Cykanie w silniku przy ok. 2000rpm.

Postprzez xANDy » 2 gru 2007, 17:39

yemek napisał(a):zawór EGR a głównie o jego cene.....1470
Przecież pisałem już tyle razy, że zaworu EGR się nie wymienia (najwyżej czyści) ale widać muszę dopisać to do poradnika ;P
Cena zaworu jest dobrym sposobem na zawał serca, szkoda tylko, że na teściową nie działa...
Jeśli masz pytanie o cokolwiek to najpierw poszukaj TUTAJ (PORADNIK) – pewnie ktoś już zadał to pytanie i odpowiedzi są już gotowe.
z przyczyn niezależnych bardzo ograniczony w dostępie – :(
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lis 2004, 21:42
Posty: 3112 (0/23)
Skąd: Gołanice k/Leszna
Auto: Mazda 6, MZR-CD, 136KM

Postprzez yemek » 4 gru 2007, 00:33

Można go wyczyścić samemu?Czy udać się do specjasty,aha i na co zwrócić uwage żeby było dobrze zrobione.Pytam bo po ostatniej wizycie u mechanika (wymiana klocków i płynu) byłem na NIE <killer> Płyn hamulcowy lał się po samochodzie jak wóda na dobrym weselu.Oczywiście sam musiałem wytrzeć <killer> Wracam do byłego mech, troszke droższy ;) ale solidny.
Zrobiłeś – nie bój się; boisz się – nie rób!
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 7 lis 2007, 23:02
Posty: 23
Skąd: Londyn
Auto: M 6 MZR-CD Sport ,2003r

Postprzez xANDy » 4 gru 2007, 12:04

yemek napisał(a):Pytam bo po ostatniej wizycie u mechanika (wymiana klocków i płynu) byłem na NIE Płyn hamulcowy lał się po samochodzie jak wóda na dobrym weselu
Może był leworęczny.... hahaha
Jeśli masz pytanie o cokolwiek to najpierw poszukaj TUTAJ (PORADNIK) – pewnie ktoś już zadał to pytanie i odpowiedzi są już gotowe.
z przyczyn niezależnych bardzo ograniczony w dostępie – :(
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lis 2004, 21:42
Posty: 3112 (0/23)
Skąd: Gołanice k/Leszna
Auto: Mazda 6, MZR-CD, 136KM

Postprzez marek cygan » 4 gru 2007, 12:32

xANDy napisał(a):Może był leworęczny....

Leworęczność niema nic wspólnego z nie solidnmością!
Forumowicz
 
Od: 5 lis 2007, 11:50
Posty: 111
Skąd: GóRA KALWARIA
Auto: 323F BJ DITD

Postprzez krystof » 4 sty 2008, 10:52

Witajcie, od 2 miesięcy jeżdzę MPV mr 02 idzięi forum dowiedziałem się (między innymi) o egr – u mnie też pierdział, brzęczał i trykał :) ...

... tyle, że ostatnio przestał – nie wiem, czy się cieszyć, czy nie? Macie pomysł, co może być przyczyną uciszenia się tego zaworka i jaki może to mieć wpływ na dalszą eksploatację auta?

Dodam, że ostatnio odczułem spadek mocy mazdy – początkowo wiązałem to zimą i gorszym paliwem, potem wmówiono mi (znajomi :)), że się po prostu przyzwyczaiłem, że auto ma niezły zryw ... czy to przyzwyczajenie ...?

pzdr, K.
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2007, 15:41
Posty: 151
Skąd: 3miasto
Auto: mpv mr 2002 diesel

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6