Sterownik centralnego z pilotami w 323F BG – jak zamontować?

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez krzaku90 » 9 maja 2011, 22:53

Klape podpina sie pod osobny kanal niz wszytkie drzwi i osobny guzik na pilocie steruje jej otwieraniem.
Napewno w instrukcji bylo podane jak trzeba dlugo przytrzymac przycisk zeby klapa sie otwierala.
Ale w sumie nie ma o czym dyskutowac skoro nie ma madzi i instrukcji i centralki :)
Forumowicz
 
Od: 12 lip 2009, 20:59
Posty: 155
Skąd: Sulęcin
Auto: mazda 323 bg 1.8 16v SOHC

Postprzez outofcontrol » 1 sty 2014, 20:34

Kolego Mazdaxxx przesłał byś link do posta w którym tak jak pisałeś wyżej przedstawiłeś jak krok po kroku to podłączyć? Bo szczerze szukałem w twoich postach chyba na każdy możliwy sposób i nic nie znalazłem...

Sam będę to robił w sobotę a szczerze do końca nie wiem jak to podłączyć więc przydało by mi się twoje wsparcie :)

Mam normalnie centralny z kluczyka i chciałem dorobić z pilota bo kluczyki mi się psują często bo zamek już swoje lata ma.

Jeżeli ktoś wie jak to zrobić oprócz kolegi Mazdaxxx to chętnie wysłucham jak :)

Dzięki z góry na pomoc


Sam nie dałem rady zamontować... Mam sterownik Proxima który podłączyłem tak jak na schemacie i nie działa... Do tego 2 razy spalił się bezpiecznik door lock jak podłączyliśmy. Sterownik chyba działa bo słychać jak przeskakuje w nim coś jak się otwiera i zamyka drzwi ale nie otwiera moich. Nie mam pojęcia dla czego.

Oddałem samochód u siebie w mieście do goście który powiedział że zrobi to za 50 zł. Ogłosił się na necie że się zajmuje takimi rzeczami. Dzisiaj powiedział że się poddaje i nie wie dla czego nie działa. Próbował też podłączyć swój inny sterownik...

Wytłumaczy ktoś co trzeba zrobić i dla czego nie działa?

Na forum jest kilka wątków ale w żadnym nie ma dokładnie opisane co i jak a ludzie montowali więc pewnie wiedzą o co kaman

Dzięki z góry
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 22 lip 2010, 21:15
Posty: 28
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 GJ 2019 2.5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323