TARNÓW – spotkania regionalne

Zloty, spoty i spociki. Dział przeznaczony do planowania i przeprowadzania spotkań naszej społeczności.

Postprzez ReeD » 16 mar 2009, 20:45

no jasne, to jak ustalamy ? ulotka w sumie zrobiona, mi to wszystko jedno. Niech się reszta wypowie :)
Gry online to spis gier MMO online w przeglądarkach. Nudne wieczory, zostawiłem Mazdę u mechanika i nie wiesz co zrobić z rękoma? Zaglądnij. Opisy gier, recenzje, trailery, spisz wszystkich gier w odpowiednich, posegregowanych kategoriach: 3d, strategiczne, akcji. symulatory, sportowe i wiele innych – tylko najlepsze darmowe gry.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2008, 00:33
Posty: 436
Skąd: Tarnów / Mielec
Auto: 323F BA 1.8l lantis 97r
Škoda Fabia II 1.4TDI '08 BNV

Postprzez whiteman » 16 mar 2009, 21:41

u mnie termin nie gra roli, jeśli byłby piątek, to wieczorkiem, sobota – niedziela raczej spoko, poniedziałek też.. :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 gru 2008, 22:16
Posty: 92
Skąd: Tarnów
Auto: MX-5 NA 1.8 '94

Postprzez gabber_ » 16 mar 2009, 22:08

Najważniejsze żeby wszyscy co biorą bierny udział na forum wypowiedzieli się.
Wiadomo że:
– Pajko nie da rady ani w sobotę ani w niedzielę
– DZiKU, ReeD, whiteman, i ja jesteśmy obojętni,
– zaczek111 – w niedziele nie może ale SOBOTA jak najbardziej
– Kojak – najprawdopodobniej się zjawi – tylko który dzień by Ci odpowiadał i czy jesteś w posiadaniu Madzi ?? jak możesz daj znać,
– kajmo1 "może być sobota" – OK
– plLepQ – jest za niedzielą <killer>

Panie i Panowie – wypowiadajcie się !!

– casper_trn
– danield
– maciekkm
– ..REX..

ReeD wstrzymaj się z roznoszeniem, a DZiKU niech przygotuje projekt na wszelki wypadek na sobotę – jak coś pomogę w roznoszeniu ulotek.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 sty 2009, 14:40
Posty: 104
Skąd: Tarnów
Auto: Mazda 323f BA 1,5 1997r.

Postprzez Kojak » 16 mar 2009, 22:37

No więc posiadaczem mazdy stane się na 99% w piątek, są szanse że wcześniej ale niewielkie :) Jak zakupie mazde to pojawie się na 100% , dostosuje sie do dnia i godziny bo nie mam żadnych planów, ani na niedziele ani na sobote :) Dzisiaj miałem jechać po Madzie do Jasła, ale wczoraj wypatrzyłem niesamowitą okazję w Tarnowie :) niestety dopiero w piątek jest możliwość finalizowania sprawy :) jak kogoś będą interesowały szczegóły to opowiem na spocie :) także ja dokładnie się wypowiem w piątek, ale na 99% przyjadę :)
Forumowicz
 
Od: 9 paź 2008, 12:52
Posty: 269
Skąd: Tarnów
Auto: Mazda 323F BA 1,8 BP 97'

Postprzez casper_trn » 16 mar 2009, 22:44

Panowie. Mi to tam rybka zaliczam się do tych do to się dostosują ;)

Ps. Pajko jak tak dalej pójdzie z pogodą, to o żużlu możemy zapomnieć :(
No i jeszcze brak prezentacji zawodników... Ale to już nie przez pogodę.
Forumowicz
 
Od: 11 sty 2009, 10:12
Posty: 46
Skąd: Tarnów
Auto: Mazda 323F BA 1.5

Postprzez tomalosik » 16 mar 2009, 23:17

o proszę dawno do tego tematu nie zaglądałem ... i proszę co tu się szykuję ;]

ciekawy projekt ulotki ;] ....

jak będzie czas to i ja się zjawię.. tylko niestety u mnie przedni zderzak pęknięty (spawania plus malowanie), dokładka tylknia oberwana i połamana :( (spawanie plus malowanie) ;/. także trochę nie wyjściowa jest :P
Ostatnio edytowano 16 mar 2009, 23:18 przez tomalosik, łącznie edytowano 1 raz
Forumowicz
 
Od: 18 gru 2008, 00:24
Posty: 171
Skąd: Tarnów

Postprzez DZiKU » 16 mar 2009, 23:18

sobotni projekt gotowy w razie w :) ReeD poszło PW.

może ankieta kiedy nam spot odpowiada <lol> ?
ustalcie większością głosów kto woli sobotę a kto niedziele ;)


PS. nie ma ktoś tanio załatwić ori dokładek progów ? :P <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sty 2008, 17:15
Posty: 396
Skąd: London / Tarnów / weekendowo Rzeszów
Auto: Mazdaspeed Lantis 98r

Postprzez Anija » 16 mar 2009, 23:32

Witam. Niestety ja odpadam, na 15 nie wyrobie bo w szkole siedzę do 16. :( po prostu pech, jakby z godzinkę później to zdążę, ale naklejkę jak można to chętnie, białą oczywiście :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 sty 2009, 22:29
Posty: 29
Skąd: Tarnów
Auto: 323f BG 1.6 16V 92r.

Postprzez ReeD » 17 mar 2009, 00:09

Kojak napisał(a):Dzisiaj miałem jechać po Madzie do Jasła, ale wczoraj wypatrzyłem niesamowitą okazję w Tarnowie :)


pewnie ta srebrna z gazem ? :)


ps. "Masz 5 nowych wiadomości" lol
Gry online to spis gier MMO online w przeglądarkach. Nudne wieczory, zostawiłem Mazdę u mechanika i nie wiesz co zrobić z rękoma? Zaglądnij. Opisy gier, recenzje, trailery, spisz wszystkich gier w odpowiednich, posegregowanych kategoriach: 3d, strategiczne, akcji. symulatory, sportowe i wiele innych – tylko najlepsze darmowe gry.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2008, 00:33
Posty: 436
Skąd: Tarnów / Mielec
Auto: 323F BA 1.8l lantis 97r
Škoda Fabia II 1.4TDI '08 BNV

Postprzez Pajko » 17 mar 2009, 01:35

jeżeli odwołają speedway to wpadam w sobote
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 sty 2005, 21:18
Posty: 2563
Skąd: Tarnów
Auto: GMC Safari Hi-top , Skoda Fabia III 1,2 Tsi

Postprzez plLepQ » 17 mar 2009, 07:36

hehe widze nie tega rozkmina :P:P zamowilem wczoraj aparacik zaplonowy moze na jutro bedzie :P:D Nie wiem czy m,i sie mechanik wyrobi w tym tyg wiec moja obecnosc stoi pod znakiem zapytania ;P:P ale jaby potrzeba bylo rak do roznoszenia ulotek to chetnie cos wezme ;p;p

P.S apropos ulotek ;p;p to jak zwykle decydujemy sie tydzien wczesniej ;p;d Moze by ustalic powiedzmy jakies termin za 2 – 3 tygodnie i juz nosic z ta data ulotki ;p;p zawsze to wiecej czasu zeby sobie czas zorganizowac :P:P mysle ze w ten sposob jest wieksza szansa na pozyskanie nowych uczestnikow :P:D
PALI TO GUME ??
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lis 2008, 09:57
Posty: 111
Skąd: KT
Auto: Civic 1,3 + podtlenek LPG

Postprzez gabber_ » 17 mar 2009, 12:30

plLepQ napisał(a):Moze by ustalic powiedzmy jakies termin za 2 – 3 tygodnie i juz nosic z ta data ulotki ;p;p zawsze to wiecej czasu zeby sobie czas zorganizowac


Głupoty pleciesz !! Za 2-3 tygodnie może być – np."koniec świata" :P – skąd wiele osób będzie wiedziało co im wypadnie za tyle czasu,
a po za tym mogą zapomnieć że dostali jakiekolwiek ulotki, o terminie spotkania nie mówiąc.
Tydzień wcześniej moim zdaniem jest chyba najbardziej optymalnym czasem.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 sty 2009, 14:40
Posty: 104
Skąd: Tarnów
Auto: Mazda 323f BA 1,5 1997r.

Postprzez plLepQ » 17 mar 2009, 13:00

moze i masz racje ;p;p ale moim zdaniem byc moze teztak ze kazdy ma juz najblizszy weekend zaplanowany i nie bedzie chcial zmieniac go ze wzgledu na spota :P:P tak wiec mysle ze info o spotach powinno sie wczesniej pojawiac :P
PALI TO GUME ??
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lis 2008, 09:57
Posty: 111
Skąd: KT
Auto: Civic 1,3 + podtlenek LPG

Postprzez -=[BuBu]=- » 17 mar 2009, 17:32

a moim zdaniem to niektorzy jak przyslowiowe "baby" a bo to, a bo tamto i tak te spoty nie trwaja dluzej niz 1-2 godziny a malować sie nie musicie (chyba) zeby sie pokazac na spocie. Nikogo przez ten czas nie zbawi ... jak tak siedze i to czytam to kabareton totalny... Troche asertyzmu koledzy! tak nawiasem mówiąc piątki są najlepszym dniem na spoty... nikt kolo 15-16 nie idzie jeszcze sie nabzdryngolić, szkola jeśli takowa jest to tez chyba dluzej niz do 16 nie trwa (chyba ze wieczorowe, ale to pominmy) i w końcu zrobić z tych spotów nie spontaniczne a cykliczne... bo z tych spotanów to wynikło tyle ze 2 razy byłem sam na spocie a pozniej sie okazalo ze pozniej jeszcze ktos byl ale mnie juz nie bylo (ileż mozna czekać?) i.t.d i.t.p. ulotki ulotkami ale moim skromnym zdaniem zeby roznosić ulotki najpierw trzeba uzbierać frekwencje stałych bywalców jakoś dojść do ładu bo to sie ze tak powiem brzydko "kupy" nie trzyma :) niedługo wracam więc chciałbym podjechać na parking widząc tych wszystkich udzielających sie mazdowiczów... tyle zachodu o kilkanaście minut spotkania :P
pozdr. z Anglii :P

ps. teraz mozecie mnie rozstrzelać <killer>
The history of my cars:
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2009, 14:30
Posty: 65
Skąd: Tarnów
Auto: Mazda 626 GF 99'

Postprzez Kojak » 17 mar 2009, 17:50

ReeD napisał(a):pewnie ta srebrna z gazem ? :)


Nie ta :) zobaczycie na spocie :P
Forumowicz
 
Od: 9 paź 2008, 12:52
Posty: 269
Skąd: Tarnów
Auto: Mazda 323F BA 1,8 BP 97'

Postprzez poflek » 17 mar 2009, 18:29

–=[BuBu]=– napisał(a):a moim zdaniem to niektorzy jak przyslowiowe "baby"

Całkiem możliwe :P

Ja to zbytnio się nie będę wypowiadał bo rzadko jestem w Tarnowie – maks 2 weekendy na miesiąc.

–=[BuBu]=– napisał(a):piątki są najlepszym dniem na spoty

Ta... jak będzie coś w niedzielę 29.03.09 popołudniu to przyjadę ;)
GF RF2A Obrazek
GH LF Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 mar 2007, 15:14
Posty: 225 (1/0)
Skąd: Tarnów / Kraków
Auto: GH LF '08
było:
GF RF2A '99
BG B6E '90

Postprzez gabber_ » 17 mar 2009, 18:32

–=[BuBu]=– dobrze mówisz – tylko jak zrobić frekwencje stojąc na parkingu i patrzeć na 5 samochodów w tym 3 BA :) – w jakiś sposób trzeba ludzi poinformować że coś takiego istnieje jak Mazdaspeed i spotkania regionalne – (ja dowiedziałem się z ulotki)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 sty 2009, 14:40
Posty: 104
Skąd: Tarnów
Auto: Mazda 323f BA 1,5 1997r.

Postprzez casper_trn » 17 mar 2009, 20:36

Kojak to chyba będzie pierwsze BA 1.8 na spotach Bo o ile dobrze mi wiadomo to takim czymś będziesz dysponował? Chyba, że się mylę? Z tego c pamiętam do zawsze 1.5 i 2.0 nie przypominam sobie, żeby jakieś 1.8 zagościło jak się mylę to mnie poprawcie :)
Forumowicz
 
Od: 11 sty 2009, 10:12
Posty: 46
Skąd: Tarnów
Auto: Mazda 323F BA 1.5

Postprzez Pajko » 18 mar 2009, 01:14

–=[BuBu]=– przyjedziesz to będziesz działal w sprawie rozwoju naszej grupy . Ja np w piątki odpadam zupełnie zostaje mi tylko sobota i niedziela , tyle ze w lecie jak jest zuzel to Mnie nie ma na 100%
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 sty 2005, 21:18
Posty: 2563
Skąd: Tarnów
Auto: GMC Safari Hi-top , Skoda Fabia III 1,2 Tsi

Postprzez ReeD » 18 mar 2009, 02:48

ja piątki traktuje jak każdy inny dzień powszedni mówiąc oczywiście czasowo od 15 do 16 no w pracy siedzę.
Gry online to spis gier MMO online w przeglądarkach. Nudne wieczory, zostawiłem Mazdę u mechanika i nie wiesz co zrobić z rękoma? Zaglądnij. Opisy gier, recenzje, trailery, spisz wszystkich gier w odpowiednich, posegregowanych kategoriach: 3d, strategiczne, akcji. symulatory, sportowe i wiele innych – tylko najlepsze darmowe gry.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2008, 00:33
Posty: 436
Skąd: Tarnów / Mielec
Auto: 323F BA 1.8l lantis 97r
Škoda Fabia II 1.4TDI '08 BNV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd