323F BG problem z montażem autoalarmu

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Jajus666 » 15 gru 2013, 14:03

Witajcie:) Jest to mój pierwszy post na tym forum :)
Wziąłem się za montaż autoalarmu do swojej Fki ale potrzebowałem tylko zamykanie drzwi i mrugnięcie światłami bez bawienia się w odłączanie pompy paliwa i syreny. Poszperałem już wcześniej na tym forum i kupiłem siłownik do drzwi kierowcy, założyłem wszystko, alarm zamyka i otwiera auto ale mam mały problem bo nie wiem w które miejsce wpiąć się kablem z alarmu odpowiedzialnym za wyczuwanie otwartych drzwi aby reagował na wszystkie drzwi. Proszę o pomoc osoby które miały z tym do czynienia bo obecnie alarm po otwarciu z pilota auta co bym nie zrobił po około 30 sekundach zamyka auto.
Alarm założyłem na tej zasadzie, ze steruje siłownikiem w drzwiach kierowcy a dalej dzieje się wszystko z automatu tak jak było w oryginale. ;)

PS. Proszę nie wyzywać za nowy temat, ponieważ jeszcze może coś się urodzić i będę pytał w tym temacie odnośnie tego co "rzeźbię" ;)
Jajus666
 

Postprzez Daro_GST » 27 gru 2013, 11:56

obojętnie w który się wepniesz włącznik otwartych drzwi, one są połączone ze sobą.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 wrz 2007, 10:31
Posty: 121
Skąd: Kętrzyn
Auto: 323 BF 1.6i '88 Hatchback

Postprzez Jajus666 » 11 sty 2014, 18:07

Temat nieaktualny już, ponieważ sobie poradziłem ale dziękuję za odpowiedź :) Wpiąłem się w kostkę od lampki i krańcówek od drzwi (chyba tak się nazywają te czujniki). Nie rozumiem tylko dlaczego kable w kostkach mają odwrotne bieguny niż w lampce ale po godzinie wariowania na wszystko co mnie otaczało zauważyłem ten fakt :D
Jajus666
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323