Auto tylko z centalnym zamkiem

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez maranit » 28 maja 2008, 14:58

Witam!
Miesiąc temu kupiłem Xedosa 6. Auto jest w niemieckiej wersji: ma tylko otwieranie z pilota. W drzwiach są zaślepki w miejscu zamka.
Dostałem do niego komplet 3 kluczyków z blaszką oraz dwa piloty 3przyciskowe.
Jeden czarny, działa. Drugi szary, nie działa, po włożeniu baterii dioda świeci ciągłym delikatnie pulsującym światłem.
W klapie bagażnika jest zamek, ale włożonego weń kluczyka nie daje się w żaden sposób przekręcić. Daje się tylko wciskać by otworzyć bagażnik.
Już raz zostawiłem auto na światłach i potem wybuliłem stówę za otwarcie maski.
Mam w zasadzie dwa pytania:
1. Czy ów drugi pilot da się zaprogramować czy też jest do wyrzucenia?
2. Czy zamek w bagażniku nie powinien się jednak dać otworzyć kluczykiem?
Pewnego dnia miałem spory kłopot z otwarciem auta, które stało godzinkę w ostrym słońcu. Wydaje się być koniecznością by była możliwość dostania się do auta w przypadku awarii centralnego zamka, ale nie wiem już sam, jak to miałoby u mnie wyglądać?.
Początkujący
 
Od: 15 kwi 2008, 21:00
Posty: 13
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Auto: Xedos CA KF 1998

Postprzez hary » 2 cze 2008, 23:24

pojedz do jakiegos sprytnego elektryka i niech poszuka Ci gdzies w aucie wlacznika ktory pewnie gdzies jest bo jak inaczej otworzysz auto gdy baterie wysiada. poza tym moze cos doradzi Ci w temacie kluczykow. swoja droga to troche dziwne ze zadne drzwi sie nie otwieraja. moze kupiles bite auto i byly wymieniane drzwi lub inne podzespoly zamka. u siebie mam taka sytuacje ze kluczykiem moge otworzyc tylko drzwi od strony kierowcy, nawet bagaznika nie otworze a mam centralny. dobrze ze ostatnio zamontowalem sterowanie pilotem :)
pozdrawiam
nie sztuka jest upasc i nie wstac sztuka jest podniesc sie by isc dalej
Początkujący
 
Od: 1 maja 2008, 00:15
Posty: 16
Skąd: Wrocław
Auto: mazda 626 2.0 98r

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6