WŁOCŁAWEK – spotkania regionalne

Zloty, spoty i spociki. Dział przeznaczony do planowania i przeprowadzania spotkań naszej społeczności.

Postprzez exnd » 9 kwi 2009, 20:48

przypomniało mi się jeszcze... jeśli chodzi o parking, fakt za późno się z tym obudziliśmy,od rana parking był tak oblężony, że latalismy co chwila i odgradzalismy słupkami, obiecujemy, że kolejnym razem będzie o wiele lepiej.
Początkujący
 
Od: 9 kwi 2009, 20:30
Posty: 4

Postprzez marecky » 9 kwi 2009, 21:13

trzeba przyznać rewelka jacolku rewelka oby tak dalej :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 wrz 2007, 20:53
Posty: 803
Skąd: Upadłych Aniołów (TORUŃ)
Auto: mazda 323f z5/96-speedkosiara
peugeot 1.6 118KM+NITRO

Postprzez bibikrzys » 10 kwi 2009, 00:37

Ale fajnie było:D Ostatni raz się pchałem do zdjęć:| Na reklamę antyperspirantu to raczej się nie nadam:P Impreza cool, filmik extra, dziewczyny (szybkie), auta (wściekłe):D Czyli wszystko to co Tygryski loobią najbardziej! Dziękówka. Do zobaczyska w Koninie!
Obrazek
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 21 lis 2006, 18:13
Posty: 21
Skąd: Włocławek

Postprzez Jacol » 10 kwi 2009, 15:03

lato_89 napisał(a):Dalismy rade:D
Tylko trzeba bedzie komus mape narysowac na nastepny raz zeby bez problemow trafil do kibla:) hehe pozdrowienia dla Morfiego

Oj tak, trafił bezbłędnie do wyjść bezpieczeństwa.... obu :D
Rox napisał(a):Super było usmiech
Kiedy będzie taki zlot jak na filmie język
Nie mogę się doczekać oczko

Pożyjemy, pomyślimy, zobaczymy... Budują nam parking podziemny więc miejscówka będzie.
Fiveopac napisał(a):Pamietam ze zawsze chciales zostac cziliderką język

Zabrakło literki five, chciałem zostać Z cziliderką :D
Lopez.w napisał(a):Mega fajna impreza, oby więcej takich. Gratki za pomysł tylko następnym razem trzeba dopracować rezerwację miejsc parkingowych. oczko

1 impreza tego typu, wpadki się zdarzają ;)
exnd napisał(a):Witam wszystkich bardzo serdecznie !
może zacznę od tego, że jestem z multikina, głównym organizatorem jest Daria jak wiesz Jacku to właśnie ona się z Tobą umawiała, mnie niestety nie poznaliście bo siedziałam na górze i wasze filmiki puszczałam usmiech ale do rzeczy. impreza dzięki Wam była rewelacyjna !!!!!!! zdjęcia i filmiki poszły na całą Polskę, do wszystkich świętych, że tak powiem z Warszawy czyli do naszej centrali, oczywiście mieliśmy obawy, że możecie nas wystawić a to dla nas mega ważna impreza, jak się spóżniliście serce mieliśmy już w gardle. ale oczekiwaliśmy przed kinem i co sie okazało, że było was już słychać z drugiej strony kina obon bp, piski opon i co tam jeszcze było dało niepowtarzalny klimat. to całe ustawianie się, zjeżdzanie z każda chwilą coraz to więcej samochodów wywołało emocje i poruszenie nie tylko wśród nas multikinomaniaków ale także wśród przechodniów. Bardzo było nam miło, że gośliliście na pierwszej w Polsce imprezie Mamy nadzieję, że ta cykliczna impreza przyjmie sie we Włocławku, że będziecie czasami nas odwiedzać. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje usmiech
PS: Jacol ? musieliśmy dać reklamę zanim się dowiedziałeś co i jak, no wiesz zgoń to wszystko na Pawła oczko nie potrzebnie się chwalił, że jesteś organizatorem, który ma niezłe pomysły.
Jeszcze raz BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY !!
Pozdrawiam,

Witam Natalia :) Cieszę się że podobało się Wam i że pomogliśmy sobie nawzajem. Ja wypromowałem klub, Wy miałyście atrakcję ;) Co do wystawiania do wiatru to chyba jesteśmy poważnymi ludźmi ;) Fajnie że Paweł poinformował Ciebie o możliwości takiej akcji, mam nadzieje że nie zawiodłem Was ;) Przy okazji wciągnąłem w to HondaTeam, co w sumie zwiększyło liczbę autek... Ja także bardzo dziękuje za możliwość uczestniczenia w tej imprezie :) Buźka.
marecky napisał(a):trzeba przyznać rewelka jacolku rewelka oby tak dalej usmiech

Staram się ;)
exnd napisał(a):przypomniało mi się jeszcze... jeśli chodzi o parking, fakt za późno się z tym obudziliśmy,od rana parking był tak oblężony, że latalismy co chwila i odgradzalismy słupkami, obiecujemy, że kolejnym razem będzie o wiele lepiej.

Mówcie tylko kiedy a wpadniemy ;)
bibikrzys napisał(a):Ale fajnie byłozeby Ostatni raz się pchałem do zdjęćysz Na reklamę antyperspirantu to raczej się nie nadam:P Impreza cool, filmik extra, dziewczyny (szybkie), auta (wściekłe)zeby Czyli wszystko to co Tygryski loobią najbardziej! Dziękówka. Do zobaczyska w Koninie!

Nie używasz lady speed stick :D Fajnie że wpadliście ;)
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 14:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez Kanies » 10 kwi 2009, 22:38

Obrazek

Obrazek


hej wszystkim, oto dzisiejsza Moja przygoda;// facet na promiennej we wjezdzie nie spojrzal w lusterko i cofnal mi w przód no i zrobil mi prezent na swieta,wezwalem policje bo facet nie kwapil sie do bardziej pokojowego rozwiazania sprawy, dostal 200 zl mandatu i 4 pkt,no i z jego polisy naprawa,nie zdazylem juz dzis zalatwic naprawy ale po swietach Madzia wróci do zdrowia;)) ehh fantastyczny prezent.. <killer>
2FAST 4YOU..!!
3rd w Rykach 2007..
Mazda 323F BG GT w rodzinie od 2006..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 mar 2007, 09:15
Posty: 166
Skąd: Włocławek // Gdańsk
Auto: 323F BG GT
323F BA GT
CRX EH6

Postprzez waldez » 10 kwi 2009, 23:10

O ja. Współczuje. Też ostatnio mi babeczka wjechała, ale w tył. Na szczęście już wszystko porobione. W jakiej agencji był ubezpieczony sprawca?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2008, 20:55
Posty: 599
Skąd: Włocławek
Auto: 323c BA 1,5 16v DOHC 95r

Postprzez morfi » 11 kwi 2009, 08:22

lato_89 napisał(a):Dalismy rade:D
Tylko trzeba bedzie komus mape narysowac na nastepny raz zeby bez problemow trafil do kibla:) hehe pozdrowienia dla Morfiego
<jupi> BYLO PIEKNIE <peace>

hehe ale za to wytyczyłem szlak dla nastepnych panów w potrzebie
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lip 2008, 18:37
Posty: 254 (1/0)
Skąd: Włocławek
Auto: Mazda 6 GJ '15
była:
Mazda 626 FP '96
Mazda 6 GY LF '03
Subaru Legacy '07 2,0

Postprzez morfi » 11 kwi 2009, 08:29

a tak pozatym to imprezka fajna możemy sie ustawic na nastepny taki meskli wieczór zawsze to jakas odskocznia od pizzy z godzinnym opóżnieniem, a dla jacola jak zwykle szacun za ogarniecie całego bałaganu.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lip 2008, 18:37
Posty: 254 (1/0)
Skąd: Włocławek
Auto: Mazda 6 GJ '15
była:
Mazda 626 FP '96
Mazda 6 GY LF '03
Subaru Legacy '07 2,0

Postprzez lato_89 » 11 kwi 2009, 08:31

morfi napisał(a):
lato_89 napisał(a):Dalismy rade:D
Tylko trzeba bedzie komus mape narysowac na nastepny raz zeby bez problemow trafil do kibla:) hehe pozdrowienia dla Morfiego
<jupi> BYLO PIEKNIE <peace>

hehe ale za to wytyczyłem szlak dla nastepnych panów w potrzebie

Dokldnie i do tego jeszcze prawie zaciagnales pania z multikina w ciemny zakamarek ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 sty 2009, 20:39
Posty: 52
Skąd: okolice Włocławka
Auto: 323f Ba ;))

Postprzez Kanies » 11 kwi 2009, 08:50

W UNIQA no i niewiem jak to bd z tym wszystkim jak dlugo bd czekal na naprawe;p
2FAST 4YOU..!!
3rd w Rykach 2007..
Mazda 323F BG GT w rodzinie od 2006..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 mar 2007, 09:15
Posty: 166
Skąd: Włocławek // Gdańsk
Auto: 323F BG GT
323F BA GT
CRX EH6

Postprzez waldez » 11 kwi 2009, 10:04

Kanieś jesli uniqa ti się nie martw. Babka, która uderzyła we mnie też była z uniqi. szkode zgłoś telefonicznie na infolinii inaczej nie przyjmują. szkodę zgłosiłem 2 lutego. rzeczoznawca był już 4, a kase dostałem 15. więc wszystko zostało załatwione dość szybko. życzę powodzenia i wesołych świąt
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2008, 20:55
Posty: 599
Skąd: Włocławek
Auto: 323c BA 1,5 16v DOHC 95r

Postprzez mcgregor10 » 11 kwi 2009, 11:03

Mam nadzieje że imprezkę powtórzymy , POZDRO dla wsztstkich i SPOKOJNYCH SWIĄT!! :D :D :D :D Chłopcy tylko byli zawiedzeni że z fire show nic nie wyszło,ale następnym razem damy rade to naprawić i ognie będą.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 paź 2007, 20:38
Posty: 37
Skąd: Włocławek
Auto: xedos 9 2.0i KF TA,2,3 KJ

Postprzez Rox » 11 kwi 2009, 11:42

mcgregor10 napisał(a):Chłopcy tylko byli zawiedzeni że z fire show nic nie wyszło,ale następnym razem damy rade to naprawić i ognie będą.
Można oczko przymknąć ;)
Każdy miał dostać po jednej cheerleaderce :P aby wieczór umilić.
Morfi nie szukał kibelka, tylko doczekać się cheerleaderek nie mógł <lol>
Nikt nie widział, gdzie tak naprawde poszedł ale wrócił szczęśliwy i to się liczy :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2009, 18:23
Posty: 29
Skąd: Włocławek
Auto: Mazda 323 1.7 D, 1990 r. BG-PN

Postprzez Jacol » 11 kwi 2009, 11:47

Kanies współczuje :(
morfi napisał(a):a tak pozatym to imprezka fajna możemy sie ustawic na nastepny taki meskli wieczór zawsze to jakas odskocznia od pizzy z godzinnym opóżnieniem, a dla jacola jak zwykle szacun za ogarniecie całego bałaganu.

Raz w miesiącu jak będzie fajny filmik możemy robić klubowe wypady do kina ;)
mcgregor10 napisał(a):Chłopcy tylko byli zawiedzeni że z fire show nic nie wyszło

Miałem mało czasu na ogarnięcie całego tematu, przemówienie, wciągnięcie HT do prezentacji, zrobienie animacji, pocięcie filmiku na prezentacje... itd. Poza tym nie było miejsca przed kinem na fireshow, ale następnym razem dogramy bardziej temat.
Rox napisał(a):Nikt nie widział, gdzie tak naprawde poszedł ale wrócił szczęśliwy i to się liczy zeby

hehehe
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 14:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez morfi » 11 kwi 2009, 13:12

Rox napisał(a):Każdy miał dostać po jednej cheerleaderce język aby wieczór umilić.

hehe dokładnie

Rox napisał(a):Nikt nie widział, gdzie tak naprawde poszedł ale wrócił szczęśliwy i to się liczy zeby

i to jeszcze jak
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lip 2008, 18:37
Posty: 254 (1/0)
Skąd: Włocławek
Auto: Mazda 6 GJ '15
była:
Mazda 626 FP '96
Mazda 6 GY LF '03
Subaru Legacy '07 2,0

Postprzez Jacol » 11 kwi 2009, 15:37

Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 14:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez exnd » 11 kwi 2009, 21:56

obiecuje, ze dopilnuje, zeby miejsce sie znalazło na te wasze pokazy czy co tam jeszcze, a tak w ogole przez was moj matiz mi zbrzydl i chce madzie ;D
Początkujący
 
Od: 9 kwi 2009, 20:30
Posty: 4

Postprzez Jacol » 11 kwi 2009, 22:07

exnd napisał(a):obiecuje, ze dopilnuje, zeby miejsce sie znalazło na te wasze pokazy czy co tam jeszcze, a tak w ogole przez was moj matiz mi zbrzydl i chce madzie ;D

czyli pozytywnie :P Wiesz że matiz to najszybsza riksza świata :P
Do dziewczyny pasuje 323F BA, 323C BA, MX5, MX3 ;) Polecam te autka :)
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 14:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez Rox » 11 kwi 2009, 22:11

exnd napisał(a):obiecuje, ze dopilnuje, zeby miejsce sie znalazło na te wasze pokazy czy co tam jeszcze, a tak w ogole przez was moj matiz mi zbrzydl i chce madzie ;D

To zachęcam do przyjazdu na zlociki i do kupienia tego wymarzonego samochodu ;)
Prosiłbym o własne miejsce z czerwonym dywanem <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2009, 18:23
Posty: 29
Skąd: Włocławek
Auto: Mazda 323 1.7 D, 1990 r. BG-PN

Postprzez BratCukierka » 11 kwi 2009, 22:14

Jacol napisał(a):Do dziewczyny pasuje 323F BA, 323C BA, MX5, MX3


Jacek a ja sporo czasu rozmyślałem czy BG zamienić na coś innego :D Z jednej strony w ostatnim czasie włożone było tyle kasy, że szkoda tego... No i auto jeszcze nie złożone i odpalone :P Ale z drugiej strony korci mnie RWD... i myślałem o MX-5 NA :D Ale jak napisałeś, że pasuje do kobiety to chyba pozostanę na razie przy BG <lol>
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 20:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd