Brudne reflektory – co z tym zrobić?

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Czacha » 5 mar 2009, 22:06

kieresik, ufam Ci, że wiesz jak wyglądają klosze do 323C ;) Jeżeli będą to nówki, czyli bez rys, zabrudzeń, plam, przebarwień, zmatowień, zażółconego plastiku, to zamawiam w ciemno. Dzięki za fatygę :)
Wyłącz światła – włącz myślenie
Nareszcie zamontowane dzienne <jupi> ....... Moja Madzia :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2007, 23:30
Posty: 312
Skąd: Rybnik
Auto: 323C (BA) 1.5i 16V '97

Postprzez grodek » 5 mar 2009, 22:11

możne i ja się skusze :]
czerwone jest szybsze/Z5 nie jest taki zły :]
Forumowicz
 
Od: 4 paź 2007, 15:32
Posty: 339
Skąd: warszawa
Auto: Mazda 323c 1996r 1.5 DOHC

Postprzez kieresik » 5 mar 2009, 22:19

ehh to widze że już musze iść tam się dowiedzieć.
Jak już pisałem to w tą niedzielę nie ma szans ale w przyszlłą się postaram jak nic mi nie wypadnie.
waldez napisał(a): a szczerze w to wątpię

No jedyna opcja to to że koleś się walnął albo tak sobie tylko powiedział a wcale takich nie ma (ale po co miałby to robić?) bo ja usłyszałem na pewno 50 zł
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 15:11
Posty: 106
Skąd: Koszalin
Auto: 323 C

Postprzez Czacha » 5 mar 2009, 22:38

Zaś nie przesadzajmy – przecież wyprodukowanie klosza to obecnie żaden problem. 323C to auto jak każde inne i wcale nie aż tak mało popularne. Coraz więcej w Polsce ich widzę, a na zachodzie pewnie jeździ (lub jeździło) o wiele więcej. Bardziej dziwne byłoby gdyby akurat do tego modelu nie było części zamiennych.
Wyłącz światła – włącz myślenie
Nareszcie zamontowane dzienne <jupi> ....... Moja Madzia :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2007, 23:30
Posty: 312
Skąd: Rybnik
Auto: 323C (BA) 1.5i 16V '97

Postprzez kieresik » 15 mar 2009, 14:02

no więc tak:
Byłem widziałem się z kolesiem, kloszy znowu nie miał ze sobą.
Ale już wiem gdzie ma magazyn i mam jego nr telefonu jakby ktoś chciał. Jak ktoś ma daleko i nie zależy mu na tym żeby odrazu wymienili (20 zł) to może się z nim dogadać a ja je odbiore i prześle bo to jakieś 20 km od koszalina chyba.
Co do samych kloszy:
Nie są to niestety nówki ale twiedzi że w rewelacyjnym stanie i jak wynikło z rozmowy ma tego więcej i cena zależy od stanu. Za takie bardzo ładne 50-60 zł a jak ktoś potrzebuje tylko taki żeby "dziure zapchać" to nawet za 10 zł jakiś znajdzie.
Wspomniał też że gdzieś kiedyś widział szklane podrubki całych reflektorów ale on tego nie ma.

Jak ktoś jest zainteresowany to mogę na priva podać nr telefonu.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 15:11
Posty: 106
Skąd: Koszalin
Auto: 323 C

Postprzez Czacha » 15 mar 2009, 15:39

kieresik, jeszcze raz dzięki za fatygę :)
Szkoda, że to nie nówki... Nie potrzebuję "zapchać dziury", ale nowe, lepsze klosze by się przydały. Rewelacyjny stan to dość ogólne i szerokie pojęcie, ciężko zadecydować nie widząc bezpośrednio towaru (nawet zdjęcie tutaj dużo nie powie). Z drugiej strony 50-60 zł. to nie majątek, ale wymieniać na coś takiego samego nie ma sensu.
Możesz podać mi telefon, może zadzwonię do gościa i sobie z nim pogadam. Nie wiem jak by wysyłka ewentualnie wyglądała w takim przypadku, bo mam dość daleko do Koszalina ;)
Nic, zobaczymy :)
Swoją drogą dobrze wiedzieć, że te szklane klosze jednak istnieją. Może warto pomęczyć trochę handlarzy na Allegro sprzedających DEPO czy TYC.
Wyłącz światła – włącz myślenie
Nareszcie zamontowane dzienne <jupi> ....... Moja Madzia :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2007, 23:30
Posty: 312
Skąd: Rybnik
Auto: 323C (BA) 1.5i 16V '97

Postprzez Czacha » 15 mar 2009, 15:40

Dubel do usunięcia.
Wyłącz światła – włącz myślenie
Nareszcie zamontowane dzienne <jupi> ....... Moja Madzia :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2007, 23:30
Posty: 312
Skąd: Rybnik
Auto: 323C (BA) 1.5i 16V '97

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323