Wrażenia po Zlocie Wrocław 2012

29-30 września 2012 r.

Postprzez tornado6 » 30 wrz 2012, 19:21

Serdecznie wszystkim dziękuje klubowiczom za fajna zabawę no i Mirkowi że wzioł mnie na pilota...To był mój pierwszy zlot i pierwsze przejazdy po torze Świetna impreza i będzie co wspominać następnym razem przyjadę swoją Madzią

A hamowanie przed ścianą z wody <spoko> <spoko> świetne
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 maja 2012, 16:55
Posty: 129 (1/2)
Skąd: Bielsko-Biała / Cz-Dz
Auto: Quattro
Outlander 01T4x4
mazda Bj 2.0 sportive
mazda 323f Ba 1.5 96r

Postprzez SiN4don » 30 wrz 2012, 19:26

Było świetnie. Nie poznałem wszystkich co prawda, ale parę osób już tak :D Będą kolejne zloty to będę miał czas na poznawanie reszty :D

Dzięki za extra zabawę, teraz wiemy trochę bardziej na co naszą M3 stać w odpowiednich warunkach ;)

Początkowo mieliśmy wracać zaraz po torze do domku, ale plany w ostatnich paru dniach się zmieniły i zostaliśmy we Wrocku do niedzieli. Szkoda, że nie wiedzieliśmy o tym wcześniej to zostalibyśmy z Wami na imprezie wieczornej... :(

Teraz czekamy na następny zlocik :D
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing...

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 kwi 2011, 09:32
Posty: 429 (1/1)
Skąd: Wlkp
Auto: Mazda 3 BK Y6 '04 Hatchback
Golf MK 7,5 1.4TSI '18

Postprzez rclmati » 30 wrz 2012, 20:17

Było super, mimo małej ilości osób i tak chętnie będę wspominał Wrocław. Mam nadzieje, że zawitam na dolny śląsk jeszcze nie raz :)

Speed, nie denerwuj mnie bo z chęcią bym został <zawstydzony> Btw super zdjęcie !
Był X6 ,M6, A6 C6
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 kwi 2012, 22:21
Posty: 2760 (13/8)
Skąd: Łódź
Auto: Daewoo Matiz 00'
Audi A6 C7 12'
VW Polo 10'

Postprzez Ania_TM » 30 wrz 2012, 20:22

o co pogoda <faja>
malinowo <serduszka>
Ania_TM
 

Postprzez Fasola » 30 wrz 2012, 21:22

Ja od 18.00 w domku, wcześniej musiałem szlachte porozwozic do domów. Było przednio jak zawsze. Dziękuję wszystkim za super zabawe, Pawciowi za video czat :D. Padł też nowy rekord w wlkp, 2,5 litra gorzaly w 2,5 godziny, potem padlem ja.....
Dziękuję organizatorom za możliwość katowania mojego kombi na tak świetnym torze.

@tapatalk@
Fasola
 

Postprzez reyman » 30 wrz 2012, 21:50

mój trzeci zlot z kolei i na pewno nie ostatni. włocławek dotarł bez przygód do domu około 15:30 po smacznym śniadanku (grzanki do żurku – bajka :D )
generalnie jestem b. zadowolony, choć jak już się rozgrzałem na torze, to był właściwie koniec, więc pozostaje pewien niedosyt. a przez to, że jeżdżę mx-em na prawdę od święta, to tym bardziej lubię porządnie skatować auto <diabełek>
dziękuję bardzo wszystkim i do zobaczenia na kolejnym zlocie ! :)


btw

Fasola napisał(a):Padł też nowy rekord w wlkp, 2,5 litra gorzaly w 2,5 godziny, potem padlem ja.....


ja po takiej ilości bym zmarł ! :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 kwi 2010, 10:17
Posty: 132
Skąd: Włocławek
Auto: było: mx-3 B6 '92
jest: mx-3 K8 '97

Postprzez Szyna » 30 wrz 2012, 21:57

To i ja podziękuje za odrobinę zamętu :P Za możliwość jazdy bokiem moja 626 (mam nadzieje ze są jakieś zdjęcia jak podpieram się lusterkami na zakrętach <lol> ) No i ogólnie wszystkim za miły klimat i zacięta rywalizacje :)
Capazo tez dziękuje za nagrody :D
Pozdrawiam.
To, co łatwe, nie prowadzi do niczego.
GD – Generacja Doskonała
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 20 lut 2008, 21:59
Posty: 3350 (89/158)
Skąd: Krotoszyn
Auto: Mazda 626 GD 2.0i 90 km '92r + LPG

Postprzez ravo » 30 wrz 2012, 22:49

No i na mnie kolej ... )

Czemu wszyscy byli tak wcześnie ? <nie powiem> teraz to może już jest śmiesznie ale myślałem, że dostanę zawału. I że zaraz ktoś się bardzo zdenerwuje. Jeszcze raz przepraszam wszystkich. Mam nadzieję, że zwiedzanie pięknego Wrocławia choć trochę poprawiło Wam humory.
Jeśli chodzi o jazdę na torze chyba wszyscy byli zadowoleni, można było wyszaleć się do woli i jak zwykle dużo nauczyć. Ośrodek i jedzenie też jak najbardziej ok :) i nawet kierownik nas polubił. Tylko czemu nas tak mało ?

Co złego to nie ja <diabełek> i do zobaczenia na kolejnym zlocie.

p.s ADHD dzięki, jesteś wielki :)
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez faraon » 1 paź 2012, 06:31

Bry z rana.
Zlot mimo małych defektów zaliczam do udanych. Zwiedzanie Wrocka było oki i nawet przewodnik w miare,ale było widać, że dopiero zaczyna. Choć nie ukrywam ze po tej wycieczce moj biedny kregosłup odmawiał posłuszeństwa.Co do Zlotu nie zawsze wyjdzie wszystko jak się chce.Dziekuje wszystkim za spotkanie.Miło było znów zobaczyć wasze mordki. I pamietajcie temu chudemu mąki nie dawać :D
P.S ravo dlaczego ja nie dostałem identyfikatora <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 mar 2007, 18:45
Posty: 3080 (0/2)
Auto: Mazdolot Gh RF
Mitowisi Carisma

Postprzez GRU » 1 paź 2012, 08:19

Powitać :)

Również podziękowania od Gru – było parę nie dociągnięć ale to się zdarza ;) Komuś trzeba kupić zegarek z datownikiem :) Ravo jak to zrobiłes powiedz mi :P :P ale co tam zwiedzanie Wrocławie spoko, tylko tak mnie nogi bolą że masakra dawno tyle nie chodziłem.

Podziękowania dla Krzysia ( właściciela ośrodka ) za żurek do śniadania :D :D dawno nie widziałek tak dużej ilośći ośób na śniadaniu :) :D Widok fariego który odkręca ( na śniadanie ) butelkę w której zostawiliśmy końcówkę bezcenny !! hahaha

Fasola dzięki za szczęśliwą podróż :)

Mam nadzieję że wszyscy byli zadowolenie Pozdrawiam :)
GRU
 

Postprzez faraon » 1 paź 2012, 08:25

GRU napisał(a): Widok fariego który odkręca ( na śniadanie ) butelkę w której zostawiliśmy końcówkę bezcenny !! hahaha

Żeby nie było że WLKP coś zostawia :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 mar 2007, 18:45
Posty: 3080 (0/2)
Auto: Mazdolot Gh RF
Mitowisi Carisma

Postprzez ravo » 1 paź 2012, 08:43

faraon napisał(a):P.S ravo dlaczego ja nie dostałem identyfikatora

dobra jak mam to wynagrodzić :P ?
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez GRU » 1 paź 2012, 08:48

500zł. chyba załatwi sprawę :P :P
GRU
 

Postprzez brii » 1 paź 2012, 09:05

Cóż można powiedzieć – do zobaczenia za rok na kolejnym miłym zlocie we Wrocławiu :)
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Ania_TM » 1 paź 2012, 09:10

brii napisał(a):Cóż można powiedzieć – do zobaczenia za rok na kolejnym miłym zlocie we Wrocławiu :)


Dokładnie! <spoko> <jupi>
Ania_TM
 

Postprzez Mirek » 1 paź 2012, 20:49

Witam wszystkich,

dziękuję za wspólną zabawę na torze i świetną atmosferę również poza nim.
Z jednej strony szkoda, że było tak mało osób, ale dzięki temu łatwiej udało się ogarnąć powstały z rana zamęt. lampart dzięki za pilotaż na CB nie sądziłem że uda nam się przejechać całą kolumną przez Wrocław nie gubiąc nikogo po drodze, ale daliśmy radę. Zwiedzanie Wrocławia w ofercie "last minute" było chyba specjalnie dla tych, którzy nie mogli zostać do niedzieli hahaha

Pogoda w sam raz, ciepło rano – tak więc zwiedzanie się udało i mieliśmy możliwość pojeździć po suchym torze, a jak już wszyscy się z nim dobrze zapoznali i zaczęło padać była okazja sprawdzić w kontrolowanych warunkach gdzie są granice możliwości nasze i naszych samochodów. Choć wieczorem to miałem wrażenie że emocje już opadły i większość odpuściła troszkę ;) Może oprócz kolegów którzy raz po raz wypadali z trasy białym subarakiem z SJS hahaha
Pierwszy raz miałem możliwość wypróbować siebie i 6-kę na torze, jest dokumentacja filmowa to teraz można analizować swoje błędy. Jak to ogarnę wstawię filmik instruktażowy jak nie należy trzymać rąk na kierownicy ;)

Tak jak łodzka ekipa warunki powrotu mieliśmy nieciekawe, aż za Opole cały czas opady, potem trochę popuściło, dojechaliśmy razem z tornado6 szczęśliwie (i ekonomicznie ;) na Podbeskidzie. shadoow dzięki za towarzystwo w drodze powrotnej.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników imprezy i dziękuję organizatorom za możliwość bycia tam z Wami. Było bardzo sympatycznie i mam nadzieję, że za rok będziemy mieli okazję znów spotkać się we Wrocławiu – oby w liczniejszej ekipie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 kwi 2007, 22:55
Posty: 1404 (1/22)
Skąd: Żywiec / Kraków
Auto: Mazda 3 BM '14 / 3 BL '09 / 6 GG '02
były:
Mazda 6 GY '03 / 323F BA '96 / 323F BG '92 / 626 GD '89

Postprzez Arash » 1 paź 2012, 21:43

Witam wszystkich

A ja byłem pierwszy raz na torze i zlocie mazdy oraz napisałem pierwszy post na forum z zapisem na zlot :D . Ogólnie zlot mi się podobał pomimo niespodzianki z zmianą godziny, fajnie można było się dużo nauczyć i poszaleć :) Tylko żałuje że nie zostałem do niedzieli, aby z wami się zapoznać. W następnym roku jeśli będzie dwudniowy zlot to będe chciał zostać na cały program.
Początkujący
 
Od: 24 gru 2011, 20:55
Posty: 24 (0/2)
Skąd: woj. śląskie
Auto: mazda 3 2.0 LF BK

Postprzez rclmati » 1 paź 2012, 22:02

Ja żałuję, że swoim nie przyjechałem. Można by dłużej poszaleć na torze. Już nie mogę doczekać się kolejnego zlotu <czarodziej>
Był X6 ,M6, A6 C6
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 kwi 2012, 22:21
Posty: 2760 (13/8)
Skąd: Łódź
Auto: Daewoo Matiz 00'
Audi A6 C7 12'
VW Polo 10'

Postprzez Oldżitsu » 1 paź 2012, 23:02

Arash widzę w podpisie, że masz M3 <serduszka>
W sedanie może? Jaki kolor? Może jakieś zdjęcie? Plisssssss <oczy>
Oldżitsu
 

Postprzez Lampart » 1 paź 2012, 23:45

Dołączam do podziękowań.
Pierwszy raz w życiu miałem okazję tak skatowac samochód w ciągu kilku godzin – chyba wszyscy widzieli jak straciłem kierunkowskaz :D (to już zrobione), poza tym urwałem obejmę katalizatora (to też)i doprowadziłem do poważnego przegrzania uszczelki nad miską olejową (jakoś na dniach muszę kupić nową i wymienić), a zimówki na których przyjechałem są kompletnie zdarte. Znaczy sie zabawa w pełni udana.
Specjalne podziękowania dla Ravo za uliczny wyścig.
Mirek, nie ma sprawy. Choć zdziwiło mnie jak mało "mazdowiczów" używa CB.


Do zobaczenia na następnym zlocie
Ostatnio edytowano 3 paź 2012, 10:22 przez Lampart, łącznie edytowano 1 raz
Sex should be like a honda. Slow, obscene and loud enough for the neighbors to hear.
Obrazek
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 9 lis 2010, 10:48
Posty: 22
Skąd: Poznań
Auto: X9 2,0 V6 '96
323F 1,8 '98
323F 2,0 V6 '98
Mitsubishi Carisma 2,0 '00
Opel Calibra 2,0 '92
Renault Kangoo 1,9 '03
Polonez Caro 1,5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd