Mazda 626 2000 rok 1.8 benz – pilot działa częściowo

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez dieguu » 14 gru 2016, 12:11

Witam serdecznie

Jestem tutaj nowy więc z góry przepraszam jeżeli temat umieściłem w złej kategorii.

Problem polega na tym, że pilot od centralnego zamka działa ale tylko w jedną stronę, działa Lock, aczkolwiek nie działa Unlock. Pilot został oczyszczony, płytka wygląda dobrze, luty od przycisku Unlock wyglądają na nietknięte. Ok. tygodnia temu dałem pilot do naprawy, zapłaciłem 2 zł – unlock zadziałał 2 razy, a z kolei u kolesia który naprawiał działał przy jego czytniku bez problemu.


Prosiłbym o radę co zrobić w tym wypadku, wymiana sterownika + komplet nowych pilotów?
odlutować i zautować od nowa styki?

Jak pod miernikiem przyciski sprawdziłes i działają, bateria sprawna. Może do centralki by trzeba było zajrzeć czy nic złego się nie stało np. Woda w stykach wtyczce


Proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Pozdrawiam
dieguu
 

Postprzez iparts » 16 gru 2016, 11:44

Skoro pilot działał bez problemu u elektryka i za każdym razem, to bardzo możliwe że to może być wina sterownika w Twoim samochodzie. Jak masz możliwość, to podepnij inny sterownik i sprawdź czy działa jak trzeba.
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 5 sie 2014, 13:50
Posty: 324 (1/5)
Skąd: Warszawa
Auto: CX-9 TB 3.7L 277KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6