Mazda 323 GTX BF B6T '88

BJ / BA / EC / BG / BF / BW / BD / BV

Postprzez Pyton162 » 10 wrz 2008, 16:14

jasne ze to auto teraz nie jest w najlepszym stanie na pewno pod wzgledem blacharki bo to widac, jest to auto ktore wymaga troche czasu i kasy ale z takim zamiarem pewnie zostalo kupione , i mysle ze jesli uda sie wykrecic 200km to przy tak malej wadze i dzieki napedowi na 4 lapty zacnie to bedzie latac
Pyton162
 

Postprzez Cukierek » 10 wrz 2008, 16:20

O karoserię się nie bujcie bo jest zdrowsza niż w eFce :] Z tym nie żartuję, nawet najmniejszego ogniska rdzy, sam jestem w szoku.
Godzinkę temu dotarła do mnie skrzynia biegów, czyli jak skończymy dziś Seicento i w przyszłym tygodniu Patrola to jazda za GTX'a. <jupi>

Blade jeśli rozmawiałeś z bratem to wiesz co się kroi <diabełek>
Nie mam zamiaru oszczędzać i chciałbym zrobić wszystko jak najlepiej i najdokładniej bo jest warto aby ta "padaka" utarła nosa paru wychuchanym furom.
Planuję z wujkiem zrobić z auta swego rodzaju pokaz możliwości Brodnickiego Monster Garage, będzie to już drugi GTX który mam nadzieję w nie długim czasie wyjedzie z warsztatu.
www.gtrproject.pl
powrót do korzeni motoryzacji... BG-Best Generation :–) odbudowa 323 BG GT Turbo FWD 1.3 16v->1.6 B6T->1.8 BPT
Forumowicz
 
Od: 24 kwi 2005, 21:35
Posty: 1822 (0/2)
Skąd: Brodnica
Auto: 323 BG GT Turbo BPT FWD, Toyota Yaris Hybrid '17,FSR Tarpan

Postprzez Lukasz_zdw » 10 wrz 2008, 16:23

Po pierwsze to nie
bauer napisał(a): hamstwo

tylko chamstwo a po drugie nie wiem co ty czlowieku chcesz ode mnie wmawiajac mi ze sie przechwalam swoim autem. Znowu udowadniasz ze to ty nie potrafisz czytac bo ani jednej wzmianki na temat mojego auta nie ująłem w żadnym z komentarzy. Jak nie zauwazyłeś panie BratCukierka to
bauer napisał(a):przeczytaj sobie jeszcze raz to co Cię tak bardzo rozpaliło. Jak Ci nie wyjdzie możesz przeczytać to jeszcze z raz. Jak jeszcze wtedy nie zauważysz różnicy, to już Ci nie pomogę.
.


pawlak32 napisał(a):jest tutaj masa rzeczników prasowych którzy za przeproszeniem badziewie mają pojęcie i wierzą w przebiegi rzędu 120 tys km w 15 letnim aucie.



bauer napisał(a):właściwie dziś przekroczyłem nią 118.000


<lol> no comments
Lukasz_zdw
 

Postprzez Cukierek » 10 wrz 2008, 16:43

Lukasz_zdw możesz nie wierzyć w przebieg w eFce Bauer'a, ale jest oryginalny. Tak to jest jak jego tata kupił auto paręnaście lat temu i mało jeździł. Mam chyba zdjęcie z ostatniego spota, to wkleję.
www.gtrproject.pl
powrót do korzeni motoryzacji... BG-Best Generation :–) odbudowa 323 BG GT Turbo FWD 1.3 16v->1.6 B6T->1.8 BPT
Forumowicz
 
Od: 24 kwi 2005, 21:35
Posty: 1822 (0/2)
Skąd: Brodnica
Auto: 323 BG GT Turbo BPT FWD, Toyota Yaris Hybrid '17,FSR Tarpan

Postprzez Lukasz_zdw » 10 wrz 2008, 16:45

Cukieras nie musisz nic wklejac. Powodzenia przy projekcie. Wkurza mnie tylko jak ktos mi wmawia cos czego nie zrobilem ani nie powiedzialem. A to ze się chwalę zwaliło mnie z nóg. Pozdro dla ciebie Cukierek.
Lukasz_zdw
 

Postprzez bauer » 10 wrz 2008, 18:12

Lukasz_zdw napisał(a):Znowu udowadniasz ze to ty nie potrafisz czytac bo ani jednej wzmianki na temat mojego auta nie ująłem w żadnym z komentarzy.


Doprawdy? Daleko szukać nie trzeba:

Lukasz_zdw napisał(a):A co do pojechania naszych V-szóstek to mozesz zapomniec


Powiedz, że nie jest to chwalenie się, przy okazji nie mając jeszcze pojęcia o tym co ten samochód potrafi. A i co do tego kto tu nie potrafi czytać, wróć sobie do tego jak dopiero co twierdziłeś, że nagle obrażam wszystkich posiadaczy v6, kiedy napisałem, że można wywnioskować, że najbardziej sugerujesz się wyglądem, wybierając auto. Jak widać także nie pamiętasz o czym wcześniej pisałeś, bo jak tam wyżej podkreśliłeś
ANI JEDNEJ WZMIANKI NA TEMAT SWOJEGO AUTA NIE UJĄŁEŚ W ŻADNYM Z KOMENTARZY

pawlak32 napisał(a):
pawlak32 napisał(a):jest tutaj masa rzeczników prasowych którzy za przeproszeniem badziewie mają pojęcie i wierzą w przebiegi rzędu 120 tys km w 15 letnim aucie.



bauer napisał(a):właściwie dziś przekroczyłem nią 118.000


<lol> no comments



No proszę... Panie nie-rzeczniku, choć nie bezpośrednio, pijesz tutaj do mnie chociaż ani razu nie pisałem nic do Ciebie. Co do przebiegu to nie wiem jak Ty ale ja własnemu ojcu wierzę, zwłaszcza, że wiem ile nią jeździł i jak o nią dbał. Od czasu gdy ją kupił za samo garażowanie jej zapłacił mniej więcej tyle ile warta jest teraz Twoja BA. I nikt tu nie jest niczyim rzecznikiem, tylko poprostu niektórych irytują chamskie odzywki Twojego bojowo nastawionego kolegi.

...tak wiemy Łukaszu, Ty niczego nie zrobileś ani nie powiedziałeś:

Lukasz_zdw napisał(a): Nie zdziwilbym sie gdyby kupil je sobie dziadekCukierka, ale zeby Cukierki sie cofały w rozwoju to az dziw bierze.

Lukasz_zdw napisał(a):Bo tą kase co włozycie w ten sory za określenie złom...

Lukasz_zdw napisał(a): Narazie go pcha wiec nie mow o jeźdzeniu bo do tego jeszcze lata świetlne

Lukasz_zdw napisał(a): Ten kto sprzedał im to cacko jeszcze dzisiaj pewnie pije ze szczescia.


To oczywiście jest czysta uprzejmość...

Proponuję skończyć tą dyskusję bo jak się zaostrzy to skończy się to jakimś niepotrzebnym banem.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 28 lis 2007, 19:18
Posty: 13 (1/0)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BG 1.6 16V

Postprzez Blade » 10 wrz 2008, 18:20

pawlak32 napisał(a):badziewie mają pojęcie i wierzą w przebiegi rzędu 120 tys km w 15 letnim aucie


moje ma 18 lat i przebieg 165 tyś. Prawdziwy czy nie ??


pawlak32 napisał(a):łagam was nie opowiadajcie mi tutaj o minach kierowców z BMW bo zmęczone auto które (kiedydyś tam miało 140 koni) i do tego napęd na 4 łapy ósmym cudem świata niestety nie jest i dobrze o tym wiecie


zmęczone...Tylko odbudowa + mody Cukierków dadzą mu 2 życie. Oczywiście że nie jest. I dzięki temu miny innych macho w furach 7 krotnie droższych będą tak bezcenne

pawlak32 napisał(a):A podniecacie sie jakby to było niewiadomo co

Bo to fajne auto z ciekawą historią powstania, której prawdopodobnie nie słyszałeś.
A i jak słusznie napisano to auto służy do latania po szutrze lub śniegu a nie do wyścigów na 1/4.

Cukierek, zakładaj skrzynię i dawaj relację z jazd próbnych :]
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sie 2006, 17:00
Posty: 2834 (1/0)
Skąd: Wrocław
Auto: MX-5 NBFl BP '01

Postprzez Adaś » 10 wrz 2008, 18:31

Cukierek napisał(a):nawet najmniejszego ogniska rdzy

a co to jest pod spoilerem? czy tak fota wyszła?
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez Lukasz_zdw » 10 wrz 2008, 18:36

Drogi... pisze drogi bo jeszcze troche popiszesz na tym forum swoich mądrości to bede pisał "niepełnosprawny umysłowo" z brakiem jakiejkolwiek umiejętnosci doczytania tekstu do końca nie wspomne juz o jego zrozumieniu. Pozwole sobie zacytowac w pełni jak to zdanie wyglądało bo ty Drogi bauer tak zachłannie czytales moją wypowiedz zeby jak najszybciej sie "odechlac" ze pominołęs niestety najistotniejsze fakty. Przeczytaj to co skopiowałem 3 razy albo lepiej poproś kogoś niech Ci przeczyta bo ty podejrzewam i tak tego nie ogarniesz.
Lukasz_zdw napisał(a):A co do pojechania naszych V-szóstek to mozesz zapomniec chyba ze sobie podkreci suszarke bo w innym przypadku ten samochod nigdy nie zblizy sie do serii.


prosze moderatora o posprzątanie bo ja juz skonczylem rozmowe z panem bauer, bo jak widac nic nie dociera do jego wiadomosci.

PS jak masz panie bauer jakis problem a z tego co widze to zycie sprawia ci wielki problem udaj sie do specjalisty bo na forum motoryzacyjnym odpowiedzi na swoje problemy nie znajdziesz.
Lukasz_zdw
 

Postprzez pawelMX6 » 10 wrz 2008, 18:59

Śliczny GTX, po prostu petarda. Mam nadzieję, że jak będę za rok na Rajdzie Brodnickim to będę miał okazję się przejechać :) Dbaj i przywracaj do pełni świetności.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sie 2007, 22:10
Posty: 2050 (0/1)
Skąd: Gdynia

Postprzez bauer » 10 wrz 2008, 19:05

Lukasz_zdw napisał(a):Drogi... pisze drogi bo jeszcze troche popiszesz na tym forum swoich mądrości to bede pisał "niepełnosprawny umysłowo" z brakiem jakiejkolwiek umiejętnosci doczytania tekstu do końca nie wspomne juz o jego zrozumieniu. Pozwole sobie zacytowac w pełni jak to zdanie wyglądało bo ty Drogi bauer tak zachłannie czytales moją wypowiedz zeby jak najszybciej sie "odechlac" ze pominołęs niestety najistotniejsze fakty. Przeczytaj to co skopiowałem 3 razy albo lepiej poproś kogoś niech Ci przeczyta bo ty podejrzewam i tak tego nie ogarniesz.
Lukasz_zdw napisał(a):A co do pojechania naszych V-szóstek to mozesz zapomniec chyba ze sobie podkreci suszarke bo w innym przypadku ten samochod nigdy nie zblizy sie do serii.


prosze moderatora o posprzątanie bo ja juz skonczylem rozmowe z panem bauer, bo jak widac nic nie dociera do jego wiadomosci.

PS jak masz panie bauer jakis problem a z tego co widze to zycie sprawia ci wielki problem udaj sie do specjalisty bo na forum motoryzacyjnym odpowiedzi na swoje problemy nie znajdziesz.



Za to Ty popisałeś się tu już na tyle, że określenie "niepełnosprawny umysłowo" byłoby dla Ciebie komplementem i niestety Ty na swoje problemy odpowiedzi nie znajdziesz nawet u najlepszego specjalisty. A moderator powinien zainteresować się Tobą, żeby sprowadzić Cię na ziemię.

PS Moim największym problemem w życiu jest to, że chyba za często walczę z idio... tzn z wiatrakami.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 28 lis 2007, 19:18
Posty: 13 (1/0)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BG 1.6 16V

Postprzez Cukierek » 10 wrz 2008, 21:20

Blade napisał(a):Cukierek, zakładaj skrzynię i dawaj relację z jazd próbnych

Nie tak szybko, najpierw muszę pomóc wujkowi zrobić Patrola bo czeka na skończenie 3 miesiące, a dopiero potem zabieramy się za BF'kę. Mam nadzieję że za tydzień lub dwa auto będzie już na warsztacie i będziemy mogli działać.

Adaśtak fotka wyszła, auto jest brudne i na dodatek stało sobie chyba pod drzewem bo są różne naloty. Ale kwestia czasu i pracy a auto nabierze blasku. Może jak będę miał siły to jutro umyję auto i zrobię fotki.

pawelMX6 napisał(a):Mam nadzieję, że jak będę za rok na Rajdzie Brodnickim to będę miał okazję się przejechać

Nie ma sprawy, ale na fotelu pasażera :P bo jak zrobię auto to nawet na początku tacie nie dam nawet wyprowadzi auta o jeździe nie wspomnę.
Chciałbym aby na przyszłorocznym rajdzie było parę Mazda 4wd.
www.gtrproject.pl
powrót do korzeni motoryzacji... BG-Best Generation :–) odbudowa 323 BG GT Turbo FWD 1.3 16v->1.6 B6T->1.8 BPT
Forumowicz
 
Od: 24 kwi 2005, 21:35
Posty: 1822 (0/2)
Skąd: Brodnica
Auto: 323 BG GT Turbo BPT FWD, Toyota Yaris Hybrid '17,FSR Tarpan

Postprzez Gib » 10 wrz 2008, 21:23

przestańcie już
Stała pod ścianą prężąc kakao
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2007, 18:09
Posty: 8944 (142/180)
Skąd: Warszawa
Auto: rower składak 1.8t

Postprzez Cukierek » 10 wrz 2008, 21:25

dobra koledzy koniec kłótni...
www.gtrproject.pl
powrót do korzeni motoryzacji... BG-Best Generation :–) odbudowa 323 BG GT Turbo FWD 1.3 16v->1.6 B6T->1.8 BPT
Forumowicz
 
Od: 24 kwi 2005, 21:35
Posty: 1822 (0/2)
Skąd: Brodnica
Auto: 323 BG GT Turbo BPT FWD, Toyota Yaris Hybrid '17,FSR Tarpan

Postprzez Lukano » 10 wrz 2008, 22:49

Zgadza się to auto powstało na szutry i to jest jego żywiołem, a nie 1/4 na asfalcie, ale myślę i tu sobie poradzi. Potrzebuje tylko mądrego kierowcy. Ale temat zaśmieciliście, ale przynajmniej miło będzie poczytać jak padaka będzie już dobrze śmigać :D
teraz czekamy na efekty :)
Obrazek
Audi A8 4.2
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2006, 19:10
Posty: 4137 (0/1)
Skąd: Lublin/Radom
Auto: Hania civic X, A8 D3 a na lato Hania CRX del soll

Postprzez Adaś » 10 wrz 2008, 22:52

Cukierek napisał(a):Adaśtak fotka wyszła, auto jest brudne i na dodatek stało sobie chyba pod drzewem bo są różne naloty. Ale kwestia czasu i pracy a auto nabierze blasku. Może jak będę miał siły to jutro umyję auto i zrobię fotki.

no tak myślałem, bo wygląda jakby rudzielec się przedzierał :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez Wujek Kamil » 12 wrz 2008, 00:00

Mako napisał(a):
BratCukierka napisał(a):nie aż tak drastycznie jak Wujka Kamila

wlasnie fajnie wyglada, taka prawdziwa penera, poznanski mad max hahaha


Ej nie łądnie sie śmiać ze starszych autek, heh penera-no może ciut, mad max – raczej nie, może tylko tak przystojny :P. A że mało wnętrza jest to hmm potrzebowałem miejsca na przewuzkę czech worków pyrów i siana dla kunia ;P

PRZEOGROMNE GRATKI ZAKUPY CUKIERAS – WIDZE,ŻE WKOŃCU BĘDZIE Z KIM POGADAĆ O BFkach W OKOLICY :)

W razie jakiejkolwiek potrzeby,przymusu itp służe pomocą,foto itp.

Było trzeba mówic,sie pochwalić sie i powiadomić,że don Przemysław sie do Was wybiera – sie bym wybrał też...

Musimy pogadać o przednim zderzaku o zacny właścielu owego rumaka w kolorze white :)

Co do koloru to jest taki jak....ja chciałem pomalować swoją czerwoną padakę...

Kiera wymaga zmiany bo ta seryjna wygląda jak do kolejnego odcinka serialu "plebania" albo dla Rysia z klanu ale pewnie nie zostanie długo seryjna... ;)

A czy B6T jest rozwojowe hmmmm no jest i jakoś to jeździ mimo,że momentu wielkiego w serii nie ma(może odelżenie + wyważenie koła u mnie pomoże bo te 245nm jest hmmm no mało) ale daje rade lanserom w lanserach ;)

P.S. Co z felgą brakującą?

A co do 1/4 wiadomo to nie auto na te zabawy ale w slalomie Was Cukieras zasłodzi :)

Skrzynka starcza faktycznie tylko do 175km/h ?? tak słyszałem od Zabera i oniemiałem kiedyś ...

Teraz zacznę śledzić temat bo sie o nieobecnych rozmawia cwaniaczki :P
było 1,7D 75KM 1000kg ---> było 1,6T 224KM 970kg ----> jest dupowóz 2.0D 80KM 1180kg ---> jest 2.0T >280KM 860kg----> jest za mało...NX Project in progress ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 sie 2008, 13:19
Posty: 84
Skąd: Iława
Auto: 220KmGTX>Sunny2.0D>C20LET

Postprzez Cukierek » 12 wrz 2008, 00:27

Dzięki Kamil, fotki się przydadzą bo jest parę rzeczy do zmienienia. Chcemy zrobić całe orurowanie od kolektora ssącego(od początku) do intercoolera na rurze 2,5 cala(do końcao. oraz z powrotem do turbiny na 2,5 cala. Jedynie wydech będzie na 2,5 lub 2,25 cala. Dziś nasza mama pojechała do Niemiec na wesele i dostała bojowe zadanie przywiezienia za tydzień nowego "trochę" większego intercoolera, oraz jeśli coś będzie ciekawego do GTX'a na Ebay'u to zwiększę zamówienie na graty do auta.

Zmiany kosmetyczne na 100% będę, ale tylko delikatne.

P.S. Co z felgą brakującą?

Felgę jutro założę bo opona była przebita i nie miał poprzedni właściciel czasu zrobić. :| Co do skrzyni to nie wiem.
www.gtrproject.pl
powrót do korzeni motoryzacji... BG-Best Generation :–) odbudowa 323 BG GT Turbo FWD 1.3 16v->1.6 B6T->1.8 BPT
Forumowicz
 
Od: 24 kwi 2005, 21:35
Posty: 1822 (0/2)
Skąd: Brodnica
Auto: 323 BG GT Turbo BPT FWD, Toyota Yaris Hybrid '17,FSR Tarpan

Postprzez krakusik mx-3 » 12 wrz 2008, 00:44

czesc po 1 gratuluje auta bardzo fajny sleeper ;) po 2 nie wiem po jakiego cho... zaśmiecacie temat Cukierkowi.... :D co do V6 nie są takie silne jak sie wydaje :D znam corse kanciaka z technologią 16V która zjada k8 na sniadanie i to w cale nie 2 litry :D Green potwierdzi :D po 3 sam chciałbym takie cudo :D tylko ja do niego włożył bym klatke zostawił 2 kubły nic więcej :D odciążył co się da + remoncik serca duża lochaaa i po kręcił się po mieście nocą jak moim mx :) pozdrawiam życzę dużo frajdy z auta i zero problemów :)


p.s a co do zasad dobrego wychowania dzieci jak sie macie drażnić to może na pw to zróbcie :D <jelen> <killer>
F1 SOUND –> Najszybszy MX w Krakowie i okolicach :P
http://pl.youtube.com/watch?v=n1PLEc8YL-g
http://www.youtube.com/watch?v=GUIRYkfGs54 (mx3-wyrazów)
Reklama w MPK Kraków – pełne info u mnie :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 mar 2006, 21:19
Posty: 1549
Skąd: Nowa Huta /KRK
Auto: ruski czerwony sapowóz ]:>
włoski gazowóz :P
i japońska hulajnoga :P

sprzedam alu ramki do mx3/323

Postprzez Bartek1986 » 12 wrz 2008, 01:46

trzeba było kupić subaru, a nie bawić się w GTXy, które nawet mechanicy IMPEXa odradzają.. Wtedy mógłbyś normalnie ruszać, a nie modlić się o skrzynie.. Ale cóż.. Każdy musi jakiś błąd popełnić ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 wrz 2005, 13:44
Posty: 1814 (45/48)
Skąd: Lublin
Auto: Impreza GF8 GT
Impreza GF8 GT
Impreza GC8 GT Nardi Torino
Impreza GF8 STi
Impreza GC8 STi +++
Volvo S80 V8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy