecze juz na to przygotowane )


Miejsce i mozny sie pytac o wolny termin i robic rezerwacje .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 cze 2004, 15:39
Posty: 354
Skąd: Wieden/Zamosc
Auto: Mazda 626GW FS 2.0L 98.

Postprzez Morder » 31 sty 2006, 09:22

Boris86 napisał(a):A myślałem że uprzedzę tą dyskusję słowami:

Boris86 napisał(a):Kto ma ochote na ściganie ...ten i tak wiecej frajdy znajdzie w wystartowaniu na SSS gdzie może pośmigać z innymi zapaleńcami 402,5 metra... a nie w objeżdzaniu prawie seryjnych aut.


wiesz...w klubie jest sporo szybkich aut...

Boris86 napisał(a):Morderczemu na Bemowie sie nie ganiałeś, tylko stałeś na parkingu dla widzów. ;)


rzeczywiście to jest wątek ściśle związany z tematem rozmowy... ale ok, nie startowałem, bo auto nie było na to gotowe...zresztą dla samego pomiaru czasu przejazdu nie chciało mi się, bo chyba wiesz, że szanse na zajęcie wysokiego miejsca w zawodach mechaników, firm tuningowych i bogaczy są raczej dla przeciętnego człowieka bardzo małe.

Boris86 napisał(a):Bo wiesz ...to jest klub miłośników marki Mazda... a nie Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego. :D


no, marki mazda, auto służy do jeżdżenia a nie do picia na nim wódki.

Boris86 napisał(a):Fajnie że są w tym kraju ludzie którzy przygotowują auta typowo do ćwiartki na wysokim poziomie, ale nie dla wszystkich tu auta służą jedynie do przebycia 1/4 mili ...to nie to forum. Bez urazy.


wiem co to za forum, bo jestem tu od samego początku jego istnienia, byłem też na pierwszych spotach i kolejnych i ZAWSZE się na nich ścigaliśmy...ale ok, teraz nadeszły inne czasy...jakoś się z tym pogodzę, a na pewno oka sobie z tego powodu nie wydłubię. :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:07
Posty: 897
Skąd: Pułtusk
Auto: MX-3

Postprzez Morder » 31 sty 2006, 09:26

Italiano napisał(a):
Morder napisał(a):Ja po prostu nie pojadę na spotkanie bez wyścigów.

To będzie o jedną Mazde mniej :P

Wszystkie zloty są z wyścigami itd. Nic sie nie stanie jak jeden by sie odbył bez wyścigów...ewentualnie jak wspomniał Boris86 jakieś niewielkie zawody różnego typu.

Popieram. :)


rozumiem, że Ty nie lubisz wyścigów...ale może inni tak.

proponuje zrobić ankietę...i niech ona zadecyduje jaki typ spota zorganizować. Tylko fajnie by było zrobić ankietę także na forum naszych kolegów, jeśli ma to być spot europejski.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:07
Posty: 897
Skąd: Pułtusk
Auto: MX-3

Postprzez Papajo » 31 sty 2006, 10:14

Popieram Mordera ! Jak juz pisalem w innym dziale – to ma byc zlot Mazdaspeed a nie zlot emerytow przy piwie :|
Miejsce do szalenstw MUSI być. Nad jezioro na piwko to ja sobie mogę pojechać w kazdy weekend, rozlozyc kocyk i byczyć sie cały dzień – dla mnie to zadna atrakcja...
A pomyslcie o czymś takim:
Dzien pierwszy – impreza integracyjna w jakims osrodku nad jeziorem z noclegiem
Dzien drugi – przejadz wszystkich na jakis plac/lotnisko w celu "wyszalenia się"
Kolejność moze być odwrotna ;) wtedy chyba wszyscy byli by zadowoleni <oczy>
...nigdy nie zrezygnuję z marzeń...
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 wrz 2004, 15:45
Posty: 393
Skąd: Wa-wa
Auto: był SR13 D-Spec, jest Sky R33 Type M Spec II

Postprzez Pit » 31 sty 2006, 10:23

...po co ta napierdalanka? ;)

btw jak długo żyję, to poważnego, dużego, corocznego spota bez ćwiarki nie widziałem...
...w jakimkolwiek klubie, czy to VW, czy innym, z którym w jakiś tam sposób byłem związany... :|
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez Papajo » 31 sty 2006, 11:04

Waluś – dla mnie bomba <jupi> Kazimierz to zajefajne miejsce, a Ryki też są OK.
IMO 50 czy 70 km to nie jest jakas extremalna opcja. Załozmy ze bedzie to godzina jazdy, wiec chyba wszyscy dadzą radę. Poczekamy na inne wypowiedzi .....
...nigdy nie zrezygnuję z marzeń...
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 wrz 2004, 15:45
Posty: 393
Skąd: Wa-wa
Auto: był SR13 D-Spec, jest Sky R33 Type M Spec II

Postprzez Pajko » 31 sty 2006, 11:57

Pomysl naprawde dobry , ale wg mnei lepiej by bylo jakby to w pierwszy dzien poszalec w Rykach a drugi spedzic w Kazimierzu , wydaje mi sie ze ak bylo by lepiej . Bo ze jezeli pierwszego dnia bedzie dzien do zwiedzania to wieczorem co nie ktorzy cos tam <piwo> no i automatycznie drugiego dnia odpadnie kilka jak nie kilkanasie osob.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 sty 2005, 21:18
Posty: 2563
Skąd: Tarnów
Auto: GMC Safari Hi-top , Skoda Fabia III 1,2 Tsi

Postprzez Papajo » 31 sty 2006, 12:00

Tez o tym samym myslalem, dlatego napisalem:
Papajo napisał(a):Kolejność moze być odwrotna oczko
...nigdy nie zrezygnuję z marzeń...
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 wrz 2004, 15:45
Posty: 393
Skąd: Wa-wa
Auto: był SR13 D-Spec, jest Sky R33 Type M Spec II

Postprzez Boris86 » 31 sty 2006, 15:42

Morder napisał(a):no, marki mazda, auto służy do jeżdżenia a nie do picia na nim wódki.

A ktoś, gdzieś pisał o wódce ?? Dlaczego kierujesz po mojej wypowiedzi takie słowa... obrażasz mnie, bo nie urodził sie jeszcze taki który by mnie widział pijanego.
Rzuciłem tylko propozycje rozwiązania które sprowadza do minimum problemy finansowe i organizacyjne.

Wydaje mi sie że poganiać można sie w każdym większym mieście chociaż raz w tygodniu... i żadna z tego tajemnica.
A jak ktoś chce legalnie to w sezonie zawodów mniejszej i wiekszej rangi z tego typu zabawą jest mnóstwo. A pozatym chyba większa frajda poganiać sie w gronie ludzi natawionych na tego typu zabawe i nawet dostać od nich łomot (no chyba że ktoś sie wstydzi)...niż mieć fun z objeżdzania w wiekszości seryjnych aut.

Połączenie jednego i drugiego to bardzo fajne rozwiązanie...tylko odbiega od idei uproszczenia organizacji i ograniczenia kosztów.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 gru 2004, 00:03
Posty: 1154 (0/5)
Skąd: Łódź
Auto: 323 BG KL V6
RX-8 Pandem v12
RX-8 RB25DET Neo
RX-8 R3
300ZX Strosek
Viper GTS
Cuda TT
Crossfire SRT6
Corvette C5
E30 325cabrio, E39 523

Postprzez shady » 31 sty 2006, 15:58

chłopaki uspokujcie się, kłucicie się o ściganie a te kłutnie nie przybliżają nas do jakiejkolwiek organizacji spotu!!
ustalmy wrescie miejsce, bo koledzy z zagranicy muszą wiedzieć jak daleko by musieli jechać, czy to im się opłaca, Toruń pasował by polakom ale daleko rescie, ryki znow dalek polakom, łódź?? ja takiego obeznania w tych stronach nie mam bo jestem czysto z zachodu, ale jest was wielu co wie cos o miejscach polozonych bardziej na pd. i niech zostanie to wrzucone na ogłoszenie globalne moze ktos cos wie a tu nie zajrzał, kłutnie daleko nas nie zaprowadza, dobrze miec gdzie sie poscigac ale nie bierzmy tego za priorytet :) pozdro
Hoobi Rally Team: http://www.hoobi-rt.pl
Mechanika pojazdowa ; Serwis opon. Zniżki dla mazdowiczów. http://www.h-rt-auto.firmy.net / 513 188 290
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 lis 2004, 13:14
Posty: 900
Skąd: Szczecin\Gorzów
Auto: 323F GT; 121 Canvas-Top, Favorit Rally version, zielony Pickup

Postprzez Papajo » 31 sty 2006, 16:40

A kto sie tu kłoci ?? :| Po prostu wymieniamy poglady na temat jak to zorganizowac aby wszystkim dogodzić.
I nie ma tu mowy o stricto wyścigach tylko o dobrym miejscu do "wyszalenia" się. Po przecież nie bede szalał po plaży w jakims kurorcie nad jeziorem <oczy> Kto bedzie chciał to niech sie sciga – chodzi o to aby byla taka mozliwość !

Boris86 napisał(a):Połączenie jednego i drugiego to bardzo fajne rozwiązanie...tylko odbiega od idei uproszczenia organizacji i ograniczenia kosztów.

a wg. mnie dałoby sie to zrobić <faja>
...nigdy nie zrezygnuję z marzeń...
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 wrz 2004, 15:45
Posty: 393
Skąd: Wa-wa
Auto: był SR13 D-Spec, jest Sky R33 Type M Spec II

Postprzez Papajo » 31 sty 2006, 18:21

Waluś – dobrze prawi <spoko>
Na razie jest więc tylko jedna opcja: Ryki / Kazimierz
Proponuje aby koordynatorzy spotkań zorientowali się w temacie ile by to kosztowało ....
...nigdy nie zrezygnuję z marzeń...
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 wrz 2004, 15:45
Posty: 393
Skąd: Wa-wa
Auto: był SR13 D-Spec, jest Sky R33 Type M Spec II

Postprzez Italiano » 31 sty 2006, 21:06

Morder napisał(a):rozumiem, że Ty nie lubisz wyścigów...ale może inni tak.

Absolutnie tak nie napisałem :P. Jak bym nie lubił przycisnąć to bym nie kupował auta z dwu i pół litrowym silnikiem :D Chodziło mi tylko i wyłącznie o podkreślenie faktu że na wszystkich spotach do tej pory się ścigano to jak się zrobi jeden bez ścigania to przecież nikt nie umrze. Chociarz jak by się udało znaleść odpowiednie miejsce z "torem" i dobrym zapleczem to by było gicio. :D
W oczekiwaniu na nowy podpis...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 mar 2005, 00:40
Posty: 2682 (1/0)
Skąd: Calcinato
Auto: Renault scenic 1.6 B
Ford Galaxy 2.0 170 KM
Renault Express 1.5 dci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów