Mazda MX-6 GE FS

GF / GW / GE / CA / GD / GV / GC / CB

Postprzez Loczek » 5 wrz 2007, 16:10

Sliczne autko, oby sie dobrze sprawowało :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 sty 2006, 17:30
Posty: 2112
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Auto: Bezawaryjne i Niebite

Postprzez qbass » 5 wrz 2007, 16:20

marcinkosky napisał(a):Romek to bardzo "fajna" masz zone skoro leci na samochod....

To samo moja panna powiedziała :P Ale Romek sobie zapewne żartował :P
Sprzedam sporo części do MX-6/626 GE KL :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 kwi 2007, 10:39
Posty: 1021 (0/2)
Skąd: Sokołów Podlaski
Auto: MX-6 GE KL

Postprzez Marco7 » 5 wrz 2007, 17:24

Chyba mi gdzies smignales :) , fajny 'wegorz' :P
RX-8 SP Titanium Grey Aero Kit :: Borla :: Greddy Air Diversion Panel :: Agency Power Pulley :: Tokico D-Spec Shocks + Tanabe GF Springs :: Racing Beat Endlinks ::
"A car can be a tool but it can also be so much more. It can be a heart-starter, it can be a drug, it can be a piece of art and it can stir your soul..." J. Clarkson
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 paź 2006, 00:08
Posty: 707 (0/1)
Skąd: Gdynia
Auto: RX-8

Postprzez pawelMX6 » 5 wrz 2007, 18:44

Moze byc bo druga MX-6, czerwona, jaka bylas kiedys w Gdyni dawno juz nie widziana – byc moze moja to jedyna czerwona tutaj :) Niebieska jeszcze widzialem z miesiac temu na chyba Puckich tablicach. A Ciebie to juz widzialem i slyszalem dobre kilka razy – zawsze ciary Panie :D <list> Raz mialem okazje uslyszec jak sie pozadnie wkreciles ;) <list>

ok, wracam do polerki obramowek halogenow ;P

ps. tak mi kiedys 'kumpel' pomagal polerowac A-grupowa glowice do malca <lol> <lol> <lol>
Obrazek


EDIT:
Ramki wypolerowane (fotki gotowych na pierwszej stronie) i juz wlozone w zderzak. Przy okazji wywalilem zolte wkladki w halogenach i teraz pieknie swieca na bialo :D Dwie pieczenie na jednym ogniu ;P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sie 2007, 22:10
Posty: 2050 (0/1)
Skąd: Gdynia

Postprzez Marco7 » 6 wrz 2007, 00:42

pawelMX6 napisał(a):Moze byc bo druga MX-6, czerwona, jaka bylas kiedys w Gdyni dawno juz nie widziana – byc moze moja to jedyna czerwona tutaj :) Niebieska jeszcze widzialem z miesiac temu na chyba Puckich tablicach. A Ciebie to juz widzialem i slyszalem dobre kilka razy – zawsze ciary Panie :D <list> Raz mialem okazje uslyszec jak sie pozadnie wkreciles ;) <list>

ok, wracam do polerki obramowek halogenow ;P

ps. tak mi kiedys 'kumpel' pomagal polerowac A-grupowa glowice do malca <lol> <lol> <lol>
Obrazek


EDIT:
Ramki wypolerowane (fotki gotowych na pierwszej stronie) i juz wlozone w zderzak. Przy okazji wywalilem zolte wkladki w halogenach i teraz pieknie swieca na bialo :D Dwie pieczenie na jednym ogniu ;P


Hehehe milo slyszec :) , a gdzie Ty byles ze Cie wtedy nie widzialem ;) , na drugi raz mrygnij dlugimi to sobie pogawedzimy troche :) . W PL bede dopiero raczej w grudniu :( , na zimowkach bede smigal :D
RX-8 SP Titanium Grey Aero Kit :: Borla :: Greddy Air Diversion Panel :: Agency Power Pulley :: Tokico D-Spec Shocks + Tanabe GF Springs :: Racing Beat Endlinks ::
"A car can be a tool but it can also be so much more. It can be a heart-starter, it can be a drug, it can be a piece of art and it can stir your soul..." J. Clarkson
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 paź 2006, 00:08
Posty: 707 (0/1)
Skąd: Gdynia
Auto: RX-8

Postprzez MadziaForever » 7 wrz 2007, 22:48

Dbasz o samochód to ładnie <głaszcze> :] A tak poważnie... dysponowaliśmy chyba podobną gotówką przy zakupie auta.. i jak na te kase i lata samochodu FS to [jakie?] założenie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2007, 17:55
Posty: 574
Skąd: Pisz
Auto: 626 GEA 2,0 DOHC

Postprzez pawelMX6 » 14 wrz 2007, 19:47

Pytanie czym się różnią obrazki <jupi>

PRZED:
Obrazek

PO:
Obrazek
Ostatnio edytowano 25 lut 2009, 16:14 przez pawelMX6, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sie 2007, 22:10
Posty: 2050 (0/1)
Skąd: Gdynia

Postprzez letkoletki » 14 wrz 2007, 20:12

Hmm... widzę, że ktoś "podpitolił" mój pomysł z tablicą rej. :P :D <lol>
Nie liczy się cel, liczy się podróż...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 mar 2006, 17:18
Posty: 613
Skąd: Bydgoszcz | Włocławek

Postprzez promyczek001 » 15 wrz 2007, 09:55

Zarówki sa inne w kierunkacha a i na jednej z fot niemasz ramki na halogenie :]
Mercedes SLK kompressor
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 kwi 2006, 11:02
Posty: 349
Skąd: Warszaweczka
Auto: Mercedes SLK

Postprzez Loczek » 15 wrz 2007, 22:53

Wyciagnoiłes oranz z kierunków :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 sty 2006, 17:30
Posty: 2112
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Auto: Bezawaryjne i Niebite

Postprzez pawelMX6 » 17 wrz 2007, 22:17

letkoletki kwadratowa tablica ROX :D

a co do fot to zalozylem tylko seryjne obramowki halogenow i wyjalem z nich zolta wkladke :P

EDIT:
Taki jest plan na wiosne – Momo Corse:
Obrazek

moze byc?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sie 2007, 22:10
Posty: 2050 (0/1)
Skąd: Gdynia

Postprzez Lukas007 » 26 wrz 2007, 14:34

moze byc?


Moim zdaniem do czerwonego auta dobrze pasowały by białe felgi i zaciski w kolor nadwozia
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 wrz 2007, 20:35
Posty: 1487 (0/1)
Skąd: Biłgoraj / Kraków
Auto: Ford Probe GT F2T
Volvo V40 2.0 T4
Audi A6 C4 AFC quattro

Postprzez pawelMX6 » 29 wrz 2007, 13:00

Biale jak juz to tylko do rajdowki a takich planow co do MX'a nie mam :P Na rajdowkach juz sie wyzylem, wiec teraz musi byc lans-felga :D Zaciski jak najbardziej – sie pomaluje.

Wczoraj zalozylem ori spojler na klapie i powiem szczerze, ze... zmieniam zdanie: MX-6 tylko i wylacznie ZE spojlerem! :] <list> No i idzie do mnie pierwsza czesc wydechu od El-teca, po wyplacie kolejne fragmenty i jeszcze w tym roku zamykam sie w garazu i skladam sobie wydeszek ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sie 2007, 22:10
Posty: 2050 (0/1)
Skąd: Gdynia

Postprzez MadziaForever » 1 paź 2007, 21:31

żuć fote ze spojlerem :D jak to sie montuje w mx6?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2007, 17:55
Posty: 574
Skąd: Pisz
Auto: 626 GEA 2,0 DOHC

Postprzez pawelMX6 » 1 paź 2007, 21:51

Jakas sesje zrobie jutro po pracy bo spojler musze oddac do lakiernika, moje lakierowanie nie wyszlo dobrze bo lakier niby oryginalny ale ma inny odcien, siakis taki pomaranczowy.... Jutro oddaje do znajomego zakladu i bedzie profi dobrany z klapki i psikniety normalnie. Montuje sie na sruby – jak wiercilem [jaka?] klape to prawie beczalem <lol> ale jak zalozylem spojler to mi przeszlo ;) Masz 6 srub, na stale w spojlerze – dwie na srodku i po dwie na bokach, przykrecane od spodu oczywiscie.

ps. mam juz w domku pierwszy element nowego wydechu – kata metalowego z kwasowki, sr. wyjscia-wejscia 55mm. W przyszlym miesiacu dobieram kolejne elementy (oprocz barana narazie) i zamykam sie w garazu ze spawarka :D

EDIT:
Kolejne zmiany – wykrecilem chyba wszyskie srubki, nakretki, blaszki itp. z komory i wszystko poszlo do kapieli w odrdzewiaczu lub zostalo zmienione na nowe :D Zrobilem nowe blaszki z nierdzewki przy wlocie dolotu bo stare to juz sie rozpadaly od rdzy. Pokrywa juz prawie cala wypolerowana – brakuje tylko ostatniego szlifu na mega polysk. A i zamek maski silnika tez dostal sie pod kwasny prysznic i wyglada teraz jak nowy <jupi> :D
Spojler odbieram jednak dzisiaj bo wczoraj nie wysechl jeszcze dobrze, wiec sesja dzisiaj :D
Ostatnio edytowano 7 paź 2007, 16:23 przez pawelMX6, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sie 2007, 22:10
Posty: 2050 (0/1)
Skąd: Gdynia

Postprzez MadziaForever » 5 paź 2007, 22:22

Jakimi gradacjami papieru jechałeś obudowe silnika?
Wziełem od Smirnoffa uszczelke pod pokrywe... myślisz że lepiej polerować zdjętą pokrywe, czy na silniku? jak robiłeś?
A no i czy kolektor dolorowy też? niewiem czy to by dobrze wyglądało bo tam te rurki od paliwa na dolocie leżą...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2007, 17:55
Posty: 574
Skąd: Pisz
Auto: 626 GEA 2,0 DOHC

Postprzez pawelMX6 » 5 paź 2007, 22:27

Polerowalem zdjeta bo jest ciezko kurcze dojsc wszedzie, do kazdego wklebienia i opierac sie o przod auta... Po zdjeciu duuuzo latwiej sie polerowalo, wiekszosc recznie, czesc tylko listkami sciernymi na wiertarce – glownie to plaskie miejsce gdzie sa napisy. Najpierw jechalem papierem 300 zeby zjechac caly nalot i dostac sie do czystego alu, potem 500 a na koniec wodny 1000. Na tym pozostalem bo rece mi zwiedly ale mam przygotowany wodny 2000 i tym dokoncze w niedziele.

Kolektor tez bede robil razem z obrobka kanalow ale to za tydzien.

Mialem dzisiaj robic sesje ale auto nie wypolerowane, wiec nie bede blazenady robil :P Jutro przetre i pocykam fotki <list>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sie 2007, 22:10
Posty: 2050 (0/1)
Skąd: Gdynia

Postprzez Boris86 » 6 paź 2007, 01:16

Bardzo lubie takie podejście do autka... Brawo
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 gru 2004, 00:03
Posty: 1154 (0/5)
Skąd: Łódź
Auto: 323 BG KL V6
RX-8 Pandem v12
RX-8 RB25DET Neo
RX-8 R3
300ZX Strosek
Viper GTS
Cuda TT
Crossfire SRT6
Corvette C5
E30 325cabrio, E39 523

Postprzez MadziaForever » 6 paź 2007, 12:24

Wchodzisz mi na ambicje :P Ja se na efekt końcowy wodny tysiąc przygotowałem.. mówisz że to jeszcze nie to co tygrysy lubią najbardziej ;)
Ja sie zaczne grzebać jak uszczelka pokrywy do mnie przyjdzie, bo troche za mało czasu mam dla madzi.. za mało niż bym chciał :D
Myśle o tym SS na skrzynie <diabełek> to była by pierwsza 626 z tym wynalazkiem <diabełek> ..bo skrzynie zmieniłem na nowszą i już mi na drugim biegu synchro nieprzyjemnie chodzi :( Ten SS podobno ułatwia wrzucanie wstecznego.. A że na wstecznym niema synchro.. wniosek może być tylko jeden.. Może Pomoże <czarodziej> Dużo z tym roboty?

Paweł jeszcze pytanie o ten plastikowy [tiiit] na pokrywie zaworów pośrodku.. to sie odpina, odkręca, wyciąga?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2007, 17:55
Posty: 574
Skąd: Pisz
Auto: 626 GEA 2,0 DOHC

Postprzez pawelMX6 » 7 paź 2007, 15:49

Wyciagasz tylko. A co do SS to wszystko mi zajelo ok. 1 godz. – najwiecej problemow mialem z wyjeciem zawleczki. Jak zbijesz kulke w dol to nie szlfij za duzo drazka tylko liznij lekko bo tam praktycznie nie ma roznicy w srednicy. Na koniec walnalem dwa spawy – jeden od dolu i jeden od gory kulki tak dla pewnosci. Po zlozeniu wszystkiego pozadnie nasmarowalem wszystko i wlozylem do auta.
Ostatnio edytowano 25 lut 2009, 16:15 przez pawelMX6, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sie 2007, 22:10
Posty: 2050 (0/1)
Skąd: Gdynia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Riki i 7 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy