Sportowe amortyzatory 323f bj 2.0 Sportive

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez Kaszanka » 4 mar 2017, 15:48

Witam.
Od kilku dni rozglądam się na rynku za twardymi amortyzatorami renomowanych firm w rozsadnej cenie. Mianowicie bilstein, koni itp. Gwinty kw itd za drogie. Mts, ta technix odpada – miękkie i slaba jakosc. Aktualnie mam zamontowane eibachy na OEM amorki, a w związku z planowanym rozpoczęciem udziału w pojezdzawkach po torze chcialbym zrobić beton. I tutaj pojawia się problem, ponieważ do 323f bj chyba żadna sensowna firma nie produkuje twardych, krotkich amortyzatorow. Oczywiście do 206, civicow, trojek jest wszystko od kompletow poliuretanow po wszystkie gwinty i dobre amory.
Może jednak ktoś rozgryzł ten temat i jest w stanie mi coś doradzic. Proszę o pomoc.
Początkujący
 
Od: 4 kwi 2016, 00:26
Posty: 8
Auto: 323f bj sportive

Postprzez Kaszanka » 6 mar 2017, 16:11

Widzę, że temat jest trudniejszy, niż mi się wydawało.
Po rozmowie z Zerkopolem tył można dostosować bez większego problemu od innego auta i się tego podejmą. Problem pojawia się z przodem, ponieważ kolumna musi mieć średnicę większą od 52mm (żeby wszedł amor na grubej ladze?). Mierzył ktoś może w BJ'tce albo ma dostęp do rysunków technicznych tego samochodu? :D Obawiam się, że skoro żaden sensowny producent nie podejmuje się produkcji tych amorków to tutaj może tkwić problem. Jeżeli ktoś jest w posiadaniu tego wymiaru prośba o podanie. Jeżeli nie to będę ogarniał sam, ale dopiero za dwa tygodnie.
Początkujący
 
Od: 4 kwi 2016, 00:26
Posty: 8
Auto: 323f bj sportive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323