Spotkanie fanów Mazdy w Poznaniu

Postprzez puzi » 26 lut 2005, 23:18

To był mój pierwszy spocik który bardzo mi się podobał. Szkoda tylko że tak szybko musiałem znikać.
Mazdeczki jak zawsze były piękne <spoko>
Forumowicz
 
Od: 16 lut 2005, 22:34
Posty: 75

Postprzez xANDy » 27 lut 2005, 00:40

20 km od Poznania rozsypał mi się pasek rozrządu... nie dojechałem. :(
a tak się cieszyłem......
i nic z tego.
Pasek miał tylko 7 tysięcy km., mechanik zaniemówił jak to zobaczył. Płakać nie będę, ale wesoło mi nie jest. Miałem nadzieję dojechać czymkolwiek do Was, ale nic z tego nie wyszło. Przepraszam.
Kogo mam pytać o podkładki "na wynos" – przez pocztę polską – zlituje się ktoś nade mną? Jeden komplet potrzebuję – niebieskie...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lis 2004, 21:42
Posty: 3112 (0/23)
Skąd: Gołanice k/Leszna
Auto: Mazda 6, MZR-CD, 136KM

Postprzez Piotrek » 27 lut 2005, 00:55

Pasek miał tylko 7 tysięcy km


<wow> Wspolczuje, nie chce robic OT, ale opisz pozniej gdzies na forum dokladnie co siestalo z paskiem, bo to ciekawe. Jakies slizganko mieliscie na zlocie? Bo nawierzchnia pewnia odpowiednia ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2004, 21:00
Posty: 959
Skąd: Poznań
Auto: 626 GE / 626 GF / PF 125p '75

Postprzez iron » 27 lut 2005, 13:57

Oto fotki ze spotu.

Obrazek
http://mazdaspeed.pozn.pl/spot26-02/fotki/page1.htm

http://mazdaspeed.pozn.pl/

Można podsyłać swoje fotki korzystając z poniższego formularza:
http://mazdaspeed.pozn.pl/upload.html

Podesłane fotki można obejrzeć tutaj:
http://mazdaspeed.pozn.pl/upload/
/Mazda 323F 1.5 16V 95r LPG JMZBA/
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lip 2004, 07:56
Posty: 64
Auto: Mazda323F 1.5 16V 95 LPG JMZBA

Postprzez MiHaŁ » 27 lut 2005, 16:41

Baaaardzo fajny zlocik!! Był to mój pierwszy raz :D I tutaj szczególne brawa dla organizatorów, przede wszystkim <czytaj>
SimoneuS'a – który zainicjował to wszystko <spoko>,
dla baad'a – za przygotowanie sprawnościówek <tazz>,
dla białego114 – który Nas zabrał na ciepłą grochówę <jem> i do muzeum u Pancerniaków


Fajnie można było się pokręcić madzią na stadionie <diabełek>

Pozdroo dla tych co byli, dla tych którzy zjawili się jak grom z jasnego (a raczej zaśnieżonego) nieba! Jak i dla tych, którzy mieli być!

xANDy – przykra sprawa!! :|


PS. Z niecierpliwością będę czekał na letnie spotkanie!!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 lis 2004, 00:16
Posty: 457 (0/1)
Skąd: Poznań
Auto: 3 BK MPS rakietowóz
MX-3 taczkowóz

Postprzez kondziu » 27 lut 2005, 17:41

witam wszystkich MazdoJezdzcow!

wlasnie obejrzalem fotorelacje i widze ze bylo [tiiit].
ja czekalem z potwierdzeniem do ostatniej chwili, ale niestety mialem spot... ale na uczelni. shit!
next zlot postaram sie byc. szkola nie zajac kuźwa! :) a tak btw to chce wziac moja kobiete i na slovakie uderzyc pod koniec maja, ale tez nie wiem czy to na pewno wypali, roznie bywa...

tak sie sklada, ze kumpel moj gra w innej druzynie (VW) i dwa tygodnie temu mieli w tym samym miejscu zlocik swoich niemieckich maszyn i z jego opowiesci to tam kiszka byla jak diaski. pogadali pogadali, 2 godziny dupska na mrozie "wygrzewali" i pojechali w długą. a tu widze kulturka, popisowki na slizgawce, pogaduchy, muzeum, wyzerka, organizatorzy sie spisali, zaluje jak cholera ze mnie nie bylo, milo by bylo poznac Brać, oby takie zloty byly czestsze i coraz lepsze!!!

pozdrawiam wszystkich, ktorzy byli, nie byli, chcieli byc!!!

kondziu
kondziu
 

Postprzez iron » 27 lut 2005, 17:42

Pozwoliłem sobie zebrać wszystko i napisać kilka słów o Spocie

http://www.mazdaspeed.pozn.pl/spot26-02/spot.html
/Mazda 323F 1.5 16V 95r LPG JMZBA/
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lip 2004, 07:56
Posty: 64
Auto: Mazda323F 1.5 16V 95 LPG JMZBA

Postprzez RaV » 27 lut 2005, 22:28

Cóż można rzec.

Wyjeżdżając myślałem ... gdzie ta zima? Śniegu ni ma ... :P ... a tu po przekroczeniu granicy rejonów Wielkopolski – jakby klimat się zmienił. Śnieg zaczął sypać jak grom z jasnego nieba. Podobnie było w Poznaniu – pogoda sprzyjająca zabawie (i to nie lepienie bałwana <lol> )

Wielkie podziękowania dla organizatorów, którzy stanęli na wysokim poziomie i zagwarantowali wiele wrażeń (chociażby przyłożyć "łapę" do RUDEGO).
Ślizgawka koło Lecha była też fajna, chociaż dwa nawroty jak na 626 były dość ciasne :D ... ale frajdy w tym było sporo. ... właśnie – next time więcej 626 <diabełek> ... fajnie by było ...

Podczas powrotu prawdziwą ślizgawkę zagwarantowała pogoda – jak wszyscy jechali w gołoledzi 20km/h – była niezła frajda (chociaż niebezpiecznie) ... szkoda, że nie zrobiłem zdjęć – prawdziwa "mleczna droga" (i ten śnieg wiejący z pól).

Pod blachami mam już klubowe podkładeczki, a i naklejka nawet fajnie się prezentuje <glupek2>

Na koniec jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI ORGANIZATOROM ... i do miłego!! <jupi>

pzdr
RaV
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 gru 2004, 13:18
Posty: 49
Skąd: Inowrocław
Auto: 626 2.0 16V 94r

Postprzez boruva » 27 lut 2005, 23:08

Dzięki za spota. Oto moje fotki jako galeria:
http://brand-studio.home.pl/boruva/mx3/spot/

i wszystkie razem w zipi'e:
http://brand-studio.home.pl/boruva/mx3/spot/spot.zip
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 sty 2005, 02:12
Posty: 38
Skąd: Piła
Auto: Mazda MX-3 : 1.8 : V6

Postprzez Toud » 28 lut 2005, 09:13

Witam.
Widze że nie tylko ja miałem problemy. Do Wrocławia dojechaliśmy bez problemu, potem były kłopoty. Jazde zakończyłem 5 km przed domem w rowie <killer> . Szczeście, że nie jechałem szybko, jakieś 60 km/h a jak wpadałem to ze 20, bo przy większej prędkości to nie wiem jakby się skończyło.
Jak na złość jeszcze telefon mi padł. Ale miałem 100 metrów do stacji to miałem skąd zadzwonić.
Finał był taki że przyjechała pomoc, wyciągneli (z małymi kłopotami) i skasowali (200 zeta lżejszy :( )
Na szczęście Madzia wyszła z tego bez szwanku, tylko lekkie wgniecenie w progu. Gość z pomocy sam był zdziwiony że nic się nie stało. Miałem więcej szczęścia niż rozumu.
W tym samym miejscu w zeszłym roku był śmiertelny wypadek, o jakieś 5 metrów ominąłem krzyż jak wpadałem.

A co do organizacji spota, to Poznań na stałe wpisze do kalendarza. Gratulacje Panowie za w pełni profesjonalną organizacje!!!
Obiecuje nigdy więcej nie powiedzieć złego słowa o Poznaniakach <diabełek>

Pozdrawiam
Pozdrawiam

/* Starożytni wikingowie powiadali, */
/* że alkohol spożywany z umiarem */
/* nie szkodzi nawet w największych ilościach. */
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2004, 13:49
Posty: 108
Skąd: Jelcz Laskowice
Auto: 323F BA 1,5 16V 95r.

Postprzez vtk » 28 lut 2005, 20:41

hej, wielkie dzięki za spotkanie, było naprawdę sympatycznie (tylko okopnie zzzzimno), wielkie brawa dla organizatorów, dla uczestników (szczególnie tych spoza Poznania) no i do zobaczenia na następnym zlocie! Dzięki! :) pozdrowienia dla nowo poznanych klubowiczów ;)
ex-właściciel 323F GT (BG)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 lip 2004, 16:49
Posty: 64
Skąd: Konin/Poznań
Auto: Audi A3 TDI

Postprzez xANDy » 28 lut 2005, 23:47

Jak tak piszecie to mi się serce ściska, że tam nie dojechałem...
Zablokował się hydrauliczny napinacz (jakoś dziwnie, bo poza tym – jak go popchnęli to działa normalnie), zawory chyba są ok, ale dwa popychacze są zgięte (wlotowy i wydechowy). Do tego zgniecony pasek wyrwał jakiś "dyngs" od obrotomierza – trzeba spawac bo to całość z miską olejową (aluminium)...
Może mnie ktoś pocieszy przy okazji bo: spot – nici; autko – nici... Litości!!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lis 2004, 21:42
Posty: 3112 (0/23)
Skąd: Gołanice k/Leszna
Auto: Mazda 6, MZR-CD, 136KM

Postprzez SimoneuS » 1 mar 2005, 00:37

Na otarcie łaz mam dla Ciebie podkładki i naklejki ..... jak chcesz oczywiście
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2003, 20:57
Posty: 353

Postprzez xANDy » 1 mar 2005, 00:41

mam dla Ciebie podkładki i naklejki .... jak chcesz oczywiście

Oczywiście, że chcę! To prezent? Jaki jesteś miły, miłosierny... niebieskie!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lis 2004, 21:42
Posty: 3112 (0/23)
Skąd: Gołanice k/Leszna
Auto: Mazda 6, MZR-CD, 136KM

Postprzez bialy114 » 1 mar 2005, 22:03

Cześć !!
W sobote chyba była jakaś epidemia:
Roman – próba kradzieży – walnięta elektryka
xAndy – pasek
Toud – lądowanie w rowie
olo – (prowdopodobnie)na skutek źle zamontownej pompy paliwa wystrzelony komputer

Co do zlotu:
– w ciężki szok wprowadził mnie mrdok ze swoją ładniejszą połową, kiedy przybyli po trzystu paru kilometrach ze Szczecina – chylę czoła.
– oczywiście z taką samą symparią zobaczyłem gości z Piły, Wrocka i innych mniej odległych rejonów Poznania
Toud napisał(a):Obiecuje nigdy więcej nie powiedzieć złego słowa o Poznaniakach

a ja o Wrocławiakach ;)<peace>
– przyjacielska atmosfera towarzysząca spotkaniu tylko dopinguje do częstszych imprez intergracyjnych, ale poczekamy na troszkę cieplejszą aurę
– zdaję sobie sprawę, że nie każdemu mogł przypaść do gustu program imprezy, ale niestety nie da sie dogodzić wszystkim – liczy sie mimo wszystko większość
– dzięki za pozytywne opinie wszystkim tym, którym sie podobało i zapraszam już w tej chwili na każde następne spotkanie – zawsze będziecie mile przyjęci i widziani w Poznaniu – o ile oczywiście przyjedziecie Mazdą ;P

Pozdrawiam – bialy114
..:: było V6 teraz jest 16 V : ( ::..

http://mazda323f.webpark.pl/#
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 26 kwi 2004, 23:01
Posty: 25
Skąd: Poznań czasami Włocławek
Auto: Rover 620Si+LPG

Postprzez Toud » 2 mar 2005, 10:04

bialy114 napisał(a):a ja o Wrocławiakach

A ja jestem z Wałbrzycha :P

Nie wiem czego się czepiasz, ale nie pamiętam osoby która narzekałaby na program – wręcz przeciwnie.
No może tylko taki jeden co nie pograł w bilarda ;)
Po takich atrakcjach to aż się chce do Poznania przyjeżdżać :) Następnym razem postaram się ściągnąć większą ekipę.

Pozdrawiam
Pozdrawiam

/* Starożytni wikingowie powiadali, */
/* że alkohol spożywany z umiarem */
/* nie szkodzi nawet w największych ilościach. */
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2004, 13:49
Posty: 108
Skąd: Jelcz Laskowice
Auto: 323F BA 1,5 16V 95r.

Postprzez bialy114 » 2 mar 2005, 20:08

Toud napisał(a):Nie wiem czego się czepiasz

Nie czepiam się – to tylko asekuracja. A ten co nie pograł w bilarda odgrażał sie, że u siebie też ma <lol>

Toud napisał(a):Następnym razem postaram się ściągnąć większą ekipę.


Czekamy – przyjeżdżajcie, a my następnym razem postaramy sie wymyślić jakiś nowy program <diabełek> <piwo> a może się uda <snajper>
Pozdrawiam
..:: było V6 teraz jest 16 V : ( ::..

http://mazda323f.webpark.pl/#
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 26 kwi 2004, 23:01
Posty: 25
Skąd: Poznań czasami Włocławek
Auto: Rover 620Si+LPG

Postprzez mrdok » 3 mar 2005, 00:13

Hmmm muszę się chyba odezwać.
bialy114 napisał(a):A ten co nie pograł w bilarda odgrażał sie, że u siebie też ma

Jak byście nie pamietali to powiedzialem że w bilarda to sam moge w Szczecinie pograc... . A co do spotu to bardzo ale to bardzo mi się podobało jak i mojej Kasi tzn. Spacyjce. Nie mogę sie doczekać zdiecia grupowego. Bywałbym czesciej na spotach :( tylko mieszkam na krańcu polski gdzie ja jestem tylko klubowiczem... . I do każdego spotu jest daleko.
Forumowicz
 
Od: 2 lis 2004, 01:49
Posty: 82
Skąd: Szczecin
Auto: Nissan Primera 2.0TD 2000r

Postprzez wic » 3 mar 2005, 01:02

Witam i pozdrawiam wszystkich, którzy przybyli na spocik w Poznaniu!!
Uważam, iż było warto, ponieważ organizatorzy sprawili nam wiele przyjemności – w tym miejscu pozdowionka i podziękowania dla nich ;)
A teraz mam pytanko – czy komuś z Was udało się zarejestrować jakiś wycinek z tego co się działo przy stadionie Lecha na swoim mega super rewelacyjnym aparacie w postaci pliku filmowego?? Jeżeli tak to prosze o kontakt. Pozdrawiam .........

............wic
Ostatnio edytowano 4 mar 2005, 13:31 przez wic, łącznie edytowano 1 raz
Jestem sobą sobie wbrew,
bycie sobą wchodzi w krew.
Początkujący
 
Od: 10 maja 2004, 12:12
Posty: 20
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 323 F 1.5 16V '97

Postprzez puzi » 3 mar 2005, 08:40

iron napisał(a):Pozwoliłem sobie zebrać wszystko i napisać kilka słów o Spocie

http://www.mazdaspeed.pozn.pl/spot26-02/spot.html

Witam! Poszukiwany autor galerii 3, to ja czyli Puzi (Mazda 626 GE 2.0 16V 93r)
Pozdrawiam
Forumowicz
 
Od: 16 lut 2005, 22:34
Posty: 75

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów