Mazda6 MPS (GG) – Opinie i Informacje

Mazda3 MPS 2009– (BL) / Mazda3 MPS 2006–2009 (BK) / Mazda6 MPS 2006–2008 (GG)

Postprzez grze.gorz » 6 cze 2008, 15:04

Raz mi wymieniali jedną stronę i nic to nie zmieniło, więc za każdym razem regulują, choć teraz jest lepiej i od dłuższego czasu trafiaja w szybę – może dlatego ,że jest ciepło?
Auto Księżyno – nie polecam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 kwi 2007, 11:14
Posty: 162
Skąd: Warszawa
Auto: szybkie sześć

Postprzez Faja » 6 cze 2008, 15:11

Raz mi wymieniali jedną stronę i nic to nie zmieniło, więc za każdym razem regulują, choć teraz jest lepiej i od dłuższego czasu trafiaja w szybę – może dlatego ,że jest ciepło?

Niemiecki serwis twierdzi i ma racje bo działa ze trzeba od kamienic takie spryskiwacze :) Bylo parę wpadek ale koszta patrząc na wasze są niższe :) oczywiście benzyna na dojazd kosztuje :) Serwisant który nas obsługuje jest bardzo miły :d zawsze nam coś dorzuci aa pyzatym jak go spotykamy np ostatnio jak jechaliśmy na narty to nie udaje ze sie nie znamy tylko ładnie pomrugał światłami i pomachał :D zawsze stara sie za latawic jakieś auto zastępcze na czas serwisowania np nowa 6 albo cx-7 czy rx-8 :D przedłużyli nam gwarancje do 150 tys km :) np klocki + tarcze kosztują nas 300 Euro...
Zoom-Zoom!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 maja 2006, 21:51
Posty: 1049 (7/4)
Skąd: Poznań
Auto: -6MPS -rx-7 FCT-xedos 9

Postprzez Faja » 6 cze 2008, 15:14

habzimierz napisał(a):a tak z zupełnie innej beczki to planuję sie wybrać na jakiś tor – wynająć na cały dzień. Szukam chętnych do zabawy. Z tego co się orientowałem np w przypadku Poznania koszt wynosiłby ok 500zł (+opony usmiech ) przy 10 chętnych.

Jeśli chodzi o tor poznań mój ojciec powiedział ze sie piszemy :) zatem mam nadzieje ze wypali :)
Zoom-Zoom!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 maja 2006, 21:51
Posty: 1049 (7/4)
Skąd: Poznań
Auto: -6MPS -rx-7 FCT-xedos 9

Postprzez grze.gorz » 6 cze 2008, 15:38

Faja napisał(a): przedłużyli nam gwarancje do 150 tys km :) .

To coś kosztowało? Na jakiej podstawie o to wystąpiliście? Jest taka mozliwość oficjalnie, czy raczej "po znajomości"?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 kwi 2007, 11:14
Posty: 162
Skąd: Warszawa
Auto: szybkie sześć

Postprzez Faja » 6 cze 2008, 15:40

To coś kosztowało?

tak kolo 150 euro :)

Na jakiej podstawie o to wystąpiliście? Jest taka możliwość oficjalnie, czy raczej "po znajomości"?

Sam coś takiego zaproponował jak ojciec przyjdzie to wam powiem szczegóły ....
Zoom-Zoom!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 maja 2006, 21:51
Posty: 1049 (7/4)
Skąd: Poznań
Auto: -6MPS -rx-7 FCT-xedos 9

Postprzez fazer72 » 6 cze 2008, 18:07

fazer i grzegorz – zadowoleni jesteście z księżyna?

W sumie są OK, rzadko bywam, ale jak poprosiłem o farbkę do zaprawek to dostałem za free 3 słoiczki (baza, utwardzacz, bezbarwny). W sumie i tak ujnia z tą farbą, bo weź i zrób zaprawkę na perle.
Nigdy nie wykonali numeru z płynem w moim przypadku, ale dobrze wiedzieć. Generalnie zwykle wychodzi tyle ile podają przy umawianiu na wizytę (no +– 20 zeta).
A propos lakieru, czy tylko czerwony jest tak miękki ? No wa mać, byle kamyczek pyknie w maskę i odprysk.

Tor jak najbardziej, ino tylko terminy trzeba zgrać.

Pytałem czyja ta czerwona wczoraj była, bo miała masakryczne tarcze z przodu (jakby ktoś kopytami hamował).
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 paź 2007, 17:30
Posty: 513
Skąd: żeś się tu wziął ?

Postprzez Faja » 6 cze 2008, 19:02

fazer72 napisał(a):bo miała masakryczne tarcze z przodu

Tak zjechane ?
Zoom-Zoom!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 maja 2006, 21:51
Posty: 1049 (7/4)
Skąd: Poznań
Auto: -6MPS -rx-7 FCT-xedos 9

Postprzez DISItune » 7 cze 2008, 10:02

koszt wynajecia toru w Lublinie dla 10 aut na cały dzień wychodzil poniżej 150zł od auta, nie wiem czy nie zdrożało – tor fajny bo gokartowy – cholernie ciasny i przez to wymaga techniki imho.

Oczywiście jezeli ktoś chce pojechać na tor żeby pałować z duzymi prędkościami to Lublin odpada <lol>

Co do serwisu to podziwiam Waszą wytrwałość i samozaparcie żeby oddawać auto takim partaczom i na dodatek naciągaczom (czujniki). <glupek2>
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 9 lis 2007, 16:07
Posty: 1496 (21/14)
Skąd: Warszawa
Auto: 5.7 V8 i R1250R

Był 3 BK MPS 360KM powered by DISI-tune

Postprzez habzimierz » 7 cze 2008, 12:18

misiekwaw napisał(a):koszt wynajecia toru w Lublinie dla 10 aut na cały dzień wychodzil poniżej 150zł od auta, nie wiem czy nie zdrożało – tor fajny bo gokartowy – cholernie ciasny i przez to wymaga techniki imho.


moze byc i Lublin, rozumiem, ze sie piszesz? :)

Co do serwisu to podziwiam Waszą wytrwałość i samozaparcie żeby oddawać auto takim partaczom i na dodatek naciągaczom (czujniki). <glupek2>


wytrwalosc i samozaparcie w penwym momencie sie koncza...
2013 Bugatti Veyron Zawieszenie KW, świecie Brisk, 2 Magnetyzery, Spoiler od EVO IV, Intercooler Iveco, orurowanie DIY, klocki przód BMW 328i, sprzeglo Radzikowski, Wałek inż Świątek, rozpórka kielichów, radio z mp3, pasy i szelki Sparco SOLD
2015 Zonda R, swap z CCX, polerowana głowica, kute śruby obudowy akumulatora, TIP na zamówienie (Ząbki, k/Warszawy), sprężyny Eibach, końcówka wydechu Mugen

Auto Księzyno – nie polecam!!!!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 lut 2008, 18:36
Posty: 398
Skąd: wziąć prąd?
Auto: Zonda R swap z CCX

Postprzez Faja » 7 cze 2008, 13:33

misiekwaw napisał(a):Oczywiście jezeli ktoś chce pojechać na tor żeby pałować z duzymi prędkościami to Lublin odpada łoł

A chyba tylko tak da sie nasze MPS-y sprawdzić :)
Zoom-Zoom!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 maja 2006, 21:51
Posty: 1049 (7/4)
Skąd: Poznań
Auto: -6MPS -rx-7 FCT-xedos 9

Postprzez DISItune » 7 cze 2008, 14:44

Faja napisał(a):
misiekwaw napisał(a):Oczywiście jezeli ktoś chce pojechać na tor żeby pałować z duzymi prędkościami to Lublin odpada łoł

A chyba tylko tak da sie nasze MPS-y sprawdzić :)


młody jesteś mało wiesz <zeby> ;)

no offence, taki trudny ciasny tor daje bardzo dużo frajdy :]
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 9 lis 2007, 16:07
Posty: 1496 (21/14)
Skąd: Warszawa
Auto: 5.7 V8 i R1250R

Był 3 BK MPS 360KM powered by DISI-tune

Postprzez DISItune » 7 cze 2008, 14:52

habzimierz napisał(a):
misiekwaw napisał(a):koszt wynajecia toru w Lublinie dla 10 aut na cały dzień wychodzil poniżej 150zł od auta, nie wiem czy nie zdrożało – tor fajny bo gokartowy – cholernie ciasny i przez to wymaga techniki imho.


moze byc i Lublin, rozumiem, ze sie piszesz? :)


najwcześniej w lipcu a najchętniej w nie wcześniej niż w sierpniu ale jak najbardziej <peace>
najgorsze jest to, że trzeba zebrać grupę osób na konkretny termin a tu z tym może być problem <zeby>
oprócz Lublina warte rozważenia jest wybranie się na Ułęż z jakąś szkołą "rajdową"
Byliśmy tak z zoną 2 razy Octavią (w Lublinie) i dwa razy Subarakiem w Ułężu/Ułęży <cfaniak> co mogę powiedzieć <uklon> chyba najlepsze co mozna zrobić dla siebie i swojego samochodu <aniołek> no z tym samochodem to może być różnie hahaha

Po takim wyjeździe od razu można wyrzucić przednie opony :] conajmniej przednie ;)
Ale w WRXie też miałem do wyrzucenia tylko przód od razu, tył jeszcze się do czegoś nadawał więc i w 6tkach może tył przezyje ;)

habzimierz napisał(a):
misiekwaw napisał(a):Co do serwisu to podziwiam Waszą wytrwałość i samozaparcie żeby oddawać auto takim partaczom i na dodatek naciągaczom (czujniki). <glupek2>


wytrwalosc i samozaparcie w penwym momencie sie koncza...


co polecam chyba widac <zeby>
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 9 lis 2007, 16:07
Posty: 1496 (21/14)
Skąd: Warszawa
Auto: 5.7 V8 i R1250R

Był 3 BK MPS 360KM powered by DISI-tune

Postprzez habzimierz » 9 cze 2008, 19:53

co polecam chyba widac <zeby>


no ale gnac az do Lublina na serwis?? <glupek2> ;)

a w kwestii toru to mogę przyjąć, że mamy wstępnie 5 samochodów

1. fazer
2. grzegorz
3. faja
4. misiekwaw
5. habzimierz

ja czasowo mogę się dostosować, chociaż preferowałbym jeszcze w tym miesiącu, bo w lipcu mogę mieć biedę z czasem
2013 Bugatti Veyron Zawieszenie KW, świecie Brisk, 2 Magnetyzery, Spoiler od EVO IV, Intercooler Iveco, orurowanie DIY, klocki przód BMW 328i, sprzeglo Radzikowski, Wałek inż Świątek, rozpórka kielichów, radio z mp3, pasy i szelki Sparco SOLD
2015 Zonda R, swap z CCX, polerowana głowica, kute śruby obudowy akumulatora, TIP na zamówienie (Ząbki, k/Warszawy), sprężyny Eibach, końcówka wydechu Mugen

Auto Księzyno – nie polecam!!!!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 lut 2008, 18:36
Posty: 398
Skąd: wziąć prąd?
Auto: Zonda R swap z CCX

Postprzez Faja » 9 cze 2008, 19:55

JA tez proponuje Czerwiec mnie w lipcu nie ma :)
Zoom-Zoom!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 maja 2006, 21:51
Posty: 1049 (7/4)
Skąd: Poznań
Auto: -6MPS -rx-7 FCT-xedos 9

Postprzez fazer72 » 9 cze 2008, 20:04

Jeśli Lublin to u mnie wchodzi w grę tylko 2 połowa lipca :(

Zaczyna się kołowrotek z ustaleniem terminu :|
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 paź 2007, 17:30
Posty: 513
Skąd: żeś się tu wziął ?

Postprzez DISItune » 9 cze 2008, 21:55

2 polowa lipca juz predzej, teraz absolutnie odpadam :(
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 9 lis 2007, 16:07
Posty: 1496 (21/14)
Skąd: Warszawa
Auto: 5.7 V8 i R1250R

Był 3 BK MPS 360KM powered by DISI-tune

Postprzez andreass » 10 cze 2008, 11:26

trochę mnie nie było (praca,praca,praca a w dodatku wyjazdowa) ale już jestem. do ROBERTa WRO się odezwałem, jakby ktoś chciał się ze mną pilnie kontaktować, to na priv pisać (na maila dostaję powiadomienie) albo GG. Oczywiście, że umożliwię przejażdżkę MPSem :) Pogadam z ojcem, może się zapisze na serwis w Lublinie
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 sty 2006, 17:42
Posty: 234
Skąd: Wrocław
Auto: e46 330xd eMpowered by Jetronik, 6 Mps

Postprzez grze.gorz » 10 cze 2008, 11:55

Proponuję spróbowac dogadać się z Panem Wróblewskim, może doradzi tor i wziąłby udział w takiej zabawie – można by sie jeszcze czegoś nauczyć. Był chyba na poprzednim zlocie. Mój znajomy jeździ w organizowanych przez niego imprezach – takich, żeby poszaleć. Jest zadowolony – jego subaru pewnie mniej...

http://www.rspw.waw.pl/szkolenia.htm
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 kwi 2007, 11:14
Posty: 162
Skąd: Warszawa
Auto: szybkie sześć

Postprzez Globy » 10 cze 2008, 19:26

Piotr ma dobry układ z właścicielem obiektu w Ułęży, gdzie wielokrotnie miewaliśmy zloty MazdaSpeed – polecam, fajny facet i dobry fachowiec w kwestii urządzania ciekawych prób sprawnościowych, dostosowanych do danego typu aut. Poza Klubem współprowadziłem z nim imprezę amerykańskich V8, mile wspominam ten OS <usmiech>
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez buba » 11 cze 2008, 21:56

fazer72 napisał(a):buba, czy to twój czerwony MPS stał dzisiaj na Wysockiego w Mazda Ksieżyno ?
nie-e . . . Mój jest szary, jeździ w okolicach W-wy i ostatnio jest ubrany we flagę piracką na antęce.
A' propos nowe hamulce z gwarancyjnie wymienianymi tarczami tak samo churgoczą jak te stare.
Moja prośba: sprecyzujcie jak można dostać te inne klocki
Pozdrawiam
buba
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 10 lut 2008, 22:36
Posty: 14
Skąd: W-wa
Auto: miało być: 6MPS 301KM 460Nm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderator

Moderatorzy MPS / Mazdaspeed