Podłączenie halogenów w zderzaku.

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Jaksa » 30 lip 2007, 22:54

Nefar napisał(a):Nie macie fabrycznych?
Nie mamy :P przynajmniej ja nie mam bo przy xenonie mało potrzebne
Nefar napisał(a):Przy przelączniku swiatel musi byc "dynks" wlaczajacy.
Dokładnie – taka obrączka jak dobrze pamietam :)
lew666 napisał(a):ale z prawej strony jest intercooler w dieslu i halogen go skutecznie zasloni, przez co juz nie bedzie chlodzony jak nalezy
Czyli reasumując nie mozemy zamontować halogenów przy takim silniku .....
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 23:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez Jaksa » 30 lip 2007, 23:04

chrome-style napisał(a):my mamy halogeny dla mazda 6 prefacelift
Dokładnie takie same posiadam lecz nie ma za bardzo jak zamocować po wydłubaniu fabrycznej kratki ( podobno dedykowane są do wersji sport ;) ) podpowiesz moze co z tym fantem zrobic ,jak je zamocowac nie chce ryć zderzaka ( tam powinny być jakies spinki? W EPC mazdy nie występuja takie gadzety wiec nie bardzo wiem co i jak ....
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 23:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez BIGJJ » 2 lut 2008, 23:37

Jeżeli chodzi o halogeny w zderzaku to pamiętać trzeba o intercoolerku w dieselku. Zaślepka po tej stronie to jest zarazem wlot powietrza. Na ebayu to wyroby z chin czasem jest problem z zatrzaskami. Ogólnie autko wygląda ciekawie.
Początkujący
 
Od: 2 maja 2005, 19:08
Posty: 9
Skąd: Białystok
Auto: Mazda 323F BJ 1.5 rok 2000

Postprzez Gość » 20 sie 2008, 14:45

Odswieze nieco temat o montazu halogenow w zderzaku. Wlasnie kupilem na e-bayu,wygladaja dosc ciekawie. Czy orientuje sie ktos z forumowiczow czy wystarczy to spiac metoda plug&play,czy trzeba wszystkie kable przeciagnac. Wyglada to tak
http://cgi.ebay.co.uk/91-Mazda6-06-face ... dZViewItem
Gość
 

Postprzez Gość » 31 paź 2008, 19:37

Powracam do tematu z halogenami. Te ktore kupilem wygladaja tak
Obrazek
Obrazek

Kable i wlacznik
Obrazek
Obrazek

Dzisiaj zostaly zamontowane w zderzaku i powiem ze "leza" bardzo dobrze,nie ma nierownosci. Halogeny zostaly zalozone w warsztacie elektrycznym. Podlaczenie zajelo ok 2 godz. Jednak panowie nie da sie tego spiac metoda Plug&Play. Trzeba przeciagnac cala wiazke. Po zalozeniu wyglada to tak
Obrazek

Wlacznik znajduje sie przy regulacji jasnosci wyswietlacza i poziomu swiatel.
Obrazek


Pozdro.
Gość
 

Postprzez matthies » 19 kwi 2013, 17:08

jestęu archeologęu ;)

znalazłem takie ustrojstwo
http://www.ebay.com/itm/MAZDA6-YELLOW-C ... 257cf7a8fa

kto mi pomoże znaleźć takie samo, ale w polszy ??
albo jakie te halogeny brać, bo takie całę elementy to mam w budzie, z zaślepkami ~fi71mm, więc w zasadzie te obudowy jak w tej aukcji na ebaju to nie potrzebuję.
ewentualnie niech mnie ktoś poprawi, jeżeli moje wkłady się nie nadają (poniżej):
Obrazek
Obrazek
Moderator GJ
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 10 cze 2012, 18:04
Posty: 6358 (61/116)
Skąd: Toruń
Auto: M6 GY-L3 2,3l 122kW '04

Postprzez bieski » 19 kwi 2013, 17:34

matthies napisał(a):kto mi pomoże znaleźć takie samo, ale w polszy ??

A co to za problem ocean :P W chinach tez takie znajdziesz.
Jest tylko jeden maly problem te z aukcji wsadzane sa do zderzaka od srodka, europejscie zaslepki halogenow wsadzane sa od zewnatrz. Krotko mowiac z zderzaku sport amerykanskim halogeny wsadzane sa tak samo jak kratki w zwyklym europejskim.
......................
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 cze 2010, 09:37
Posty: 4533 (13/136)
Skąd: ZG
Auto: GJ

Postprzez matthies » 19 kwi 2013, 20:06

oglądałem dzisiaj tą swoją zaślepkę i ona też test od środka. Ma to jakiekolwiek znaczenie w odniesieniu do tego co napisałeś?
Kurde chciałbym kupić po prostu dobre pasujące halogeny w te moje zaślepki i pociągnąłbym te przeciwmgielne dalej :P
Zza oceanu ok, fajnie się ściąga, ale pewnikiem jest coś odpowiedniego w pięknym kraju nad wisłą, tylko trzeba wiedzieć co i gdzie ;) Niestety ja nie wiem...
Obrazek
Moderator GJ
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 10 cze 2012, 18:04
Posty: 6358 (61/116)
Skąd: Toruń
Auto: M6 GY-L3 2,3l 122kW '04

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6

cron