Mechanika, Elektryka – Bronisze – Auto Jaksa

Postprzez kkaczor » 13 wrz 2012, 23:49

Aż sobie zadałem odrobinę trudu i przejrzałem 20 stron postów ze sformułowaniem debil... żaden nie tyczył się użytkownika forum ;P

A wracając do meritum – Panowie, niech mi ktoś pokaże drugi taki warsztat. Sporo już widziałem i moje cholerne ASO to może się ewentualnie u Jaksy czegoś nauczyć (o ile by się w ogóle zgodził ;)). Przyznaję, że nigdy jeszcze nie widziałem, żeby ktoś się tak przykładał do tego co robi. Usługa została wykonana na najwyższym poziomie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Chłopaki byli naprawdę mili i uprzejmi i złego słowa nie mogę powiedzieć. Jeszcze jestem pod wrażeniem. Porównywanie ich z ASO byłoby stratą czasu.

Naprawdę jestem zadowolony i gorąco polecam, od dzisiaj nie zostawię swojego samochodu nigdzie indziej.

Dzięki Jarek, trzymacie poziom od wielu lat. To miłe w dzisiejszych czasach.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sty 2010, 10:14
Posty: 188 (1/2)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda6 GH 2009 sedan 2.0

Postprzez kolo_00 » 14 wrz 2012, 22:07

prosze uprzejmnie niedosyć ze od debili to jeszcze od idotów::

Auto Jaksa stracil klienta i mam nadzieje, ze straci wiecej, za sprawa tego wpisu. Nie mam zamiaru napychac kieszeni jakiemus gburowatemu chamowi, ktory jak negocjowalem cene z mechanikiem, bez skrepowania wyzywal od debili i idiotow forumowiczow z tego forum i ludzi,

tak sie wypowiedzial uzytkownik mk na przedostatniej stronie czy jednak albo zle czytasz abop po lepkach ;P

Pozatym ktoś jak juz sobie chce robic takie reklamy i po przez ustawke to powinien wystawiac rachunek a nie tak jak u rumunów masz i spadaj


a ceny u niego jak w aso wiec po jaki rabek spodnicy tluc sie do tak milwego pana. Taka firma od tylu lat i nawet rachunku nie wystawia :]
Forumowicz
 
Od: 20 wrz 2011, 21:41
Posty: 113

Postprzez kkaczor » 14 wrz 2012, 22:18

Szanuję Twoją opinię, nie spodobało Ci się, masz do tego prawo. Odnośnie debilizmu to jak dzisiaj widziałem u Jaksy w jakim stanie przyjeżdżają samochody to nie sądziłem, że aż tak bardzo mogą się na przykład klocki skończyć... i jak bardzo trzeba się namęczyć żeby zacisk od jarzma oddzielić bo od wieków nikt tam nie zaglądał to powiem Ci, że aż się samo ciśnie do ust :) I tak podziwiam, bo ja bym takie kwiatki wystawiał na zewnątrz, bo to aż żal się dotykać :(

Ale jak wolisz strzelić focha i się obrażać zamiast mieć dobrego mechanika no to cóż. Szanuję Twój wybór.

kolo_00 napisał(a):a ceny u niego jak w aso wiec po jaki rabek spodnicy tluc sie do tak milwego pana. Taka firma od tylu lat i nawet rachunku nie wystawia :]

Po pierwsze nie są takie same... po drugie mało chyba o ASO wiesz. Pogadaj z ludźmi, rozejrzyj się to może Ci przejdzie ślepe zaufanie do Autoryzowanych Stacji Obsługi... ale znów – szanuję Twój wybór, ja wybiorę jednak Jaksę.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sty 2010, 10:14
Posty: 188 (1/2)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda6 GH 2009 sedan 2.0

Postprzez kolo_00 » 15 wrz 2012, 11:27

No to dobrze, ze sie rozumiemy :) Ale ja jednak wole otrzymać rachunek za daną usługe zwlaszcza ze firma ma juz tyle lat i tak sie promuje. Jak jestesmy debilami i idiotami to poco robić na tym forum reklame?? Po to aby Ci debile przyjechali i co mam sie przywitać i powiedziec ze jestem debilem z forum rob pan i wyzywaj ludzi od idiotów zeby zablysnąc przedemną.

A JEŻLELICHODZI O CENY TO TU SIE NIEZGODZE BO SA TAKIE SAME A CZASAMI WIEKSZE

ZA ROZRZĄD W MOJEJ PREMACY Z SILNIKIEM 1.8 PAN JAKSA, A NIE DEBIL BO JESTEM ZBYT DOBRZE WYCHOWANY, ABY ODPOWIADAĆ TAK SAMO JAK SIE WYPOWIADA O NAS PAN, KTORY PROPONUJE USLUGI CHCIAL 400 ZŁ, A MOJE ASO 390 pln!!! Z POMPA BO POWIEDZIELI ZE TO PRYSZCZ PRZY OKAZJI ODKRĘCIĆ POMPE, A DRUGA NAPRAWA O KTORA PYTALEM TO ODKRĘCENIE I WYCZYSZCZENIE ZAWORU EGR TAK JAK MOWI KSIĄZKA SERWSOWA CO 60 TYS KM. CHCIAL 120 ZL, A MOJE ASO 89 ZŁ WIEC PO JAKI GRZYB JECHAĆ DO WARSZAWY I BYC DEBLIEM ZA WLASNE PIENIĄŻKI DODADKOWO PODKREŚLE ZE BEZ RACHUNKU!!!!, A TAK JAK ROBIE W ASO ALBO U FACETA KTORY MA ZAKLAD I ZROBI O POLOWE CENY MNIEJ NIZ ASO TO SIĘ MA PAPIEREK ZE COS ROBILEM I VAT ODLICZE I GWARANCJA BEDZIE :D . DODAM ZE W MOIM ASO MOZNA BYC PRZY AUCIE WIEC BEZ OBAWY JESLI CHODZI O OSZUSTWO ZE STRONY WYKONAWCY!
Forumowicz
 
Od: 20 wrz 2011, 21:41
Posty: 113

Postprzez ralfvip » 9 paź 2012, 21:52

Witam
Ludzie chcieliście mieć porządne samochody a teraz narzekacie jak trzeb je serwisować. Nie wystarczy raz w roku zmienić olej. Niestety za dobrze wykonana robotę trzeba płacić. Nie ma nic gorszego jak jeżdżenie od warsztatu do warsztatu i wydawanie grubej kasy na naprawy, które nic nie wnoszą.
U Jaksy ceny nie są może najniższe, ale za to ma się pewność, że oddaje się auto w dobre ręce. Natomiast warsztaty ASO to wielka ściema, zero profesjonalizmu, nigdy nie ma się pewności że auto wróci całe i sprawne. Co do cen to szkoda gadać.
Co do Auto Jaksy to ja osobiście nie mogę się przyczepić do niczego. Fachowa obsługa, pełna wiedza techniczna, porządnie wykonana robota. Auto możesz zostawić i później odebrać, a jak nie to czekasz i wszystko dokładnie widzisz co jest robione. Przy okazji można się dowiedzieć różnych rzeczy o swoim aucie. Jak jest potrzeba to bierzesz mechanika i jedziesz na jazdę próbną żeby lepiej zdiagnozować problem. Po robocie dostajesz pełny wykaz co i za ile było robione i do tego wpis w systemie – będzie jak znalazł przy sprzedaży auta.
Generalnie jak najbardziej polecam Auto Jaksę.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lip 2011, 10:06
Posty: 177
Auto: Mazda 6 Executive '07 GG 2.0 147KM LPG Stag 300 Premium

Postprzez kkaczor » 12 paź 2012, 09:42

kolo_00 napisał(a):(...) CHCIAL 400 ZŁ, A MOJE ASO 390 pln!!! (...) CHCIAL 120 ZL, A MOJE ASO 89 ZŁ (...)

To skoro masz takie super niesamowite i tanie ASO to po prostu tam jeździj :) Na pewno robią tak solidnie jak u Jaksy i do tego taniej – to gdzie w ogóle jest problem?

I nie pisz wołami, bo się to ciężko czyta, a nie do końca rozumiem dlaczego się wydzierasz :| Jak masz do Jaksy jakiś problem to zadzwoń albo tam pojedź i sobie wyjaśnijcie wątpliwości zamiast 10 raz narzekać, że nie dostałeś rachunku, jest drogo i w ogóle same debile.

A poza tym
netykieta napisał(a):WIELKIE litery oznaczają w listach i postingach krzyk lub podniesiony głos. Wiadomość zawierająca tylko wielkie litery to szczególnie RAŻĄCY przypadek naruszenia netykiety.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sty 2010, 10:14
Posty: 188 (1/2)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda6 GH 2009 sedan 2.0

Postprzez ralfvip » 14 paź 2012, 08:45

Witam
Dla pełnej wiedzy dodam, że u Jaksy zapłaciłem ponad 2 razy mniej niż miałbym zapłacić w ASO Mazda w Warszawie. Było robione: wymiana klocków przód i tył, wymiana płynu hamulcowego, wymiana oleju silnikowego, wymiana filtra oleju, czyszczenie przepustnicy. Żeby mieć pewność dzwoniłem do trzech ASO. W każdym cena była 2 razy wyższa za tę samą usługę co u Jaksy. Zatem jak ktoś wypisuje, że ASO jest tańsze to nie bardzo chce mi się w to wierzyć.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lip 2011, 10:06
Posty: 177
Auto: Mazda 6 Executive '07 GG 2.0 147KM LPG Stag 300 Premium

Postprzez Jaksa » 14 paź 2012, 12:28

Witam serdecznie :) Miałem nie udzielac sie w tych " przepychankach "słownych a jednak ..... Chce podziekowac wszystkim ktorzy zagladaja tu do tego tematu . Zadowolonym jak i niezadowolonym klientom zycze przede wszystkim duzo usmiechu . Jestem na rynku 20 lat znam nasz rynek , staram sie utrzymywac ceny uslugi z lat 97-2000 , wiadomo ze koszty utrzymania serwisu wciąz rosną , tych tam na gorze malo co interesuje opinia o nich , wiecznie cos wymyslają aby Nas malych udupic . Co do ASO , nie wiem ktora stacja w Warszawie ma tak niskie ceny , znam ich prawie wszystkich i kontroluje cenniki :) Fakt jest faktem ze ceny za niektore czesci mogą byc wyzsze ( nie kupuje w sklepach internetowych a tam wiadomo – zero kosztow ) Wiem ze w ASO są przypadki ( dosc czeste ostatnio ) brak pracy , wychodzac na przeciw klientowi lepiej miec 200 – 300 zł niz nic a koszty dzienne tez leca to tak na marginesie . Generalnie prowadzenie firmy w tym kraju nie jest proste . Pozdrawiam i zycze milego nowego tygodnia . J.
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 23:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez AndrzejCarpasja » 15 paź 2012, 10:55

kolo_00 napisał(a):No to dobrze, ze sie rozumiemy :) Ale ja jednak wole otrzymać rachunek za daną usługe zwlaszcza ze firma ma juz tyle lat i tak sie promuje. Jak jestesmy debilami i idiotami to poco robić na tym forum reklame?? Po to aby Ci debile przyjechali i co mam sie przywitać i powiedziec ze jestem debilem z forum rob pan i wyzywaj ludzi od idiotów zeby zablysnąc przedemną.

A JEŻLELICHODZI O CENY TO TU SIE NIEZGODZE BO SA TAKIE SAME A CZASAMI WIEKSZE

ZA ROZRZĄD W MOJEJ PREMACY Z SILNIKIEM 1.8 PAN JAKSA, A NIE DEBIL BO JESTEM ZBYT DOBRZE WYCHOWANY, ABY ODPOWIADAĆ TAK SAMO JAK SIE WYPOWIADA O NAS PAN, KTORY PROPONUJE USLUGI CHCIAL 400 ZŁ, A MOJE ASO 390 pln!!! Z POMPA BO POWIEDZIELI ZE TO PRYSZCZ PRZY OKAZJI ODKRĘCIĆ POMPE, A DRUGA NAPRAWA O KTORA PYTALEM TO ODKRĘCENIE I WYCZYSZCZENIE ZAWORU EGR TAK JAK MOWI KSIĄZKA SERWSOWA CO 60 TYS KM. CHCIAL 120 ZL, A MOJE ASO 89 ZŁ WIEC PO JAKI GRZYB JECHAĆ DO WARSZAWY I BYC DEBLIEM ZA WLASNE PIENIĄŻKI DODADKOWO PODKREŚLE ZE BEZ RACHUNKU!!!!, A TAK JAK ROBIE W ASO ALBO U FACETA KTORY MA ZAKLAD I ZROBI O POLOWE CENY MNIEJ NIZ ASO TO SIĘ MA PAPIEREK ZE COS ROBILEM I VAT ODLICZE I GWARANCJA BEDZIE :D . DODAM ZE W MOIM ASO MOZNA BYC PRZY AUCIE WIEC BEZ OBAWY JESLI CHODZI O OSZUSTWO ZE STRONY WYKONAWCY!

To znaczy , że po robocie u Jaksy zacząłeś porównywać ceny?A nie przyszło Ci na myśl, że warto zrobić to wcześniej?
Do kogo pretensja?
Krótka historia.Miałem na sprzedaż Mazdę 6.Zadzwonił klient , że się decyduje , ale do ASO na przegląd chce jechać.Zadzwonił i umówił termin .Cena 239 złotych.Pojechaliśmy.Przegląd zrobiony , ale w ASO się pytają czy przegląd karoserii też robimy.Jak to pyta klient?No tak to , że przegląd za 239 to tylko mechaniczny ,karoseryjny 100 i jak Pan chce to komputer za 80.
Mam jedno pytanie.Czy możesz podać w którym ASO zasięgałeś info o cenach?
Szukasz dobrego i sprawdzonego samochodu? Dobrze trafiłeś!
http://www.carpasja.com +48 662 04 96 98 andrzej@carpasja.com
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 31 paź 2011, 21:22
Posty: 254 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: 323 BF GTX 4x4 1,6 T 140 KM 1988 r
Subaru WRX STI 1998 300 KM

Postprzez kolo_00 » 16 paź 2012, 17:44

nie po robocie tylko przed ! Cygan tylko raz przechodzi przez pole innych :) Ale to nie zmienia faktu ze ktos nas wyzywa i brak wystawienia faktury jest od początku do dziś
Forumowicz
 
Od: 20 wrz 2011, 21:41
Posty: 113

Postprzez kkaczor » 16 paź 2012, 21:47

Dobra, to ja też chcę namiar na to ASO, co jest taniej niż u Jaksy. kolo_00, nie daj się prosić... zdradź nam tę tajemnicę... my też nie chcemy przepłacać! :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sty 2010, 10:14
Posty: 188 (1/2)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda6 GH 2009 sedan 2.0

Postprzez Steve » 21 paź 2012, 12:27

Bronisze jednym pasują innym nie. Tym co pasuja, to jeżdzą, tym co nie pasują to nie jeżdzą.
Natomiast nie rozumiem powodów, dla których obrońcy Bronisz zachowują się tak ortodoksyjnie <klotnia> .
W żadnym innym wątku o warsztatach nie ma tylu ripost do negatywnych wypowiedzi o mechanikach, tylu zagorzałych walk o dobre imie mechanika jak w tym wątku.
Ci co nie jezdzą, niech nie jeżdzą – Jaksa, jak sam pisze i tak ma (lub jego ludzie) pełne ręce roboty, więc podejrzewam, że ma te negatywne opinie w <dupa>, dopóki warsztat obłożony.
Ja niestety mimo, że Bronisze miałem przez lata dosłownie tuż za miedzą, nie jeździłem.
Zraziłem się obcesowym podejściem do klienta jeszcze w czasach (2005 i pierwsza Mazda <nie powiem> ) kiedy Jaksa nie był tak sławny na tym forum.
Mimo wszystko próbowałem tam wrócić jakieś 2 lata temu, Jaksa był tak opryskliwy, że się wprost go zapytałem, czemu się tak zachowuje i jakie ma powody tak się wobec mnie, jego klienta, zachowywać.
Nie odpowiedział, ale widać było , że się zreflektował i starał się panować nad swoim zachowaniem.

W miarę prosta robota i standardowa robota przy silniku CiTD (podkładki po wtryskami), została jednak spartaczona. Zaczeło dymić jeszcze raz po ok. 4 tys. przebiegu. Teraz po kolejnej wymianie i 45 tys. jest wciąż ok <faja> . Ale wracając do sprawy -tłumaczenie było takie, że zapewne nie dali rady wyjąć któregoś z wtrysków, bo od czasu jak się im jeden wtrysk rozleciał przy wyjmowaniu, to na siłe nie wyjmują. I żeby chyba zapomnieli mi o tym powiedzieć. Skutek taki, że robota nie zrobiona.
Oczywiście zostałem skasowany za całość, a nie za częściową robotę. Zostałem również poinformowany, że mam wyciek ze skrzyni na półosi (dzięki za to), ale że nie mieli czasu tego zrobić od razu, bo inni klienci czekają.
Przy odbiorze auta okazało się, że mieli za to czas na jakieś pierdoły typu filtry klimatyzacji itp., rzeczy, o które absolutnie nie prosiłem. Rachunek z powodu dodatkowych pierdół urósł z wstępnych okolic 500PLN do 1kPLN <cisza>.
Muszę przyznać, że dostałem zwrot od Jaksy 180PLN za części (podkładki, uszczelka) co mu się liczy na plus. Ale zostałem z wypalonym gniazdem wtrysku. Chociaż dzięki temu mogłem zrobić fotorelację z frezowania gniazd zaworów. http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=90&t=124793 <czytaj>.

Nie lubię wystawiać negatywnych świadectw, ale sprowokowało mnie to bezdyskusyjne podejście w tym wątku .
Jak sami widzicie mam dość długi staż na tym forum, więc dopierałem słowa bardzo starannie.
Uważam, że Ci co nie jeżdzą do Jaksy też mają prawo głosu w tym wątku. A że przemawiają, przez nich emocje – no cóż każdy się czasami wk..... :[, takie życie.
Z dobrych rzeczy o Jaksie, trzeba przyznać, że jego znajomość problemów mazd jest spora, i to że można liczyć na jego udział w dyskusjach na forum, ale tutaj jest mowa raczej mowa o warsztacie Jaksy w Broniszach, a nie o nim samym. <ok>
Chociaż pamiętam, że jak Enduro <ok> jako pierwszy viewtopic.php?f=90&t=45789&start=100 <czytaj> na tym forum opisał, że przyczyną zapchanego smoka są podkładki pod wtryskami
Enduro napisał(a):... wina zaklejonego smoga....leży bezsprzecznie w nieszczelnych podkładkach pod wtryskami!!!

to Jaksa wnioski Enduro zanegował hahaha . Ale nieomylna to jest tylko moja teściowa.

Są plusy ujemne i plusy dodatnie. Każdy wybiera co sam lubi.
Ostatnio edytowano 1 lis 2012, 11:50 przez Steve, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 lip 2005, 19:15
Posty: 357 (12/15)
Skąd: IP33 BSE
Auto: mat + 3.4L V6 :-8

Postprzez AndrzejCarpasja » 26 paź 2012, 00:46

Steve napisał(a):W miarę prosta robota i standardowa robota przy silniku CiTD (podkładki po wtryskami), została jednak spartaczona. Zaczeło dymić jeszcze raz po ok. 4 tys. przebiegu. Teraz po kolejnej wymianie i 45 tys. jest wciąż ok

Wróciłeś i poprawili , czy w innym warsztacie dokonałeś poprawki?
Bo jeżeli poprawiono u Jaksy to o co chodzi?
A co do wiary?(Jehowi) Nie zagalopowałeś się troszkę?
Szukasz dobrego i sprawdzonego samochodu? Dobrze trafiłeś!
http://www.carpasja.com +48 662 04 96 98 andrzej@carpasja.com
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 31 paź 2011, 21:22
Posty: 254 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: 323 BF GTX 4x4 1,6 T 140 KM 1988 r
Subaru WRX STI 1998 300 KM

Postprzez Steve » 26 paź 2012, 13:18

AndrzejCarpasja napisał(a):Wróciłeś i poprawili , czy w innym warsztacie dokonałeś poprawki?
Bo jeżeli poprawiono u Jaksy to o co chodzi?


Przeczytaj powyższe jeszcze raz. <czytaj>

AndrzejCarpasja napisał(a):A co do wiary?(Jehowi) Nie zagalopowałeś się troszkę?


To nie ma nic do wiary, a że akurat Ci ludzie słyną ze specyficznego zachowania, to co ja mam na to poradzić. To tak jakby zgłosić pretensje, że ktoś napisał o rybie, że całe życie mokra.
Fakt i tyle.
A co jak ktoś powie "Papieski bardziej od papieża" albo "Lepszy jest żyd bez brody niż broda bez żyda" ? :D
A może mam zamienić to pewną grupę społeczną w Polsce, której nazwa pochodzi od nakrycia głowy ? :>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 lip 2005, 19:15
Posty: 357 (12/15)
Skąd: IP33 BSE
Auto: mat + 3.4L V6 :-8

Postprzez Lechita » 26 paź 2012, 14:00

Dziwne, że nikt nie podjął tematu braku rachunków za wykonane naprawy.... Jeśli tak jest, to bardzo nieładnie..... Bo skoro nie wystawia rachunków, to nie rejestruje usługi, a skoro tak, to nie odprowadza vatu od tej usługi, co z kolei powoduje, że mając takie same ceny jak w ASO, zarabia więcej od nich na tej samej usłudze, co prowadzi do wniosku, że jest od ASO (które wystawia faktury) droższy, mimo, że ma tę samą cenę.... O kantowaniu państwa nie wspomnę....
A co do cen – przecież można, umawiając się na usługę, zapytać o cenę. Jak kupiłem swoją M6 – zadzwoniłem do Bronisz, zapytałem o cenę wymiany kompletnego rozrządu wraz z częściami, usłyszałem 2400 albo 2600 zł (już dokładnie nie pamiętam, minęły dwa lata, ale na pewno któraś z tych kwot). Podziękowałem, kupiłem oryginalne części za jakieś 1150 zł, za robotę w znanym mi warsztacie (choć bez specjalności MAZDA) zapłaciłem 350 zł z wymianą oleju i zaoszczędziłem w ten sposób sporo grosza.
Auto jeździ bezproblemowo, okazało się, że wymiana rozrządu dla rzetelnego mechanika nie jest wielkim wyzwaniem, niezależnie od marki auta. A wręcz przeciwnie – wszyscy wręcz czekają na taką robotę, bo jest to standard w końcu dla nich, przy którym na żadne niespodzianki z reguły nie trafią.
Jeszcze jedna uwaga – zanim zadzwoniłem do Jaksy zapytać o cenę wymiany rozrządu, zadzwoniłem wcześniej do Matsuoka Mazda w Łodzi – zażyczyli sobie 3 tysiące i do Auto Centrum na Szparagowej (też było to ASO Mazdy, teraz chyba już nie maja autoryzacji, dokładnie nie wiem) – chcieli 2400 zł. Dodam, że miałbym fakturę za części i za robotę ;)
Nie wiem doprawdy, skąd oni (nie pomijając Jaksy) biorą te ceny...
Ostatnio edytowano 27 paź 2012, 21:46 przez Lechita, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 sie 2010, 14:15
Posty: 85
Skąd: Łódź, Poddębice
Auto: Mazda 6 Kombi 2005, 2,0 Diesel, 121 KM

Postprzez AndrzejCarpasja » 26 paź 2012, 22:44

Steve napisał(a):
AndrzejCarpasja napisał(a):Wróciłeś i poprawili , czy w innym warsztacie dokonałeś poprawki?
Bo jeżeli poprawiono u Jaksy to o co chodzi?


Przeczytaj powyższe jeszcze raz. <czytaj>

AndrzejCarpasja napisał(a):A co do wiary?(Jehowi) Nie zagalopowałeś się troszkę?


To nie ma nic do wiary, a że akurat Ci ludzie słyną ze specyficznego zachowania, to co ja mam na to poradzić. To tak jakby zgłosić pretensje, że ktoś napisał o rybie, że całe życie mokra.
Fakt i tyle.
A co jak ktoś powie "Papieski bardziej od papieża" albo "Lepszy jest żyd bez brody niż broda bez żyda" ? :D
A może mam zamienić to pewną grupę społeczną w Polsce, której nazwa pochodzi od nakrycia głowy ? :>

Przeczytałem raz jeszcze i rzeczywiście ,do"p"ierasz słowa uważnie. :)
Skoro powołujesz się na określoną grupę społeczną, lub wyznającą jakąś wiarę to również musisz zdawać sobie sprawę na jakie wartości się powołujesz.W przypadku Twojego postu , miało to wydźwięk negatywny, a skoro nic do nich(jechowych) nie masz , to nie powinieneś się w tym temacie w taki sposób wypowiadać.
Reszty nie skomentuję.
Na marginesie-jestem ateistą <jupi>
Co do Jaksy i cen.No cóż, pasuje lub nie.Ja z racji tego , że mieszkam niedaleko tego warsztatu , pozwoliłem sobie na wykonanie telefonu i zapytanie o cenę za usługę i części.Nie skorzystałem.
Kupiłem części na własną rękę i wykonałem usługę gdzie w innym warsztacie.
Nie jestem obrażony na Jaksę .Bo niby dlaczego?
Szukasz dobrego i sprawdzonego samochodu? Dobrze trafiłeś!
http://www.carpasja.com +48 662 04 96 98 andrzej@carpasja.com
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 31 paź 2011, 21:22
Posty: 254 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: 323 BF GTX 4x4 1,6 T 140 KM 1988 r
Subaru WRX STI 1998 300 KM

Postprzez Sewer » 27 paź 2012, 07:17

Na prawdę nie rozumiem w czym macie problem z cenami ?
Skoro komuś nie pasuja to tam nie jeździ i tyle , tym bardziej jesli nie pasuje też podejście do klienta Bo chyba ma prawo wycenić swoje usługi wg swojego "widzimisie" ?

żeby nie było nie serwisuję u Jaksy auta – choc byłem tam 2x i nie narzekałem ani na cenę ani na jakość usługi. Po prostu znalazłem bliżej rownie dobry warsztat. :)
Obrazek
Forumowicz
 
Od: 4 lip 2010, 11:28
Posty: 137 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F 1.6 BJ r.2002 + lpg

Postprzez AndrzejCarpasja » 27 paź 2012, 08:57

Też jestem tego zdania.Nie pasuje cena ?Idę gdzie taniej.
Jakość obsługi zła?Zmieniam warsztat.
Szukasz dobrego i sprawdzonego samochodu? Dobrze trafiłeś!
http://www.carpasja.com +48 662 04 96 98 andrzej@carpasja.com
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 31 paź 2011, 21:22
Posty: 254 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: 323 BF GTX 4x4 1,6 T 140 KM 1988 r
Subaru WRX STI 1998 300 KM

Postprzez Steve » 27 paź 2012, 11:21

AndrzejCarpasja napisał(a):Skoro powołujesz się na określoną grupę społeczną, lub wyznającą jakąś wiarę to również musisz zdawać sobie sprawę na jakie wartości się powołujesz.
Na marginesie-jestem ateistą <jupi>


Ależ ja się na żadną grupę społeczną nie powołuję. A tym bardziej na jakiekolwiek wartości.
Swoją drogą to ciekawe, że odwołanie się do tej grupy ludzi, odebrałeś jako coś negatywnego.
:]
A może ja miałem na myśli ich pasję w tym co robią i to, że nigdy się nie poddają w dążeniu do postawionego celu.
A może ich tak legendarną uczciwość, że są pracodawcy zatrudniający wyłącznie tych ludzi ?

AndrzejCarpasja napisał(a):Nie jestem obrażony na Jaksę .Bo niby dlaczego?


A gdzie ja powiedziałem, że jestem obrażony na niego ?
Odwracasz kota ogonem.

Zrobiłem to samo co Ty – wybrałem inny warsztat i tyle.
Zresztą, żeby zakończyć ten off topic zedytowałem posta powyżej.
Wszystkich urażonych :* .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 lip 2005, 19:15
Posty: 357 (12/15)
Skąd: IP33 BSE
Auto: mat + 3.4L V6 :-8

Postprzez AndrzejCarpasja » 27 paź 2012, 14:44

Napisałem , że to ja nie jestem obrażony m, a nie Ty.
Masz rację , nie ma co bić piany.A co do uczciwości" owych " to mam troszkę inne doświadczenia.
Szukasz dobrego i sprawdzonego samochodu? Dobrze trafiłeś!
http://www.carpasja.com +48 662 04 96 98 andrzej@carpasja.com
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 31 paź 2011, 21:22
Posty: 254 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: 323 BF GTX 4x4 1,6 T 140 KM 1988 r
Subaru WRX STI 1998 300 KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki