Co myślicie o opale ?

Postprzez JACU626 » 23 kwi 2005, 21:56

Newbie – szacunek za wypowiedz <jupi>

B2 – tak gwoli wyjaśnienia oo czerwonego juz nikt nie podrabia jest dostepny w bańkach na każdej stacji nio prawie każdej. Nikt go nie wleje do ciężarówki zarobić sie nie da na nim kokosów więc nik sie wpodrabianie czerwonego nie bawi. Pracowałem kilka lat na stacji paliw i tez wiem jakie mikstury sie sprzedaje i nie na stacij je tworzą tylko hwg? Widziałem i flonaft z czyms zimeszany i diesel na tym jezdził tylko filtry zabija. Czerwony jeszcze nigdy mi nic złego nie zrobił a przejechałem na nim z 300 tkm a moze lepiej. Co oo ciężkiego hmm w środe go zatankowalem do pełna :D po xx <lol> jest gęściejszy silnik chodzi cichutko i płynnie i autko ma lepszego kopa jak na normalnym. Tak jak NEWBIE powiedział – prędzej skończy motor odbarwiony opał. Zresztą juz mi sie pisać ine chce i niedowiarków przekonywać. Popatrzcie na atesty czego mniej zostaje po destylacji w 350C no czego? bo to wam póżniej zosteje w formie nagaru na tłokach i zaworach.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 mar 2004, 18:03
Posty: 555
Skąd: NIENAMIERZALNE TSA I RTA

Postprzez b2 » 23 kwi 2005, 22:30

mnie chodzi o:
1. kupowanie niby-OO gdzieś w krzakach (w realu jakieś rozpuszczalniki, [tiiit] muje),
2. kupowanie niby-ON gdzieś w krzakach (będącego w realu "poprawionym" OO).

to takie mikstury imho kilują silniki. do samego OO nie trzeba mnie przekonywać, już się przekonałem, że o ile nie poprawiany, to dobry :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez GofNet » 24 kwi 2005, 00:33

Szkoda, że nie ma O.B. :) Opałowej Benzyny :) W moim silniczku ropsko niechętnie sączyłoby się z wtryskiwaczy...
http://download.mx3.info/mazdaspeed.exe
                           (v4.10)
_______________
q-n.pl
q-v.pl
u-q.pl
oc.gd
zb.gd
zo.gd
zu.gd
agd.gd
fiat.cc
0sy.pl
vmix.pl
2sze.pl
feryt.pl
redface.pl
newjeans.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 lis 2004, 18:33
Posty: 1952 (0/2)
Skąd: Piotrków Trybunalski
Auto: Mazda 323 BG B6E 1,6i 8v 4/OHC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6