Skrzypienie przy ruchu kierownicy

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez Boberawp » 3 maja 2017, 10:43

Witam,
Szukałem podobnego wątku, ale bezskutecznie.
Wczoraj po wyjechaniu z garażu i przejechaniu ok. 2km pojawił się problem a mianowicie okropne skrzypienie podczas skręcania kierownicą. Wcześniej nie miałem takich problemów, aby lepiej zrozumieć problem nagrałem film, poniżej link.
Jeśli taki wątek już istnieje to prosiłbym o link do tematu.
Pozdrawiam

Boberawp
 

Postprzez DooOminO » 3 maja 2017, 10:49

Wielowahacz proszę Pana możesz spróbować to naprawić poprzez wpuszczenie igłą i strzykawką oleju do sworznia
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 lis 2015, 15:43
Posty: 446 (17/5)
Skąd: Sanok
Auto: Mitsubishi Lancer 2008

Postprzez Boberawp » 3 maja 2017, 10:53

Dzięki za szybką odpowiedź :) jakiś konkretny olej?
Boberawp
 

Postprzez PP89 » 3 maja 2017, 11:43

DooOminO napisał(a):Wielowahacz proszę Pana możesz spróbować to naprawić poprzez wpuszczenie igłą i strzykawką oleju do sworznia

Brawo, wpuścić oleju do sworznia, żeby nie skrzypiał, gdy jest zużyty i domaga się wymiany, tylko się cichaczem zerwał w najmniej odpowiednim momencie....

Też uważam, że to skrzypi sworzeń, tylko ja Ci nie będę dawał idiotycznych rad, tylko polecę pojechać w najbliższym czasie do mechanika i to wymienić. Dla własnego spokoju i bezpieczeństwa.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 gru 2006, 12:45
Posty: 211 (0/4)
Skąd: Wrocław
Auto: BK LF '04 lpg

Postprzez Boberawp » 3 maja 2017, 12:16

Wymienić napewno wymienię, jeśli to jest to. Nie znam się dlatego sięgam rady osób które mają pojęcie, każda rada się liczy. Wiadomo, mechanik to najlepsza opcja, ale miałem nadzieję, że jest jakiś "domowy" sposób na to dlatego pytam.
Boberawp
 

Postprzez DooOminO » 3 maja 2017, 16:03

PP89 napisał(a):
DooOminO napisał(a):Wielowahacz proszę Pana możesz spróbować to naprawić poprzez wpuszczenie igłą i strzykawką oleju do sworznia

Brawo, wpuścić oleju do sworznia, żeby nie skrzypiał, gdy jest zużyty i domaga się wymiany, tylko się cichaczem zerwał w najmniej odpowiednim momencie....

Też uważam, że to skrzypi sworzeń, tylko ja Ci nie będę dawał idiotycznych rad, tylko polecę pojechać w najbliższym czasie do mechanika i to wymienić. Dla własnego spokoju i bezpieczeństwa.



Brawo dla tego Pana ! <spoko> mieszkamy w Polsce tu jeśli jeszcze nie puka to przejeździ 2 lata <faja>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 lis 2015, 15:43
Posty: 446 (17/5)
Skąd: Sanok
Auto: Mitsubishi Lancer 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6