Zapinanie pasów bezpieczeństwa z tyłu

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez viruss » 29 lip 2009, 16:33

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnic jak zapiąc pasy z tylu jeżeli siedzą trzy osoby? U mnie zaciski sa dwa a pasy trzy...W książce pokazują jak zapiąc środkowy pasy w dwie klamry albo boczne ale nie trzy na raz :| . Nie wierzę, że z tyłu mogą jechac zapiete w pasy tylko dwie osoby ale nie wiem jak to rozwiązac.
Początkujący
 
Od: 22 mar 2008, 15:05
Posty: 19
Skąd: Północ
Auto: Mazda 6 2.0 GG 136KM

Postprzez maselek » 29 lip 2009, 17:00

viruss – ja nie widzę tu żadnego problemu. Pasażer (nazwijmy go środkowym ) ma zapięte pasy i jak widzisz zostają wolne klamry dla pozostałych dwóch pasażerów:P
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 kwi 2008, 20:51
Posty: 523 (1/2)
Skąd: E£K
Auto: M6' GH 2.0 Pb

Postprzez viruss » 29 lip 2009, 18:23

tak ale u mnie nie ma 4 zacisków tylko dwa
Początkujący
 
Od: 22 mar 2008, 15:05
Posty: 19
Skąd: Północ
Auto: Mazda 6 2.0 GG 136KM

Postprzez bull » 29 lip 2009, 19:11

Pewnie dwa pozostałe zaciski są wciśnięte pod kanapę. Podnieś ją i zobacz.
My ride's: Renault Espace 2.0 DCI 06' 175KM
Moja M6 --- SOLD
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 paź 2007, 14:57
Posty: 192 (1/0)
Skąd: Whitestock
Auto: Mazda CX-7 08" M/T
Mazda RX-8 04' M/T --- SOLD
Mazda 6s 3.0 04' M/T --- SOLD
Impreza WRX 01' --- SOLD

Postprzez Lorento » 29 lip 2009, 19:15

Nie no temat bomba! "JAk zapinać pasy", a w odpowiedzi rysunek jak je zapinać pobrany z instrukcji.....Qrna, coraz więcej jakichś analfabetów samochodowych na forum. Na prawdę to forum schodzi na psy. :| Ludzie opanujcie się i zacznijcie używać mózgów. Wiem że to czasami trudne, ale nie narażacie się wtedy na śmieszność.
Sz. P. Modowie, błagam tnijcie takie tematy na wstępie, bo to jakaś paranoja... :|
ps. proponuję następny temat: "Włączanie migacza w Maździe 6 rocznik 2004"...
POGROMCA ZENONÓW!
Nie przeginajcie! Gdzie? ....... W Aucie!!!
Forumowicz
 
Od: 2 lip 2008, 21:21
Posty: 512 (0/1)
Auto: mazda 6 MZR 2,3

Postprzez magicadm » 29 lip 2009, 22:03

Lorento napisał(a):ps. proponuję następny temat: "Włączanie migacza w Maździe 6 rocznik 2004"...

Prawego czy lewego? Bo to duuuża różnica :|
Lepiej 5 minut później niż 50 lat za wcześnie...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2004, 02:28
Posty: 3117 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: M6 L8 zbyt słabe by się zepsuć

Postprzez viruss » 30 lip 2009, 09:52

Rzeczywiście forum schodzi skoro nadal dopuszczają przymułów jak lorento. Po co paziu sie udzielasz jak nic nie wnosisz do tematu poza swoimi zakompleksionymi wypocinami. Ciekawy sposób, żeby się dowartościowac ale znajdż sobie inne forum.


PS pod siedzeniami tez nie ma ciekawe kto tam cos majstrowal.
Początkujący
 
Od: 22 mar 2008, 15:05
Posty: 19
Skąd: Północ
Auto: Mazda 6 2.0 GG 136KM

Postprzez Lorento » 30 lip 2009, 10:46

viruss napisał(a):Rzeczywiście forum schodzi skoro nadal dopuszczają przymułów jak lorento. Po co paziu sie udzielasz jak nic nie wnosisz do tematu poza swoimi zakompleksionymi wypocinami. Ciekawy sposób, żeby się dowartościowac ale znajdż sobie inne forum.


PS pod siedzeniami tez nie ma ciekawe kto tam cos majstrowal.

Masz rację, nie wniosłem nic do tematu. Powinienem ci wygrawerować i rozrysować układ zapinania pasów, a ponadto instrukcję wsiadania do Mazdy 6 rocznik 2003, żebyś nie usiadł przypadkiem poopskiem do kierunku jazdy. Nie czujesz facet, że ośmieszyłeś się takim tematem? Pewnie nie czujesz, sądząc po poziomie twojej wypowiedzi. Zreszta zgodnie z regułą że ograniczeni nie posiadają samokrytycyzmu nie wymagam tego od ciebie kolego virus ebola, czy jak ci tam...
POGROMCA ZENONÓW!
Nie przeginajcie! Gdzie? ....... W Aucie!!!
Forumowicz
 
Od: 2 lip 2008, 21:21
Posty: 512 (0/1)
Auto: mazda 6 MZR 2,3

Postprzez magicadm » 30 lip 2009, 11:08

viruss
Być może "brakujące" zaczepy masz schowane pod kanapę (co bardzo możliwe) lub zostały zdemontowane gdy na potrzeby jakiejś dziwnej homologacji autko zostało zarejestrowane na 4 osoby – choć w tym przypadku powinien być ślad w dokumentacji i zdemontowany środkowy pas.
Lepiej 5 minut później niż 50 lat za wcześnie...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2004, 02:28
Posty: 3117 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: M6 L8 zbyt słabe by się zepsuć

Postprzez viruss » 30 lip 2009, 12:16

Poziomowi swojej wypowiedzi nie mam nic do zarzucenia w przeciwienstwie do ciebie L. Jak jestes taki mądry i elokwentny to proponuję ci powrót do powiedzmy 3 klasy podstawówki gdzie może podszkolą Cię z czytania tekstu ze zrozumieniem bo jakoś reszta potrafiła doczytać, iz mam tylko dwa zaciski a do nich raczej trzech pasów nie zapnę, no chyba, że twoja nadprzeciętna inteligencja podpowie mi jak to zrobić. Także na przyszłość polecam czytanie i analizę-"czy dobrze zrozumiałem" a nie ośmieszanie się, jak sam się dobrze określiłeś. A wracając do tematu to nie wiem po co ktos mialby usuwac klamerki. coz trudno jakos dam rade.
Pozdrawiam normalnych forumowiczow.
Początkujący
 
Od: 22 mar 2008, 15:05
Posty: 19
Skąd: Północ
Auto: Mazda 6 2.0 GG 136KM

Postprzez Lorento » 30 lip 2009, 12:26

No wybacz agresywny i zajadły niczym wirus świńskiej grypy kolego, ale skad do jasnej ... forumowicze mają wiedzieć gdzie zapodziałeś dwie klamry od pasów? Bo chyba jesteś na tyle jarzący, że zauwazyłeś ich brak zerkając na rysunek w instrukcji jak zapiąć środkowy pas..... Właśnie tym sie ośmieszyłeś zadając pytanie: "jak mam zapiąć trzy pasy w dwie klamry?" Na co liczyłeś, że ktoś ci to umożliwi? Czyż nie zajarzyłeś, ze musisz mieć te dwie dodatkowe klamry??? Nie zajarzyłeś tego na prawdę...?
A co sie stało z tymi klamrami u ciebie mogę się domyślać: Masz dospawaną z tyłu ćwiartke albo pół samochodu i nikt się nie kłopotał o taki szczegół jak zamontowanie wszystkich klamr... :P
viruss napisał(a):Pozdrawiam normalnych forumowiczow.

..ja też, co w sposób oczywisty wylacza cię z grona pozdrowionych....
POGROMCA ZENONÓW!
Nie przeginajcie! Gdzie? ....... W Aucie!!!
Forumowicz
 
Od: 2 lip 2008, 21:21
Posty: 512 (0/1)
Auto: mazda 6 MZR 2,3

Postprzez viruss » 30 lip 2009, 12:33

Tylko pół ja myślę conajmniej, że z pięciu jest złożony albo co tam z szesciu. Na takie debilizmy juz nie bede odpowiadal i zniżał się do tak niskiego poziomu. Także wybacz ale nie widzę sensu w dalszym przekomarzaniu się z tobą. Podyskutowac można ale z kimś na poziomie ale sorry w 3 kl podst to by cię zagieli. Można zamknąc temat bo nikt tu nic nie wymysli nic oprócz oprócz lorento lamusa i jego malego mozdzka <lol>
Początkujący
 
Od: 22 mar 2008, 15:05
Posty: 19
Skąd: Północ
Auto: Mazda 6 2.0 GG 136KM

Postprzez Lorento » 30 lip 2009, 12:44

viruss napisał(a):ale sorry w 3 kl podst to by cię zagieli

ci z trzeciej może tak, ty niestety nie ( do trze
ciej wszak musiłbyś otrzymac promocję...)

viruss napisał(a):Można zamknąc temat bo nikt tu nic nie wymysli nic oprócz oprócz lorento lamusa i jego malego mozdzka

polecam ci w wikipedii sprawdzenie słowa: "lamus", zas mój mały móżdżek nieźle radzi sobie jednak z obnażaniem "powolnomyślicieli", do którym z cąłą pewnością nalezy cie zaliczyć...

viruss napisał(a):Można zamknąc temat

On nie powinien nigdy tu zagościć, co usiłuje ci bez skutku niestety wyperswadować....
POGROMCA ZENONÓW!
Nie przeginajcie! Gdzie? ....... W Aucie!!!
Forumowicz
 
Od: 2 lip 2008, 21:21
Posty: 512 (0/1)
Auto: mazda 6 MZR 2,3

Postprzez Riki » 30 lip 2009, 16:01

Lorento napisał(a):MILCZENIE JEST ZŁOTEM!


więc zamilcz........
mazparts.pl
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 29 sty 2004, 21:48
Posty: 5585 (3/3)
Skąd: Warszawa
Auto: 626 GE KL '94

Postprzez Lorento » 30 lip 2009, 16:58

Riki napisał(a):
Lorento napisał(a):MILCZENIE JEST ZŁOTEM!


więc zamilcz........

c z y t a m y d o k o ń c a z e z r o z u m i e n i em!:
Lorento napisał(a): Ale ja nie mieszkam na Alasce!


stosunek też odbywasz do połowy?

:]
POGROMCA ZENONÓW!
Nie przeginajcie! Gdzie? ....... W Aucie!!!
Forumowicz
 
Od: 2 lip 2008, 21:21
Posty: 512 (0/1)
Auto: mazda 6 MZR 2,3

Postprzez maselek » 30 lip 2009, 17:32

Lorento napisał(a):a w odpowiedzi rysunek jak je zapinać pobrany z instrukcji.....Qrna, coraz więcej jakichś analfabetów samochodowych

"...jakichś analfabetów samochodowych..." ----> bez komentarza

Kurcze ludzie po co te nieuprzejmości viruss zapytał więc wkleiłem "kawałek" instrukcji i po sprawie. :P

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 kwi 2008, 20:51
Posty: 523 (1/2)
Skąd: E£K
Auto: M6' GH 2.0 Pb

Postprzez Stivi » 30 lip 2009, 18:17

maselek napisał(a):Kurcze ludzie po co te nieuprzejmości viruss zapytał więc wkleiłem "kawałek" instrukcji i po sprawie

bo zawsze znajdzie jakas ku... co jej cos nie pasuje :|
Stivi
 

Postprzez marakus » 30 lip 2009, 18:42

Lorento Kolejny raz się nie popisałeś. Zresztą kolega magicadm też się tradycyjnie dołączył, byle coś klepnąć. Mam nadzieję, że moderator zezłomuje temat, bo po waszych wypowiedziach, rzeczywiście stał się poniżej poziomu tego forum.
Kiedyś Mazda 626GE1.8 1994 gaz SEQ24
Teraz Toyota Camry 2,4L 2002r
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 kwi 2006, 13:20
Posty: 818
Skąd: Wrocław
Auto: Mazda 626GE1.8 1994 gaz SEQ24
Toyota Camry 2002r. 2.4L

Postprzez brii » 30 lip 2009, 18:53

A poza tym nie można wklejać stron z instrukcji – wbrew prawom autorskim...
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Rafał » 30 lip 2009, 19:31

Lorento napisał(a):Nie no temat bomba! "JAk zapinać pasy", a w odpowiedzi rysunek jak je zapinać pobrany z instrukcji.....Qrna, coraz więcej jakichś analfabetów samochodowych na forum. Na prawdę to forum schodzi na psy. ysz Ludzie opanujcie się i zacznijcie używać mózgów. Wiem że to czasami trudne, ale nie narażacie się wtedy na śmieszność.
Sz. P. Modowie, błagam tnijcie takie tematy na wstępie, bo to jakaś paranoja... ysz
ps. proponuję następny temat: "Włączanie migacza w Maździe 6 rocznik 2004"...


Za takie OT w temacie.... ban 24h powinien być.

Lorento, masz zły dzień ?? :]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sie 2006, 07:27
Posty: 1827
Skąd: Sieraków
Auto: JapanMuscleCar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6