BIAŁYSTOK – spotkania regionalne

Zloty, spoty i spociki. Dział przeznaczony do planowania i przeprowadzania spotkań naszej społeczności.

Postprzez Seraf » 14 sty 2012, 13:35

przechodzimy okres lekkiego przetasowania :D bo ja dołączając do grupy powiem szczerze że z inna ekipą się witałem teraz mamy dużo nowych członków, starszych widzę rzadziej niemniej jednak uważam że każdy ma takie samo prawo do udziału w spotach, miło by jednak było widzieć konsekwencję. ;)
Obrazek
Obrazek
aka "bez sensu"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 kwi 2009, 00:28
Posty: 3537 (2/15)
Skąd: Białystok
Auto: rower miejski :D

Postprzez Waldek91 » 14 sty 2012, 13:39

Ostatnio też nie miałem czasu aby pojawić się na dwóch ostatnich spotach (święta, wyjazdy itp.). Studiuję więc nie zawsze też dla Mnie czas pozwala, a bardzo się staram i chcę uczestniczyć w spotach. Z reguły bywam dość krótko we wtorki, ale mam jeszcze inne zajęcia po 20, co wcale nie znaczy że mi się nie chce (może w przyszłym semestrze będę miał inny rozkład).
Rozumiem też niektórych że nie mogą, jak "Pani" z srebrnej MX-5, bo wiem że często ma albo jakieś zajęcia, albo <nauka> . A wcześniej była zieloną mazdą 323f :)

Co do majsterkowania w niedzielę to się z chęcią pojawię, bo chciałbym aby jakiś magik od elektryki wyprowadził mi zasilanie od lusterka/światła w podsufitce :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 sty 2011, 20:18
Posty: 506 (0/1)
Skąd: Bielsk Podlaski/Białystok/Belgia
Auto: Mazda 6 GH 2.0 MZR 147KM PB 2008r. kolor 35J

Postprzez Seraf » 14 sty 2012, 13:48

Waldek91 napisał(a):Co do majsterkowania w niedzielę to się z chęcią pojawię, bo chciałbym aby jakiś magik od elektryki wyprowadził mi zasilanie od lusterka/światła w podsufitce :)


zaopatrz się w jakiś manual do ściągania tapicerki bo bez żadnego przygotowania nikt raczej nie będzie chciał Ci połamać plastików :D
Obrazek
Obrazek
aka "bez sensu"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 kwi 2009, 00:28
Posty: 3537 (2/15)
Skąd: Białystok
Auto: rower miejski :D

Postprzez Waldek91 » 14 sty 2012, 13:51

Ale skąd go wziąć ? :)
Gdzie będę mógł kupić "nóż", czy specjalny śrubokręt do podważania plastików ? Może ktoś się orientuje ? :P

Znalazłem na forum jak zdjąć tapicerkę, w GG, ale zapewne się przyda przy pracy :) Wezmę to jutro i jakoś pokombinujemy.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 sty 2011, 20:18
Posty: 506 (0/1)
Skąd: Bielsk Podlaski/Białystok/Belgia
Auto: Mazda 6 GH 2.0 MZR 147KM PB 2008r. kolor 35J

Postprzez Seraf » 14 sty 2012, 14:14

http://www.mazdausa.com/MusaWeb/pdf/man ... da6_OM.pdf

znalazłem manual użytkownika ale serwisowego narazie nie widzę
Obrazek
Obrazek
aka "bez sensu"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 kwi 2009, 00:28
Posty: 3537 (2/15)
Skąd: Białystok
Auto: rower miejski :D

Postprzez Justyśka » 14 sty 2012, 14:17

Zauważcie, że każdy ma jakieś obowiązki, zajęcia, pracę, rodzinę etc. ale niektórzy się starają wpaść chociaż raz na jakiś czas i to trzeba docenić, a też napisać takiego posta nawet z pytaniem "Hej, co tam u Was słychać?" można przecież w domu i zajmuje to dosłownie niecałe 5 minut, a na pewno zrobi Nam się wszystkim miło, że się zainteresowaliście forum i Naszą społecznością. ;)
Życie jest jak rejs i choć istotne dokąd gnasz, to najważniejsze być w odpowiedniej załodze.

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje.
Oj tam, oj tam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2011, 11:17
Posty: 1210 (2/9)
Skąd: UK / Białystok
Auto: Mazda3

Postprzez Chaty » 14 sty 2012, 14:50

Ja może bym wpadł w niedzielę, bo po ostatnim spocie czuję niedosyt :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 mar 2011, 20:44
Posty: 320
Skąd: Bialystok

Postprzez gadula » 14 sty 2012, 18:56

Chaty ale jedź pierwszy :P Ktoś w końcu ten śnieg musi zgarnąć :D

PS. Jeśli ktoś twierdzi, że po przebiciu katalizatora jest tylko troszkę głośniej, to chyba jest głuchy <rotfl>
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 10 lip 2006, 23:30
Posty: 2909 (3/25)
Skąd: Białystok
Auto: GE6 KL, RF7J

Postprzez Michał_1987 » 14 sty 2012, 19:50

cbr napisał(a):Niedziela godzina 12 mini spot w alfie jeżeli ktoś jest chętny, będę ja i Kamil na 100% bo mamy coś do zrobienia :D


Również będę na 100% :D
Obrazek
SPRZEDAM MAZDE 323 F BA 4,5 TYS DO NEGOCJACJI PO KAPITALNYM REMONCIE SILNIKA
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 gru 2008, 00:31
Posty: 222
Skąd: Białystok
Auto: Mazda 6 GG

Postprzez Chaty » 14 sty 2012, 20:05

gadula napisał(a):Chaty ale jedź pierwszy Ktoś w końcu ten śnieg musi zgarnąć

dobra to jesteśmy umówieni, ale jakoś za mało tego śniegu, nie ma co zgarniać :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 mar 2011, 20:44
Posty: 320
Skąd: Bialystok

Postprzez tyr_s » 14 sty 2012, 20:27

Justyśka napisał(a):Nie chce się wtrącać, ale też dzięki tej wiadomości, napisałeś posta. Gratulację.

Następnym razem przemyśl 2 razy zanim coś takiego napiszesz

cbr napisał(a):tyr_s nie będę z tobą polemizował, po pierwsze dlatego, że nie znam Cie osobiście, po drugie widziałem od 8 miesięcy dwa twoje posty, po trzecie życie mnie już nauczyło, że niektóre słowa lepiej przemilczeć.
Bywałeś na spotach, niech będzie, ale odkąd nie możesz być (odległość, pobyt za granicą), to nie możesz napisałem i o takiej sytuacji, że jest ok.


Nie wiedziałem że liczbą postów dzielimy użytkowników na tych lepszych i gorszych bo z wypowiedzi Justyśki i Twojej tak wygląda.

cbr napisał(a):To co, że jestem PR regionu, nie mogę mieć już własnego zdania i mówić jego głośno? Jeżeli kogoś to zabolało to i dobrze, może weźmie je do siebie.


Oczywiście, możesz mówić o tym głośno, tylko jasno i wyraźnie dałeś do zrozumienia, że nie wszyscy są mile widziani na spotach, a chyba nie o to w klubie chodzi.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 wrz 2009, 20:49
Posty: 32 (0/2)
Skąd: Bielsk Podlaski
Auto: MX-3 1.8 V6
M6 GG LF

Postprzez jarsonik » 14 sty 2012, 21:05

ja się na niedzielę na 12 piszę na milion procent.... tylko jeszcze do końca nie wiem czym przyjadę....

A tak moze zaproponuję, skoro chcecie coś majstrowac przy samochodach, to nie lepiej do mnie do garażu przyjechać?? w sumie ogrzewany to on nie jest ( mam farelkę <czarodziej> ), ale posiedziec jest gdzie i ludzie nie będa dziwnie patrzeć....no i dostęp do narzędzi nieograniczony....
Forumowicz
 
Od: 9 mar 2009, 21:02
Posty: 148
Skąd: Białystok
Auto: Ford probe 2,5v6 93r.

Postprzez gadula » 14 sty 2012, 21:30

A pomieścisz tyle osób? :D Dziękujemy za propozycję, ale to tylko CB mamy podłączyć ;)
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 10 lip 2006, 23:30
Posty: 2909 (3/25)
Skąd: Białystok
Auto: GE6 KL, RF7J

Postprzez Chaty » 14 sty 2012, 21:39

jarsonik napisał(a):tylko jeszcze do końca nie wiem czym przyjadę.

bierz probe, to bym se oblukał, jeśli przyjadę :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 mar 2011, 20:44
Posty: 320
Skąd: Bialystok

Postprzez jarsonik » 14 sty 2012, 23:50

no ok, a co do pojemności garażu, to.......uwierz, zę dałby radę was pomieścić:0 ale luz...jutro tez poprzeszkadzam wam:)
Forumowicz
 
Od: 9 mar 2009, 21:02
Posty: 148
Skąd: Białystok
Auto: Ford probe 2,5v6 93r.

Postprzez Justyśka » 15 sty 2012, 00:49

tyr_s pomyślałam nawet 5 razy, taka jest prawda, bo niby co Cię skłoniło w ciągu tych dwóch dni do napisania kolejnego posta? Zapytaj samego siebie. Dalej, jest przekomicznie :D albo ja nie rozumiem tego co piszesz albo Ty nie rozumiesz tego co my piszemy. Nikt nie dzieli nikogo, na podstawie postów, na gorszych czy lepszych.

Nasz przekaz jest taki, iż: miło by było, gdyby każdy coś napisał od czasu do czasu. A przemiło, gdyby każdy się pojawił od czasu do czasu na spocie w miare swoich możliwości. Jeśli nie ma możliwości i nie chce, to ok. Co już było pisane wcześniej.

Mam nadzieję, że wszystko już jest zrozumiałe i wyjaśnione klarownie. Jeśli mogę Ci coś poradzić, o ile Cię to nie urazi, bo jeżeli urazi, to z góry przepraszam, od razu mówie, że nie miałam nic złego na myśli, czy złych intencji oraz nie chce Cię urazić/obrazić etc. wrzuć troche dystansu do świata i ludzi i nie bierz wszystkiego, to co piszą i mówią ludzie, aż tak dosłownie. A bynajmiej nie posądzaj od razu innych o to, że żle Ci życzą czy mają złe zamiary wobec Ciebie. Tyle z mojej strony, było mi było prowadzić z Tobą konwersację. Mam nadzieję, że kiedyś Nas poznasz i przekonasz się, że nie jesteśmy takimi złymi ludżmi, jak Nas odbierasz i że wcale nikogo nie dzielimy na lepszych i gorszych, czy nikogo nie obrażamy. ;)
Ostatnio edytowano 15 sty 2012, 00:52 przez Justyśka, łącznie edytowano 1 raz
Życie jest jak rejs i choć istotne dokąd gnasz, to najważniejsze być w odpowiedniej załodze.

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje.
Oj tam, oj tam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2011, 11:17
Posty: 1210 (2/9)
Skąd: UK / Białystok
Auto: Mazda3

Postprzez cbr » 15 sty 2012, 00:50

Jarek to może następnym razem u Ciebie się przemieścimy do zabawy z autami :D Ale jutro chyba parę osób chce grzebać się to chyba lipa po kolei wjeżdżać :D
2+2=5
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 mar 2011, 01:01
Posty: 2823 (0/26)
Skąd: Białystok
Auto: Vauxhall Vectra SRI
Mazda3 109KM Y6 2004 (była)

Postprzez Pawko_6 » 15 sty 2012, 01:24

Justyśka napisał(a):Nikt nie dzieli nikogo, na podstawie postów, na gorszych czy lepszych.


cbr napisał(a):tyr_s nie będę z tobą polemizował, po pierwsze dlatego, że nie znam Cie osobiście, po drugie widziałem od 8 miesięcy dwa twoje posty


tyr_s zgadzam się z tym co piszesz, tu wyraźnie widać że ktoś coś palnął bez zastanowienia i usilnie stara się udowodnić, że czarne jest białe a białe czarne, ale w tym kraju jest masa ludzi którzy nie potrafią się przyznać do błędu.

Szczerze mówiąc odkąd jestem w klubie i na forum (a to już ładnych parę lat) takiego przypadku nie widziałem, żeby ktoś tak szybko nam namotał, to było nie do pomyślenia i jeszcze uważa że to jest super okazja żeby nabijać posty :)
Szkoda tylko że takie sytuacje zamiast nas łączyć, dzielą i wprowadzają nerwową atmosferę, co w ogóle nie służy ani nowym osobom ani "starej gwardii" którzy są zniechęceni tym że ktoś przychodzi nowy z zewnątrz i nie zważywszy na słowa mówi co kto z kim i kiedy ma robić, jak pisać i jak wyglądać ma klub mazdaspeed podlasie. Nie tędy droga, ale powodzenia. A są tu ludzie którzy spotykają się ze sobą nie tylko na spotach ale przy innych okazjach także i to od bardzo bardzo dawna.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 gru 2003, 15:25
Posty: 1083 (3/4)
Skąd: Białystok
Auto: Mazda6 GJ SkyActiv-G 2.5 '15 SkyPassion
CX-7 Sport EU powered by DISI-tune

Poprzednie auto:
Mazda6 GG L3 '02

Postprzez jarsonik » 15 sty 2012, 09:59

cbr napisał(a):Jarek to może następnym razem u Ciebie się przemieścimy do zabawy z autami :D Ale jutro chyba parę osób chce grzebać się to chyba lipa po kolei wjeżdżać :D



A to ja nie widzę problemu. Mieszczą sie dwa jednocześnie i jeszcze miejsce jest do pracy..
Forumowicz
 
Od: 9 mar 2009, 21:02
Posty: 148
Skąd: Białystok
Auto: Ford probe 2,5v6 93r.

Postprzez Pawko_6 » 15 sty 2012, 10:23

Jarsonik a masz kanał u siebie w tym garażu?
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 gru 2003, 15:25
Posty: 1083 (3/4)
Skąd: Białystok
Auto: Mazda6 GJ SkyActiv-G 2.5 '15 SkyPassion
CX-7 Sport EU powered by DISI-tune

Poprzednie auto:
Mazda6 GG L3 '02

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd