gdzie znajduje się bezpiecznik od świateł pozycyjnych ?

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez prokopcio » 3 sie 2006, 05:46

Witam.

Aż głupio mi zadawać takie pytanie (jestem zawodowym elektronikiem) <glupek2> ale wczoraj zrobiłem przypadkiem zwarcie w gnieździe żarówki postojowej przód i oczywiście prąd zniknął – nie działają pozycyjne, świeci czerwona kontrolka ze światłem na desce rozdzielczej, niema sygnalizacji przy otwartych drzwiach, że światła są włączone... Przeczepałem wszystkie bezpieczniki pod maską w FUSE BOX i przy nodze kierowcy – wszystkie bezpieczniki są dobre – czyżby bezpiecznik pozycyjnych był gdzieś indziej?

Powiedzcie gdzie jest ten bezpiecznik, zanim będę rozgrzebywał instalację i "szedł po kablu" <pomocy>

EDIT: Szyber też niedziała :–(
Autko na sprzedaż !
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2006, 09:35
Posty: 213
Skąd: Grodków
Auto: MX6 (MazdaXedos6) ;–)

Postprzez Noxary » 10 cze 2009, 18:37

Witam
Mam od wczoraj identyczny problem jak kolega powyżej. Od jakiegoś czasu przestały mi działać światła pozycyjne ( tylko przód) a dzisiaj zapaliła mi się czerwona kontrolka od świateł. Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem jeśli nie jest to sprawa bezpieczników ?
Początkujący
 
Od: 9 lip 2008, 18:57
Posty: 4

Postprzez prokopcio » 10 cze 2009, 22:52

w którym dokładnie momencie zaświeca Ci się kontrolka ? mi się zaświeca tylko jeśli żarówka jest spalona lub nie kontaktuje. co do bezpiecznika pozycyjnych i szyberdachu są one pod maską obok skrzynki z bezpiecznikami i przekaźnikami w takiej czrnej niewielkiej "puszce" zawierającej 2 bezpieczniki.
Autko na sprzedaż !
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2006, 09:35
Posty: 213
Skąd: Grodków
Auto: MX6 (MazdaXedos6) ;–)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6