Rozładowywanie akumulatora

Postprzez Kazik55 » 10 cze 2016, 13:17

Witam-Szanowni koledzy,potrzebuje podpowiedzi odnośnie przyczyny rozładowywania akumulatora w Mazdzie Premacy,mianowicie Madzia stoi nie odpalana przez 2 dni i już jej nie odpalę,dodam że tak miałem z poprzednim akumulatorem,kupiłem nówkę miesiąc temu i dalej to samo,jakieś podpowiedzi w tym temacie,bardzo bym prosił,czy to może być problem z ładowaniem?-pozdrawiam

Edit-dodam że byłem u elektronika samochodowego i nic nie stwierdził (żadnej usterki) mówi że ładowanie ok takie jak ma być (alternator robiony w zeszłym roku),instalacja sprawna pobiera 0,01A i też nie ma co grzebać,więc zastanawiam się gdzie jest przyczyna takiej sytuacji-zauważyłem z prawej strony patrząc z przodu samochodu mokrą wykładzinę (osłonę)na karoserii)tam gdzie jest przedni amortyzator,do tego jest przyczepiona wiązka przewodów,czyżby po deszczu robiło jakieś zwarcie (dodam że wczoraj mocno padało a Madzia stała pod chmurką)-jeśli ktoś z kolegów może mi coś podpowiedzieć b.proszę
Edit-podczas deszczu, zaglądnąłem pod maskę i widzę że zalewa silniczek od wycieraczek,możliwe że tu jest przyczyna rozładowywania akumulatora?Czyżby problem z odprowadzeniem wody spod przedniej szyby?(dodam że szyba była wymieniana ok 1,5 roku temu)
Początkujący
 
Od: 10 mar 2011, 21:01
Posty: 23
Skąd: Rzeszów
Auto: Mazda Premacy 2.0 DITD RF2A 101km

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy