TARNÓW – spotkania regionalne

Zloty, spoty i spociki. Dział przeznaczony do planowania i przeprowadzania spotkań naszej społeczności.

Postprzez gabber_ » 3 maja 2009, 22:14

Reed – wielkie współczucie !! sory że powracam do zdarzenia – ale fatalnie to wygląda. W razie potrzeby służę pomocną dłonią. Mógł być to każdy z nas – padło na Ciebie – WSPÓŁCZUJĘ i pozdrawiam kolego
PROFESJONALNE SPAWANIE, KLEJENIE I NAPRAWA PLASTIKOWYCH CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH,
MOTOCYKLOWYCH I PRZEMYSŁOWYCH


http://sites.google.com/site/spawanieplastikowtarnow/home
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 sty 2009, 14:40
Posty: 104
Skąd: Tarnów
Auto: Mazda 323f BA 1,5 1997r.

Postprzez ..REX.. » 3 maja 2009, 22:28

hello anija,a czego sie spodziewasz po spotkaniach co tygodniowych ile tych mazd dasz rade zebrac i co szczegolnego chcialbys zobaczyc,to nie Warszawa zrobcie spot 3 razy w roku ale z calej malopolski to wtedy zobaczysz fajne i moze stuningowane madzie a nie 4 w kolko te same......moim zdaniem szkoda paliwa zeby jezdzic co tydzien pod carrefour-a se pogadac jaka dzis promocja!!!!Trzeba zorganizowac cos w stylu extra wakacyjny SUPER spot i wtedy zjada sie ludzie!!!!!!!To moja mysl ale wy tu rzadzicie POZDROOOO!!!!!
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 15 lut 2009, 22:27
Posty: 20
Auto: mazdaRX8,

Postprzez Anija » 3 maja 2009, 22:39

REX jesteś trochę mało poinformowany bo teraz będą spoty cykliczne raz w miesiącu i dość, a obrażać się nie masz o co bo akurat Ciebie to nie dotyczy, znikłeś na dłuższy czas, jak masz jakieś konkretne propozycje to proponuj, chłopcy już próbowali, ulotki, ogłoszenia itp. a 15 samochodów to nie powinien być problem, bywało już po 14, Pozdrawiam !!!!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 sty 2009, 22:29
Posty: 29
Skąd: Tarnów
Auto: 323f BG 1.6 16V 92r.

Postprzez ..REX.. » 3 maja 2009, 22:52

wcale sie nie obrazam to tylko propozycja zorganizowania czegos wiekszego!!!wiem ze jestesmy mało poinformowani bo jak sam zauważyłeś zaginęliśmy na trochę...ale wiem ze po spotkaniach "kolezenskich"co tydzien niema sie czego spodziewac.Musi to byc rzadkie ale konkretne tak jak wszedzie.Niewiem jakie macie propozycje i znajomosci reklamowe np.radio eska? wiem ze prosto sie mowi ale tylko w taki sposob mozna zorganizowac naprawde fajnego SPOTA na wiecej aut....czego wszystkim zyczymy,fajna pogoda dopiero sie zaczela wiec damy rade a na najblizszego spota piszemy sie tylko kiedy?:)3majcie sie i myslmy wszyscyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 15 lut 2009, 22:27
Posty: 20
Auto: mazdaRX8,

Postprzez ReeD » 3 maja 2009, 23:32

Najbliższy, większy spot w kraku, tam będzie coś dużego. Zjawię się tam i ja też albo pociągiem albo z kimś kto będzie jechał z Tarnowa.

Nie ma się co kłócić – fakt faktem ostatnio przy akcji ulotkowej nie było dużej frekwencji chociaż w zimie było 14 aut po takiej samej (a może nawet mniejszej) akcji reklamowej. Co do radia Eska – to nie ma sensu ponieważ nasz region nie zbiera funduszy na organizację takiej reklamy a ze swojej wiedzy wiem, że Eska odczuwa dosyć bardzo skutki "kryzysu" w kraju i łatwo nie będzie coś załatwić. Już kiedyś pisałem, że mogę zadziałać z reklamą w Gazecie Krakowskiej na rejon Tarnowski i nie tylko ale w tym wypadku to nie ma sensu. (i nie piszę tego w sensie mojego wypadku tylko zainteresowaniu forumowiczów i potencjalnych uczestnikowi bo przecież ponad 100 aut dostało bezpośrednio "ofertę" i nikt nie zareagował)

Dzięki za ciepłe słowa. Ja już się pogodziłem, zależy mi teraz na odzyskaniu chociaż części kasy bo niestety żadne ubezpieczenie mnie nie obejmuje.


BratCukierka napisał(a):przypadkiem wszedłem a tu takie coś :|

całe szczęście ReeD że jesteś cały


Dzięki, chociaż nie było nam dane jeszcze się lepiej poznać (oprócz śmieszno-poważnych propozycjach w dziale Sprzedam) :) – daje radę.

Anija napisał(a):ReeD ...jakbyś myślał o kupnie nowej to daj znać bo jest taki cudeńko po niemieckim tuningu...


Jak się odbiję to będę szukał tylko nie w tym silniku, interesuje mnie co najmniej 1.8, jak coś to podeślij jakieś fotki na PW
Gry online to spis gier MMO online w przeglądarkach. Nudne wieczory, zostawiłem Mazdę u mechanika i nie wiesz co zrobić z rękoma? Zaglądnij. Opisy gier, recenzje, trailery, spisz wszystkich gier w odpowiednich, posegregowanych kategoriach: 3d, strategiczne, akcji. symulatory, sportowe i wiele innych – tylko najlepsze darmowe gry.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2008, 00:33
Posty: 436
Skąd: Tarnów / Mielec
Auto: 323F BA 1.8l lantis 97r
Škoda Fabia II 1.4TDI '08 BNV

Postprzez Pajko » 4 maja 2009, 11:11

Coś ta sobota była pechowa , ReeD skasował madzie , ja kapeć kumpel też dzwonek , niedobrze .

P.s Darek mam nadzieje że z tobą jest OK .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 sty 2005, 21:18
Posty: 2563
Skąd: Tarnów
Auto: GMC Safari Hi-top , Skoda Fabia III 1,2 Tsi

Postprzez DZiKU » 4 maja 2009, 14:22

ReeD nie ma za co ;) na mnie zawsze możesz liczyć ;) do krk jade więc jak co to ze mną się zabierzesz :)
tak jak zaczek111 pisze , może to dotknąć każdego z nas (odpukać) i pomoc na pewno by była ....

strasznie pechowy ten weekend ..

co do spotkań , myślę , że raz na miesiąc możemy się spotykać i wtedy może będzie więcej zapaleńców :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sty 2008, 17:15
Posty: 396
Skąd: London / Tarnów / weekendowo Rzeszów
Auto: Mazdaspeed Lantis 98r

Postprzez ReeD » 4 maja 2009, 16:30

Co myślicie o tym egzemplarzu?

http://otomoto.pl/mazda-323f-C8475392.html

Marne wyposażenie, gość dużo nie powiedział – tylko że krokowiec do przeczyszczenia bo obroty mu czasami spadną i mechanizm przednich wycieraczek ma spipcony. Na zdjęciach widziałem, że ma nie równo poskładane nadkole do zderzaka...ciekawe co jeszcze by wyszło przy oględzinach bo cena coś mała i prawie 2tysi wyświetleń
Gry online to spis gier MMO online w przeglądarkach. Nudne wieczory, zostawiłem Mazdę u mechanika i nie wiesz co zrobić z rękoma? Zaglądnij. Opisy gier, recenzje, trailery, spisz wszystkich gier w odpowiednich, posegregowanych kategoriach: 3d, strategiczne, akcji. symulatory, sportowe i wiele innych – tylko najlepsze darmowe gry.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2008, 00:33
Posty: 436
Skąd: Tarnów / Mielec
Auto: 323F BA 1.8l lantis 97r
Škoda Fabia II 1.4TDI '08 BNV

Postprzez Anija » 4 maja 2009, 18:08

ReeD zdjęć nie mam ale to jest silnik 2,0 V6, 170km rok chyba 95-96 kolor turkus ma spojlery nieznacznie różniące się kolorem, ktoś nie dopasował za dobrze, mówił mi o niej znajomy w tamten czwartek, bo wie że lubię takie maszyny ale musiała bym sprzedać swoją staruszkę, :| tam chyba dobre wyposażenie było, jak się nie mylę to pełna elektryka, abs, co do klimy to nie jestem pewna , szczegóły będą dopiero za dzień lub dwa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 sty 2009, 22:29
Posty: 29
Skąd: Tarnów
Auto: 323f BG 1.6 16V 92r.

Postprzez kajmo1 » 4 maja 2009, 21:41

A nie lepiej ci kupic juz 2.0 :). niewiele wieksze spalanie a duza frajda?
Obrazek
Opis i kilka zdjęć mojej Mazdy=> http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... 77#1241377
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 sty 2009, 18:45
Posty: 53
Skąd: Tarnów/okolice
Auto: 323F 2.0 V6 97r.

Postprzez ReeD » 4 maja 2009, 22:16

Hymm niewiele większe spalanie ? Ja myślałem że pomiędzy 1,5 – 1.8 jest niewielka różnica a 2.0 to tak z 2 litry więcej weźmie i ta eksploatacja, ceny części zniechęcają.
Gry online to spis gier MMO online w przeglądarkach. Nudne wieczory, zostawiłem Mazdę u mechanika i nie wiesz co zrobić z rękoma? Zaglądnij. Opisy gier, recenzje, trailery, spisz wszystkich gier w odpowiednich, posegregowanych kategoriach: 3d, strategiczne, akcji. symulatory, sportowe i wiele innych – tylko najlepsze darmowe gry.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2008, 00:33
Posty: 436
Skąd: Tarnów / Mielec
Auto: 323F BA 1.8l lantis 97r
Škoda Fabia II 1.4TDI '08 BNV

Postprzez kajmo1 » 5 maja 2009, 09:05

Poki jestes młody możesz zaszaleć :P
Obrazek
Opis i kilka zdjęć mojej Mazdy=> http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... 77#1241377
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 sty 2009, 18:45
Posty: 53
Skąd: Tarnów/okolice
Auto: 323F 2.0 V6 97r.

Postprzez Pajko » 5 maja 2009, 10:23

ReeD myślę ze przy normalnej miejskiej eksploatacji KF nie będzie dużo więcej palił niż Z5 , jak byś jechał gdzieś po auto to dzwoń , mogę z tobą uderzyć .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 sty 2005, 21:18
Posty: 2563
Skąd: Tarnów
Auto: GMC Safari Hi-top , Skoda Fabia III 1,2 Tsi

Postprzez ReeD » 5 maja 2009, 19:33

kajmo1 napisał(a):Poki jestes młody możesz zaszaleć :P


Ostatnio "wyszalałem" się za wszystkie czasy...

CO do kupna to jak na razie tylko głośno myślę.



kiedy jakieś spotkanie organizujecie ?

Edit: by Bartheez
P.S. nie piszemy postu pod postem !! radzę używać opcji "zmień"
Gry online to spis gier MMO online w przeglądarkach. Nudne wieczory, zostawiłem Mazdę u mechanika i nie wiesz co zrobić z rękoma? Zaglądnij. Opisy gier, recenzje, trailery, spisz wszystkich gier w odpowiednich, posegregowanych kategoriach: 3d, strategiczne, akcji. symulatory, sportowe i wiele innych – tylko najlepsze darmowe gry.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2008, 00:33
Posty: 436
Skąd: Tarnów / Mielec
Auto: 323F BA 1.8l lantis 97r
Škoda Fabia II 1.4TDI '08 BNV

Postprzez DZiKU » 7 maja 2009, 17:26

widzę brak zainteresowania .... ehhh ....
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sty 2008, 17:15
Posty: 396
Skąd: London / Tarnów / weekendowo Rzeszów
Auto: Mazdaspeed Lantis 98r

Postprzez whiteman » 7 maja 2009, 18:18

niech będzie coś w czerwcu to się zjawię :D spotkanie na 20 aut czy kameralny grill na parę osób – wszystko jedno

Reed, współczuję :( ale dobrze, że chcesz zostać przy jedynej słusznej marce
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 gru 2008, 22:16
Posty: 92
Skąd: Tarnów
Auto: MX-5 NA 1.8 '94

Postprzez Pajko » 7 maja 2009, 20:54

niedziela żużel panowie !! a w sobote mam odbiór felg więc ja odpadam .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 sty 2005, 21:18
Posty: 2563
Skąd: Tarnów
Auto: GMC Safari Hi-top , Skoda Fabia III 1,2 Tsi

Postprzez whiteman » 8 maja 2009, 12:53

takie pytanie mam do ogółu :D zna ktoś moze kogos w tarnowie lub okolicach kto sprzedaje / tnie plexe?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 gru 2008, 22:16
Posty: 92
Skąd: Tarnów
Auto: MX-5 NA 1.8 '94

Postprzez plLepQ » 10 maja 2009, 17:59

wczoraj mielismy mini spota :D bylo 5 osob :P pomimo ze nic nie bylo planowane :P:p Moze trzeba na spontanie robic spoty :P Grill udany :P:D
PALI TO GUME ??
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lis 2008, 09:57
Posty: 111
Skąd: KT
Auto: Civic 1,3 + podtlenek LPG

Postprzez zaczek111 » 11 maja 2009, 09:56

na spontanie???!!– tylko nikt o niczym nie wie...
whiteman-plekse prawdopodobnie przycinaja na przemysłowej ale nie powiem ci gdzie dokładnie bo kumpel kiedys tam wlasnie kupowal i mu odrazu na wymiar ucieli

Wykonuje Pomiary ilości dB- chetnych zapraszam na PW.


143,4dB i to jeszcze nie koniec ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 lut 2009, 17:43
Posty: 533
Skąd: Tarnów
Auto: Mazda 6 2.3GY 03r

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd