Mazda 626 GF 2.0 115km 2000r. – umcykowóz :)

GF / GW / GE / CA / GD / GV / GC / CB

Postprzez umcyk » 15 lut 2012, 14:35

Radex napisał(a):ja ze wzgledow oszczednosciowych zamowilem Goodyear Efficientgrip ale Uniroyal tez powinny byc dobre <spoko>

Radziu mam taka nadzieje. Tyle czasu siedzialem na necie i czytalem opinie, badalem ceny iz mam nadzieje ze dobrze zainwestowalem swoje pieniadze
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Postprzez Radex » 15 lut 2012, 15:58

mogą być jedynie trochę za miękkie i w lecie przy wysokich temperaturach mogą skrzypieć i bujać (miałem tak przy Vredesteinach sportac3 ) ale powinny dobrze się kleić a odprowadzenie wody w tego typu oponach jest genialne (oczywiście nie należy szarżować jeśli jest delikatna mżawka lub dopiero co spadnie deszcz bo wtedy na drodze tworzy się maź której żadna opona nie odprowadzi i łatwo wpaść wtedy w poślizg)

ogólnie to nie ma idealnych opon, każde mają swoje plusy i minusy ale ogólnie powinieneś być zadowolony z uniroyali. jakby nie było są to dobre gumki tylko niektórzy niepotrzebnie narzekają.
no i oczywiście pamiętaj o utrzymywaniu odpowiedniego ciśnienia we wszystkich kołach żeby Ci się równo ścierały bo szkoda nowych oponek :) bodajże mariusz z forum tak załatwił Federale 595, zbyt małe i różne ciśnienie i w efekcie bardzo szybko i nierówno się pościerały. <głaszcze>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 23:24
Posty: 8982 (46/30)
Skąd: Zawiercie
Auto: Bunia

Postprzez umcyk » 15 lut 2012, 19:25

Faktycznie sa miekkie. Jak je odbieralem to boki w rekach sie gna. Jednak nie zmienia to faktu xze cisnienia trzeba pilnowac (tu aqrat nie mam z tym problemow). Sprawdzam cisnienie przy kazdym tanktowaniu; przeciez nie bede jezdzil specjalnie na stacje zeby pierdnac w oponke
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Postprzez umcyk » 5 mar 2012, 22:41

lasic100 napisał(a):
Teraz musze poczekac jak klocki sie uloza i wtedy bedzie mozna sprawdzic ich reputacje.


Jak przejedziesz trochę na tych TRW to daj znać, ja coś się nie mogę uporać z ich piszczeniem podczas lekkiego hamowania. Zacisk niby był bez zarzutów.

Pozdrawiam i gratuluję:)

Minelo juz troche czasu i smignelo 2000km na nowych klocuszkach i chcialem potwierdzic ich renome i dobre opinie uzytkownikow. Po oczyszczeniu calych zaciskow i na nowych klockach auto hamuje o niebo lepiej (choc przy nastepnej wymianie klockow raczej zdecyduje sie na swap od M6 :> )
Ostatnio kilka razy musialem dojechac na miejsce i czas, co zmuszalo mnie do czestego i intensywnego hamowania i nie zauwazylem fadingu. Z piszczeniem byl maly problem podczas docierania, ale poradzilem sobie z tym. Z rana na pierwszym biegu spowalnialem Mazdzioche hamulcem przez doslownie pare metrow i piskanie sie skoczly.
Pylenie tez nie jest diametralnie duze, ale to uwazam za subiektywne uczucie. :)
Teraz jedyne co ogranicza mozliwosci nowych hamulcow to zimowe opony, ktore i tak w sobote zostana zrzucone kosztem letnich Uniroyali. Mysle ze wtedy bedzie mozna w 100% sprawdzic skutecznosc breakow <diabełek>
Qrde juz nie moge sie doczekac <tuptup> <tuptup> jak dotre oponki i sprawdze hamulczyki :D
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Postprzez lasic100 » 5 mar 2012, 23:33

To fajnie, że hamulce się dobrze sprawują :) W moich będę kombinował jak będzie cieplej, na razie do głowy mi przychodzi, że klocki może za ciasno siedzą w zacisku czy coś (można je spróbować lekko spiłować) bo chyba powinny luźno chodzić. Ale jak widać mój przypadek jest odosobniony i jakość TRW jest w porządku.
Forumowicz
 
Od: 22 lip 2010, 22:17
Posty: 341 (1/0)
Auto: Mazda 626GW 2001r. 2.0 FS + LPG red. Alaska, Hana2000 czerwona, LPGTech

Postprzez umcyk » 6 mar 2012, 19:00

lasic100 napisał(a):To fajnie, że hamulce się dobrze sprawują :) W moich będę kombinował jak będzie cieplej, na razie do głowy mi przychodzi, że klocki może za ciasno siedzą w zacisku czy coś (można je spróbować lekko spiłować) bo chyba powinny luźno chodzić. Ale jak widać mój przypadek jest odosobniony i jakość TRW jest w porządku.

fakt slyszalem negatywne opinie, ze piszcza, ale uwazam ze jak sie umiejetnie "ulozy" klocki to mozna tego uniknac (przynajmniej w teorii i nie mam zamiaru tu nikogo zle oceniac).
W ten weekend mam zamiar zmienic juz oponki i zobacze jak autko hamuje, tak na serio serio :)
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Postprzez umcyk » 1 maja 2012, 21:31

Troche czasu minelo od ostatniej wizyty, ale z racji tego z nic sie nie dzialo szkoda pradu <lol>
Co do hamulcow zainstalowanych niedawno w aucie jestem zadowolony, nie jest to moze to co robilo robote w poprzedniej mazdzie (tamta powodowala odklejenie sie siatkowki podczas hamowania <serduszka> )
Jednak jak skoncze te klocki to bede swapowal heble z M6 + tarcze zimermann i sie zobaczy, bo te tarcze wiecej nie zniesa na tym aucie <lol>
Do tego od dzisiaj doszly tylne hamulce do regeneracji bo przyblokowalo mi lewy klocek i go przykopcilem solidnie :[ :[:[
Zeby tego bylo malo 3km od celu podrozy zaczekalismy na znajoma co by dziewcze sie nie zgubilo w czelusciach wodzieradowych lasow. Chcac przepuscic nadjezdzajacych z tylu urlopowiczow wpakowalem sie do malego rowu( w sumie to nie row tylko odbnizenie terenu pola wzgledem drogi) :| . Oparlem sie brzuchem auta o podloze i pojezdzone. Musialem dzwonic po tatusia zeby wybawil mnie z opresji bo innej opcji nie bylo. Na odjazd z dzialki dopatrzylem sie ze wypychajac poczatkowo samochod z opresji wgniotlem sobie delikatnie tylna klape. Normalne krew jasna mnie zaleje :|
Mialem zajac sie wiosennym pucowaniem samochodu, ale aura i dzisiejsze wydarzenia skutecznie zniechecily mnie do dzialania.
Tu kilka fotek pt: "cos tu q.wa umcyk narobil <lol> "
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Musze ogargnac jak najszybciej temat tylnych hamolcow zeby na wakacyjnym wyjezdzie nie bylo niespodzanek i miec juz swiety spokoj.
Wgnieciona klape pozniej pstrykne jak ogarne wizualnie samochod.
Z drugiej strony stwierdzam ze obecnie produkowane samochody maja papierowe blachy, nie to co kiedys maluchy czy polonezy, albo sama RUSKIE GNIOTSU NIE LAMIOTSU (Lada 2107) <diabełek> hahaha
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Postprzez Radex » 1 maja 2012, 21:40

ładnie żeś zarył :P będziesz miał nauczkę na przyszłość.
nie urwałeś jakiegoś łącznika stabilizatora? :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 23:24
Posty: 8982 (46/30)
Skąd: Zawiercie
Auto: Bunia

Postprzez KoRnFUN » 1 maja 2012, 21:59

oj ty umcyku taki wóóóóóóóóz i z takiego malego rowu nie wyjechal????
a tak serio to szkoda szkoda btw wodzierady nie az tak bardzo dalekoode mnie daj dokladny adresik to moze uda sie spotkac jakos w majowke
Dawid
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 13 sty 2009, 00:13
Posty: 2035 (9/10)
Skąd: EPA ....
Auto: 323F BA Z5-->KL 95r
626 GE KL 92r
323F BA BP 94r

Postprzez umcyk » 1 maja 2012, 22:42

Radex napisał(a):ładnie żeś zarył :P będziesz miał nauczkę na przyszłość.
nie urwałeś jakiegoś łącznika stabilizatora? :P

Chcialem dobrze, a wyszlo jak zwykle <glupek2>
delikatnie sie wsunalem, a pozniej po paru minutach oczekiwania na pomoc ziemia osunela sie spod kola i osiadla na dobre. Mam do wymiany gumy stabilizatora (juz zakupione :) ), ale nie mam jakos czasu albo mozliwosci zeby je wymienic

KoRnFUN napisał(a):oj ty umcyku taki wóóóóóóóóz i z takiego malego rowu nie wyjechal????
a tak serio to szkoda szkoda btw wodzierady nie az tak bardzo dalekoode mnie daj dokladny adresik to moze uda sie spotkac jakos w majowke

Maurycow ul. Sarnia
Ogr ma dzialke ode mnie DOSLOWNIE rzut kamieniem <faja>
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Postprzez mariusz323wgr » 1 maja 2012, 23:26

no to @umcyk pojechałeś po bańdzie :P nie wygląda to na akcję, z której furka by nie wyszła samodzielnie – dziwne :|
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 mar 2010, 19:13
Posty: 236
Skąd: Warszawa
Auto: 626 [GF] FS [85 kW] '00

Postprzez KoRnFUN » 1 maja 2012, 23:31

umcyk napisał(a):Maurycow ul. Sarnia
Ogr ma dzialke ode mnie DOSLOWNIE rzut kamieniem <faja>

mysle ze na jakiejs mapie znajde <lol> <lol>
Dawid
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 13 sty 2009, 00:13
Posty: 2035 (9/10)
Skąd: EPA ....
Auto: 323F BA Z5-->KL 95r
626 GE KL 92r
323F BA BP 94r

Postprzez umcyk » 2 maja 2012, 00:00

mariusz323wgr napisał(a):no to @umcyk pojechałeś po bańdzie :P nie wygląda to na akcję, z której furka by nie wyszła samodzielnie – dziwne :|

na ostatniej fotce widac ze wygrzebalem kolami podloze, a na drugiej widac ze leze brzuchem na ziemi. Niestety musialo byc szarpane

EDIT:
Cos pukalo, cos stukalo i sie okazalo :)
gumy stabilizatora tył :| zakupilem [GE4T-28-156] / 2 szt. = 36zl in ASO, dzisiaj wymienione i nastala cisza :] wymienilem sam i dzieki temu zaoszczedzilem 40-50zl :)
Przy okazji sprawdzilem dokladnie spod auta po ostatnich wiejskich wojazach i stweirdzilem ze jest <spoko>
Jeszcze tylko wymienic oleum, uszczelnic miske i zregenerowac zaciski z tylu i bedzie Pan zadowolony
SECOND EDIT:
jak wczesniej wspominalem zregenerowalem zaciski, przelalem plyn hamulcowy (mial juz 2 lata), uszczelniona micha i wymieniony olej i wszystkie filtry.
Teraz musze oganac szybe czolowa bo wola o pomste do nieba. Przy nastepnej Matki Boskiej Pienieznej zajme sie nia, bo pozniej na urlop i nie mam zamiaru sie meczyc z refleksami i brakiem widocznosci.
Teraz mam nadzieje ze to bedzie koniec wydatkow koniecznych i bede mogl spelniac swoje zachciewajki, aby kazdy nastepny kilometr sprawiaj jeszcze wiecej frajdy z jazdy <serduszka>

THIRD EDIT:

dzisiaj zostala zamontowana przednia szyba. Po konsultacjach ze znajomym "szybiarzem/sklarzem" :) zdecydowalem sie na PILKINGTONA. Slyszalem na forum, ale po fakcie ze sie szybko rysuja. Moze to ktos potwierdzic lub zaprzeczyc tej opinii.
Mam nadzieje ze dobrze zainwestowalem swoje pieniedze <oczy>
teraz musze wyglancowac auto na urlopik co by "tubylcy" z Mazur mnie nie wygonili <faja>
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Postprzez umcyk » 23 paź 2013, 21:42

uffff troche wody w rzece uplynelo zanim, na spokojnie moge usiasc i zaktualizowac pare rzeczy.
W sumie nie wiem od czego zaczac, ale sprobuje od hebli. Klocki spisywaly sie wysmienicie, ale po jakims czasie znowu zaczelo cos mnie niepokoic. Podjechalem do innego mechanika (mojego starego ) i okazalo sie, ze wbrew zapewnieniom mechaniora ktory regenerowal hamulce zrobiona byla tylko jedna strona z tylu ( zaplacilem za dwie). Skutkiem tego bylo przegrzanie tarcz i ich pokrzywienie. Ale to musialo poczekac bo przyszedl czas i trzeba bylo zaplacic OC i zrobic przeglad ( co i tak zrobilem na urlopie na mazurach bo mi sie daty pokielbasily ;) ).
Mazdziocha zjezdzila cale mazury i spisywala sie wysmienicie. Spalanie LPG na 1400km wynioslo srednio 9,3/100km <jupi>
Ale wszystko co dobre szybko sie konczy i czas bylo wracac.
Wyjechalem na delegacje i zrobil sie styczen 2013.
Zaczalem szukac zestawu do hamowania; wybor padl na zaciski z M6 do tego tarcze ZIMMERMAN i klocki TRW, na tyl wyladowaly tarcze TRW i klocki, zregenerowalem ponownie zaciski. Teraz przy hamowaniu odkleja sie twarz.
Przy 197 000 przebiegu nastapila kolejna zmiana smarowidla; tym razem wybor padl
na VALVOLINE MAX LIFE 10W40.
Na 198000 km spotkalem sie z naszym kolega Bannamin'em
Miejscowka super, jest mnostwo miejsca na ustawienie wszystkiego w instalacji lpg
CAM00150.jpg
CAM00151.jpg
CAM00152.jpg
CAM00153.jpg

Przyszedl czas na kosmetyke fury, bo troche ja zaposcilem. Wiec glinka Meguiar's w lapke i do dziela, po 2h pracy doklade mycie samochodu, potem twardy wosk Gold Class Carnauba Plus Premium Paste Wax na lakierek i mozolne polerowanie, a nas koniec politura Carplan na utrwalenie wosku.
Efekt wyszedl calkiem sympatyczny, w czym utweirdzilo mnie macanie swojego i Mirkowego pedzidla na ostatnim spocie :)
CAM00206.jpg
CAM00205.jpg
CAM00204.jpg

Na sierpniowym przegladzie jedyne co wyszlo to laczniki stabilizatora, po konsultacjach i opiniach z netu wybor padl na CTR-y i pukanie ustalo :)
Niedawno na liczniku pokazalo sie 203000km i nie moge sie nacieszyc autkiem <jupi>
Staram sie inwestowac w jak najlepsze czesci (na jakie w danej chwili moge sobie pozwolic ) i mam nadzieje ze przejedziemy z mazdziocha jeszcze duuuuuzo bezawaryjnych kilometrow, tak ja do tej pory.
Zdjecia tarcz i lacznikow gdzies przepilem, wiec sie nie pochwale.
Mam nadzieje ze teraz bede mogl na biezaco uzupelniac swoj profil. Dzieki za opinie i pozdrawiam
Ostatnio edytowano 14 lis 2013, 22:35 przez umcyk, łącznie edytowano 2 razy
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Postprzez rclmati » 12 lis 2013, 21:52

I gdzie te zdjęcia? :P Mój kuzyn ze swoją GFką był u Bannamina, Ty również więc na wiosnę chyba i ja się przejadę :)
Był X6 ,M6, A6 C6
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 kwi 2012, 22:21
Posty: 2760 (13/8)
Skąd: Łódź
Auto: Daewoo Matiz 00'
Audi A6 C7 12'
VW Polo 10'

Postprzez Kaszel91 » 13 lis 2013, 08:04

Zdjęcia możesz dodać np z pulpitu klikając nad miejscem w którym piszesz tekst posta w "ZAŁĄCZNIKI", tam wybierasz plik i "wgraj plik"

Zdjęcie wyskoczy pod postem :)
ew, możesz uzyć opcji wstaw w linii i dowolnie wybrać miejsce na zdjęcie, w tekście.
Mam nadzieję że nieco pomogłem <spoko>
"Jeżeli po zaparkowaniu auta pod domem nie obejrzysz się za nim idąc w kierunku domu, znaczy że wybrałeś nie to auto"Obrazek
"(...)A zapytany dlaczego Xedos, odpowiedział:
-Jak to dlaczego? A czy jest jakikolwiek inny wybór dla ludzi chcących poważnie wyglądać ?"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2013, 00:31
Posty: 1703 (1/8)
Skąd: Lublin
Auto: Xedos 6 2.0 V6 '93

Postprzez umcyk » 14 lis 2013, 22:58

Dzieki Panowie za pomoc !!
Wrzuconych pare fotek i mam nadzieje ze to teraz jakos wyglada <lol>
Ostatnio dosluchalem sie stukow w przednim zawieszeniu i wyglada mi na to ze gumy na wahaczach. Pamietam ze byly problemy z dostepem do tulei, ze trzeba bylo spawac punktowo zeby nie wylataly, jednak chcialbym tego uniknac (moze cos sie znajdzie).
Zastanawiam sie nad rozporka kielichow na przod, jednak mam obawy, ze po jej zamontowaniu zacznie mocniej cierpiec reszta zawiechy. poprawcie mnie jesli sie myle
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Postprzez umcyk » 19 lut 2015, 15:13

dluuuga przerwa byla, ale nie bede sie tlumaczyl :P tym razem

Stuki w zawieszeniu wyeliminowalem wymieniajac niemal cale przednie zawieszenie,bo ustawki co jakis czas z mechanikiem zaczely mnie denerwowac. Wpierw gumy stabilizatora do wymiany ( poszly ORI Mazda), potem koncowka drazka (wlecial LEMFORDER), pozniej znow zaczelo cos pukac, wiec wylecialy cale wahacze i wreszcie mam swiety spokoj. Po drodze wymienione standardowe czesci eksploatacyjne:
filtry KNECHT i MAN,olej VALVOLINE MAX LIFE 10W40 i latamy Madzia non stop.
Na zegarze minelo 208 000 jestem mega zadowolony.
Pozostaje tylko problem z ruda, ale na tylnych nadkolach, ranty drzwi tyl i pod maska na kielichu, ale to chyba na lato ogarne.
pozdrawiam i bezawaryjnosci zycze reszcie uzytkownikow
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Postprzez KoRnFUN » 19 lut 2015, 21:35

To fajnie ze mazda smiga
to moze znajdziesz chwile w niedziele na spota? skoro "latasz madzia non stop" ;)
Dawid
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 13 sty 2009, 00:13
Posty: 2035 (9/10)
Skąd: EPA ....
Auto: 323F BA Z5-->KL 95r
626 GE KL 92r
323F BA BP 94r

Postprzez umcyk » 19 lut 2015, 21:47

ja juz tak wylecialem z obiegu ze nawet nie wiem gdzie co i jak szukac, ale jak cos to chetnie sie zjawie, jak mnie nic nie zblokuje. pozdrawiam
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy