Jak działają nawiewy środkowej konsoli?

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez nor » 30 sty 2009, 12:25

Myślę że powinien na ciepłym wiać jedynie jak bedzie ustawione na twarz ale już naprawdę nie pamietam.
Schylasz się pod schowek i masz po bokach po jednej śrubce odkręcasz i gotowe.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 mar 2004, 14:49
Posty: 564 (0/1)
Skąd: Białystok
Auto: Mazda 3BM
Mazda 6GH

Postprzez Barthek » 30 sty 2009, 12:35

nor napisał(a):ciepłym wiać jedynie jak bedzie ustawione na twarz

Czyli u mnie tak wieje, jeśli jest ustawione szyba lub szyba+nogi to ze środka wieje zimne bez względu na suwak góra dół.
nor napisał(a):Schylasz się pod schowek i masz po bokach po jednej śrubce odkręcasz

Zanurkuję, a po czym poznam tą linkę?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 lis 2007, 11:41
Posty: 1508 (0/1)
Skąd: Praszka
Auto: Mazda Xedos 6 CA KF '99 Back to Black

Postprzez nor » 30 sty 2009, 18:19

Musisz sobie prześledzić jej drogę od panelu środkowego do mechanizmu sterującego nawiewem.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 mar 2004, 14:49
Posty: 564 (0/1)
Skąd: Białystok
Auto: Mazda 3BM
Mazda 6GH

Postprzez mbydlinski » 20 wrz 2010, 13:50

Mi od pewnego czasu leci tylko ciepłe powietrze z bocznych nawiewów. Ze środkowego jest ok. Jak ustawię do góry to zimne jak ustawię na dół to ciepłe. Ale dlaczego nie reaguje na pokrętło – ciepłe zimne?
Rozbierałem półkę i nie bardzo wiem o jaką linkę chodzi. Ściągałem też kokpit ten z regulacją nawiewu i tam na końcu jest taka metalowa blaszka – taki wieszak co wchodzi w takie coś z tyłu co go trzyma i nie widziałem tam żadnej linki? Panowie dejcie jakieś foto...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 cze 2010, 22:18
Posty: 173
Skąd: Rybnik
Auto: MONDEO MK3 2.0TDCI 115KM + CHIP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6