28.11.2004 – Spot w Bydgoszczy: niedziela

Postprzez profesor » 30 lis 2004, 22:57

Te toyoty byly zaj***** :) , ciekawe ile trzeba miec kasy aby cos takiego sobie sprawic ;).
Nastpenym razem trzeba wziasc ze soba kamerę ;). ( wiadomo po co ).
ps- Nie szkoda Wam było opon i innych podzespołów auta ?
Forumowicz
 
Od: 27 sie 2004, 10:17
Posty: 134
Auto: Mazda 323f 1.6 16v 1991r

Postprzez b2 » 30 lis 2004, 23:07

http://mobile.de/SIDById3wEdPPMOyBvnz7A ... 149353113&


http://mobile.de/SIDwSchTbVg.3C3Xuqqg-V ... 146937216&

oczywiście wskazanie masz na te tańsze. ale możesz poszukać droższe. (czyt. mniej rozjebane ;) )

co do opon i podzespołów – było mokro, więc prościej. poza tym takiego ostrego killowania nie było ;)
no i to toyoty. toyoty się nie psują ;)

tu masz prawdziwego killera http://mobile.de/SIDxisaAzBqA6ZLxYN9JXe ... 149256211&

który ponadto wdzięcznie daje się tunować (tuningować ?)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez RULES » 30 lis 2004, 23:25

AleXandeR napisał(a):I co do tego ma żart, którego może nie zrozumiałeś, o nie robienie zdjęć lewego boku.


Zrozumialem i nawet oboje sie z niego smialismy ale nie wiedzialem jak o tym napisac na forum.
A fakt ze nie masz humoru rozumiem jeszcze bardziej i uwierz mi ze nie zazdroszcze Tobie tej sytuacji. :( :(

Apropos zdjec ja uzbieralem wszystkie tj. od b2, Xsiendza oraz Slawka(Xedos) i nic na nich nie widac ;[
Prawdziwy mężczyzna powinien posiadać wał a nie jakieś tam przeguby :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 lis 2003, 12:35
Posty: 899
Skąd: Bydgoszcz
Auto: CLS320 CDI

Postprzez Justynka » 1 gru 2004, 10:17

Cześć!
Strrasznie żałujemy z Malico, że nie udało nam się dotrzeć na spocik (kiedy się kończył my byliśmy jeszcze w Poznaniu).
Przykro nam AleXandeR, że tak wyszło jak wyszło... :(
Proponuję zrobić jak najszybciej nowy spocik (w Toruniu?) i pocieszyć AleXandRa osobiście :).

Pzdr!
Forumowicz
 
Od: 30 lis 2004, 01:43
Posty: 107
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Mazda 323 BG GT 1.8 '91

Postprzez Zombi » 1 gru 2004, 10:58

Czekajcie ja przyjade nastepnym razem to skilluję te toyoty w imieniu mazdy hehe.
Mazda 626 GD GT
Mazda 626 GE
Mazda Xedos 6
Mazda-Astra karawan
Mazda 626 GW td
Mazda RX-7 ????
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez CARLOS SAINZ » 1 gru 2004, 14:07

MY TEZ POSTARAMY SIE BYC NASTEPNYM RAZEM, MOZE NASZE CELICY NIE NALEZA DO NAJMOCNIEJSZYCH WIEC NIE CHWALIMY SIE TYM ZE DAMY KAZDEMU RADE, ALE ZAWSZE WARTO SPROBOWAC, PRZECIEZ TO ANI NIE BOLI, ANI ZADEN WSTYD. JESLI CHODZI O AWARYJNOSC NASZEGO SPRZETU TO JA OSOBOSCIE TAK NIM JEZDZE JUZ 2 LATA OPROSZ OPON I KLOCKOW HAMULCOWYCH NIC NIE WYMIENIALEM MOZE DLATEGO ZE PRACUJAC W TOYOCIE JEST BARDZO CZESTO SPRAWDZANY,SAMOCHOD JEST CIAGLE W FAZIE PRZEROBEK I MAM NADZIEJE ZE NA PRZYSZLY SEZON PRZYJADE TA SAMA CELICA TYLKO PRZEROBONA WIZUALNIE NA WERSJE WRC
CARLOS SAINZ
 

Postprzez jesus » 1 gru 2004, 14:15

generalnie wypowiem się w sprawie laptopa .. bo troszkędyskusja na ten temat dziwnawa. Więc moim zdaniem nikt z obecnych na spocie takiego debilizmu by nie zrobił .. bo by wystarczyło że Alexander zakumał podczas spotkania że nie ma kompa wtedy by była niezła afera .... więc zbyt duże ryzyko splalenia siębie na takim spocie.
Nawet najbardziej głupi "złodziej" nie jest aż tak głupi
Więc albo ten laptop nadal jest w madzi (ja też kilka rzeczy tak niby zgubiłem --- potem okazało się że w mazdzie leżały np. pod dywanikami albo gdzieś się pod siedzieniem zagnieździło) albo po prostu w innym miejscu Ci ktoś zawinął.

---- A ty rules myślałeś że na tych fotkach zlookasz kogoś popierdalającego na cichacza z laptopem? ------
pozdrawiam
My cars are able to eat my soul & money in seconds.

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 maja 2004, 13:40
Posty: 252 (0/1)
Skąd: Toruń
Auto: 2xRX-7 FD3S 1.3
RX-8
MX-6

Postprzez RULES » 1 gru 2004, 15:33

jesus napisał(a):---- A ty rules myślałeś że na tych fotkach zlookasz kogoś popierdalającego na cichacza z laptopem? ------


Moze to ta babcie ktora sie pytala ktoredy sie idzie na PKS ale Ciebie wtedy chyba jeszcze nie bylo jesus.
Prawdziwy mężczyzna powinien posiadać wał a nie jakieś tam przeguby :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 lis 2003, 12:35
Posty: 899
Skąd: Bydgoszcz
Auto: CLS320 CDI

Postprzez profesor » 1 gru 2004, 18:20

Heheh ta babcia byla muahahah dobra dobra nie bede mowil, tylko czekalem az Rules powie :
" Prosze wsiadac, zawioze pania na PKS "
a piesek na to :
"HAU HAU "
Forumowicz
 
Od: 27 sie 2004, 10:17
Posty: 134
Auto: Mazda 323f 1.6 16v 1991r

Postprzez Dubus » 1 gru 2004, 18:21

Babcia zajumała laptopa ?? Chyba nie... Chociaż w sumie jakaś dziwna była heh
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 21:04
Posty: 93 (0/1)
Skąd: Bergen op Zoom
Auto: 626 GE 1.8i '95

Postprzez RULES » 1 gru 2004, 19:35

Dubus napisał(a):Babcia zajumała laptopa ?? Chyba nie... Chociaż w sumie jakaś dziwna była heh


I widzieliscie jak ten pies sie telepal caly ? pewnie ze strachu. W spolce z babcia pewnie byl

jesus napisał(a):na spocie takiego debilizmu by nie zrobił .. bo by wystarczyło że Alexander zakumał podczas spotkania że nie ma kompa wtedy by była niezła afera .... więc zbyt duże ryzyko splalenia siębie na takim spocie.
Nawet najbardziej głupi "złodziej" nie jest aż tak głupi


Jak na jesusa przystalo SWIETE SLOWA
Prawdziwy mężczyzna powinien posiadać wał a nie jakieś tam przeguby :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 lis 2003, 12:35
Posty: 899
Skąd: Bydgoszcz
Auto: CLS320 CDI

Postprzez Huano » 2 gru 2004, 14:03

Jeszcze raz przepraszam ze nie udalo mi sie dojechac :( gratuluje spota – zeby w Trojmiescie udalo sie tyle autek zebrac... ;)

P.S. Przykra spraw z tym laptopem :(
Pozdrowienia
Huano
---------------------
MX-3 1.8 V6 wersja USA '92. Była: 626 GD coupe 2.0i DOHC 16V FE3 '90 – niestety blacharka nie wytrzymała próby czasu...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 maja 2004, 10:00
Posty: 724
Skąd: REDA / k. Trojmiasta
Auto: MX-3 1.8 V6 wersja USA '92

Postprzez karaś » 7 gru 2004, 21:54

Witam po dlugiej przerwie uzaleznionej niestety nadmiarem pracy, a w zasadzie wirusem w sieci <killer> . Sorki WIELKIE, ze nie bylo mnie na spocie, zaluje jak diabli :( .Myslalem, ze sie wyrobie ale niestety cudowny sprzet oparty na pewnym systemie zatrzymal mnie w pracy. NO ale coz, jak to mowia sila wyzsza. Mam tylko nadzieje, ze na wiosne juz nie zawiode i zjawie sie (jak wszystko dobrze pojdzie) moja nowa Madzia. BTW gratuluje udanego spota i przede wszystkim gratulacje dla Rules'a – z tego co widze, to wlozyl calego siebie w zorgazowanie tego spotkania. Jeszcze raz sorki, ze zawiodlem i postaram sie nadrobic to w przyszlosci.

Pozdrowionka
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 lip 2004, 15:15
Posty: 472 (0/1)
Skąd: Bydgoszcz

Postprzez Ostry » 9 gru 2004, 10:12

Witam, witam.... rownież po długiej przerwie... ale pracy na studiach się narobiło i nie miałem dostępu do strony! WIELKIE DZIĘKI za spotkanie... było miło...szczególnie gdy Xedos b2 mnie robił jak chciał... haha... ale tak jak Rules wspomniał w momencie gdy weszła "dwójka" to MX6 było z przodu...o dobre kilkanaście metrów!!!

Pozdrawiam...

ps. dziwna sprawa z tym "laptokiem"... mnie też wydaje się, że to mało prawdopodobne, zeby ktos na spocie go "przytulił"!!! POWODZENIA!!!
Forumowicz
 
Od: 24 paź 2004, 15:27
Posty: 33
Skąd: Grudziądz
Auto: X9 2,5 V6 TA, 323F BJ 1,5 16V

Postprzez RULES » 13 gru 2004, 17:25

Dzieki uprzejmosci naszego kolegI Slawka od Xedosa, ktory jak sie okazalo ma zdolnosci detektywistyczne (niczym Rutkowski), albo jest profesjonalnym fotografem i w odpowiednich momentach robi zdjecia

Chcemy wspolnie zdementowac ewentualne przypuszczenia co do zaginiecia LAPTOPA

SORRY ZA WIELKOSC ZDJEC ALE NIE CHCIALEM ZMNIEJSZAC ROZDZIELCZOSCI

Na tym zdjeciu widac jak AleXander (na 99%) otwiera drzwi, wiec myslac ze z przyzwyczajenia zostawil laptopa za tylnym siedzeniem a nie w bagazniku zauwazylby w tym momencie ze go tam nie ma (no chyba ze wtedy jeszcze tam byl) a co za tym idzie musialo juz go nie byc jak przyjechal na spot



Obrazek

Obrazek

Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien posiadać wał a nie jakieś tam przeguby :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 lis 2003, 12:35
Posty: 899
Skąd: Bydgoszcz
Auto: CLS320 CDI

Postprzez AleXandeR » 14 gru 2004, 22:45

RULES ty się nie mieścisz w swojej zajebistości. Dedukcja jest poprostu perfekcyjna <glupek2> Dobrze, że nie pracujesz w policji bo to by było tragiczne. Ja już napisałem wszystko odnośnie tej sprawy i uważam to za zamkniete.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lip 2004, 21:53
Posty: 63
Skąd: Toruń
Auto: GE FP '97

Postprzez RULES » 15 gru 2004, 00:28

AleXandeR napisał(a):Dobrze, że nie pracujesz w policji bo to by było tragiczne.


Jak bylem maly marzylem o tym aby zostac policjantem ale jak doroslem to przemyslalem sprawe i mysle ze sie do tego nie nadaje. Chyba dobrze zrobilem ze nim nie jestem bo byloby wtedy tragicznie :D :D



Wyloozuj
Prawdziwy mężczyzna powinien posiadać wał a nie jakieś tam przeguby :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 lis 2003, 12:35
Posty: 899
Skąd: Bydgoszcz
Auto: CLS320 CDI

Postprzez b2 » 16 gru 2004, 16:49

RULES ty się nie mieścisz w swojej zajebistości. Dedukcja jest poprostu perfekcyjna



hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Karol, Ty to jesteś mózgowiec :D
I widzisz, chciałeś dobrze, a dostałeś po łapkach. Wniosek – nie wyłaź przed szereg.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez RULES » 16 gru 2004, 23:44

Relacja oraz obszerna GALERIA ZDJEC znajduje sie juz na stronie

http://www.mazdaspeed.pl/klub/zloty/041128/01.php
Prawdziwy mężczyzna powinien posiadać wał a nie jakieś tam przeguby :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 lis 2003, 12:35
Posty: 899
Skąd: Bydgoszcz
Auto: CLS320 CDI

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów