Podlaczenie telefonu do radia samochodowego (by wyswietlalo obraz z telefonu)

Wszystko o modyfikacjach i budowie nagłośnień naszych aut.

Postprzez Janek1987 » 19 paź 2012, 13:55

Witam przeszukalem (z godnie z zaleceniami do swojego ostatniego tematu:) ) forum ale nic nie znalazlem na ten temat.
Mianowicie grzebiac wczoraj przy radiu wpadlem na genialny pomysl podlaczenia telefonu do radia.
Wg mnie nie ma sensu kupowania komputera skoro moja "Xperia arc s" ma w sumie wszystkie mozliwosci pc-ta wlaczajac Bt WiFi i GPS.
Moje radio posiada V-IN (RCA) a wiec teoretycznie gdybym znalazl przewod RCA na HDMI to bym mogl wyswietlac obraz z mojej Xperii.

Ale co gdybym chcial isc dalej, czy mozliwa byłaby (jakims cudem) obsługa mojego telefonu za posrednictwem panelu dotykowego z radia? Czy moje radio by dawalo mi jedynie obraz ale bez mozliwosci obslugi telefonu?
Pozdrawiam.
Początkujący
 
Od: 19 sie 2012, 08:17
Posty: 11
Skąd: Portlaoise Irlandia
Auto: Mazda 6 1.8 2004

Postprzez Wojtek » 30 gru 2012, 22:48

Janek1987 napisał(a):zy mozliwa byłaby (jakims cudem) obsługa mojego telefonu za posrednictwem panelu dotykowego z radia? Czy moje radio by dawalo mi jedynie obraz ale bez mozliwosci obslugi telefonu?

mysle, ze tak...
poszukaj o sprzecie AppRadio, ale to dopiero poczatki...

http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Car/AppRadio
Skoda Rapid Obrazek , Mii FR-line 1.0 Obrazek
byly: Mazda 323 BG, Tribute, M6 GG, M5 CR i M2 DE, SEAT Mii SE 1.0, Seat Toledo NH S 1.2
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
 
Od: 21 gru 2013, 13:44
Posty: 17490 (110/470)
Skąd: UK
Auto: Rapid 1.2 SE-L 110KM
Mii FR-line 1.0 75KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy Tuning i modyfikacje