Mazda Millenia S TA KJ '01 2.3L V6 24V

TA / HD / HC / HB

Postprzez Mev » 5 sie 2007, 22:26

A wiele taka przyjemność kosztowała? (te lusterka w chromie)
f*ck
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2005, 14:16
Posty: 5791 (0/3)
Skąd: Piła
Auto: Mercedes CLS '18
Range Rover Sport
Fiat 500

Postprzez zombi82 » 5 sie 2007, 22:33

voytecku napisał(a):Mi w miescie pali od 13l, na trasie od 9l.

a jestes kierowca przepisowym czy nagminnie je lamiesz bo ja niestety je lamie i to bardzo
TRANSPORT SAMOCHODÓW OSOBOWYCH ORAZ BUSOW (KRAJ I SWIAT) 504-958-952
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 8 paź 2006, 14:29
Posty: 14

Postprzez voytecku » 5 sie 2007, 22:40

Mev napisał(a):A wiele taka przyjemność kosztowała? (te lusterka w chromie)

Zabawa zaczyna sie od lusterek z nowym ksztaltem, bez tego nie da rady nic zamontowac.

zombi82 napisał(a):a jestes kierowca przepisowym czy nagminnie je lamiesz bo ja niestety je lamie i to bardzo

Lubie rozkoszowac sie jazda, ale czasem jak przyspieszasz, to tak przyjemnie wgniata w fotel i kazda prosta staje sie za krotka, a pokonywanie zakretow to prawdziwa przyjemnosc – trzyma sie drogi jak przyklejona :)

Te wartosci nie zmieniaja sie drastycznie, nawet jesli mocno cisniesz, w granicach +1-2l.

Pozdrawiam,
voytecku.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sty 2005, 22:00
Posty: 1452 (0/5)
Skąd: Warszawa
Auto: Fiat Stilo

Postprzez zombi82 » 5 sie 2007, 22:43

hmmmmmmm to przyjemnie slyszec taka informacje :D dzieki wielkie i zyczem milej jazdy tym cudem
TRANSPORT SAMOCHODÓW OSOBOWYCH ORAZ BUSOW (KRAJ I SWIAT) 504-958-952
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 8 paź 2006, 14:29
Posty: 14

Postprzez TYNIO » 6 sie 2007, 14:31

Co tu dużo gadać jest piękna i tyle.
Pozdrawiam.
MAZDA to jest jazda
Forumowicz
 
Od: 22 paź 2006, 22:07
Posty: 126 (0/1)
Skąd: OLSZTYN
Auto: xedos 9 2.5l KL

Postprzez Reagan » 13 sie 2007, 10:09

voytecku moja opinię znasz – jest przepiękna <list> To auto nie mogło trafić lepiej. Najbardziej zazdroszcze Ci silnika ;) No i napisz jak po serwisie u Wieśka auto sie sprawuje.

A Puchaty czekał i czekał aż ją pokażesz, aż wkońcu zrezygnował z członkostwa <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2005, 16:39
Posty: 127
Skąd: Legionowo
Auto: millenia KL

Postprzez voytecku » 13 sie 2007, 21:39

Reagan napisał(a):voytecku moja opinię znasz – jest przepiękna list To auto nie mogło trafić lepiej

Bardzo milo mi, ze tak uwazasz :)

Reagan napisał(a):Najbardziej zazdroszcze Ci silnika

Chodzi jak marzenie, a kick-downy to tak jak wejscie w inny wymiar :)

Reagan napisał(a):No i napisz jak po serwisie u Wieśka auto sie sprawuje.

Autko dosc dlugo siedzialo u Wieska, ale w nagrode sam Ekspert zajmowal sie silnikiem, a do tego millenia dostala duzo nowych czesci :) Podejrzewam, ze tak wlasnie sprawowaly sie millenie po wyjechaniu z fabryki :) To niesamowite, ze w trasie juz nie musze sie martwic o spalanie oleju:)

A moja po kilku modyfikacjach spisuje sie jeszcze lepiej niz ta fabryczna. Jednak nowe hamulce i zawieszenie robia swoje, autko trzyma sie drogi jak przyspawane i hamuje doslownie w miejscu.

Niedlugo znow wybieram sie do Wieska, aby dokonczyc dziela :)

Pozdrawiam,
voytecku.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sty 2005, 22:00
Posty: 1452 (0/5)
Skąd: Warszawa
Auto: Fiat Stilo

Postprzez Puhcio » 14 sie 2007, 22:34

Phi, millenia jak millenia ... :P Straszne padło.

Reagan napisał(a):A Puchaty czekał i czekał aż ją pokażesz, aż wkońcu zrezygnował z członkostwa


Spoko, spoko. Cały czas wszystko nadzoruję. ;)

***

Millenia jest piękna, mody są przeprowadzane pod moim czujnym okiem i doradztwem ;)
Brakuje felg, ale rozumiem, ze intensywnie poszukujesz ....

Ps. Mam nadzieje, że za niedługo odbędzie się umówiony wyścig Millenia 2.3 Miller vs. C70 2.3 T5. Zapowiada się ciekawie ... :D
Pozdrawiam,
Paweł
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 sty 2005, 17:08
Posty: 2553
Skąd: Katowice
Auto: Volvo S70 2.5 A/T LPG

Postprzez voytecku » 14 sie 2007, 22:41

Puhcio napisał(a):Phi, millenia jak millenia ... język Straszne padło.

Ja Ci dam... :)

Puhcio napisał(a):Millenia jest piękna, mody są przeprowadzane pod moim czujnym okiem i doradztwem oczko
Brakuje felg, ale rozumiem, ze intensywnie poszukujesz ....

Ale lusterka odradzales :) Niedlugo bedzie jeszcze kilka modyfikacji, ktore tylko moja millenia bedzie miala :)

Felgi niedlugo powinny byc, jednak beda 17" :) Prawdopodobnie takie jak w mazdzie6, ale te zwykle, a nie przekrecone.

Puhcio napisał(a):Ps. Mam nadzieje, że za niedługo odbędzie się umówiony wyścig Millenia 2.3 Miller vs. C70 2.3 T5. Zapowiada się ciekawie ...

Oczywiscie, juz nie moge sie doczekac :) Hamulce wiem, ze sa super, teraz trzeba sprawdzic silnik :)

Pozdrawiam,
voytecku.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sty 2005, 22:00
Posty: 1452 (0/5)
Skąd: Warszawa
Auto: Fiat Stilo

Postprzez Puhcio » 14 sie 2007, 22:51

voytecku napisał(a):Felgi niedlugo powinny byc, jednak beda 17" usmiech Prawdopodobnie takie jak w mazdzie6, ale te zwykle, a nie przekrecone.


Nawet tego nie rób ! Mają być 17" chromy z Milleni S. I kropka.

Obrazek
Pozdrawiam,
Paweł
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 sty 2005, 17:08
Posty: 2553
Skąd: Katowice
Auto: Volvo S70 2.5 A/T LPG

Postprzez Maximus_DM » 14 sie 2007, 23:20

Kurcze nie wiedziałem, że Mazda robi takie fajne limuzyny.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 14 sie 2007, 10:06
Posty: 12
Auto: FF MK3 1,4 '91

Postprzez voytecku » 15 sie 2007, 00:10

Puhcio napisał(a):Nawet tego nie rób ! Mają być 17" chromy z Milleni S. I kropka.

Strasznie trudno je dostac :) To juz nie robi sie konsultacja, a dyktatura ;)

A co powiesz na takie? Moim zdaniem tez sa ladne, a do tego chromy :)

Obrazek

Maximus_DM napisał(a):mus_DM"]Kurcze nie wiedziałem, że Mazda robi takie fajne limuzyny.

Niestety juz nie robi:( Ale autko jest fantastyczne :)

Pozdrawiam,
voytecku.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sty 2005, 22:00
Posty: 1452 (0/5)
Skąd: Warszawa
Auto: Fiat Stilo

Postprzez Puhcio » 15 sie 2007, 09:51

To wypolerowane 17" z mazdy 6 .. tak wyglądają.

Są spoko, było kilka X9 na tych felgach. Jednak moim zdaniem felgi od milleni ładniej pasują i mają lepsze ET, te od mazdy 6 wchodzą do środka.
Pozdrawiam,
Paweł
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 sty 2005, 17:08
Posty: 2553
Skąd: Katowice
Auto: Volvo S70 2.5 A/T LPG

Postprzez zombi82 » 15 sie 2007, 10:00

no prosze wygladaja kozacko ale musisz wsadzic je na autko i wtedy bedzie prawdziwy efekt i sie zobaczy co z tym ET :)
TRANSPORT SAMOCHODÓW OSOBOWYCH ORAZ BUSOW (KRAJ I SWIAT) 504-958-952
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 8 paź 2006, 14:29
Posty: 14

Postprzez voytecku » 16 sie 2007, 18:18

Puhcio napisał(a):To wypolerowane 17" z mazdy 6 .. tak wyglądają.

Czyli jak?:) Najwazniejsze, ze sa chromowane, bez tego nie interesowalbym sie nimi.

Puhcio napisał(a):Są spoko, było kilka X9 na tych felgach. Jednak moim zdaniem felgi od milleni ładniej pasują i mają lepsze ET, te od mazdy 6 wchodzą do środka.

Mozna dolozyc wheel spacers :)

zombi82 napisał(a):no prosze wygladaja kozacko ale musisz wsadzic je na autko i wtedy bedzie prawdziwy efekt i sie zobaczy co z tym ET

Jest tylko pewien problem. One sa jakies 11Kkm ode mnie i zeby zobaczyc jak wygladaja, musze je kupic :)

Pozdrawiam,
voytecku.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sty 2005, 22:00
Posty: 1452 (0/5)
Skąd: Warszawa
Auto: Fiat Stilo

Postprzez jacobs » 16 sie 2007, 18:28

voytecku napisał(a):Czyli jak? Najwazniejsze, ze sa chromowane, bez tego nie interesowalbym sie nimi.

chromowane czy polerowane?
If you’re in control, you’re not going fast enough.
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2005, 13:31
Posty: 3108 (6/27)
Skąd: WWA

Postprzez Globy » 16 sie 2007, 22:23

Bardzo sie ciesze, ze Millenia zadebiutowala w NM! Na fotach wyglada zupelnie jak z innego swiata, o Jej linii rozpisywalem sie juz nie raz... Te wszystkie wysmakowane detale winduja wyrafinowanie designu do najwyzszej polki. Kolor niczym krysztalowy atrament, ach. I mnie wyjatkowo fabryczne felgi rowniez sie calkiem podobaja, chociaz zgadzam sie z Puhciem – jesli zmieniac, to na ori od ciut nowszej S-ki albo 6-ki.

Gratuluje, bo wiem, ze ten egzemplarz jest maksymalnie wypieszczony i sprawny – a rozplywam sie w wyobrazni jazdy takim... Wiem, jakie srodki potrzebne sa do utrzymania takiego stanu, ale tez wielkie serce <list>
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez voytecku » 18 sie 2007, 09:27

jacobs napisał(a):chromowane czy polerowane?

W ogloszeniu bylo napisane chrome painted.

Globy napisał(a):Te wszystkie wysmakowane detale winduja wyrafinowanie designu do najwyzszej polki

A u mnie jest duzo takich detali, ktorych millenie z tego rocznika nie maja, ani nawet te nowsze :) I tych detali wciaz przybywa :)

Globy napisał(a):jesli zmieniac, to na ori od ciut nowszej S-ki albo 6-ki.

Caly czas sie waham, ale w Polsce nie dostane ori od S-ki w dobrym stanie, a koszt felg+transport to kosmos, ok. 400$/szt.

Globy napisał(a):Gratuluje, bo wiem, ze ten egzemplarz jest maksymalnie wypieszczony i sprawny

Silnik, zawieszenie, hamulce – wszystko jakby niedawno wyjechalo z fabryki ;) Ale najbardziej i tak jestem zadowolony z ukladu hamulcowego :)

Globy napisał(a):a rozplywam sie w wyobrazni jazdy takim...

Jednym slowem: fantastycznie :)

Globy napisał(a):Wiem, jakie srodki potrzebne sa do utrzymania takiego stanu, ale tez wielkie serce

Nawet nie takie duze, po prostu trzeba szukac tanich czesci :) To drugie i cierpliwosc w szukaniu jest wazniejsze.

Globy,
bardzo dziekuje i ciesze sie, ze moje autko podoba sie samemu Prezesowi :)

Pozdrawiam,
voytecku.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sty 2005, 22:00
Posty: 1452 (0/5)
Skąd: Warszawa
Auto: Fiat Stilo

Postprzez Globy » 18 sie 2007, 14:20

voytecku napisał(a):bardzo dziekuje i ciesze sie, ze moje autko podoba sie samemu Prezesowi

Och... Ci, ktorzy mieli okazje poznac mnie blizej, znaja moje miekkie serce do wyjatkowych aut – dlatego moge powiedziec, ze prawie sie zakochalem! Czekamy na wiecej fotek <faja>
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez voytecku » 19 sie 2007, 10:35

Globy napisał(a):Czekamy na wiecej fotek

Wiecej fotek bedzie, gdy zakoncze wszystkie prace na poczatku wrzesnia. Pozostalo jeszcze troche detali do wykonczenia we wnetrzu i kilka "bajerow" do zamontowania :)

Pozdrawiam,
voytecku.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 sty 2005, 22:00
Posty: 1452 (0/5)
Skąd: Warszawa
Auto: Fiat Stilo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy