falujace obroty

Postprzez klim89 » 19 kwi 2010, 21:58

tak przepustnice od kolektora tymi 4 srubami pozniej 2 przewody od plyny i mam na wierzchu pozniej tylko odkrecilem krokowiec od przepustnicy i wyczyscilem jedno i drugie:))
Początkujący
 
Od: 19 maja 2009, 08:24
Posty: 23
Skąd: Lubawa
Auto: mazda 323 Bg 1,3 16v 93rok

Postprzez MARKHEIM » 9 cze 2010, 22:02

Ja też może podłączę się do tego tematu żeby nie zakładać nowego. Otóż też mam problemy najprawdopodobniej z silnikiem krokowym, bo jak jest zimny to wszystko jest ok, a jak się rozgrzeje to zaczynają obroty falowac. Szczególnie to jest wkurzające przy dojeżdżaniu do skrzyżowania, bo silnik gaśnie. Ale mam drugi problem, i nie wiem z czym to jest związane. Otóż jak wcisne sprzęgło i wrzuce jedynke albo wsteczny to silnik gwałtownie spada z obrotów i chodzi, jak by miał zgasnąć zaraz, pomimo że cały czas trzymam wciśnięty pedał sprzęgła. Wydawać by się mogło, że sprzęgło "ciagnie", ale bierze w samej górze, a poza tym nie odczuwa się przy wrzuceniu biegu charakterystycznego szarpnięcia samochodu a biegi wchodzą bez zgrzytu. Jak ktoś miał podobny problem to proszę o poradę. Pozdrawiam.
MARKHEIM
 

Postprzez czesiu_90 » 10 cze 2010, 11:47

sprawdź podciśnienie idące do pompy hamulcowej bo sprzęgło jest hydrauliczne i pompa jest wspólna o ile się nie mylę
Początkujący
 
Od: 10 wrz 2009, 15:59
Posty: 25
Skąd: Będzin
Auto: 323 BG 1.3 16V

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323