tuleje aluminiwoe gumowe, prowadnice na zaciski w 323C

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez wooley » 18 lis 2005, 18:39

Witam
Dzisiaj dowiedzialem sie ze w madzi ktora zakupilem zostaly wymienione tarcze hamulcowe i dobrze ale mechanicy nie moga zdjac klockow ktore sa podobno strasznie zapieczone( pdobno samochod dlugo stal tak mowia mechanicy).
Problem w tym ze nie moga znalesc takich czesci bo nikt nie widywal takich czesci a mianowicie chodzi,,,,, mhhh jak to wylumaczyc.
Potrzeba prowadnicy dluzszej (podobno kortasza dobra) jednej tuleji aluminowej i jednej gumowej
Pisze tak choc nie wiem o czym dokladnie pisze.
W Łodzi jest podobno taki szrot z japonskimi samochodami i tam ten mechanik zadzwonil i dwoiedzial sie maja ale nie najnowsza koszt calosci okolo 120zeta mhhh
Nie wiem czy to dobry wybor na szrocie itd,.,,,

Czy wiecie moze co gdzie jak mozna dostac i czy warto kupowac takie....


Druga sprawa przy okazji mianowicie podobno kable w samochodzie od nie urzywania skruszaly, (ten brak ruchu tlumaczy 120k samochodu na 10 lat ajzdy malo ale widac ze prawda) droga bedzie taka wymiana?

I teraz 3 sprawa do wymiany sa [jakie?] amortyzatory podobno cena jednego to 370zl nie wiem jakiej firmy czy to cos mowi wam ta cena czy nie za duzo ehhh nie liczylem nba tekie wydatki na starcie....... Nowy wkoncu

z gory dziekuje
z pozdorowieniami Wooley
wooley
 

Postprzez herbert » 18 lis 2005, 18:58

za amory to kosmos ja płaciłem za szt 230 zł kyb olejowo gazowe
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 13 sty 2005, 23:59
Posty: 26
Skąd: Lublin
Auto: mazda 323c BA

Postprzez wooley » 18 lis 2005, 19:00

mhhh a jakie to amorki i poiwedz jak sie sprawdzaja
wooley
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323